Selecteer een pagina

 

Programma komende week

inhaal wedstrijden

 

Programma 4 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Volendam

Quick Boys

14.00

1-2

Excelsior Maassluis

14.30

1-0

Uitslagen overzicht

speelronde 14

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Ijsselmeervogels 14.30 Afgelast
AFC ASWH 14.30  1-0
Kozakken Boys Scheveningen 15.00 2-2
Spakenburg Koninklijke HFC 15.00 2-0
Katwijk Excelsior Maassluis 15.30 2-0
Rijnsburgse Boys De treffers 15.30 4-1
Jong Sparta Quick Boys 15.30 3-1 
HHC Hardenberg Noordwijk 15.30 2-1
Jong FC Volendam TEC 15.30 4-0

inhaalwedstrijden

Programma 23 november

thuis uit Aanvang uitslag
Rijnsburgse Boys AFC 20.00 2-3
De treffers Ijsselmeervogels 20.00 afgelast

speelronde 13

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
Noordwijk Jong Sparta 14.30  2-0
AFC HHC Hardenberg 14.30  0-0
Ijsselmeervogels Spakenburg 15.00 Afgelast
Quick Boys Rijnsburgse Boys 15.00 2-2
Excelsior Maassluis Jong FC Volendam 15.00 3-2
ASWH GVVV 15.00  Afgelast 
Koninklijke HFC Kozakken Boys 15.30 1-1
TEC Katwijk 15.30  Afgelast 
De treffers Scheveningen 16.00  Afgelast 

speelronde 12

Programma 13 november

thuis uit Aanvang uitslag
Scheveningen Ijsselmeervogels 14.30 2-1
GVVV AFC 14.30 Afgelast
HHC Hardenberg Excelsior Maassluis 14.30 Afgelast
Kozakken boys De treffers 15.00 Afgelast
Spakenburg Noordwijk 15.00 2-0
Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 15.00 0-2 
Katwijk ASWH 15.30 3-2
Jong Sparta TEC 15.30 4-1

speelronde 11

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Noordwijk Kozakken Boys 14.30  2-1
Ijsselmeervogels Katwijk 15.00 0-2
Quick Boys Scheveningen 15.00 2-0
Excelsior Maassluis Jong Sparta 15.00 0-2
ASWH HHC Hardenberg 15.00 1-1
Koninklijke HFC GVVV 15.30 0-0
TEC Rijnsburgse Boys 15.30 2-5
AFC Spakenburg 17.30 5-1
De treffers Jong FC Volendam 18.00 3-2

speelronde 10

Programma 30 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Excelsior Maassluis 14.30  0-1
Scheveningen ASWH 14.30  0-3
Kozakken Boys TEC 15.00 1-2
Spakenburg Quick Boys 15.00 1-3
Rijnsburgse Boys AFC 15.00 Afgelast
Jong FC Volendam Koninklijke HFC 15.00 1-1 
Katwijk Noordwijk 15.30 2-0
Jong Sparta HHC Hardenberg 15.30 2-1
De treffers Ijsselmeervogels 18.00 Afgelast

Speelronde 9

 

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Noordwijk Rijnsburgse Boys 14.30 2-0
AFC Jong FC Volendam 14.30 1-3
Ijsselmeervogels Jong Sparta 15.00 2-0
Excelsior Maassluis Kozakken Boys 15.00  2-0
ASWH Quick Boys 15.00 1-1
Katwijk GVVV 15.30 2-0
Koninklijke HFC Scheveningen 15.30 1-1
HHC Hardenberg Spakenburg 15.30 3-3

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
TEC De treffers 14.30 0-4

Speelronde 8

 

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV HHC Hardenberg 14.30 0-2
Scheveningen Noordwijk 14.30 0-0
Quick Boys TEC 15.00 2-0
Kozakken Boys Katwijk 15.00 2-3
Spakenburg Excelsior Maassluis 15.00 4-2
Rijnsburgse Boys ASWH 15.00 2-1
Jong Volendam Ijsselmeervogels 15.00 0-1
Jong Sparta AFC 15.30 1-4

Programma 10 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De treffers Koninklijke HFC 14.30 1-2

Speelronde 7

 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Noordwijk GVVV 14.30 2-1
AFC Kozakken Boys 14.30 4-1
Ijsselmeervogels Rijnsburgse Boys 15.00 2-1
Excelsior Maassluis De Treffers 15.00 1-2 
ASWH Spakenburg 15.00 3-1
Katwijk Jong Sparta 15.30 5-0
Koninklijke HFC Quick Boys 15.30 2-1
HHC Hardenberg Jong FC Volendam 15.30 3-1
TEC Scheveningen 15.30 2-2

Speelronde 6

 

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Jong Sparta 14.30 0-3
Scheveningen Excelsior Massluis 14.30 0-3
Ijsselmeervogels AFC 15.00 0-3 
Quick Boys Noordwijk 15.00 4-2
Kozakken Boys HHC Hardenberg 15.00 2-0
Rijnsburgse Boys Spakenburg 15.00 3-1
Jong FC Volendam Katwijk 15.00 0-3 
De treffers ASWH 18.00 1-0

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
TEC Koninklijke HFC 14.30  3-2

Speelronde 5

 

 

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Noordwijk De Treffers 14.30 1-0
Excelsior Maassluis Quick Boys 15.00  2-1
Spakenburg GVVV 15.00  2-0
ASWH Jong FC Volendam 15.00  0-3
Katwijk Scheveningen 15.30  3-1
Koninklijke HFC Ijsselmeervogels 15.30  4-1
Jong Sparta Kozakken Boys 15.30 3-1
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys 15.30  2-1

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
AFC TEC 14.30 2-1

Speelronde 4

 

 

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Scheveningen Jong Sparta 14.30  1-1
Ijsselmeervogels ASWH 15.00 3-2
Quick Boys AFC 15.00 0-0
Kozakken Boys Spakenburg 15.00 3-3
Rijnsburgse Boys Katwijk 15.00 2-0
Jong FC Volendam Noordwijk 15.00 2-2
Koninklijke HFC HHC Hardenberg 15.30 0-1
TEC Excelsior Maassluis 15.30 1-0
De Treffers GVVV   18.00 3-3

Speelronde 3

 

 

 

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV  Jong FC Volendam 14.30 2-5
Noordwijk Ijsselmeervogels 14.30 3-2
AFC Scheveningen 14.30 3-0
Quick Boys De treffers 15.00  0-1
Excelsior Maassluis Koninklijke HFC 15.00 3-2
Spakenburg Katwijk 15.00 2-3
ASWH Kozakken Boys 15.00 1-1
Jong Sparta Rijnsburgse Boys 15.30  3-1
HHC Hardenberg TEC 15.30 1-1

Speelronde 2

 

 

 

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Scheveningen Spakenburg 14.30 2-1
Ijsselmeervogels Quick Boys 15.00 0-1
Kozakken Boys GVVV 15.00 1-1
Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis 15.00 3-0
Jong FC Volendam Jong Sparta 15.00 2-6
Katwijk HHC Hardenberg 15.30 2-0
Koninklijke HFC ASWH 15.30 3-2
TEC Noordwijk 15.30 3-1

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
De Treffers AFC 14.30 1-1

Speelronde 1

 

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Rijnsburgse Boys 14.30 0-3
Noordwijk Koninklijke HFC 14.30 0-1
AFC Katwijk 14.30 1-4
Quick Boys Kozakken Boys 15.00 0-1
Excelsior Maassluis Ijsselmeervogels 15.00 2-2
Spakenburg Jong Volendam 15.00 2-2 
ASWH TEC 15.00 0-1
HHC Hardenberg Scheveningen 15.30 0-1

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Jong Sparta De Treffers 14.30 1-1