Programma komende week

speelronde 25

Programma 26 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante

Athletic de Bilbao

21.00

1-1 

Programma 27 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar 

Huesca 

14.00

1-1

Sevilla FC

FC Barcelona

16.15

0-2

Deportivo Alavés

Osasuna

18.30

0-1

Getafe 

Valencia

21.00

1-1

Programma 28 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Real Valladolid 

14.00

1-1

Cádiz

Real Betis Sevila

16.15

0-1

Granada 

Elche 

18.30

2-1

Villarreal

Atlético Madrid

21.00

0-2 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Real Sociedad

21.00

1-1

Uitslagen overzicht Primera División

speelronde 1

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Barcelona

Elche

19.00

3-0

speelronde 24

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Getafe  21.00 1-0

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Elche Eibar 14.00 1-0
Atlético Madrid Levante 16.15 0-2
Valencia Celta de Vigo  18.30 2-0
Real Valladolid Real Madrid 21.00 0-1

Programma 21 februari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Cádiz 14.00 1-1
Real Sociedad Deportivo Alavés 16.15 4-0
Huesca    Granada  18.30 3-2
Athletic de Bilbao Villarreal 21.00 1-1

Programma 22 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Sevilla 21.00 0-2

Programma 17 februari, speelronde 2

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Atlético Madrid 19.00 1-1

Speelronde 23

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Elche 21.00 3-1

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Granada Atlético Madrid 14.00 1-2
Sevilla Huesca 16.15 1-0
Eibar  Real Valladolid 18.30 1-1
FC Barcelona Deportivo Alavés 21.00 5-1

Programma 14 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Real Sociedad 14.00 0-1
Real Madrid Valencia 16.15 2-0
Levante Osasuna  18.30 0-1
Villarreal Real Betis Sevilla 21.00 1-2

Programma 15 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Cádiz Athletic de Bilbao 21.00 0-4

Speelronde 1

Programma 9 februari

Thuis uit Aanvang uitslag
Real Madrid Getafe 20.00 2-0

Speelronde 22

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Real Valladolid 21.00 1-0

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Granada 14.00 2-2
Huesca    Real Madrid 16.15 1-2
Elche Villarreal 18.30 2-2
Sevilla  Getafe 21.00 3-0

Programma 7 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Real Sociedad Cádiz 14.00 4-1
Athletic de Bilbao Valenica 16.15 1-1
Osasuna Eibar 18.30 2-1
Real Betis Sevilla FC Barcelona 21.00 2-3

Programma 8 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Atlético Madrid Celta de Vigo 21.00 2-2

Speelronde 21

Programma 29 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Huesca 21.00 1-3

Programma 30 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Eibar    Sevilla 14.00 0-2
Real Madrid Levante 16.15 1-2
Valenica Elche 18.30 1-0
Villarreal Real Sociedad 21.00 1-1

Programma 31 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe  Deportivo Alavés 14.00 0-0
Cádiz Atlético Madrid 16.15 2-4
Granada Celta de Vigo 18.30 0-0
FC Barcelona Athletic de Bilbao 21.00 2-1

Programma 1 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Osasuna 21.00 1-0

Speelronde 20

Programma 22 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Levante   Real Valladolid 21.00 2-2

Programma 23 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Huesca     Villarreal  14.00 0-0
Sevilla  Cádiz    16.15 3-0
Real Sociedad Real Betis Sevilla 18.30 2-2
Deportivo Alavés Real Madrid 21.00 1-4

Programma 24 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Granada  14.00 3-1
Elche FC Barcelona 16.15 0-2
Celta de Vigo Eibar 18.30 1-1
Atlético Madrid Valencia 21.00 3-1

Programma 25 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Getafe 21.00 5-1

Speelronde 19

Programma 19 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Elche 19.00 2-2
Cádiz Levante  19.00 2-2
Deportivo Alavés Sevilla 21.00 1-2

Programma 20 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe  Huesca   19.00 1-0
Real Betis Sevilla Celta de Vigo 21.00 2-1
Villarreal   Granada 21.30 2-2

Programma 21 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Valencia Osasuna 19.00 1-1
Eibar Atlético Madrid 21.00 1-2

Speelronde 1

Programma 12 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Atlético Madrid Sevilla 21.30 2-0

 

Speelronde 4

Programma 12 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Granada Osasuna 19.00 2-0

Speelronde 2

Programma 6 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao FC Barcelona 21.00 2-3

Speelronde 18

 

Programma 8 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Villarreal 21.00 0-4

Programma 9 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla  Real Sociedad 14.00 3-2
Atlético Madrid Athletic de Bilbao 16.15 Afgelast
Granada FC Barcelona 18.30 0-4
Osasuna Real Madrid 21.00 0-0

Programma 10 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Eibar 14.00 2-1
Cádiz  Deportivo Alavés 16.15 3-0
Elche Getafe 18.30 Afgelast
Real Valladolid Valencia 21.00 0-1

Programma 11 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Elche Getafe 19.00 1-3
Huesca Real Betis Sevilla 21.00 0-2

Speelronde 17

Programma 2 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Levante 14.00 2-1
Real Betis Sevilla Sevilla 16.15 1-1
Getafe Real Valladolid 18.30 0-1
Real Madrid Celta de Vigo 21.00 2-0

Programma 3 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Elche 14.00 1-0
Deportivo Alavés Atlético Madrid 16.15 1-2
Real Sociedad Osasuna 18.30 1-1
Eibar Granada 18.30 2-0
Huesca FC Barcelona 21.00 0-1

Programma 4 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Valencia Cádiz 21.00 1-1

Speelronde 16

Programma 29 december

thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla Villarreal 17.00 2-0
FC Barcelona Eibar  19.15 1-1
Levante Real Betis Sevilla 21.30 4-3
Cádiz  Real Valladolid 21.30 0-0

Programma 30 december

thuis uit Aanvang uitslag
Granada Valenica 17.00 2-1
Atlético Madrid Getafe  19.15 1-0
Celta de Vigo Huesca 19.15 2-1
Elche  Real Madrid 21.30 1-1

Programma 31 december

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Real Sociedad 14.00 0-1
Osasuna Deportivo Alavés 16.15 1-1

Speelronde 15

Programma 22 december

thuis uit Aanvang uitslag
Valencia    Sevilla 17.30 0-1
Elche  Osasuna   17.30 2-2
Real Sociedad Atlético Madrid 19.45 0-2
Huesca   Levante 19.45 1-1
Villarreal Athletic de Bilbao 22.00 1-1
Real Valladolid FC Barcelona 22.00 0-3

Programma 23 december

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe   Celta de Vigo 17.30 1-1
Real Madrid Granada 19.45 2-0
Real Betis Sevilla Cádiz 22.00 1-0
Deportivo Alavés Eibar 22.00 2-1

Speelronde 14

Programma 18 december

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Huesca  21.00 2-0

Programma 19 december

thuis uit Aanvang uitslag
Atlético Madrid Elche 14.00 3-1
FC Barcelona Valencia 16.15 2-2
Osasuna    Villarreal 18.30 1-3
Levante Real Sociedad 18.30 2-1
Sevilla Real Valladolid 21.00 1-1

Programma 20 december

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Deportivo Alavés 14.00 2-0
Granada Real Betis Sevilla 16.15 2-0
Cádiz Getafe   18.30 0-2
Eibar Real Madrid 21.00 1-3

inhaalWedstrijden uit speelronde 19

 

 

Programma 15 December

thuis Uit Aanvang uitslag
Real Madrid Athletic de Bilbao 22.00 3-1

Programma 16 December

thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Real Sociedad 21.00 2-1

Speelronde 13

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Osasuna 21.00 3-2

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Valencia Athletic de Bilbao 14.00 2-2
Getafe Sevilla 16.15 0-1
Huesca Deportivo Alavés 18.30 1-0
Real Madrid Atlético Madrid 21.00 2-0

Programma 13 december

thuis uit Aanvang uitslag
Real Sociedad Eibar 14.00 0-1
Real Betis Sevilla Villarreal 16.15 1-1
Elche Granada 18.30 0-1
FC Barcelona Levante 21.00 1-0

Programma 14 december

thuis uit Aanvang uitslag
Celta de Vigo Cádiz 21.00 4-1

 

Speelronde 12

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Celta de Vigo  21.00 0-2

 

Programma 5 december

thuis uit Aanvang uitslag
Levante Getafe 14.00 3-0
Sevilla Real Madrid 16.15 0-1
Atlético Madrid Real Valladolid 18.30 2-0
Cádiz FC Barcelona 21.00 2-1

Programma 6 december

thuis uit Aanvang uitslag
Granada     Huesca 14.00 3-3
Osasuna Real Betis Sevilla 16.15 0-2
Villarreal  Elche 18.30 0-0
Deportivo Alavés Real Sociedad  21.00 0-0

Programma 7 december

thuis uit Aanvang uitslag
Eibar  Valencia 21.00 0-0

Speelronde 11

Programma 27 November

thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Levante 21.00 1-1

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
Elche  Cádiz 14.00 1-1
Valencia Atlético Madrid 16.15 0-1
Huesca Sevilla 18.30 0-1
Real Madrid Deportivo Alavés 21.00 1-2

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Osasuna 14.00 4-0
Getafe Athletic de Bilbao 16.15 1-1
Celta de Vigo Granada   18.30 3-1
Real Sociedad Villarreal 21.00 1-1

Programma 30 November

thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Eibar 21.00 0-2

Speelronde 10

Programma 20 November

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Huesca  21.00 1-1 

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
Levante   Elche 14.00 1-1
Villarreal Real Madrid 16.15 1-1
Sevilla Celta de Vigo  18.30 4-2
Atlético Madrid FC Barcelona 21.00 1-0

Programma 22 November

thuis uit Aanvang uitslag
Eibar Getafe 14.00 0-0
Getafe Real Sociedad 16.15 0-1
Granada    Real Valladolid 18.30 1-3
Deportivo Alavés Valencia 21.00 2-2

Programma 23 November

thuis uit Aanvang uitslag
Athletic de Bilbao Real Betis Sevilla 21.00 4-0

 

Speelronde 9

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Elche   Celta de Vigo 21.00 1-1

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Huesca   Eibar   14.00 1-1
FC Barcelona Real Betis  Sevilla 16.15 5-2
Sevilla  Osasuna 18.30 1-0
Atlético Madrid Cádiz     21.00 4-0

Programma 8 November

thuis uit Aanvang uitslag
Getafe Villarreal 14.00 1-3
Real Sociedad   Granada 16.15 2-0
Real Valladolid Athletic de Bilbao 18.30 2-1
Levante Deportivo Alavés 18.30 1-1
Valencia     Real Madrid 21.00 4-1

Speelronde 8

Programma 30 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Eibar Cádiz 21.00 0-2

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Real Madrid Huesca 14.00 4-1
Athletic de Bilbao Sevilla 16.15 2-1
Osasuna Atlético Madrid 18.30 3-1
Deportivo Alavés FC Barcelona 21.00 1-1

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Real Betis Sevilla Elche 14.00 3-1
Celta de Vigo Real Sociedad  16.00 1-4
Granada     Levante  18.30 1-1
Valencia Getafe 21.00 2-2

Programma 2 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Real Valladolid   21.00 2-0

Speelronde 7

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Elche  Valencia    21.00 2-1

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Barcelona Real Madrid 16.00 1-3
Sevilla Eibar 18.30 0-1
Osasuna Athletic de Bilbao 18.30 1-0
Atlético Madrid Real Betis Sevilla 21.00 2-0

Programma 25 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Deportivo Alavés 14.00 0-2
Cádiz Villarreal  16.00 0-0
Getafe   Granada   18.30 0-1
Real Sociedad Huesca  21.00 4-1

Programma 26 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Levante    Celta de Vigo  21.00 1-1

Speelronde 6

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Granada    Sevilla  13.00 1-0
Celta de Vigo Atlético Madrid 16.00  0-2
Real Madrid Cádiz    18.30 0-1
Getafe  FC Barcelona 21.00 1-0

Programma 18 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Eibar Osasuna   12.00 0-0
Athletic de Bilbao Levante 14.00 2-0
Villarreal Valencia   16.00 2-1
Deportivo Alavés Elche 18.30 0-2
Huesca Real Valladolid 18.30 2-2
Real Betis Sevilla Real Sociedad 21.00 0-3

 

Speelronde 5

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Real Valladolid Eibar 13.00 1-2
Atlético Madrid Villarreal 16.00 0-0
Real Sociedad Getafe  18.30 3-0
Elche Huesca 18.30 0-0
Valenica Real Betis Sevilla 21.00 0-2

 

Programma 4 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Celta de Vigo 12.00 2-0
Deportivo Alavés Athletic de Bilbao 16.00 1-0
Levante Real Madrid 16.00 0-2
Cádiz Granada 18.30 1-1
FC Barcelona Sevilla  21.00 1-1

speelronde 4

Programma 29 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Real Sociedad Valencia 19.00 0-1
Getafe Real Betis Sevilla 21.30 3-0

Programma 30 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Deportivo Alavés 19.00 3-1
Huesca Atlético Madrid 19.00 0-0
Real Madrid Real Valladolid 21.30 1-0
Ibar Elche 21.30 0-1

Programma 1 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla Levante 19.00 1-0
Athletic de Bilbao Cadiz 19.00 0-1
Celta de Vigo FC Barcelona 21.30 0-3

Speelronde 3

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Getafe 13.00 0-0
Valencia Huesca 16.00 1-1
Elche Real Sociedad 18.30 0-3
Real Betis Sevilla Real Madrid 21.00 2-3

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Osasuna Levante 12.00 1-3
Atlético Madrid Granada 16.00 6-1
Real Valladolid Celta de Vigo 18.30 1-1
Cádiz Sevilla 18.30 1-3
FC Barcelona Villarreal 21.00 4-0

Speelronde 2 

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Eibar 16.00 2-1
Getafe Osasuna 18.30 1-0
Celta de Vigo Valencia 21.00 2-1

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Huesca Cádiz 16.00 0-2
Granada Deportivo Alavés 18.30 2-1
Real Betis Sevilla Real Valladolid 18.30 2-0
Real Sociedad Real Madrid 21.00 0-0

Speelronde 1

 

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Eibar Celta de Vigo 16.00 0-0
Granada Athletic de Bilbao 18.30 2-0
Cádiz Osasuna 21.00 0-2

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Deportivo Alavés Real betis Sevilla 14.00 0-1
Real Valladolid Real Sociedad 16.00 1-1
Villarreal Huesca 18.30 1-1
Valenica Levante 21.00 4-2