Programma komende week

Speelronde 19

Programma 16 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wolverhampton Wanderers

West Bromwich Albion

13.30

2-3

West Ham United

Burnley

16.00

1-0

Leeds United

Brighton & Hove Albion

16.00

0-1

Fulham

Chelsea

18.30

0-1

Leicester City

Southampton

21.00

2-0

Programma 17 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Aston Villa

Everton

13.00

Afgelast

Sheffield United

Tottenham Hotspur

15.00

1-3

Liverpool

Manchester United

17.00

0-0

Manchester City

Crystal Palace

20.15

4-0 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Newcastle United

21.00

 

Uitslagen overzicht Premier League

Speelronde 18

Programma 14 Januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Crystal Palace

21.00

0-0

Speelronde 16

 

Programma 13 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Tottenham Hotspur Fulham 21.15 1-1

Speelronde 18

Programma 13 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Manchester City Brighton & Hove Albion 19.00 1-0

Speelronde 1

Programma 12 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Burnley  Manchester United 21.15 0-1

 

Speelronde 18

Programma 12 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Sheffield United Newcastle United 19.00 1-0
Wolverhampton Wanderers Everton 21.15 1-2

Speelronde 17

 

Programma 1 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Everton West Ham United 18.30 0-1
Manchester United Aston Villa 21.00 2-1

Programma 2 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Tottenham Hotspur Leeds United 13.30 3-0
Crystal Palace Sheffield United 16.00 2-0
Brighton & Hove Albion Wolverhampton Wanderers 18.30 3-3
West Bromwich Albion Arsenal 21.00 0-4

Programma 3 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Burnley  Fulham 13.00 Afgelast
Newcastle United Leicester City  15.15 1-2
Chelsea Manchester City 17.30 1-3

Programma 4 januari

Thuis uit Aanvang uitslag
Southampton Liverpool 21.00 1-0

 

Speelronde 16

 

 

Programma 28 December

thuis uit Aanvang uitslag
Crystal Palace Leicester City 16.00 1-1
Chelsea Aston Villa  18.30 1-1
Everton Manchester City 21.00 Afgelast

Programma 29 december

thuis uit Aanvang uitslag
West Bromwich Albion Leeds United 19.00 0-5
Southampton West Ham United 19.00 0-0
Burnley Sheffield United 19.00 1-0
Brighton & Hove Albion Arsenal 19.00 0-1
Manchester United Wolverhampton Wanderers 21.00 1-0

Programma 30 December

thuis uit Aanvang uitslag
Tottenham Hotspur Fulham 19.00 Afgelast
Newcastle United Liverpool 21.00 0-0

Het duel is afgelast vanwege een groot aantal coronabesmettingen bij Fulham.

Speelronde 15

 

 

Programma 26 December

thuis uit Aanvang uitslag
Leicester City Manchester United 13.30 2-2
Aston Villa Crystal Palace 16.00 3-0
Fulham Southampton 16.00 0-0
Arsenal Chelsea 18.30 3-0
Manchester City Newcastle United 21.00 2-0
Sheffield United Everton 21.00 0-1

Programma 27 December

thuis uit Aanvang uitslag
Leeds United Burnley  13.00 1-0
West Ham United Brighton & Hove Albion 15.15 2-2
Liverpool West Bromwich Albion 17.30 1-1
Wolverhampton Wanderers Tottenham Hotspur 20.15 1-1

speelronde 14 

Programma 19 december

thuis uit Aanvang uitslag
Crystal Palace Liverpool 13.30 0-7
Southampton Manchester City 16.00 0-1
Everton Arsenal 18.30 2-1
Newcastle United Fulham 21.00 1-1 

Programma 20 december

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Sheffield United 13.00 1-1
Tottenham Hotspur Leicester City 15.15 0-2
Manchester United Leeds United 17.30 6-2
West Bromwich Albion Aston Villa 20.15 0-2

Programma 21 december

thuis uit Aanvang uitslag
Burnley Wolverhampton Wanderers 18.30 2-1
Chelsea West Ham United 21.00 3-0

Speelronde 13

 

 

Programma 15 December

thuis uit Aanvang uitslag
Wolverhampton Wanderers Chelsea 19.00 2-1
Manchester City West Bromwich Albion 21.00 1-1

Programma 16 December

thuis uit Aanvang uitslag
Arsenal Southampton 18.30 1-1
Leeds United Newcastle United 18.30 5-2
Leicester City Everton 18.30 0-2
Liverpool Tottenham Hotspur 21.00 2-1
West Ham United Crystal Palace 21.00 1-1
Fulham Brighton & Hove Albion 21.00 0-0

Programma 17 december

thuis uit Aanvang uitslag
Aston Villa Burnley 19.00 0-0
Sheffield United Manchester United 21.00 2-3

Speelronde 12

 

 

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Leeds United West Ham United 21.00 1-2

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Wolverhampton Wanderers Aston Villa 13.30 0-1
Newcastle United West Bromwich Albion 16.00 2-1
Manchester United Manchester City 18.30 0-0
Everton Chelsea 21.00 1-0 

Programma 13 december

thuis uit Aanvang uitslag
Southampton  Sheffield United 13.00 3-0
Crystal Palace Tottenham Hotspur 15.15 1-1
Fulham   Liverpool 18.30 1-1
Arsenal Burnley 20,15 0-1
Leicester City Brighton & Hove Albion 20.15 3-0

Speelronde 11 

 

 

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Aston Villa Newcastle United 21.00 Afgelast

Bij Newcastle zijn meerdere spelers en stafleden positief getest op corona.

 

Programma 5 december

thuis uit Aanvang uitslag
Burnley Everton 13.30 1-1
Manchester City Fulham 16.00 2-0
West Ham United Manchester United 18.30 1-3
Chelsea Leeds United 21.00 3-1

Programma 6 december

thuis uit Aanvang uitslag
West Bromwich Albion Crystal Palace 13.00 1-5
Sheffield United Leicester City 15.15 1-2
Tottenham Hotspur Arsenal 17.30 2-0
Liverpool Wolverhampton Wanderers 20.15 4-0

Programma 7 december

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Southampton 21.00 1-2

Speelronde 10

 

 

Programma 27 November

thuis uit Aanvang uitslag
Crystal Palace Newcastle United 21.00 0-2

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Liverpool 13.30 1-1
Manchester City Burnley 16.00 5-0
Evertom Leeds United 18.30 0-1
West Bromwich Albion Sheffield United 21.00 1-0

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
Southampton Manchester United 15.00 2-3
Chelsea  Tottenham Hotspur 17.30 0-0
Arsenal  Wolverhampton Wanderers 20.15 1-2

Programma 30 November

thuis uit Aanvang uitslag
Leicester City Fulham 18.30 1-2
West Ham United Aston Villa 21.00 2-1

speelronde 9

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
Newcastle United Chelsea 13.30 0-2
Aston Villa Brighton & Hove Albion 16.00 1-2
Tottenham Hotspur Manchester City 18.30 2-0
Manchester United West Bromwich Albion 21.00 1-0

Programma 22 November

thuis uit Aanvang uitslag
Fulham Everton 13.00 2-3
Sheffield United West Ham United  15.00 0-1
Leeds United Arsenal 18.30 0-0
Liverpool Leicester City  20.15 3-0

Programma 23 November

thuis uit Aanvang uitslag
Burnley Crystal Palace 18.30 1-0
Wolverhampton Wanderers Southampton 21.00 1-1

speelronde 8

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Burnley 18.30 0-0
Southampton Newcastle United 21.00 2-0

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Everton Manchester United 13.30 1-3
Crystal Palace Leeds United 16.00 4-1 
Chelsea   Sheffield United 18.30 4-1
West Ham United Fulham  21.00 1-0

Programma 8 November

thuis uit Aanvang uitslag
West Bromwich Albion Tottenham Hotspur 13.00 0-1
Leicester City Wolverhampton Wanderers 15.00 1-0
Manchester City Liverpool 17.30 1-1
Arsenal  Aston Villa 20.15 0-3

speelronde 7

Programma 30 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Wolverhampton Wanderers Crystal Palace 21.00 2-0

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Sheffield United Manchester City 13.30 0-1
Burnley Chelsea  16.00 0-3 
Liverpool West Ham United 18.30 2-1

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Aston Villa Southampton      13.00 3-4
Newcastle United Everton 15.00 2-1
Manchester United Arsenal 17.30 0-1
Tottenham Hotspur Brighton & Hove Albion 20.15 2-1

Programma 2 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Fulham West Bromwich Albion 18.30 2-0
Leeds United   Leicester City 21.00 1-4 

speelronde 6

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Aston Villa Leeds United 21.00 0-3

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
West Ham United  Manchester City 13.30 1-1
Fulham  Crystal Palace   16.00 1-2
Manchester Utd Chelsea   18.30 0-0
Liverpool Sheffield United 21.00 2-1

Programma 25 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Southampton Everton 15.00 2-0
Wolverhampton Wanderers Newcastle United 17.30 1-1
Arsenal Leicester City 20.15 0-1

Programma 26 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion West Bromwich Albion 18.30 1-1
Burnley Tottenham Hotspur 21.00 0-1

speelronde 5

Programma 17 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Everton Liverpool 13.30 2-2
Chelsea  Southampton 16.00 3-3
Manchester City Arsenal 18.30 1-0
Newcastle United Manchester United 21.00 1-3

Programma 18 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Sheffield Utd   Fulham 13.00 1-1
Crystal Palace  Brighton & Hove Albion 15.00 1-1
Tottenham Hotspur West Ham United 18.30 3-3
Leicester City Aston Villa  21.00 0-1

Programma 19 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
West Bromwich Albion Burnley 18.30 0-0
Leeds United  Wolverhampton Wanderers 21.00 0-1

Speelronde 4

Programma 3 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Chelsea    Crystal Palace  13.30 4-0
Everton Brighton & Hove Albion 16.00 4-2
Leeds United Manchester City 18.30 1-1
Newcastle United Burnley 21.00 3-1

Programma 4 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Southampton West Bromwich Albion 13.00 2-0
Leicester City West Ham United 13.00 0-3
Wolverhampton Wanderers Fulham  15.00 1-0
Arsenal Sheffield United 15.00 2-1
Manchester United Tottenham Hotspur 17.30 1-6
Aston Villa   Liverpool 20.15 7-2

Speelronde 3

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Manchester United 13.30 2-3
Crystal Palace  Everton 16.00 1-2
West Bromwich Albion Chelsea    18.30 3-3
Burnley  Southampton 21.00 0-1 

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Sheffield United Leeds United  13.00 0-1
Tottenham Hotspur Newcastle United 15.00 1-1
Manchester City  Leicester City 17.30 2-5
West Ham United Wolverhampton Wanderers 20.00 4-0

 

Programma 28 september

thuis uit Aanvang uitslag
Fulham  Aston Villa   18.45 0-3
Liverpool Arsenal 21.00 3-1

Speelronde 2

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Everton West Bromwich Albion 13.30 5-2
Leeds United Fulham 16.00 4-3
Manchester United Crystal Palace 18.30 1-3
Arsenal West Ham United 21.00 2-1

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Southampton Tottenham Hotspur 13.30 2-5
Newcastle United Brighton & Hove Albion 15.00 0-3
Chelsea Liverpool 17.30 0-2
Leicester City Burnley 20.00 4-2

Programma 21 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Aston Villa Sheffield United 19.00 1-0
Wolverhampton Wanderers Manchester City 21.15 1-3

Speelronde 1

 

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Burnley FC Manchester United 13.30 Afgelast
Manchester City Aston Villa 13.30 Afgelast
Fulham Arsenal 13.30 0-3
West Ham United Newcastle United 16.00 0-2
Crystal Palace Southampton 16.00 1-0
Liverpool Leeds United 18.30 4-3

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang uitslag
West Bromwich Albion Leicester City 15.00 0-3
Tottenham Hotspur Everton 17.30 0-1

Programma 14 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Brighton & Hove Albion Chelsea 21.00 1-3
Sheffield United Wolverhampton Wanderers 21.00 0-2