Programma komende week

Speelronde 38

Programma 22 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Sampdoria Parma 20.45 3-1
Cagliari  Genoa 20.45 0-1
Crotone   Fiorentina 20.45 0-0

Programma 23 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Internazionale Udinese 15.00 5-1
Torino Benevento 20.45 1-1 
Napoli Hellas Verona  20.45 1-1
Bologna  Juventus 20.45 1-4
Atalanta Bergamo AC Milan 20.45 0-2
Spezia  AS Roma 20.45 2-2 
Sassuolo Lazio Roma 20.45 2-0

Uitslagen overzicht Serie A

Programma 17 mei, speelronde 37

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Bologna 20.45 2-2

Programma 18 mei, speelronde 25

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Torino 20.45 0-0

speelronde 37

 

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Genoa  Atalanta Bergamo 15.00 3-4
Spezia   Torino 15.00 4-1
Juventus Internazionale  18.00 3-2
AS Roma Lazio Roma 20.45 2-0

Programma 16 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina  Napoli   12.30 0-2
Udinese Sampdoria 15.00 0-1
Benevento Crotone 15.00 1-1
Parma Sassuolo 18.00 1-3
AC Milan Cagliari 20.45 0-0

speelronde 36

 

Programma 11 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Napoli Udinese  19.00 5-1

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari Fiorentina 18.30 0-0
Lazio Roma Parma 20.45 1-0
Sampdoria Spezia  20.45 2-2
Torino AC Milan 20.45 0-7
Internazionale AS Roma 20.45 3-1
Bologna Genoa 20.45 0-2
Atalanta Bergamo Benevento 20.45 2-1
Sassuolo Juventus 20.45 1-3

Programma 13 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Crotone Hellas Verona 20.45 2-1

speelronde 35

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Udinese Bologna 15.00 1-1
Spezia Napoli 15.00 1-4
Internazionale  Sampdoria    18.00 5-1
Fiorentina Lazio Roma 20.45 2-0

 

 

Programma 9 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Genoa   Sassuolo  12.30 1-2
Parma Atalanta Bergamo 15.00 2-5
Hellas Verona Torino 15.00 1-1
Benevento Cagliari 15.00 1-3
AS Roma Crotone 18.00 5-0
Juventus AC Milan   20.45 0-3

speelronde 34

 

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Spezia  15.00 0-1
Crotone Internazionale 18.00 0-2
AC Milan  Benevento 20.45 2-0

Programma 2 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Genoa   12.30 4-3
Napoli   Cagliari 15.00 1-1
Bologna Fiorentina 15.00 3-3
Sassuolo Atalanta Bergamo 15.00 1-1
Udinese Juventus 18.00 1-2
Sampdoria AS Roma 20.45 2-0 

Programma 3 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Parma 20.45 1-0

speelronde 33

 

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
Genoa    Spezia 15.00 2-0
Parma Crotone 18.00 3-4
Sassuolo Sassuolo 20.45 1-0

Programma 25 April

thuis uit Aanvang uitslag
Benevento  Udinese 12.30 2-4
Fiorentina  Juventus 15.00 1-1
Internazionale Hellas Verona 15.00 1-0
Cagliari AS Roma 18.00 3-2
Atalanta Bergamo Bologna 20.45 5-0

Programma 26 April

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Napoli 18.30 0-2
Lazio Roma AC Milan 20.45 3-0

speelronde 32

 

Programma 22 April

thuis uit Aanvang uitslag
AS Roma Atalanta Bergamo 18.30 1-1
Napoli Lazio Roma 20.45 5-2

Programma 20 april

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Fiorentina 20.45 1-2

Programma 21 April

thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan Sassuolo 18.30 1-2
Genoa    Benevento 20.45 2-2
Juventus Parma 20.45 3-1
Udinese  Cagliari   20.45 0-1
Bologna  Torino 20.45 1-1
Spezia  Internazionale 20.45 1-1
Crotone Sampdoria  20.45 0-1

speelronde 31

 

Programma 17 April

thuis uit Aanvang uitslag
Sampdoria Hellas Verona 15.00 3-1
Crotone Udinese 15.00 1-2
Sassuolo   Fiorentina  18.00 3-1
Cagliari Parma 20.45 4-3

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan Genoa 12.30 2-1
Lazio Roma Benevento  15.00 5-3
Bologna Spezia  15.00 4-1
Atalanta Bergamo Juventus 15.00 1-0
Torino AS Roma 18.00 3-1
Napoli Internazionale 20.45 1-1

speelronde 30

 

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Crotone  15.00 3-2
Parma AC Milan 18.00 1-3
Udinese  Torino 20.45 0-1

Programma 11 april

thuis uit Aanvang uitslag
Internazionale Cagliari 12.30 1-0
Juventus Genoa 15.00 3-1
Sampdoria  Napoli 15.00 0-2
Hellas Verona Lazio Roma 15.00 0-1
AS Roma Bologna 18.00 1-0
Fiorentina Atalanta Bergamo 20.45 2-3

Programma 12 april

thuis uit Aanvang uitslag
Benevento Sassuolo 20.45 0-1

inhaalduels 

 

Programma 7 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Juventus Napoli 19.00 2-1
Internazionale Sassuolo 19.00 2-1

Speelronde 29

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan Sampdoria    12.30 1-1
Genoa Fiorentina 15.00 1-1
Lazio Roma Spezia  15.00 1-1 
Napoli Crotone 15.00 4-3
Cagliari Hellas Verona 15.00 0-1
Atalanta Bergamo Udinese 15.00 3-2
Benevento Parma 15.00 2-2
Sassuolo AS Roma 15.00 2-2
Torino Juventus 18.00 2-2
Bologna Internazionale 20.45 0-1

Speelronde 28

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Parma Genoa  20.45 1-2

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Crotone Bologna   15.00 2-3
Spezia Cagliari 18.00 2-1
Internazionale Sassuolo 20.45 Afgelast

Programma 21 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Atalanta Bergamo 12.30 0-2
Juventus  Benevento 15.00 0-1
Sampdoria Torino 15.00 1-0
Udinese Lazio Roma 15.00 0-1 
Fiorentina  AC Milan 18.00 2-3
AS Roma Napoli 20.45 0-2

inhaalwedstrijd 

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Sassuolo 19.00 3-2

Speelronde 27

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Crotone 15.00 3-2
Atalanta Bergamo Spezia 20.45 3-1

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo   Hellas Verona 15.00 3-2
Benevento Fiorentina 18.00 1-4
Genoa Udinese 20.45 1-1

Programma 14 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Bologna  Sampdoria  12.30 3-1
Parma AS Roma 15.00 2-0
Torino Internazionale 15.00 1-2
Cagliari  Juventus 18.00 1-3
AC Milan Napoli 20.45 0-1

Speelronde 26

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Benevento 15.00 1-1
Udinese   Sassuolo   18.00 2-0
Juventus Lazio Roma 20.45 3-1

Programma 7 maart

thuis uit Aanvang uitslag
AS Roma Genoa 12.30 1-0
Crotone Torino 15.00 4-2
Fiorentina Parma 15.00 3-3
Hellas Verona AC Milan 15.00 0-2
Sampdoria Cagliari  18.00 2-2
Napoli Bologna 20.45 3-1

Programma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Internazionale Atalanta Bergamo 20,45 1-0

Speelronde 25

Programma 2 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Torino 18.30 Afgelast
Juventus Spezia 20.45 3-0

 

Programma 3 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo   Napoli  18.30 3-3
AC Milan Udinese   20.45 1-1
Fiorentina AS Roma 20.45 1-2
Genoa Sampdoria  20.45 1-1
Cagliari   Bologna 20.45 1-0
Atalanta Bergamo Crotone  20.45 5-1
Benevento Hellas Verona 20.45 0-3 

 

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Parma Internazionale  20.45 1-2

Speelronde 24

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Parma 15.00 2-2
Bologna Lazio roma 18.00 2-0
Hellas Verona  Juventus 20.45 1-1

Programma 28 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Sampdoria Atalanta Bergamo 12.30 0-2
Udinese Fiorentina 15.00 1-0
Internazionale  Genoa 15.00 3-0
Crotone   Cagliari 15.00 0-2 
Napoli   Benevento  18.00 2-1
AS Roma AC Milan 20.45 1-2

Speelronde 23

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina  Spezia 18.30 3-0
Cagliari Torino 20.45 0-1

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Sampdoria 15.00 1-0
Genoa Hellas Verona 18.00 2-2
Sassuolo Bologna  20.45 1-1

Programma 21 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Parma Udinese  12.30 2-2
AC Milan   Internazionale 15.00 0-3
Atalanta Bergamo Napoli 18.00 4-2
Benevento AS Roma 20.45 0-0

Programma 22 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Juventus Crotone 20.45 3-0

Speelronde 22

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Bologna Benevento 20.45 1-1

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Genoa 15.00 0-0
Napoli  Juventus 18.00 1-0
Spezia AC Milan 20.45 2-0

Programma 14 februari

thuis uit Aanvang uitslag
AS Roma Udinese 12.30 3-0
Sampdoria Fiorentina 15.00 2-1
Cagliari  Atalanta Bergamo 15.00 0-1
Crotone  Sassuolo 18.00 1-2
Internazionale Lazio Roma 20.45 3-1

Programma 15 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona  Parma 20.45 2-1

speelronde 21 

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina Internazionale 20.45 0-2

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Atalanta Bergamo Torino 15.00 3-3
Sassuolo Spezia 15.00 1-2 
Juventus AS Roma 18.00 2-0
Genoa Napoli 20.45 2-1

Programma 7 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Benevento Sampdoria 12.30 1-1
AC Milan Crotone 15.00 4-0
Udinese Hellas Verona 15.00 2-0
Parma Bologna 18.00 0-3
Lazio Roma Cagliari 20.45 1-0

 

Speelronde 20

Programma 29 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Fiorentina  20.45 1-1

Programma 30 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Bologna  AC Milan 15.00 1-2
Sampdoria Juventus 18.00 0-2
Internazionale  Benevento 20.45 4-0

Programma 31 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Udinese   12.30 0-1
Cagliari Sassuolo 15.00 1-1
Atalanta Bergamo Lazio Roma 15.00 1-3
Crotone Genoa 15.00 0-3
Napoli Parma 18.00 2-0
AS Roma Hellas Verona 20.45 3-1

Speelronde 19

Programma 22 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Benevento Torno 21.00 2-2 

Programma 23 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
AS Roma Spezia 15.00 3-2
AC Milan Atalanta Bergamo 18.00 0-3
Udinese  Internazionale 18.00 0-0
Fiorentina Crotone  20.45 2-1

Programma 24 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Juventus Bologna  12.30 2-0
Genoa  Cagliari  15.00 1-0
Hellas Verona  Napoli 15.00 3-1
Lazio Roma Sassuolo 18.00 2-1
Psrma Sampdoria 20.45 0-2

Speelronde 10

Programma 20 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Udinese Atalanta Bergamo 15.00 1-1

Speelronde 18

Programma 15 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma AS Roma 20.45 3-0

Programma 16 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Bologna Hellas Verona 15.00 1-0
Torino Spezia 18.00 0-0
Sampdoria Udinese  20.45 2-1

Programma 17 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Napoli  Fiorentina 12.30 6-0
Crotone Benevento 15.00 4-1
Sassuolo Parma 15.00 1-1
Atalanta Bergamo Genoa 18.00 0-0
Internazionale Juventus 20.45 2-0

Programma 18 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari AC Milan 20.45 0-2 

Speelronde 17

Programma 9 januari

thuis uit Aanvang Uitslag
Benevento Atalanta Bergamo 15.00 1-4
Genoa Bologna 18.00 2-0
AC Milan Torino 20.45 2-0

Programma 10 januari

thuis uit Aanvang Uitslag
AS Roma Internazionale   12.30 2-2
Parma Lazio Roma 15.00 0-2
Udinese Napoli 15.00 1-2
Hellas Verona Crotone   15.00 2-1
Fiorentina Cagliari 18.00 1-0
Juventus Sassuolo 20.45 3-1

Programma 11 januari

thuis uit Aanvang Uitslag
Spezia Sampdoria   20.45 2-1

Speelronde 16

Programma 6 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari Benevento 12.30 1-2
Lazio Roma Fiorentina 15.00 2-1
Sampdoria    Internazionale 15.00 2-1
Torino Hellas Verona 15.00 1-1
Bologna  Udinese 15.00 2-2
Atalanta Bergamo Parma 15.00 3-0
Crotone  AS Roma 15.00 1-3
Sassuolo  Genoa 15.00 2-1
Napoli Spezia 18.00 1-2
AC Milan Juventus 20.45 1-3

Speelronde 15

Programma 3 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Internazionale Crotone 12.30 6-2
AS Roma Sampdoria  15.00 1-0
Fiorentina Bologna  15.00 0-0
Genoa Lazio Roma 15.00 1-1
Parma Torino 15.00 1-3
Cagliari Napoli  15.00 0-4
Atalanta Bergamo Sassuolo 15.00 5-2
Spezia Hellas Verona 15.00 5-1
Benevento AC Milan 18.00 0-2
Juventus Udinese 20.45 4-1

Speelronde 14

Programma 22 december

thuis uit Aanvang uitslag
Crotone Parma 18.30 2-1
Juventus Fiorentina 20.45 0-3

Programma 23 december

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Internazionale 18.30 1-2
AC Milan Lazio Roma 20.45 3-2
AS Roma Cagliari 20.45 3-2
Sampdoria Sassuolo 20.45 2-3
Udinese Benevento 20.45 0-2
Napoli Torino 20.45 1-1
Bologna Atalanta Bergamo 20.45 2-2
Spezia Genoa 20.45 1-2

Speelronde 13

Programma 19 december

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina Hellas Verona 15.00 1-1
Sampdoria Crotone 18.00 3-1
Parma Juventus 20.45 0-4

Programma 20 december

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Bologna 12.30 1-1
Sassuolo AC Milan 15.00 1-2
Internazionale Spezia 15.00 2-1
Cagliari Udinese 15.00 1-1
Benevento Genoa 15.00 2-0
Atalanta Bergamo AS Roma 18.00 4-1
Lazio Roma Napoli 20.45 2-0

Speelronde 12

Programma 15 December

thuis Uit Aanvang uitslag
Udinese   Crotone 18.30 0-0
Benevento  Lazio Roma 20.45 1-1

Programma 16 December

thuis uit Aanvang uitslag
Juventus Atalanta Bergamo 18.30 1-1
Fiorentina Sassuolo 20.45 1-1
Parma Cagliari 20.45 0-0
Internazionale Napoli 20.45 1-0
Hellas Verona Sampdoria 20.45 1-2
Spezia    Bologna 20.45 2-2
Genoa AC Milan  20.45 2-2

Programma 17 december

thuis uit Aanvang uitslag
AS Roma Torino 20.45 3-1

Speelronde 11

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo  Benevento 20.45 1-0

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Crotone  Spezia 15.00 4-1
Torino Udinese 18.00 2-3
Lazio Roma Hellas Verona  20.45 1-2

Programma 13 december

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari Internazionale 12.30 1-3
Napoli Sampdoria 15.00 2-1
Bologna AS Roma 15.00 1-5
Atalanta Bergamo Fiorentina 15.00 3-0
Genoa Juventus 18.00 1-3
AC Milan Parma 20.45 2-2

Speelronde 10

Programma 5 december

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Lazio Roma 15.00 1-2
Juventus Torino 18.00 2-1
Internazionale Bologna 20.45 3-1

Programma 6 december

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona   Cagliari 12.30 1-1
AS Roma Sassuolo  15.00 0-0
Parma Benevento 15.00 0-0
Udinese Atalanta Bergamo 15.00 Afgelast
Crotone Napoli  18.00 0-4
Sampdoria AC Milan 20,45 1-2

Programma 7 december

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina  Genoa   20.45 1-1

Speelronde 9

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo Internazionale 15.00 0-3
Benevento Juventus 18.00 1-1
Atalanta Bergamo Hellas Verona 20.45 0-2

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Roma Udinese 12.30 1-3
AC Milan Fiorentina 15.00 2-0
Bologna   Crotone 15.00 1-0
Cagliari Spezia 18.00 2-2
Napoli AS Roma 20.45 4-0

Programma 30 November

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Sampdoria 18.30 2-2
Genoa Parma 20.45 1-2

Speelronde 8

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
Crotone Lazio Roma 15.00 0-2
Spezia Atalanta Bergamo 18.00 1-1
Juventus Cagliari   20.45 2-0

Programma 22 November

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina Benevento   12.30 0-1
AS Roma Parma 15.00 3-0
Sampdoria  Bologna 15.00 1-2
Internazionale Torino 15.00 4-2
Hellas Verona Sassuolo 15.00 0-2
Udinese Genoa  18.00 1-0
Napoli AC Milan 20.45 1-3

Speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo Udinese    20.45 0-0

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari Sampdoria 15.00 2-0
Benevento   Spezia 18.00 0-3
Parma Fiorentina  20.45 0-0

Programma 8 November

thuis uit Aanvang uitslag
Lazio Juventus 12.30 1-1
Genoa  AS Roma 15.00 1-3
Torino Crotone 15.00 0-0
Atalanta Bergamo Internazionale 15.00 1-1 
Bologna   Napoli   18.00 0-1
AC Milan  Hellas Verona 20.45 2-2

Speelronde 6

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Crotone Atalanta Bergamo 15.00 1-2
Internazionale  Parma 18.00 2-2
Bologna    Cagliari    20.45 3-2

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Udinese AC Milan 12.30 1-2
Torino Lazio Roma 15.00 3-4
Spezia Juventus 15.00 1-4
AS Roma Fiorentina 18.00 2-0
Napoli   Sassuolo 18.00 0-2
Sampdoria Genoa             – 20.45 1-1

Programma 2 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Benevento 20.45 3-1

Speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo   Torino 20.45 3-3

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Atalanta Bergamo Sampdoria  15.00 1-3
Genoa  Internazionale  18.00 0-2
Lazio Roma Bologna 20.45 2-1

Programma 25 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Cagliari    Crotone    12.30 4-2
Parma Spezia  15.00 2-2
Benevento    Napoli    15.00 1-2
Fiorentina  Udinese 18.00 3-2
Juventus Hellas Verona 20.45 1-1

Programma 26 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan  AS Roma 20.45 3-3

Speelronde 4

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Napoli  Atalanta Bergamo 15.00 4-1
Sampdoria Lazio Roma 18.00 2-0
Internazionale AC Milan   18.00 1-2
Crotone Juventus 20.45 1-1

Programma 18 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Bologna Sassuolo 12.30 3-4
Torino Cagliari   15.00 2-3
Spezia  Fiorentina 15.00 2-2
Udinese  Parma 18.00 3-2
As Roma Benevento  20.45 5-1

Programma 19 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Hellas Verona Genoa   20.45 0-0

Speelronde 3

Programma 2 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina Sampdoria 20.45 1-2

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Sassuolo Crotone  15.00 4-1
Genoa Torino 18.00 Afgelast
Udinese AS Roma 20.45 0-1

 

Programma 4 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Atalanta Bergamo Cagliari  12.30 5-2
Lazio Roma Internazionale 15.00 1-1
Parma Hellas Verona 15.00 1-0
Benevento Bologna 15.00 1-0
AC Milan Spezia 18.00 3-0
Juventus Napoli 20.45 Afgelast

Inhaal wedstrijden speelronde 1

Programma 30 september

thuis uit Aanvang uitslag
Udinese Spezia 18.00 0-2
Benevento Internazionale 18.00 2-5
Lazio Roma Atalanta Bergamo 20.45 1-4

speelronde 2

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Torino Atalanta Bergamo 15.00 2-4
Sampdoria Benevento 18.00 2-3
Cagliari Lazio Roma 18.00 0-2
Internazionale Fiorentina 20.45 4-3

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Spezia Sassuolo 12.30 1-4
Napoli  Genoa  15.00 6-0
Hellas Verona Udinese 15.00 1-0
Crotone  AC Milan  18.00 0-2
AS Roma Juventus 20.45 2-2

speelronde 1

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Fiorentina Torino 18.00 1-0
Hellas Verona AS Roma 20.45 0-0

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Parma Napoli 12.30 0-2
Genoa Crotone 15.00 4-1
Sassuolo Cagliari 18.00 1-1
Juventus Sampdoria 20.45 3-0 

Programma 21 september

Thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan Bologna 20.45 2-0