Selecteer een pagina

Programma komende week

 

Speelronde 22

Programma 21 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol    Real Betis  21.00 1-4

Programma 22 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Cádiz 14.00 0-2
Villarreal Real Mallorca 16.15 3-0
Sevilla FC Celta de Vigo 18.30 2-2
Atlético Madrid Valencia 21.00 3-2

Programma 23 Januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Granada  

Osasuna 

14.00

0-2

Real Madrid

Elche

16.15

2-2

Real Sociedad 

Getafe   

18.30

0-0

Rayo Vallecano

Athletic Bilbao

18.30

0-1

Deportivo Alavés

FC Barcelona

21.00

0-1

Uitslagen overzicht Primera División

Speelronde 21

Programma 16 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Elche Villarreal 14.00 1-0

Programma 18 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Deportivo Alavés 20.00 4-0
Cádiz Espanyol 21.30 2-2

Programma 19 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Osasuna 19.00 2-0
Valencia Sevilla FC 21.30 1-1

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe

Granada

19.00

4-2

Speelronde 20

Programma 8 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Levante   Real Mallorca 14.00 2-0
Real Sociedad Celta de Vigo 16.15 1-0
Granada FC Barcelona 18.30 1-1
Real Madrid Valencia  21.00 4-1

Programma 9 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano   Real Betis sevilla 14.00  1-1
Sevilla FC Getafe   16.15 1-0
Osasuna   Cádiz     18.30 2-0
Deportivo Alavés  Athletic Bilbao 18.30 0-0
Villarreal     Atlético Madrid 21.00 2-2 

Programma 10 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol Elche 21.00 1-2 

Speelronde 19

Programma 31 december

thuis uit Aanvang uitslag
Valencia Espanyol 16.15 1-2

Programma 2 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe  Real Madrid 14.00  1-0
Atlético Madrid Rayo Vallecano 16.15  2-0
Elche   Granada 16.15  0-0
Real Betis Sevilla Celta de Vigo 18.30  0-9
Deportivo Alavés Real Sociedad 18.30 1-1
Real Mallorca FC Barcelona 21.00  0-1

Programma 3 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Levante  19.00 5-0
Osasuna  Athletic Bilbao 21.00 1-3
Cádiz Sevilla FC 21.15 0-1

 

Programma 21 december

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Deportivo Alavés 19.00 5-2
Sevilla FC FC Barcelona 21.30 1-1

Speelronde 9

Programma 22 december

thuis uit Aanvang uitslag
Granada Atlético Madrid 19.00 2-1

Speelronde 21

Programma 22 december

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic Club Real Madrid 21.30 1-2

speelronde 18

Programma 17 december

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Espanyol 21.00 3-1

Programma 18 december

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano Deportivo Alavés 14.00 2-0
Real Sociedad Villarreal  16.15 1-3
FC Barcelona Elche 18.30 3-2
Sevilla FC Atlético Madrid 21.00 2-1

Programma 19 december

thuis uit Aanvang uitslag
Granada  Granada  14.00 4-1
Athletic Club Real Betis 16.15 3-2
Getafe Osasuna 18.30 1-0
Real Madrid Cádiz 21.00 0-0

Programma 20 december

thuis uit Aanvang uitslag
Levente Valencia    21.00 3-4

 

speelronde 17

Programma 10 december

thuis uit Aanvang uitslag
Real Mallorca Celta de Vigo 21.00 0-0

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol    Levante 14.00 4-2
Deportivo Alavés Getafe  16.15 1-1
Valencia Elche 18.30 2-1
Athletic Club  Sevilla 21.00 0-1

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Rayo Vallecano 14.00 2-0
Osasuna  FC Barcelona 16.15 2-2
Real Betis Sevilla Real Sociedad 18.30 2-0
Real Madrid Atlético Madrid 21.00 2-0

Programma 13 december

thuis Uit aanvang uitslag
Cádiz  Granada 21.00 1-1

speelronde 16

Programma 3 december

thuis uit Aanvang uitslag
Granada Deportivo Alavés 21.00 2-1

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla FC Villarreal 14.00 1-0
FC Barcelona Real Betis Sevilla 16.15 0-1
Atlético Madrid Real Mallorca 18.30 1-2
Real Sociedad Real Madrid 21.00 0-2

Programma 5 december

thuis uit Aanvang Uitslag
Rayo Vallecano Espanyol   14.00 1-0
Elche   Cádiz  16.15 3-1
Levante  Osasuna  18.30 0-0
Celta de Vigo  Valencia  21.00 1-2

Programma 6 december

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Athletic Club 21.00 0-0

speelronde 9

Programma 1 December

thuis uit Aanvang uitslag
Real Madrid Athletic Club 21.00 1-0

speelronde 15

Programma 26 November

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic Club Granada 21.00 2-2

Programma 27 november

Thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Celta de Vigo 14.00 1-2
Valencia Rayo Vallecano 16.15 1-1
Real Mallorca Getafe  18.30 0-0
Villarreal  FC Barcelona 21.00 1-3

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Sevilla 14.00 3-1
Espanyol  Real Sociedad 16.15 1-0
Cádiz  Atlético Madrid 18.30 1-4
Real Madrid Sevilla 21.00 2-1

Programma 29 november

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Elche 21.00 1-1

speelronde 14

Programma 19 november

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Athletic Bilbao 21.00 0-0

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Villarreal   14.00 1-1
Sevilla FC Deportivo Alavés 16.15 2-2
Atlético Madrid Osasuna 18.30 1-0
FC Barcelona Espanyol  21.00 1-0

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Cádiz 14.00 4-0
Granada   Real Madrid 16.15 1-4
Elche Real Betis Sevilla 18.30  0-3
Real Sociedad Valencia 21.00  0-0

Programma 22 november

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano Real Mallorca 21.00  3-1

speelronde 13

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic Bilbao Cádiz  21.00 0-0

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol Granada 14.00 2-0
Celta de Vigo FC Barcelona 16.15 3-3
Deportivo Alavés Levante 18.30 1-1
Real Madrid Rayo Vallecano 21.00 2-1

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal  Getafe 14.00 1-1
Valencia Atlético Madrid 16.15 3-3
Osasuna Real Sociedad 18.30 0-2
Real Mallorca Elche 18.30 2-2
Real Betis Sevilla Sevilla FC 21.00 0-2

speelronde 12

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Elche Real Madrid 14.00 1-2
Sevilla Osasuna 16.15 2-0
Valencia  Villarreal 18.30 2-0
FC Barcelona Deportivo Alavés 21.00 1-1

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Cádiz    Real Mallorca 14.00 1-1
Atlético Madrid Real Betis sevilla 16.15 3-0
Getafe  Espanyol 18.30 2-1
Real Sociedad Athletic Bilbao 21.00 1-1

Programma 1 november

Thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano Celta de Vigo 19.00 0-0
Levante Granada 21.00 0-3

speelronde 11

Programma 26 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Elche 19.00 1-0
Espanyol Athletic Bilbao 21.00 1-1
Villarreal Cádiz     21.30 3-3

Programma 27 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano FC Barcelona 19.00 1-0
Real Mallorca Sevilla FC 19.00 1-1
Real Betis Sevilla Valenica 20.00 4-1
Real Madrid Osasuna 21.00 0-0

Programma 28 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Real Sociedad 19.00 0-2
Granada Getafe 20.00 1-1
Levante Atlético Madrid 21.30 2-2

speelronde 10

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna  Granada 21.00 1-1

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Valencia Real Mallorca 14.00 2-2
Cádiz Deportivo Alavés 16.15 0-2
Elche Espanyol 18.30 2-2
Athletic Bilbao Villarreal 21.00 2-1

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla FC Levante 14.00 5-3
FC Barcelona FC Barcelona 16.15 1-2
Real Betis Sevilla Rayo Vallecano 18.30 3-2
Atlético Madrid Real Sociedad 21.00 2-2 

speelronde 9

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Getafe 18.30 0-0
Real Sociedad Real Mallorca 21.00 1-0

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano Elche   14.00 2-1
Celta de Vigo Sevilla  16.15 0-1 
Villarreal Osasuna 18.30 1-2
FC Barcelona Valencia 21.00 3-1

Programma 18 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Real Betis 19.00 0-1
Espanyol Cádiz 21.00 2-0

speelronde 8

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic Bilbao Deportivo Alavés 21.00 1-0

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Rayo Vallecano 14.00 1-0
Real Mallorca Levante 16.15 1-0
Cádiz Valencia   18.30 0-0
Atlético Madrid FC Barcelona 21.00 2-0

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Elche   Celta de Vigo 14.00 1-1
Espanyol   Real Madrid 16.15 2-1
Villarreal Real Betis Sevilla 18.30 2-0
Getafe Real Sociedad 18.30 1-1
Granada  Sevilla 21.00 1-0

speelronde 7

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Atlético Madrid 14.00 1-0
Valencia Athletic Bilbao 16.15 1-1
Sevilla FC Espanyol 18.30 2-0
Real Madrid Villarreal 21.00 0-0

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Real Mallorca Osasuna  14.00 2-3
FC Barcelona Levante 16.15 3-0
Real Sociedad Elche 18.30 1-0
Rayo Vallecano Cádiz 18.30 3-1
Real Betis Sevilla FC Getafe 21.00 2-0

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Granada 21.00 1-0

speelronde 6

Programma 23 september

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Real Betis Sevilla 19.30 1-3
Granada Real Sociedad 19.30 2-3
Cádiz FC Barcelona 22.00 0-0

Programma 22 september

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol Deportivo Alavés 19.30 1-0
Sevilla FC Valencia  19.30 3-1
Real Madrid Real Mallorca 22.00 6-1
Villarreal   Elche 22.00 4-1

Programma 21 september

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Atlético Madrid 19.30 1-2
Athletic Bilbao Rayo Vallecano 22.00 1-2
Levante Celta de Vigo 22.00 0-2

speelronde 5

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo   Cádiz  21.00 1-2

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
Rayo Vallecano Getafe   14.00 3-0
Atlético Madrid Athletic de Bilbao 16.15 0-0
Elche Levante 18.30 1-1
Deportivo Alavés Osasuna 21.00 0-2

Programma 19 september

thuis uit Aanvang uitslag
Real Mallorca Villarreal 14.00 0-0
Real Sociedad Sevilla FC 16.15 0-0
Real Betis  Sevilla Espanyol 18.30 2-2
Valencia Real Madrid 21.00 1-2

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Granada 21.00 1-1

Speelronde 4

 

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Deportivo Alavés 16.15 Afgelast
Levante Rayo Vallecano 18.30 1-1
Sevilla FC Barcelona 18.30 Afgelast
Athletic de Bilbao Real Mallorca  21.00 2-0

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Espanyol   Atlético Madrid 14.00 1-2
Osasuna  Valencia 16.15 1-4
Cádiz   Real Sociedad 18.30 0-2
Real Madrid Celta de Vigo 21.00 5-2

Programma 13 september

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Elche 20.00 0-1
Granada Real betis Sevilla 22.00 1-2

speelronde 3

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Real Mallorca Espanyol  20.00 1-0
Valencia Deportivo Alavés 22.15 3-0

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Athletic de Bilbao 17.00 0-1
Real Sociedad Levante 19.30 1-0
Elche   Sevilla  19.30 1-1
Real Betis Sevilla Real Madrid 22.00 0-1

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Getafe  17.00 2-1
Rayo Vallecano Granada 19.30 4-0
Cádiz   Osasuna  19.30 2-3
Atlético Madrid Villarreal  22.00 2-2

speelronde 2

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Cádiz    21.00 1-1

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Real Mallorca 17.00 0-1
Espanyol   Villarreal 19.30 0-1
Granada Valencia  19.30 1-1
Athletic de Bilbao FC Barcelona 22.00 1-1

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Real Sociedad Rayo Vallecano 17.00 1-0
Atlético Madrid Elche 19.30 1-0
Levante  Real Madrid 22.00 3-3

Programma 23 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe  Sevilla FC 20.00 0-1
Osasuna Celta de Vigo 22.00 0-0

speelronde 1

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Valencia Getafe   21.00 1-0

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Real Mallorca Real Betis Sevilla 19.30 1-1
Cádiz  Levante 19.30 1-1 
Osasuna  Espanyol  22.00 0-0
Deportivo Alavés Real Madrid 22.00 1-4

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Celta de Vigo Atlético Madrid 17.00 1-2
FC Barcelona Real Sociedad 20.00 4-2
Sevilla FC Rayo Vallecano 22.15 3-0

Programma 16 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Villarreal  Granada 20.00 0-0
Elche Athletic de Bilbao 22.00 0-0