Selecteer een pagina

Programma finaletoernooi Nations League

 

 

 

Programma 10 Oktober

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Italië

België

15.00

2-1

Spanje

Frankrijk

20.45

1-2

Programma 6 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Italië   Spanje 20.45 1-2

Programma 7 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
België Frankrijk 20.45 2-3

Uitslagen overzicht Nations league

 

Programma 18 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Albanië

Wit-Rusland

18.00

3-2

Kazachstan  

Litouwen 

18.00

1-2

Armenië 

Noord-Macedonië

18.00

1-0

Georgië

Estland

18.00

0-0

Polen

Nederland

20.45

1-2

Bosnië-Herzegovina

Italië

20.45

0-2

Engeland

IJsland

20.45

4-0

België   

Denemarken

20.45

4-2

Oostenrijk

Noorwegen

20.45

1-1

Noord-Ierland

Roemenië

20.45

1-1

Israël   

Schotland

20.45

1-0

Servië

Rusland

20.45

5-0

Hongarije 

Turkije 

20.45

2-0

Ierland

Bulgarije

20.45

0-0

Wales

Finland

20.45

3-1

Griekenland

Slovenië 

20.45

0-0

Kosovo 

Moldavië

20.45

1-0

Programma 17 November

thuis uit Aanvang uitslag
Malta Faeröer Eilanden 20.45 1-1
Andorra Letland 20.45 0-0
Spanje Duitsland 20.45 5-0
Montenegro Cyprus 20.45 4-0
Luxemburg Azerbeidzjan 20.45 0-0
Gibraltar Liechtenstein 20.45 1-1
Frankrijk Zweden 20.45 4-2
Kroatië Portugal 20.45 2-3

 

Programma 15 November

thuis uit Aanvang uitslag
Slowakije Schotland 18.00 1-0
Noord-Macedonië Estland 18.00 2-1
Nederland Bosnië-Herzegovina 18.00 3-1
Turkije  Rusland 18.00 3-2
Turkije  Finland 18.00 1-2
Wales Ierland 18.00 1-0
Georgië  Armenië 18.00 1-2
Wit-Rusland Litouwen 18.00 2-0
Albanië  Kazachstan 18.00 3-1
Italië Polen 20.45 2-0
Denemarken IJsland 20.45 2-1
België Engeland  20.45 2-0
Oostenrijk Noord-Ierland  20.45 2-1
Tsjechië   Israël  20.45 1-0
Hongarije Servië   20.45 1-1
Slovenië Kosovo 20,45 2-1
Moldavië Griekenland 20.45 0-2
Roemenië   Noorwegen 20.45 Afgelast

rogramma 14 November

thuis uit Aanvang uitslag
Malta Andorra 15.00 3-0
San Marino  Gibraltar   15.00 0-0
Cyprus   Luxemburg 18.00 2-1
Azerbeidzjan Montenegro 18.00 0-0
Letland Faeröer Eilanden 18.00 1-1
Portugal Frankrijk 20.45 0-1
Zweden Kroatië 20.45 2-1
Zwitserland Spanje 20.45 1-1
Duitsland Oekraïne 20.45 3-1

Programma 14 oktober

thuis Uit Aanvang uitslag
Finland Ierland 18.00 1-0
Litouwen  Albanië 18.00 0-0
Italië   Nederland 20.45 1-1
Polen Bosnië-Herzegovina 20.45 3-0
Engeland    Denemarken 20.45 0-1
Ijsland België 20.45 1-2
Portugal Zweden 20.45 3-0
Kroatië   Frankrijk 20.45 1-2
Roemenië Oostenrijk 20.45 0-1
Noorwegen Noord-Ierland 20.45 1-0

 

 

Programma 13 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Azerbeidzjan Cyprus   18.00 0-0
Letland Malta 18.00 0-1
Duitsland Zwitserland 20.45 3-3
Oekraïne Spanje 20.45 1-0
Montenegro Luxemburg 20.45 1-2
Faeröer Eilanden Andorra 20.45 2-0
Liechtenstein San Marino   20.45 0-0

Programma 11 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Ierland Wales 15.00 0-0
Kazachstan Albanië     15.00 0-0
Bosnië-Herzegovina Nederland 18.00 0-0
Engeland    België   18.00 2-1
Kroatië Zweden 18.00 2-1
Noorwegen Roemenië  18.00 4-0
Finland Bulgarije 18.00 2-0
Estland   Noord-Macedonië 18.00 3-3
Armenië Georgië 18.00 2-2
Litouwen  Wit-Rusland 18.00 2-2
Polen Italië  20.45 0-0
IJsland Denemarken 20.45 0-3
Frankrijk Portugal 20.45 0-0
Noord-Ierland Oostenrijk 20.45 0-1
Schotland Slowakije 20.45 1-0
Israël  Tsjechië 20.45 1-2
Rusland Turkije 20.45 1-1
Servië Hongarije 20.45 0-1
Griekenland Moldavië 20.45 2-0
Kosovo Slovenië 20.45 0-1

Programma 10 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Montenegro Azerbeidzjan 15.00 2-0
Luxemburg Cyprus 15.00 2-0
Faeröer Eilanden Letland 18.00 1-1
Liechtenstein Gibraltar 18.00 0-1
Spanje Zwitserland 20.45 1-0
Oekraïne Duitsland 20.45 1-2
Andorra  Malta 20.45 0-0

Programma 8 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Armenië Estland 18.00 2-0
Georgië     Noord-Macedonië 18.00 1-1
Luxemburg Montenegro 20.45 0-1
Cyprus    Azerbeidzjan 20.45 0-1
Denemarken Engeland 20.45 0-0
België IJsland   20.45 5-1
San Marino Liechtenstein   20.45 0-2
Frankrijk    Kroatie 20.45 4-2
Zweden Portugal 20.45 0-2

Programma 7 september

thuis uit Aanvang uitslag
Kazachstan    Wit-Rusland 18.00 1-2
Nederland Italië 20.45 0-1
Oostenrijk Roemenië   20.45 2-3
Noord-Ierland Noorwegen 20.45 1-5
Bosnië-Herzegovina Polen 20.45 1-2
Tsjechië   Schotland 20.45 1-2
Israël    Slowakije   20.45 1-1
Albanië Litouwen 20.45 0-1

Programma 6 September

Thuis Uit Aanvang uitslag
Andorra Faeröer Eilanden 15.00 0-1
Wales Bulgarije 15.00 1-0
Ierland Finland 18.00 0-1
Slovenië Moldavië 18.00 1-0
Hongarije Rusland 18.00 2-3
Malta Letland 20.45 1-1
Zwitserland Duitsland 20.45 1-1
Spanje Oekraïne 20.45 4-0
Kosovo Griekenland 20.45 1-2
Servië Turkije 20.45 0-0

Programma 5 September

Thuis uit Aanvang uitslag
Noord-Macedonië Armenië 18.00 2-1
Gibraltar San Marino 18.00 1-0
Cyprus Montenegro 18.00 0-2
Azerbeidzjan Luxemburg 20.45 1-2
IJsland Engeland 20.45 0-1
Estland Georgië 20.45 0-1
Denemarken België 20.45 0-2
Portugal Kroatië 20.45 4-1
Zweden Frankrijk    20.45 0-1

Programma 4 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Litouwen Kazachstan   18.00  0-2
Nederland Polen 20.45 1-0
Roemenië Noord-Ierland 20.45 1-1
Italië   Bosnië-Herzegovina 20.45 1-1
Noorwegen Oostenrijk 20.45 1-2
Schotland Israël    20.45 1-1
Slowakije Tsjechië 20.45  1-3
Wit-Rusland Albanië    20.45 0-2

Programma 3 september

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Letland Andorra 18.00 0-0
Faeröer Eilanden Malta 20.45  3-2
Finland Wales 20.45 0-1
Bulgarije Ierland 20.45  1-1
Oekraïne Zwitserland 20.45 2-1
Duitsland Spanje 20.45  1-1
Slovenië Griekenland 20.45 0-0
Moldavië Kosovo 20.45 1-1
Turkije Hongarije 20.45 0-1
Rusland Servië 20.45 3-1