Selecteer een pagina

Programma komende week

 

speelronde 38

Programma 21 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Nantes

Saint-Etienne

21.00

1-1

Paris Saint-Germain

FC Metz

21.00

5-0

Stade Reims

OGC Nice

21.00

2-0

Olympique Marseille

RC Strasbourg

21.00

4-0

Angers

Montpellier  

21.00

2-0

Lille  

Stade Rennais  

21.00

2-2

RC Lens 

AS Monaco

21.00

2-2

Stade Brest 

Bordeaux

21.00

2-4

FC Lorient 

ES Troyes 

21.00

1-1

Clermont Foot

Olympique Lyon

21.00

1-2

Uitslagen overzicht Ligue 1

speelronde 37

Programma 14 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Monaco

Stade Brest

21.00

4-2

Bordeaux

FC Lorient

21.00

0-0

Saint-Etienne

Stade Reims

21.00

1-2

RC Strasbourg 

Clermont Foot 

21.00

1-0

FC Metz 

Angers 

21.00

1-0

Montpellier  

Paris Saint-Germain

21.00

0-4

Olympique Lyon

FC Nantes

21.00

3-2

Stade Rennais 

Olympique Marseille

21.00

2-0

OGC Nice

Lille

21.00

1-3

ES Troyes

RC Lens

21.00

1-3

Programma 11 mei

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice    Saint-Etienne 19.00 4-2
FC Nantes  tade Rennais 21.00 2-1

speelronde 36

Programma 6 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Lille  AS Monaco  21.00 1-2

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest RC Strasbourg 17.00 0-1

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
FC Metz Olympique Lyon 13.00 3-2
Stade Reims RC Lens  15.00 1-2
Angers     Bordeaux 15.00 4-1
Clermont Foot    Montpellier  15.00 2-1
FC Lorient  Olympique Marseille 17.05 0-3
Paris Saint-Germain ES Troyes 20.45 2-2

speelronde 35

Programma 29 april

thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg  Paris Saint-Germain 21.00 3-3

Programma 30 april

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens  FC Nantes 17.00 2-2
Stade Rennais Saint-Etienne  21.00 2-0

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
ES Troyes  Lille  13.00 3-0
AS Monaco  Angers 15.00 2-0
Montpellier FC Metz 15.00 2-2
Stade Brest  Clermont Foot 15.00 2-0
FC Lorient   Stade Reims  15.00 1-2
Bordeaux OGC Nice 17.00 0-1
Olympique Marseille Olympique Lyon 20.45 0-3

speelronde 34

Programma 23 April

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Montpellier 17.00 5-2
Saint-Etienne AS Monaco 19.00 1-4
Paris Saint-Germain Lens 21.00 1-1

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennais FC Lorient   13.00 5-0
FC Nantes  Bordeaux   15.00 5-3
FC Metz Stade Brest   15.00 0-1
OGC Nice ES Troyes 15.00 1-0
Clermont Foot  Angers  15.00 2-2
Lille   RC Strasbourg  17.00 1-0
Stade Reims Olympique Marseille 21.00 0-1

speelronde 33

 

Programma 20 April

tjuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco    OGC Nice 19.00 1-0
Bordeaux Saint-Etienne  19.00 2-2
Stade Reims  Lille 19.00 2-1
ES Troyes Clermont Foot  19.00 0-1
FC Lorient FC Metz 19.00 1-0
RC Strasbourg Stade Rennais 21.00 2-1
Olympique Marseille FC Nantes 21.00 3-2
Angers Paris Saint-Germain 21.00 0-3 
RC Lens Montpellier 21.00 2-0
Stade Brest

speelronde 31

 

Programma 15 April

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennais AS Monaco 21.00 2-3

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne Stade Brest 17.00 2-1
Lille RC Lens 21.00 1-2

Programma 17 April

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice FC Lorient 13.00 2-1
FC Nantes   Angers 15.00 1-1
FC Metz Clermont Foot  15.00 1-1
Montpellier Stade Reims 15.00 0-0
ES Troyes  RC Strasbourg 15.00 1-1
Olympique Lyon Bordeaux 17.00 6-1
Paris Saint-Germain Olympique Marseille 20.45 2-1

speelronde 30

Programma 8 April

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lorient   Saint-Etienne  21.00 6-2

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Reims  Stade Rennais 17.00 2-3
Clermont Foot  Paris Saint-Germain 21.00 1-6

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
Bordeaux   FC Metz  13.00 3-1
AS Monaco ES Troyes 15.00 2-1
Angers   Lille  15.00 1-1
Stade Brest FC Nantes 15.00 1-1
RC Lens OGC Nice  15.00 3-0
RC Strasbourg Olympique Lyon 17.00 1-1
Olympique Marseille Montpellier 21.00 2-0

speelronde 30

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice  Stade Rennais 17,00 1-1
Lille  Bordeaux 21.00 0-0

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg RC Lens 13.00 1-0
Saint-Etienne Olympique Marseille 15.00 2-4
FC Metz AS Monaco  15.00 1-2
Montpellier Stade Brest 15.00 1-2
ES Troyes Stade Reims 15.00 1-0
Clermont Foot FC Nantes  15.00 2-3
Olympique Lyon Angers  17.00 3-2
Paris Saint-Germain FC Lorient 21.00 3-1

speelronde 29

Programma 18 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne ES Troyes 21.00 1-1

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens Clermont Foot 17.00 3-1
FC Nantes Lille 21.00 0-1

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco  Paris Saint-Germain 13.00 3-0
Bordeaux Montpellier 15.00 0-2
Angers Stade Brest 15.00 1-0
Stade Rennais FC Metz  15.00 0-1
FC Lorient   RC Strasbourg 15.00 0-0
Stade Reims Olympique Lyon 17.00 0-0
Olympique Marseille OGC Nice 21.00 2-1

speelronde 28

Programma 11 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Lille  Saint-Etienne 21.00 0-0

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier  OGC Nice 17.00 0-0
ES Troyes  ES Troyes  21.00 1-0

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Bordeaux 13.00 3-0
RC Strasbourg AS Monaco  15.00 1-0
Angers Stade Reims 15.00 0-1
FC Metz RC Lens  15.00 0-0
Clermont Foot  FC Lorient  15.00 0-2
Olympique Lyon Stade Rennes 17.00 2-4
Stade Brest Olympique Marseille 21.00 1-4

speelronde 27

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lorient Olympique Lyon 21.00 1-4

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens Stade Brest 17.00 0-1
OGC Nice    Paris Saint-Germain 21.00 1-0

 

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne FC Metz 13.00 1-0
Bordeaux ES Troyes 15.00 1-2
FC Nantes Montpellier  15.00 2-0
Stade Reims RC Strasbourg  15.00 1-1
Stade Rennais Angers  15.00 2-0
Lille Clermont Foot 17.05 4-0
Olympique Marseille AS Monaco 21.00 0-1

speelronde 26

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier  Stade Rennais 20.45 2-4

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg OGC Nice 17.00 0-0
Paris Saint-Germain Saint-Etienne 21.00 3-1

 

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco Stade Reims 12.30 1-2
Angers    Lens 15.00 1-2
FC Metz  FC Nantes 15.00 0-0
Stade Brest  FC Lorient  15.00 0-1
Clermont Foot Bordeaux 15.00 1-1
ES Troyes  Olympique Marseille 17.00 1-1
Olympique Lyon Lille  20.45 0-1

speelronde 25

Programma 18 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Lille FC Metz 21.00 0-0

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Lens Olympique Lyon 17.00 1-1
FC Nantes Paris Saint-Germain 21.00 3-1

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice Angers  13.00 1-0
Saint-Etienne Stade Brest 15.00 1-1
Stade Rennais ES Troyes 15.00 4-1
FC Lorient Montpellier 15.00 0-1
Bordeaux AS Monaco 17.00 1-1
Olympique Marseille Clermont Foot  20.45 0-2

speelronde 24

Programma 11 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Stade Rennes 21.00 1-0

Programma 12 februari

thuis Uit Aanvang uitslag
Montpellier Montpellier 17.00 0-1
Olympique Lyon OGC Nice 21.00 2-0

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco  FC Lorient  13.00 0-0
FC Nantes Stade Reims  15.00 1-0
Angers  RC Strasbourg   15.00 0-1
Stade Brest ES Troyes 15.00 5-1
Clermont Foot Saint-Etienne 15.00 1-2
RC Lens Bordeaux 18.00 3-2
FC Metz Olympique Marseille 21.00 1-2

speelronde 23

Programma 4 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Marseille Angers 21.00 5-2

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne Montpellier 17.00 3-1
AS Monaco    Olympique Lyon 21.00 2-0

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lorient RC Lens    13.00 2-0
RC Strasbourg FC Nantes 15.00 1-0
Stade Reims  Bordeaux 15.00 5-0
OGC Nice Clermont Foot 15.00 0-1
ES Troyes  FC Metz 15.00 0-0
Stade Rennais Stade Brest 17.00 2-0
Lille Paris Saint-Germain 21.00 2-5

speelronde 14

Programma 1 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Olympique Marseille 21.00 2-1

speelronde 22

Programma 21 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Saint-Étienne 21.00 1-0

Programma 22 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest Lille 17.00 2-0
RC Lens  Olympique Marseille 21.00 0-2

Programma 23 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Metz OGC Nice 13.00 0-2
Bordeaux RC Strasbourg 15.00 4-3
FC Nantes  FC Lorient  15.00 4-2
Angers ES Troyes 15.00 2-1
Clermont Foot  Stade Rennais 15.00 2-1
Montpellier AS Monaco  18.00 3-2
Paris Saint-Germain Stade Reims 20.45 4-0

speelronde 19 -20

Programma 19 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier Troyes 19.00 0-1
Lille Lille 19.00 3-1
Clermont Foot Strasbourg 19.00 0-3

speelronde 21

Programma 14 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice FC Nantes 21.00 2-1

Programma 15 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Étienne Lens 17.00 1-2
Paris Saint-Germain Stade Brest 21.00 2-0

Programma 16 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennes Bordeaux 13.00 6-0
Strasbourg Montpellier 15.00 3-1
Stade Reims FC Metz 15.00 0-1
AS Monaco Clermont Foot 15.00 4-0
FC Lorient Angers 15.00 0-0
Troyes Olympique Lyon 17.05 0-1
Olympique Marseille Lille 20.45 1-1

speelronde 20

Programma 7 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Bordeaux Olympique Marseille 21.00  0-1

Programma 8 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Lille FC Lorient 17.00 Afgelast
Lens Stade Rennes 21.00 1-0 

Programma 9 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest OGC Nice 13.00 0-3
FC Metz   RC Strasbourg  15.00  0-2
Clermont Foot  Stade Reims 15.00 0-0
FC Nantes     AS Monaco 17.05 0-0
Olympique Lyon Paris Saint-Germain 21.00 1-1

speelronde 19

Programma 22 december

thuis uit Aanvang uitslag
Troyes Stade Brest 21.00 1-1
Saint-Étienne FC Nantes 21.00 0-1
OGC Nice Lens 21.00 2-1
Montpellier Angers 21.00 4-1
AS Monaco Stade Rennes 21.00 2-1
Olympique Marseille Stade Reims 21.00 1-1
Olympique Lyon FC Metz 21.00 1-1
FC Lorient Paris Saint-Germain 21.00 1-1
Clermont Foot Strasbourg 21.00 Afgelast
Bordeaux Lille 21.00 2-3

speelronde 18

Programma 10 december

thuis uit Aanvang uitslag
FC Nantes   RC Lens  20.45 3-2

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest Montpellier 17.00 0-4
Stade Reims Saint-Etienne 21.00 2-0

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Lille Olympique Lyon 13.00 0-0
Angers    Clermont Foot  15.00 0-1
FC Metz  FC Lorient 15.00 4-1
Stade Rennais  OGC Nice 15.00 1-2
ES Troyes  Bordeaux  15.00 1-2
RC Strasbourg Olympique Marseille 17.00 0-2
Paris Saint-Germain AS Monaco 21.00 2-0

speelronde 17

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Marseille Stade Brest 17.00 1-2
Lille  ES Troyes 19.00 2-1
Lens Paris Saint-Germain 21.00 1-1

Programma 5 december

thuis uit Aanvang Uitslag
Saint-Etienne Stade Rennais 13.00 0-5
AS Monaco FC Metz 15.00 4-0
Stade Reims Angers  15.00 1-2
Montpellier Clermont Foot 15.00 1-0
FC Lorient FC Nantes 15.00 0-1
OGC Nice RC Strasbourg 17.00 0-3
Bordeaux Olympique Lyon 20.45 2-2

speelronde 16

Programma 1 december

thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg Girond.Bordeaux   19.00 5-2
Angers AS Monaco    19.00 1-3 
FC Metz Montpellier 19.00 1-3 
Stade Brest Saint-Etienne 19.00 1-0
ES Troyes FC Lorient  19.00 2-0
FC Nantes  Olympique Marseille 21.00 0-1
Paris Saint-Germain OGC Nice 21.00 0-0
Olympique Lyon Stade Reims   21.00 1-2
Stade Rennais Lille  21.00 1-2
Clermont Foot RC Lens 21.00 2-2

speelronde 15

Programma 26 November

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens Angers 21.00 2-2

Programma 27 november

Thuis uit Aanvang uitslag
Lille FC Nantes 17.00 1-1
OGC Nice FC Metz 21.00 0-1

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne Paris Saint-Germain 13.00 1-3
AS Monaco   RC Strasbourg 15.00 1-1
Bordeaux  Stade Brest  15.00 1-2
Stade Reims Clermont Foot    15.00 1-0
FC Lorient Stade Rennais 15.00 0-2
Montpellier  Olympique Lyon 17.00 0-1
Olympique Marseille ES Troyes 21.00 1-0

speelronde 14

Programma 19 november

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco Lille  21.00 2-2

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain FC Nantes 17.00 3-1
Stade Rennais Montpellier  21.00 2-0

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest RC Lens 13.00 4-0
RC Strasbourg Stade Reims 15.00 1-1
Angers FC Lorient 15.00 1-0
FC Metz  Bordeaux 15.00 3-3
ES Troyes  Saint-Etienne 15.00 0-1
Clermont Foot OGC Nice 18.00 1-2
Olympique Lyon Olympique Marseille 21.00 Gestaakt

speelronde 13

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens  ES Troyes 21.00 4-0

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Lille Angers 17.00 1-1
Bordeaux Paris Saint-Germain 21.00 2-3

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Marseille FC Metz 13.00 0-0
FC Nantes RC Strasbourg 15.00 2-2
Saint-Etienne Clermont Foot 15.00 3-2
Stade Reims AS Monaco  15.00 0-0
FC Lorient Stade Brest 15.00 1-2
OGC Nice   Montpellier  17.00 0-1
Stade Rennais Olympique Lyon 21.00 4-1

speelronde 12

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Lille 21.00 2-1

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Metz Saint-Etienne 17.00 1-1
Olympique Lyon Lens 21.00 2-1

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Angers OGC Nice 13.00 1-2
Bordeaux Stade Reims 15.00 3-2
RC Strasbourg FC Lorient 15.00 4-0
Montpellier FC Nantes 15.00 2-0
ES Troyes Stade Rennais 15.00 2-2
Stade Brest AS Monaco 17.00 2-0
Clermont Foot Olympique Marseille 21.00 0-1

speelronde 11

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne Angers  22.00 2-2

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Nantes Clermont Foot 17.00 2-1
Lille Stade Brest 21.00 1-1

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice Olympique Lyon 13.00 1-1
Stade Reims ES Troyes 15.00 1-2
RC Lens FC Metz 15.00 4-1
Stade Rennais RC Strasbourg 15.00 1-0
FC Lorient Bordeaux 15.00 1-1
AS Monaco Montpellier 17.00 3-0
Olympique Marseille Paris Saint-Germain 20.45 0-0

speelronde 10

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Angers 21.00 2-1

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Clermont Foot Lille 17.00 1-0
Olympique Lyon AS Monaco 21.00 2-0

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ES Troyes OGC Nice 13.00 1-0
Bordeaux FC Nantes 15.00 1-1
RC Strasbourg  Saint-Etienne 15.00 5-1
FC Metz Stade Rennais 15.00 0-3
Stade Brest Stade Reims 15.00 1-1
Montpellier   RC Lens 17.00 1-0
Olympique Marseille FC Lorient 20.45 4-1

speelronde 9

 

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens Stade Reims  21.00 2-0

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier RC Strasbourg 17.00 1-1
OGC Nice Stade Brest 21.00 2-1

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennais Paris Saint-Germain 13.00 2-0
AS Monaco Bordeaux 15.00 3-0
FC Nantes ES Troyes 15.00 2-0
Angers    FC Metz 15.00 3-2
FC Lorient lermont Foot 15.00 1-1
Lille  Olympique Marseille 17.00 2-0
Saint-Etienne  Olympique Lyon 21.00 1-1

speelronde 8

 

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Saint-Etienne OGC Nice  17.00 0-3
RC Strasbourg Lille 19.00 1-2
Paris Saint-Germain Montpellier 21.00 2-0
Olympique Lyon FC Lorient 21.00 1-1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Bordeaux Rennes  13.00 1-1
Stade Reims FC Nantes 15.00 3-1
Stade Brest FC Metz 15.00 1-2
ES Troyes Angers  15.00 1-1
Clermont Foot AS Monaco 17.00 1-3
Olympique Marseille RC Lens 21.00 2-3

speelronde 7

Programma 22 september

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco Saint-Etienne  19.00 3-1
FC Nantes Stade Brest  19.00 3-1
Lille Stade Reims  19.00 2-1 
Montpellier Bordeaux 19.00 3-3
Rennes   Clermont Foot 19.00 6-0 
Angers Olympique Marseille 21.00 0-0
FC Metz Paris Saint-Germain 21.00 1-2
Olympique Lyon ES Troyes  21.00 3-1
RC Lens    RC Strasbourg 21.00 0-1
FC Lorient  OGC Nice 21.00 1-0 

speelronde 6

 

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
RC Strasbourg FC Metz  21.00 3-0

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
RC Lens  Lille 17.00 1-0
Saint-Etienne Bordeaux 20.45 1-2

Programma 19 september

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice OGC Nice 13.00 2-2
Stade Reims  FC Lorient 15.00 0-0
Angers FC Nantes 15.00 1-4
ES Troyes Montpellier 15.00 1-1
Clermont Foot Stade Brest 15.00 1-1
Olympique Marseille Stade Rennes 17.00 2-0
Paris Saint-Germain Olympique Lyon 20.45 2-1

speelronde 5

 

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lorient  Lille 21.00 2-1

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Paris Saint-Germain Clermont Foot  17.00 4-0
AS Monaco   Olympique Marseille 21.00 0-2

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Montpellier  Saint-Etienne 13.00 2-0
Bordeaux RC Lens 15.00 2-3
FC Metz ES Troyes 15.00 0-2
Rennes Stade Reims 15.00 0-2
Stade Brest Angers  15.00 1-1
FC Nantes OGC Nice 17.00 0-2
Olympique Lyon Strasbourg 21.00 3-1

speelronde 4

 

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Nantes   Olympique Lyon 21.00 0-1

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
OGC Nice Bordeaux  17.00 4-0
Olympique Marseille Saint-Étienne 21.00 3-1

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
ES Troyes AS Monaco 13.00 1-2
Strasbourg Stade Brest 15.00 3-1
Angers  Rennes  15.00 2-0
Lens FC Lorient 15.00 2-2
Clermont Foot  FC Metz 15.00 2-2
Lille Montpellier 17.00 2-1
Stade Reims Paris Saint-Germain 20.45 0-2

speelronde 3

 

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Brest  Paris Saint-Germain 21.00 2-4

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco RC Lens 17.00 0-2
Saint-Etienne Lille 21.00 1-1

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Clermont Foot 13.00 3-3
Bordeaux   Angers 15.00 1-1
Strasbourg ES Troyes  15.00 1-1
FC Metz Stade Reims 15.00 1-1
Montpellier FC Lorient 15.00 3-1
Rennes FC Nantes 17.00 1-0
OGC Nice Olympique Marseille 21.00 Gestaakt (1-0)

 

speelronde 2

 

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
FC Lorient  AS Monaco 21.00 1-0

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Lille OGC Nice  17.00 0-4
Paris Saint-Germain RC Strasbourg 21.00 4-2 

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Angers  Olympique Lyon 13.00 3-0
FC Nantes FC Metz  15.00 2-0
Stade Reims Montpellier  15.00 3-3
Stade Brest  Rennes 15.00 1-1
Clermont Foot ES Troyes 15.00 2-0
RC Lens Saint-Etienne 17.00 2-2
Olympique Marseille Bordeaux 20.45 2-2

speelronde 1

Programma 6 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
AS Monaco FC Nantes 21.00 1-1

Programma 7 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Olympique Lyon Stade Brest 17.00  1-1
Troyes Paris Saint-Germain 21.00 1-2 

Programma 8 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Stade Rennes Lens 13.00 2-1
Strasbourg Angers 15.00 0-2
Saint-Étienne FC Lorient 15.00 1-1
OGC Nice Stade Reims 15.00 0-0
Bordeaux Clermont 15.00 0-2 
FC Metz Lille 17.00 3-3 
Montpellier Olympique Marseille 20.45 2-3