Programma komende week 

Speelronde 6

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi Beerschot 20.45 3-1

Programma 19 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

OH Leuven

16.15

3-1

Moeskroen

KAA Gent

18.30

0-1

Waasland-Beveren

Anderlecht

20.45

2-4

Programma 20 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte-Waregem

Club Brugge

13.30

1-6

Standard Luik

KV Kortrijk

16.00

2-1

Racing Genk

KV Mechelen

18.15

3-1

Antwerp FC

KAS Eupen

20.45

2-2

Programma 21 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cercle Brugge

Sint truiden

20.45

3-0

 

 

Actuele competitiestand 

Uitslagen overzicht Jupiler pro league speelronde

 

Speelronde 5

 

Programma 11 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Kas Eupen KAA Gent 20.45 2-1

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Mechelen KV Oostende 16.15 0-1
OH Leuven Standard Luik 18.30 1-0
Club Brugge Waasland-Beveren 20.45 4-1

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht Cercle Brugge 13.30 2-0
Sint Truiden Antwerp FC 16.00 2-3
Zulte Waregem Sporting Charleroi 18.15 0-2
KV Kortrijk Moeskroen 20.45 3-0

Programma 14 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Racing Genk 20.45 5-0

Speelronde 1

Programma 8 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Club Brugge Sporting Charleroi 16.30 0-1
Standard Luik Cercle Brugge 19.00 1-0
Antwerp FC Moeskroen 19.00 1-1

Programma 9 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Sint  truiden KAA Gent 13.30 2-1
Zulte Waregem Racing Genk 16.00 1-2
KV Mechelen Anderlecht 18.15 2-2
KV Kortrijk Waasland-Beveren 20.45 1-3

Programma 10 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
KV Oostende Beerschot 19.00 1-2
OH Leuven Kas Eupen 19.00 1-1

 Speelronde 2

Programma 14 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Moeskroen KV Mechelen 19.00 0-1

 

Programma 15 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Racing Genk OH Leuven 16.30 1-1
KAA Gent KV Kortrijk 19.00 1-2
Sporting Charleroi KV Oostende 19.00 1-0

 

Programma 16 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Cercle Brugge Antwerp FC 13.30 1-1
KAS Eupen Club Brugge 16.00 0-4
Beerschot Zulte Waregem 16.00 3-1
Anderlecht Sint-Truiden 18.15 3-1

 

Programma 17 augustus

Thuis Uit Aanvang Uitslag
Waasland-Beveren Standard Luik 19.00 1-2

 Speelronde 3 

Programma 21 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk KAS Eupen 19.00 0-0

Programma 22 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Zulte-Waregem Waasland-Beveren 16.15 4-1
OH Leuven Sporting Charleroi 18.30 1-3
KV Mechelen Cercle Brugge 18.30 2-3
Antwerp FC KAA Gent 20.45 1-0

Programma 23 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik Racing Genk 13.30 0-0
Club Brugge Beerschot 16.00 0-1
Anderlecht Moeskroen 18.15 1-1

Programma 24 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Sint Truiden KV Oostende 20.45 0-0

 Speelronde 4

Programma 28 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
KV Oostende Anderlecht 20.45 2-2

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Kas Eupen Sint-Truiden 16.15 1-1
Waasland-Beveren OH Leuven 18.30 1-3
Cercle Brugge KV Kortrijk 18.30 0-1
Moeskroen Zulte-Waregem 20.45 0-1

Programma 30 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk Club Brugge 13.30 1-2
Beerschot Standard Luik 16.00 0-3
Sporting Charleroi Antwerp FC 18.15 2-0
KAA Gent KV Mechelen 20.45 1-0