Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 7

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Monaco

Saint-Etienne 

19.00

3-1

FC Nantes

Stade Brest 

19.00

3-1

Lille

Stade Reims 

19.00

2-1 

Montpellier

Bordeaux

19.00

3-3

Rennes  

Clermont Foot

19.00

6-0 

Angers

Olympique Marseille

21.00

0-0

FC Metz

Paris Saint-Germain

21.00

1-2

Olympique Lyon

ES Troyes 

21.00

3-1

RC Lens   

RC Strasbourg

21.00

0-1

FC Lorient 

OGC Nice

21.00

1-0 

Uitslagen overzicht Ligue 1

speelronde 6

 

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg FC Metz  21.00 3-0

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens  Lille 17.00 1-0
Saint-Etienne Bordeaux 20.45 1-2

Programma 19 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OGC Nice

OGC Nice

13.00

2-2

Stade Reims 

FC Lorient

15.00

0-0

Angers

FC Nantes

15.00

1-4

ES Troyes

Montpellier

15.00

1-1

Clermont Foot

Stade Brest

15.00

1-1

Olympique Marseille

Stade Rennes

17.00

2-0

Paris Saint-Germain

Olympique Lyon

20.45

2-1

speelronde 5

 

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lorient  Lille 21.00 2-1

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Clermont Foot  17.00 4-0
AS Monaco   Olympique Marseille 21.00 0-2

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier  Saint-Etienne 13.00 2-0
Bordeaux RC Lens 15.00 2-3
FC Metz ES Troyes 15.00 0-2
Rennes Stade Reims 15.00 0-2
Stade Brest Angers  15.00 1-1
FC Nantes OGC Nice 17.00 0-2
Olympique Lyon Strasbourg 21.00 3-1

speelronde 4

 

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Nantes   Olympique Lyon 21.00 0-1

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice Bordeaux  17.00 4-0
Olympique Marseille Saint-Étienne 21.00 3-1

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
ES Troyes AS Monaco 13.00 1-2
Strasbourg Stade Brest 15.00 3-1
Angers  Rennes  15.00 2-0
Lens FC Lorient 15.00 2-2
Clermont Foot  FC Metz 15.00 2-2
Lille Montpellier 17.00 2-1
Stade Reims Paris Saint-Germain 20.45 0-2

speelronde 3

 

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest  Paris Saint-Germain 21.00 2-4

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco RC Lens 17.00 0-2
Saint-Etienne Lille 21.00 1-1

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Clermont Foot 13.00 3-3
Bordeaux   Angers 15.00 1-1
Strasbourg ES Troyes  15.00 1-1
FC Metz Stade Reims 15.00 1-1
Montpellier FC Lorient 15.00 3-1
Rennes FC Nantes 17.00 1-0
OGC Nice Olympique Marseille 21.00 Gestaakt (1-0)

 

speelronde 2

 

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
FC Lorient  AS Monaco 21.00 1-0

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Lille OGC Nice  17.00 0-4
Paris Saint-Germain RC Strasbourg 21.00 4-2 

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Angers  Olympique Lyon 13.00 3-0
FC Nantes FC Metz  15.00 2-0
Stade Reims Montpellier  15.00 3-3
Stade Brest  Rennes 15.00 1-1
Clermont Foot ES Troyes 15.00 2-0
RC Lens Saint-Etienne 17.00 2-2
Olympique Marseille Bordeaux 20.45 2-2

speelronde 1

Programma 6 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco FC Nantes 21.00 1-1

Programma 7 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Stade Brest 17.00  1-1
Troyes Paris Saint-Germain 21.00 1-2 

Programma 8 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennes Lens 13.00 2-1
Strasbourg Angers 15.00 0-2
Saint-Étienne FC Lorient 15.00 1-1
OGC Nice Stade Reims 15.00 0-0
Bordeaux Clermont 15.00 0-2 
FC Metz Lille 17.00 3-3 
Montpellier Olympique Marseille 20.45 2-3