Selecteer een pagina

Ter informatie 

Wij houden u uiteraard ook weer op de hoogte van alle oefenwedstrijden van onze regioclubs zoals Kozakken Boys, Stedoco, Dongen, ASWH en GVV Unitas en vele andere. blijf ons dus volgen voor alle oefenwedstrijden en  de uitslagen hiervan.  Let op ook alle betaald voetbal clubs worden meegenomen in het complete overzicht.

Wij zouden graag zo veel mogelijk oefenwedstrijden landelijk en regionaal ontvangen, u kunt de wedstrijden doorgeven via 06 83 13 55 12 (bij voorkeur Whatsapp) of mail naar wedstrijdzaken@voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  in het verleden mochten wij wedstrijden overnemen van diverse regionale media dat gaan wij dit seizoen niet meer doen. Voetbaluitslagen-nickdeheus.nl wil namelijk waar mogelijk op eigen benen gaan staan !!

 

Oefenwedstrijden Landelijk en regionaal

Programma 26 juni

thuis uit Aanvang uitslag
Altena SVS 65 14.00  

Programma 1 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Altena

CHC

20.00

 

Programma 3 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht Oranje wit 14.30  

Programma 10 juli

thuis uit Aanvang uitslag
GRC 14 Vriendenschaar 14.30  
OJC Rosmalen Sliedrecht 14.30  

Programma 17 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht Unitas Zondag 14.30  

Programma 20 Juli

Thuis uit Aanvang uitslag
Kozakken Boys Jong Willem ll 20.00  

Programma 24 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles veen UNA 11.00  
Stedoco Gemert 14.30  
Kozakken Boys VVOG 15.00  

Programma 31 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
DOVO Kozakken Boys 12.30  
Stedoco ASWH 14.30  
SV O.S.S. 20 Achilles veen 14.30  

Programma 3 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Kozakken Boys Sparta Nijkerk 20.00  
Achilles veen Dongen 20.00  
Stedoco USV Hercules 20.15

Programma 7 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles veen Stedoco 14.30  
Kozakken Boys Achilles 29 15.00  

Programma 10 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Kozakken Boys Eemdijk 20.00  
Gemert Achilles Veen 20.00  
GDC GRC 14 20.00  
Stedoco TEC 20.15  

Programma 14 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Stedoco

Capelle

14.30

 

Achilles veen

ASWH

14.30

 

Wieldrecht

GRC 14

14.30

 

Unitas Zaterdag

Altena

14.30

 

LRC Leerdam

SVW

15.00

 

Kozakken Boys

Feyenoord 021

15,00

 

Programma 17 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GRC 14

GJS

20.00

 

Rood Wit

Almkerk

20.00

 

Kozakken Boys 023

Altena

20.00

 

 

Programma 21 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GRC 14

Achilles veen

14.30

 

Sliedrecht

Roda Boys

14.30

 

Altena

Vuren

14.30

 

Almkerk

RBC

17.00

 

Programma 24 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Altena

Be Ready

20.00

 

Programma 28 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC Leerdam

Heukelum

14.30

 

Heerjansdam

Sliedrecht

15.00

 

Altena

JEKA

17.00

 

 

Programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GRC 14

Roda boys

20.00

 

Rijen

Almkerk

20.00

 

GVV 63

Altena

20.00

 

Programma 7 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC Leerdam

Papenrecht

20.00

 

Altena

Jong FC Dordrecht

20.00

 

Programma 14 september

thuis uit Aanvang uitslag
GRC 14 Papenrecht 20.00