Selecteer een pagina

play-offs kwalificatie WK 2022

Programma 5 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wales

Oekraïne  

18.00

1-0

 

Programma 1 Juni

thuis uit Aanvang uitslag
Schotland Oekraïne 20.45 1-3

   

Loting WK Qatar 2022 

De groepsfase van het WK begint op 21 november in Al Khor. Op 2 december eindigt de groepsfase met de laatste duels in Groep H, waarna een dag later direct de achtste finales beginnen. De finale is op 18 december in het Lusail Iconic Stadium.

Groep A
Qatar, Ecuador, Senegal, Nederland

Groep B
Engeland, Iran, Verenigde Staten, Wales/Oekraïne/Schotland

Groep C
Argentinië, Saoedi-Arabië, Mexico, Polen

Groep D
Frankrijk, Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru, Denemarken, Tunesië

Groep E
Spanje, Nieuw-Zeeland/Costa Rica, Duitsland, Japan

Groep F
België, Canada, Marokko, Kroatië

Groep G
Brazilië, Servië, Zwitserland, Kameroen

Groep H
Portugal, Ghana, Uruguay, Zuid-Korea

 

Het volledige speelschema 

 

Maandag 21 november

11.00 uur, groep A: Senegal – NEDERLAND

17.00 uur, groep A: Qatar – Ecuador

14.00 uur, groep B: Engeland – Iran

20.00 uur, groep B: Verenigde Staten – Schotland/Oekraïne/Wales

Dinsdag 22 november

11.00 uur, groep C: Argentinië – Saudi-Arabië

17.00 uur, groep C: Mexico – Polen

14.00 uur, groep D: Denemarken – Tunesië

20.00 uur, groep D: Frankrijk – Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru

Woensdag 23 november

14.00 uur, groep E: Duitsland – Japan

17.00 uur, groep E: Spanje – Costa Rica/Nieuw-Zeeland

11.00 uur, groep F: Marokko – Kroatië

20.00 uur, groep F: België – Canada

Donderdag 24 november

11.00 uur, groep G: Zwitserland – Kameroen

20.00 uur, groep G: Brazilië – Servië

14.00 uur, groep H: Uruguay – Zuid-Korea

17.00 uur, groep H: Portugal – Ghana

Vrijdag 25 november

14.00 uur, groep A: Qatar – Senegal

17.00 uur, groep A: NEDERLAND – Ecuador

11.00 uur, groep B: Schotland/Oekraïne/Wales – Iran

20.00 uur, groep B: Engeland – Verenigde Staten

Zaterdag 26 november

14.00 uur, groep C: Polen – Saudi-Arabië

20.00 uur, groep C: Argentinië – Mexico

11.00 uur, groep D: Tunesië – Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru

17.00 uur, groep D: Frankrijk – Denemarken

Zondag 27 november

11.00 uur, groep E: Japan – Costa Rica/Nieuw-Zeeland

20.00 uur, groep E: Spanje- Duitsland

14.00 uur, groep F: België – Marokko

17.00 uur, groep F: Kroatië – Canada

Maandag 28 november

11.00 uur, groep G: Kameroen – Servië

17.00 uur, groep G: Brazilië – Zwitserland

14.00 uur, groep H: Zuid-Korea – Ghana

20.00 uur, groep H: Portugal – Uruguay

Dinsdag 29 november

16.00 uur, groep A: NEDERLAND – Qatar

16.00 uur, groep A: Ecuador – Senegal

20.00 uur, groep B: Schotland/Oekraïne/Wales – Engeland

20.00 uur, groep B: Iran – Verenigde Staten

Woensdag 30 november

16.00 uur, groep D: Tunesië – Frankrijk

16.00 uur, groep D: Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru – Denemarken

20.00 uur, groep C: Polen – Argentinië

20.00 uur, groep C: Saudi-Arabië – Mexico

Donderdag 1 december

16.00 uur, groep F: Kroatië – België

16.00 uur, groep F: Canada – Marokko

20.00 uur, groep E: Japan – Spanje

20.00 uur, groep E: Costa Rica/Nieuw-Zeeland – Duitsland

Vrijdag 2 december

16.00 uur, groep H: Zuid-Korea – Portugal

16.00 uur, groep H: Ghana – Uruguay

20.00 uur, groep G: Kameroen – Brazilië

20.00 uur, groep G: Servië – Zwitserland

 

Achtste finales, zaterdag 3 december

16.00 uur: nummer 1 poule A – nummer 2 poule B

20.00 uur: nummer 1 poule C – nummer 2 poule D

Achtste finales, zondag 4 december

20.00 uur: nummer 1 poule B – nummer 2 poule A

16.00 uur: nummer 1 poule D – nummer 2 poule C

Achtste finales, maandag 5 december

16.00 uur: nummer 1 poule E – nummer 2 poule F

20.00 uur: nummer 1 poule G – nummer 2 poule H

Achtste finales, dinsdag 6 december

16.00 uur: nummer 1 poule F – nummer 2 poule E

20.00 uur: nummer 1 poule H – nummer 2 poule G

Kwartfinales, vrijdag 9 december

20.00 uur: winnaar achtste finale 1 – winnaar achtste finale 2

16.00 uur: winnaar achtste finale 5 – winnaar achtste finale 6

Kwartfinales, zaterdag 10 december

20.00 uur: winnaar achtste finale 3 – winnaar achtste finale 4

16.00 uur: winnaar achtste finale 7 – winnaar achtste finale 8

Halve finale, dinsdag 13 december

20.00 uur: winnaar kwartfinale 1 – winnaar kwartfinale 2

Halve finale, woensdag 14 december

20.00 uur: winnaar kwartfinale 3 – winnaar kwartfinale 4

Wedstrijd om derde plaats, zaterdag 17 december

16.00 uur: verliezer halve finale 1 – verliezer halve finale 2

Finale, zondag 18 december

16.00 uur: winnaar halve finale 1 – winnaar halve finale 2

Uitslagen overzicht  WK KWALIFICATIE 2022 Qatar

Programma 16 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nederland

Noorwegen

20.45

2-0

Tsjechië

Estland 

20.45

2-0

Finland

Frankrijk

20.45

0-2 

Wales

België

20.45

1-1

Bosnië-Herzegovina

Oekraïne

20.45

0-2 

Montenegro 

Turkije

20.45

1-2

Gibraltar

Letland

20.45

1-3

Programma 15 November

thuis uit Aanvang uitslag
Zwitserland Bulgarije 20.45 1-0
Schotland Denemarken 20.45 2-0
Polen Hongarije 20.45 1-2
Oostenrijk Moldavië  20.45 4-1
Albanië  Andorra 20.45 1-0
Noord-Ierland Italië 20.45 0-0
Israël Faeröer Eilanden 20.45 3-2
San Marino Enegland 20.45 0-10

Programma 14 november

thuis uit Aanvang uitslag
Kroatië  Rusland 15.00 1-0
Malta Slowakije 15.00 0-0
Slovenië Cyprus 15.00 2-1
Liechtenstein Roemenië 18.00 0-2
Noord-Macedonië IJsland 18.00 3-1
Armenië Duitsland 18.00 1-4
Spanje Zweden 20.45 1-0
Portugal Servië 20.45 1-2
Griekenland Kosovo 20.45 1-1
Luxemburg Ierland 20.45 0-3

Programma 13 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Bosnië-Herzegovina Finland 15.00 1-3
Turkije Gibraltar 18.00 6-0
Noorwegen Letland 18.00 0-0
Frankrijk Kazachstan 20.45 8-0
België  Estland 20.45 3-1
Wales Wit-Rusland 20.45 5-1
Montenegro Nederland 20.45 2-2

Programma 12 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Moldavië Schotland 18.00 0-2
Denemarken Faeröer Eilanden 20.45 3-1
Engeland Albanië 20.45 5-0
Itlaie Zwiterland 20.45 1-1
Hongarije San Marino 20.45 4-0
Oostenrijk Israël 20.45 4-2
Noord-Ierland Litouwen 20.45 1-0
Andorra Polen 20.45 1-4

Programma 11 november

thuis uit Aanvang uitslag
Rusland Cyprus 18.00 6-0
Azerbeidzjan Lyxemburg 18.00 1-3
Armenië Noord-Macedonië 18.00 0-5
Georgië Zweden 18.00 2-0
Roemenië IJsland 20.45 0-0
Duitsland Liechtenstein 20.45 9-0
Ierland Portugal 20.45 0-0 
Griekenland Spanje 20.45 0-1
Malta Kroatië 20.45 1-7
Slowakije   Slovenië 20.45 2-2

Programma 12 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Kazachstan Finland 16.00 0-2
Denemarken Oostenrijk 20.45 1-0
Bulgarije Noord-Ierland 20.45 2-1
Engeland  Hongarije 20.45 1-1
Portugal Luxemburg 20.45 5-0
Servië Azerbeidzjan 20.45 3-1
Zweden Griekenland 20.45 2-0
Litouwen Zwitserland 20.45 0-4
Albanië  Polen 20.45 Stilgelegd
Faeröer Eilanden Schotland 20.45 0-1
Israël  Moldavië   20.45 2-1
San Marino Andorra 20.45 0-3
Oekraïne Bosnië-Herzegovina 20.45 1-1
Kosovo Georgië 20.45 1-2

 

Programma 11 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Cyprus Malta 18.00 2-2
Nederland Gibraltar  20.45 6-0
Roemenië Armenië 20.45 1-0
Kroatië   Slovakije 20.45 2-2
Wit-Rusland Tsjechië 20.45 0-2
Noorwegen Montenegro 20.45 2-0
IJsland Liechtenstein 20.45 4-0
Slovenië Rusland 20.45 1-2
Estland Wales 20.45 0-1
Letland Turkije 20.45 1-2
Noord-Macedonië Duitsland 20.45 0-4

Programma 9 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Litouwen Bulgarije 18.00 3-1
Kazachstan Bosnië-Herzegovina 18.00 0-2
Schotland Israël  18.00 3-2
Zweden Kosovo 18.00 3-0
Finland Oekraïne 18.00 1-2
Azerbeidzjan Ierland 18.00 0-2
Georgië Griekenland 18.00 0-2
Zwitserland Noord-Ierland 20.45 2-0
Polen San Marino 20.45 5-0
Hongarije Albanië 20.45 0-1
Luxemburg Servië  20.45 0-1
Faeröer Eilanden Oostenrijk 20.45 0-2
Moldavië Denemarken 20.45 0-4
Andorra Engeland  20.45 0-5

 

Programma 8 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Turkije    Noorwegen 20.45 1-1
Tsjechië Wales 20.45 2-2
Rusland Slowakije 20.45 1-0
Duitsland Roemenië 20.45 2-1
IJsland Armenië 20.45 1-1
Malta Slovenië  20.45 0-4
Liechtenstein Noord-Macedonië 20.45 0-4
Cyprus Kroatië    20.45 0-3
Estland Wit-Rusland 20.45 2-0 
Letland Nederland 20.45 0-1
Gibraltar Montenegro  20.45 0-3

Programma 8 september

thuis uit Aanvang uitslag
Armenië Liechtenstein 18.00 1-1
Italië Litouwen 20.45 5-0
Wit-Rusland  België 20.45 0-1
Polen Engeland 20.45 1-1
IJsland  Duitsland 20.45 0-4
Hongarije Andorra   20.45 2-1
Griekenland Zweden 20.45 2-1
Wales Estland 20.45 0-0
Albanië San Marino 20.45 5-0
Noord-Ierland Zwitserland 20.45 0-0
Noord-Macedonië Roemenië 20.45 0-0
Kosovo Spanje 20.45 0-2

Programma 7 september

thuis uit Aanvang uitslag
Azerbeidzjan  Portugal 18.00 0-3
Denemarken Israël 20.45 5-0
Nederland Turkije 20.45 6-1
Frankrijk Finland 20.45 2-0
Kroatië  Slovenië 20.45 3-0
Rusland Malta 20.45 2-0
Noorwegen Gibraltar  20.45 5-1
Ierland Servië 20.45 1-1
Oostenrijk Schotland 20.45 0-1
Faeröer Eilanden Moldavië 20.45 2-1
Slowakije Cyprus   20.45 2-0
Bosnië-Herzegovina Kazachstan 20.45 2-2
Montenegro Letland 20.45 0-0

Programma 5 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Wit-Rusland Wales 18.00 2-3
Bulgarije Litouwen 18.00 1-0
Engeland Andorra 18.00 4-0
Ijsland Noord-Macedonië 18.00 2-2
Albanië Hongarije 18.00 1-0
Zwitserland Italië  20.45 0-0
Spanje Georgië 20.45 4-0
Roemenië Liechtenstein 20.45 2-0
Duitsland Armenië   20.45 6-0
België   Tsjechië 20.45 3-0
San Marino Polen 20.45 1-7
Kosovo Griekenland 20.45 1-1

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
Finland Kazachstan  18.00 1-0
Servië Luxemburg 18.00 4-1
Ierland Azerbeidzjan 18.00 1-1
Cyprus Rusland 18.00 0-2
Slovenië Malta 18.00 1-0
Letland Noorwegen 18.00 0-2
Nederland Montenegro 20.45 4-0
Schotland Moldavië 20.45 1-0
Faeröer Eilanden Denemarken 20.45 0-4
Israël Oostenrijk 20.45 5-2
Oekraïne Frankrijk 20.45 1-1
Slowakije Kroatië 20.45 0-1
Gibraltar Turkije 20.45 0-3

Programma 2 september

thuis uit Aanvang uitslag
Georgië Kosovo 18.00 0-1
Italië Bulgarije 20:45 1-1
Tsjechië Wit-Rusland 20:45 1-0 
Zweden Spanje 20:45 2-1
Polen Albanië 20:45 4-1 
IJsland Roemenië 20:45 0-2
Hongarije Engeland 20:45 0-4
Litouwen  Noord-Ierland 20:45 1-4
Liechtenstein Duitsland 20:45 0-2
Estland België 20:45 2-5
Noord-Macedonië Armenië 20:45 0-0 
Andorra  San Marino 20:45 2-0

Programma 1 September

Thuis uit Aanvang uitslag
Kazachstan  Oekraïne 16.00 2-2
Denemarken Schotland 20.45 2-0
Turkije Montenegro 20.45 2-2
Portugal Ierland 20.45 1-1
Frankrijk Bosnië-Herzegovina 20.45 1-1
Rusland Kroatië 20.45 0-0
Noorwegen Nederland 20.45 1-1
Luxemburg Azerbeidzjan 20.45 2-1
Malta Cyprus 20.45 3-0
Faeröer Eilanden Israël 20.45 0-4
Slovenië   Slowakije 20.45 1-1
Letland Gibraltar 20.45 3-1
Moldavië Oostenrijk 20.45 0-1

Programma 31 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Armenië Roemenië 18.00 3-2
Spanje Kosovo 20.45 3-1
Schotland Faeröer Eilanden 20.45 4-0
Engeland  Polen 20.45 2-1
Duitsland Noord-Macedonië 20.45 1-2
Griekenland Georgië 20.45 1-1
Litouwen   Italië 20.45 0-2
Oostenrijk Denemarken 20.45 0-4
Noord-Ierland Bulgarije 20.45 0-0
Liechtenstein IJsland   20.45 1-4
San Marino Albanië 20.45 0-2
Oekraïne  Kazachstan 20.45 1-1
Moldavië Israël  20.45  1-4
Bosnië-Herzegovina Frankrijk 20.45 0-1
Andorra Hongarije 20.45 1-4 

Programma 30 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Azerbeidzjan Servië 18.00 1-2
Cyprus Slovenië 18.00 1-0
Turkije Letland 20.45 3-3
Gibraltar Nederland 20.45 0-7
Montenegro Noorwegen 20.45 0-1
Wales Tsjechië 20.45 1-0
België Wit-Rusland 20.45 8-0
Luxemburg Portugal 20.45 1-3
Slowakije Rusland 20.45 2-1
Kroatië Malta 20.45 3-0

Programma 28 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Kazachstan Frankrijk  15.00 0-2
Denemarken Moldavië  18.00 8-0
Albanië   Engeland 18.00 0-2
Armenië IJsland 18.00 2-0
Georgië Spanje 18.00 1-2
Zwitserland Litouwen 20.45 1-0
Bulgarije Italië 20.45 0-2
Roemenië Duitsland 20.45 0-1
Polen Andorra 20.45 3-0
Oostenrijk Faeröer Eilanden 20.45 3-1
Israël Schotland 20.45 1-1
San Marino Hongarije  20.45  0-2
Noord-Macedonië Liechtenstein 20.45 5-0 
Oekraïne Finland 20.45 1-1
Kosovo Zweden 20.45 0-3

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Montenegro Gibraltar 15.00 4-1
Rusland Slovenië 15.00 2-1
Nederland Letland 18.00 2-0
Noorwegen Turkije 18.00 0-3
Wit-Rusland Estland 18.00 4-2
Kroatië Cyprus 18.00 1-0
Tsjechië België 20.45 1-1
Ierland Luxemburg 20.45 0-1
Servië Portugal 20.45 2-2
Slowakije Malta 20.45 2-2

Programma 25 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Bulgarije Zwitserland 18.00 1-3
Israël Denemarken 18.00 0-2
Spanje Griekenland 20.45 1-1
Schotland Oostenrijk  20.45 2-2
Roemenië Noord-Macedonië 20.45 3-2
Engeland  San Marino 20.45 5-0
Italië  Noord-Ierland 20.45 2-0
Duitsland IJsland 20.45  0-3
Zweden Georgië 20.45 1-0
Hongarije  Polen 20.45 3-3
Liechtenstein Armenië 20.45 0-1 
Moldavië Faeröer Eilanden 20.45 1-1
Andorra Albanië 20.45 0-1

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Turkije Nederland 18.00 4-2
Estland Tsjechië 20.45 2-6
Letland Montenegro 20.45 1-2
Gibraltar Noorwegen 20.45 0-3
Frankrijk Oekraïne 20.45 1-1
Finland Bosnië-Herzegovina 20.45 2-2
België Wales 20.45 3-1
Servië Ierland 20.45 3-2
Portugal Azerbeidzjan 20.45 1-0
Slovenië Kroatië 20.45 1-0
Malta Rusland 20.45 1-3
Cyprus Slowakije 20.45 0-0