Selecteer een pagina

Programma en uitslagen finale dag

Programma 6 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Unitas Ameide 18.00  1-0
Unitas Sleeuwijk 18.35 3-1
Peursum ASH 19.40 2-1
UNITAS/GJS/HEUKELUM VVAC 20.25 2-1
SVW Raptim 22.30 4-2

 

Programma en uitslagen, halve finales jeugd en senioren

Programma 5 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
HHSC 61 Unitas 18.30  1-7
Sliedrecht Ameide 19.05 1-2
Unitas HSSC 61 19.40 9-1
Kozakken Boys Sleeuwijk 20.25 0-5
SVW Kozakken Boys 21.15 4-1
Sleeuwijk Raptim 22.15 2-3

Programma en uitslagen kwartfinales 

Programma 4 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
SVW Sliedrecht 19.00 7-5
Kozakken Boys SVS 65 20.00 3-2
BZC 14 Sleeuwijk 21.00 1-4
Raptim ASH 22.00 4-1

 

programma en uitslagen Groepsfase

programma 23 December

 

thuis uit Aanvang uitslag
SVW GJS 17.30 4-1
LRC Stedoco 18.25 5-0
Hardinxveld Leerdam sport 55 19.20 2-2
Kozakken Boys Dussense Boys 20.15 8-1
SVS 65 Vuren 21.10 3-1
Asperen Unitas 22.05 0-4

Programma 27 December

thuis uit Aanvang uitslag
ASH BRC 18.25 3-0
Achilles veen BZC 14 19.25 4-9
Woudrichem Sliedrecht 20.20 3-10
Sleeuwijk Schelluinen 21.15 4-3
ASV Arkel SVM Meerkerk 22.10 6-0

Programma 28 December

thuis uit Aanvang uitslag
Raptim VVAC 18.30 7-0
SVW LRC 19.25 3-3
Stedoco GJS 20.20 0-7
Leerdam sport Kozakken Boys 21.15 0-4
Dussense Boys Hardinxveld 22.10 5-4

Programma 29 December

thuis uit Aanvang uitslag
Vuren Asperen 18.30 2-5
Unitas SVS 65 19.25 2-4
BRC Achilles veen 20.20 3-3
BZC 14 ASH 21.15 3-2
Sliedrecht Sleeuwijk 22.10 3-7

Programma 30 December

thuis uit Aanvang uitslag
Schelluinen Woudrichem 18.30 6-4
SVM Meerkerk Raptim 19.25 2-4
VVAC ASV Arkel 20.20 3-6
GJS LRC 21.15 4-2
SVW Stedoco 22.10 5-2

 

 

 

Programma 2 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Hardinxveld Kozakken Boys 18.30 2-4
Leerdam sport 55 Dussense Boys 19.25 1-6
SVS 65 Asperen 20.20 3-3
Vuren Unitas 21.15 2-8
ASH Achilles veen 22.10 10-0

Programma 3 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
BRC BZC 14 18.30 1-5
Woudrichem Sleeuwijk 19.25 2-4
Sliedrecht Schelluinen 20.20 11-1
SVM Meerkerk VVAC 21.15 8-5
ASV Arkel Raptim 22.10 1-2

Vanaf Donderdag 4 Januari 2024 kwartfinales

PROXSYS CUP 2023 -2024

 

Groep A Groep B Groep C Groep D
GJS Hardinxveld SVS 65 ASH
SVW Leerdam sport 55 Vuren BRC 24
LRC Leerdam Kozakken Boys Asperen Achilles veen
Stedoco Dussense Boys Unitas BZC 14
Groep E Groep F  
Woudrichem ASV Arkel  
Sliedrecht SV Meerkerk  
Sleeuwijk Raptim  
Schelluinen VVAC