SPEELSCHEMA OLYMPISCHE SPELEN  VOETBAL mannen 

Donderdag 22 juli:
09.30 uur: Egypte – Spanje | Groep C 0-0
10.00 uur: Mexico – Frankrijk | Groep A 4-1
10.00 uur: Nieuw-Zeeland – Zuid-Korea | Groep B 1-0
10.30 uur: Ivoorkust – Saoedi Arabië | Groep D 2-1
12.30 uur: Argentinië – Australië | Groep C 2-0
13.00 uur: Japan – Zuid-Afrika | Groep A 1-0
13.00 uur: Honduras – Roemenië | Groep B 1-0
13.30 uur: Brazilië – Duitsland | Groep D 4-2

Zondag 25 juli:
09.30 uur: Egypte – Argentinië | Groep C 0-1
10.00 uur: Frankrijk – Zuid-Afrika | Groep A 4-3
10.00 uur: Nieuw-Zeeland – Honduras | Groep B
10.30 uur: Brazilië – Ivoorkust | Groep D 0-0
12.30 uur: Australië – Spanje | Groep C 1-0
13.00 uur: Japan – Mexico | Groep A 2-1
13.00 uur: Roemenië – Zuid-Korea | Groep B 1-0
13.30 uur: Saoedi Arabië – Duitsland | Groep D 3-2

Woensdag 28 juli:
10.00 uur: Saoedi Arabië – Brazilië | Groep D
10.00 uur: Duitsland – Ivoorkust | Groep D
10.30 uur: Roemenië – Nieuw-Zeeland | Groep B
13.00 uur: Zuid-Korea – Honduras | Groep B
13.00 uur: Frankrijk – Japan | Groep A
13.00 uur: Spanje – Argentinië | Groep C
13.30 uur: Australië – Egypte | Groep C
13.30 uur: Zuid-Afrika – Mexico | Groep A

KWARTFINALES

Zaterdag 31 juli
10.00 uur: 1C – 2D | Kwartfinale 1
11.00 uur: 1A – 2B | Kwartfinale 2
12.00 uur: 1D – 2C | Kwartfinale 3
13.00 uur: 1B – 2A | Kwartfinale 4

HALVE FINALES

Dinsdag 3 augustus
10.00 uur: Winnaar KF 4 – Winnaar KF 3 | Halve finale 1
13.00 uur: Winnaar KF 2 – Winnaar KF 1 | Halve finale 2

WEDSTRIJD OM BRONZEN MEDAILLE

Vrijdag 6 augustus
13.00 uur: Verliezer HF 2 – Verliezer HF 1
Wedstrijd om derde plek Olympisch voetbaltoernooi

FINALE OLYMPISCH SPELEN VOETBAL

Zaterdag 7 augustus 2021
13.30 uur: Winnaar HF 2 – Winnaar HF 1 | National Stadium (Olympic Stadium), Tokyo

SPEELSCHEMA OLYMPISCHE SPELEN  VOETBAL VROUWEN 

POULEFASE

Woensdag 21 juli:
09.30 uur: Groot-Brittannië – Chili | Sapporo Dome | Groep E 2-0
10.00 uur: China – Brazilië | Miyagi Stadium | Groep F 0-5
10.30 uur: Zweden – Verenigde Staten | Tokyo Stadium | Groep G 3-0
12.30 uur: Japan – Canada | Sapporo Dome | Groep E 1-1
13.00 uur: Zambia –  Nederland | Miyagi Stadium | Groep F 3-10
13.30 uur: Australië – Nieuw Zeeland | Tokyo Stadium | Groep G 2-1

Zaterdag 24 juli:
09.30 uur: Chili – Canada | Sapporo Dome | Groep E 2-1
10.00 uur: China – Zambia | Miyagi Stadium | Groep F 4-4
10.30 uur: Zweden – Australië | Saltama Stadium | Groep G 4-2
12.30 uur: Japan – Groot-Brittannië | Sapporo Dome | Groep E 1-0
13.00 uur: Nederland – Brazilië | Miyagi Stadium | Groep F 3-3
13.30 uur: Nieuw Zeeland – Ver. Staten | Saltama Stadium | Groep G 6-1

Dinsdag 27 juli:
10.00 uur: Ver. Staten – Australië | Ibaraki Kashima Stadium | Groep G
10.00 uur: Nieuw Zeeland – Zweden | Miyagi Stadium | Groep G
13.00 uur: Chili – Japan | Miyagi Stadium | Groep E
13.00 uur: Canada – Groot-Brittannië | Ibaraki Kashima St. | Groep E
13.30 uur: Nederland – China | Int. Stadium Yokohama | Groep F
13.30 uur: Brazilië – Zambia | Saltama Stadium | Groep F

KWARTFINALES

Vrijdag 30 juli
10.00 uur: 2E – 2F | Miyagi Stadium | Kwartfinale 1
11.00 uur: 1E – 3 F/G | Ibaraki Kashima Stadium | Kwartfinale 2
12.00 uur: 1G – 3E/F | Saltama Stadium | Kwartfinale 3
13.00 uur: 1F – 2G | International Stadium Yokohama |

HALVE FINALES

Maandag 2 augustus
10.00 uur: Winnaar KF 4 – Winnaar KF 1 | Ibaraki Kashima Stadium | Halve finale 1
13.00 uur: Winnaar KF 2 – Winnaar KF 3 | International Stadium Yokohama | Halve finale 2

WEDSTRIJD OM BRONZEN MEDAILLE

Donderdag 5 augustus
10.00 uur: Verliezer HF 1 – Verliezer HF 2 | Ibaraki Kashima Stadium
Wedstrijd om derde plek Olympisch voetbaltoernooi vrouwen

FINALE OLYMPISCH SPELEN VROUWENVOETBAL

Vrijdag 6 augustus 2021
04.00 uur: Winnaar HF 1 – Winnaar HF 3 | National Stadium (Olympic Stadium), Tokyo
Olympische finale voetbal vrouwen