Selecteer een pagina

     

Programma WK KWALIFICATIE 2022 Qatar per dag

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Armenië

Roemenië

18.00

3-2

Spanje

Kosovo

20.45

3-1

Schotland

Faeröer Eilanden

20.45

4-0

Engeland 

Polen

20.45

2-1

Duitsland

Noord-Macedonië

20.45

1-2

Griekenland

Georgië

20.45

1-1

Litouwen  

Italië

20.45

0-2

Oostenrijk

Denemarken

20.45

0-4

Noord-Ierland

Bulgarije

20.45

0-0

Liechtenstein

IJsland  

20.45

1-4

San Marino

Albanië

20.45

0-2

Oekraïne 

Kazachstan

20.45

1-1

Moldavië

Israël 

20.45

 1-4

Bosnië-Herzegovina

Frankrijk

20.45

0-1

Andorra

Hongarije

20.45

1-4 

Uitslagen overzicht  WK KWALIFICATIE 2022 Qatar

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Azerbeidzjan

Servië

18.00

1-2

Cyprus

Slovenië

18.00

1-0

Turkije

Letland

20.45

3-3

Gibraltar

Nederland

20.45

0-7

Montenegro

Noorwegen

20.45

0-1

Wales

Tsjechië

20.45

1-0

België

Wit-Rusland

20.45

8-0

Luxemburg

Portugal

20.45

1-3

Slowakije

Rusland

20.45

2-1

Kroatië

Malta

20.45

3-0

Programma 28 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Kazachstan Frankrijk  15.00 0-2
Denemarken Moldavië  18.00 8-0
Albanië   Engeland 18.00 0-2
Armenië IJsland 18.00 2-0
Georgië Spanje 18.00 1-2
Zwitserland Litouwen 20.45 1-0
Bulgarije Italië 20.45 0-2
Roemenië Duitsland 20.45 0-1
Polen Andorra 20.45 3-0
Oostenrijk Faeröer Eilanden 20.45 3-1
Israël Schotland 20.45 1-1
San Marino Hongarije  20.45  0-2
Noord-Macedonië Liechtenstein 20.45 5-0 
Oekraïne Finland 20.45 1-1
Kosovo Zweden 20.45 0-3

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Montenegro Gibraltar 15.00 4-1
Rusland Slovenië 15.00 2-1
Nederland Letland 18.00 2-0
Noorwegen Turkije 18.00 0-3
Wit-Rusland Estland 18.00 4-2
Kroatië Cyprus 18.00 1-0
Tsjechië België 20.45 1-1
Ierland Luxemburg 20.45 0-1
Servië Portugal 20.45 2-2
Slowakije Malta 20.45 2-2

Programma 25 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Bulgarije Zwitserland 18.00 1-3
Israël Denemarken 18.00 0-2
Spanje Griekenland 20.45 1-1
Schotland Oostenrijk  20.45 2-2
Roemenië Noord-Macedonië 20.45 3-2
Engeland  San Marino 20.45 5-0
Italië  Noord-Ierland 20.45 2-0
Duitsland IJsland 20.45  0-3
Zweden Georgië 20.45 1-0
Hongarije  Polen 20.45 3-3
Liechtenstein Armenië 20.45 0-1 
Moldavië Faeröer Eilanden 20.45 1-1
Andorra Albanië 20.45 0-1

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Turkije Nederland 18.00 4-2
Estland Tsjechië 20.45 2-6
Letland Montenegro 20.45 1-2
Gibraltar Noorwegen 20.45 0-3
Frankrijk Oekraïne 20.45 1-1
Finland Bosnië-Herzegovina 20.45 2-2
België Wales 20.45 3-1
Servië Ierland 20.45 3-2
Portugal Azerbeidzjan 20.45 1-0
Slovenië Kroatië 20.45 1-0
Malta Rusland 20.45 1-3
Cyprus Slowakije 20.45 0-0