Programma komende week 

speelronde 15

 

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Zulte Waregem Anderlecht 20.45  

Programma 5 december

thuis uit Aanvang uitslag
Waasland-Beveren Moeskroen 16.15  
OH Leuven Cercle Brugge 18.30  
Club Brugge Sint truiden 20.45  

Programma 6 december

thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk Antwerp FC 13.30  
Beerschot KAS Eupen 16.00  
Standard Luik KV Mechelen 18.30  
KV Oostende KAA Gent 20.45  

Programma 7 december

thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi KV Kortrijk 20.45  

Inhaalwedstrijd speelronde 12

Programma 8 december

thuis uit Aanvang uitslag
OH Leuven Moeskroen 17.00  

Uitslagen overzicht Jupiler pro league 

 

speelronde 14

 

Programma 27 November

thuis uit Aanvang uitslag
KAS Eupen Sporting Charleroi 20.45 3-1

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
Sint-Truiden Waasland-Beveren  16.15 1-1
Cercle Brugge Racing Genk 18.30 1-5
Moeskroen Club Brugge 20.45 0-0

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
KV Mechelen Beerschot 13.30 2-3
KAA Gent Zulte-Waregem 16.00 0-3
Anderlecht Standard Luik 18.15 0-0
KV Kortrijk KV Oostende 20.45 3-1

Programma 30 November

thuis uit Aanvang uitslag
Antwerp FC OH Leuven 20.45 3-2

 

Programma 1 december, inhaalwedstrijd speelronde 11

thuis uit Aanvang uitslag
Moeskroen Sint truiden 17.00 3-2

Programma 2 december inhaalwedstrijd speelronde 11

thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi Waasland-Beveren 17.00 3-2

Programma 3 december inhaalwedstrijd speelronde 11

thuis uit Aanvang uitslag
KAS Eupen KV Mechelen 17.00 1-1

Programma 24 November

thuis uit Aanvang uitslag
Waasland-Beveren KV Oostende 17.00 2-0

Inhaalwedstrijd Speelronde 10

Programma 25 November

thuis uit Aanvang uitslag
Cercle Brugge Moeskroen 17.00 1-2

Speelronde 13

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik Kas Eupen 16.15 2-2
KV Oostende Antwerp FC 18.30 1-1
Waasland-Beveren Cercle Brugge 18.30 0-2
Club Brugge KV Kortrijk 20.45 1-0

Programma 22 November

thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Anderlecht 13.30 2-1
Zulte Waregem KV Mechelen 16.00 1-2
Sporting Charleroi KAA Gent 18.15 0-1
Racing Genk Moeskroen 20.45 4-1

Programma 23 November

thuis uit Aanvang uitslag
OH Leuven Sint-Truiden 20.45 2-2

Speelronde 12

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
KV Mechelen Sporting Charleroi 20.45 3-3

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
OH Leuven Moeskroen 13.30 Afgelast
KV Kortrijk Beerschot 16.15 5-5
Kas Eupen Waasland-Beveren 18.30 1-1
Sint Truiden Racing Genk 20.45 1-2

Programma 8 November

thuis uit Aanvang uitslag
Antwerp FC Standard Luik 13.30 1-1
KV Oostende Club Brugge 16.00 1-3
KAA Gent Anderlecht 18.15 1-1
Cercle Brugge Zulte-Waregem 20.45 1-3

Speelronde 11

Programma 30 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk   KAS Eupen 20.45 4-0

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot OH Leuven 16.15 4-2
Sporting Charleroi Cercle Brugge 18.30 3-0
Club Brugge KV Mechelen 20.45 2-2

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht Antwerp FC 13.30 1-0
Moeskroen Sint Truiden 16.00 Afgelast
Standard Luik KV Oostende 18.15 1-0
Waasland-Beveren KAA Gent 20.45 1-4

Programma 2 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Zulte Waregem  KV Kortrijk 20.45 1-1

Speelronde 10

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk Anderlecht 20.45 1-3

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Kas Eupen KV Mechelen 16.15 Afgelast
Cercle Brugge Moeskroen 18.30 Afgelast
OH Leuven   Club Brugge 20.45 2-1

Programma 25 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Antwerp FC Beerschot 13.30 3-2
KV Oostende Zulte Waregem 16.00 3-0
Sint truiden Standard Luik 18.15 2-0
Sporting Charleroi Waasland-Beveren 20.45 Afgelast

Programma 26 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
KAA Gent Racing Genk    20.45 1-2

Speelronde 9

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Cercle Brugge  KAA Gent 13.00 5-1
KV Mechelen KV Kortrijk 16.15 1-2
Beerschot Sint Truiden 18.30 6-3
Standard Luik Club Brugge 20.45 1-1

Programma 18 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Zulte Waregem Antwerp FC 14.30 1-3
Moeskroen Kas Eupen 16.15 0-2
Racing Genk  Sporting Charleroi 18.00 2-1
Anderlecht OH Leuven  20.45 2-2

Programma 19 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Waasland-Beveren KV Oostende 20.45 Afgelast

Speelronde 8

Programma 2 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Antwerp FC KV Mechelen 20.45 4-1

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Waasland-Beveren Racing Genk 16.15 1-1
Kas Eupen Cercle Brugge 18.30 1-2
OH Leuven Zulte Waregem 18.30 2-1
Sint-Truiden KV Kortrijk 20.45 0-0

Programma 4 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge Anderlecht 13.30 3-0
KAA Gent Beerschot 16.00 5-1
Sporting Charleroi Standard Luik 18.15 1-2
KV Oostende Moekroen 20.45 3-0

Speelronde 7

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk Antwerp FC 20.45 1-3

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Waasland-Beveren 16.15 3-2
KV Mechelen Sint truiden 18.30 2-0
KAA Gent OH Leuven 20.45 2-3

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik Zulte Waregem 13.30 2-2
Anderlecht Kas Eupen 16.00 1-1
Club Brugge Cercle Brugge 18.30 2-1
Moeskroen Sporting Charleroi 20.45 1-1

Programma 28 september

thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk KV Oostende 20.45 2-2

Speelronde 6

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi Beerschot 20.45 3-1

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Oostende OH Leuven 16.15 3-1
Moeskroen KAA Gent 18.30 0-1
Waasland-Beveren Anderlecht 20.45 2-4

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Zulte-Waregem Club Brugge 13.30 1-6
Standard Luik KV Kortrijk 16.00 2-1
Racing Genk KV Mechelen 18.15 3-1
Antwerp FC KAS Eupen 20.45 2-2

Programma 21 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Cercle Brugge Sint truiden 20.45 3-0

Speelronde 5

 

Programma 11 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Kas Eupen KAA Gent 20.45 2-1

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Mechelen KV Oostende 16.15 0-1
OH Leuven Standard Luik 18.30 1-0
Club Brugge Waasland-Beveren 20.45 4-1

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht Cercle Brugge 13.30 2-0
Sint Truiden Antwerp FC 16.00 2-3
Zulte Waregem Sporting Charleroi 18.15 0-2
KV Kortrijk Moeskroen 20.45 3-0

Programma 14 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Racing Genk 20.45 5-0

Speelronde 1

Programma 8 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Club Brugge Sporting Charleroi 16.30 0-1
Standard Luik Cercle Brugge 19.00 1-0
Antwerp FC Moeskroen 19.00 1-1

Programma 9 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Sint  truiden KAA Gent 13.30 2-1
Zulte Waregem Racing Genk 16.00 1-2
KV Mechelen Anderlecht 18.15 2-2
KV Kortrijk Waasland-Beveren 20.45 1-3

Programma 10 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
KV Oostende Beerschot 19.00 1-2
OH Leuven Kas Eupen 19.00 1-1

 Speelronde 2

Programma 14 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Moeskroen KV Mechelen 19.00 0-1

 

Programma 15 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Racing Genk OH Leuven 16.30 1-1
KAA Gent KV Kortrijk 19.00 1-2
Sporting Charleroi KV Oostende 19.00 1-0

 

Programma 16 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Cercle Brugge Antwerp FC 13.30 1-1
KAS Eupen Club Brugge 16.00 0-4
Beerschot Zulte Waregem 16.00 3-1
Anderlecht Sint-Truiden 18.15 3-1

 

Programma 17 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Waasland-Beveren Standard Luik 19.00 1-2

 Speelronde 3 

Programma 21 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk KAS Eupen 19.00 0-0

Programma 22 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Zulte-Waregem Waasland-Beveren 16.15 4-1
OH Leuven Sporting Charleroi 18.30 1-3
KV Mechelen Cercle Brugge 18.30 2-3
Antwerp FC KAA Gent 20.45 1-0

Programma 23 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik Racing Genk 13.30 0-0
Club Brugge Beerschot 16.00 0-1
Anderlecht Moeskroen 18.15 1-1

Programma 24 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Sint Truiden KV Oostende 20.45 0-0

 Speelronde 4

Programma 28 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Oostende Anderlecht 20.45 2-2

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Kas Eupen Sint-Truiden 16.15 1-1
Waasland-Beveren OH Leuven 18.30 1-3
Cercle Brugge KV Kortrijk 18.30 0-1
Moeskroen Zulte-Waregem 20.45 0-1

Programma 30 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk Club Brugge 13.30 1-2
Beerschot Standard Luik 16.00 0-3
Sporting Charleroi Antwerp FC 18.15 2-0
KAA Gent KV Mechelen 20.45 1-0