Selecteer een pagina

Programma komende week 

Speelronde 11

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge KV Kortrijk 20.45 2-0

Programma 16 Oktover

thuis uit Aanvang uitslag
Union Saint-Gillis RFC Seraing 16.15 4-2
KV Oostende Cercle Brugge 18.30 2-1
Zulte Waregem Antwerp FC 18.30 2-1
Standard Luik OH Leuven 20.45 2-2

Programma 17 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sint Truiden

Anderlecht

13.30

2-2

Beerschot

KV Mechelen

16.15

0-1

Sporting Charleroi

Racing Genk

18.30

2-0

KAA Gent

Kas Eupen

21.00

2-0

Uitslagen overzicht jupiler pro league

Speelronde 10

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
KV Mechelen Standard Luik 20.45 3-1

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk Sporting Charleroi   16.15 2-2
Cercle Brugge Union Saint-Gillis 18.30 0-3
Sint Truiden KV Oostende 18.30 1-1
OH Leuven Beerschot 20.45 0-0

 

Programma 3 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Club Brugge

13.30

1-1

RFC Seraing

Zulte Waregem

16.15

5-1

Antwerp

KAA Gent

18.30

1-0

Eupen

Racing Genk

21.00

3-2

 

Speelronde 9

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge OH Leuven 20.45 1-1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Kas Eupen 16.15 0-3
Zulte Waregem KV Kortrijk 18.30 2-2
Standard Luik Sint truiden 20.45 1-2

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Union Saint-Gillis Antwerp FC 13.30 1-2
KAA Gent Cercle Brugge 16.15 2-1
KV Oostende Anderlecht 18.30 2-2
Sporting Charleroi KV Mechelen 21.00 0-2
Racing Genk  RFC Seraing 21.00 3-0 

Speelronde 5 ( inhaal wedstrijden)

Programma 23 september

thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht KAA Gent 20.45 1-1

Programma 22 september

thuis uit Aanvang uitslag
Antwerp FC Racing Genk 20.45 4-2

Speelronde 8

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Cercle Brugge Kas Eupen 20.45 1-2

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
KV Oostende Beerschot 16.15 3-1
KV Mechelen OH Leuven 18.30 2-0
Union Saint-Gillis Zulte Waregem 18.30 2-1
Sporting Charleroi Club Brugge 20.45 0-1

 

Programma 19 september

thuis uit Aanvang uitslag
Sint truiden Racing Genk 13.30 1-2
Antwerp FC RFC Seraing 16.00 2-1
Standard Luik Anderlecht 18.30 0-1
KV Kortrijk KAA Gent 21.00 1-0

Speelronde 7

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge KV Oostende 20.45 3-0

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
KAS Eupen Antwerp 16.15 0-4
Zulte Waregem Cercle Brugge 18.30 2-4

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht KV Mechelen 13.30 7-2
KAA Gent Sporting Charleroi 16.00 2-3
RFC Seraing Standard Luik  18.30 0-1
Racing Genk Union Sint-Gillis 21.00 1-1
OH Leuven KV Kortrijk 21.00 2-1

Programma 13 september

thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Sint Truiden 20.45 0-1

Speelronde 6

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
KV Kortrijk KV Mechelen 20.45 2-2

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi Beerschot 16.15 5-2
Cercle Brugge Sint Truiden 18.30 0-1
KAS Eupen RFC Seraing 18.30 1-2
Union Sint-Gillis Standard Luik 20.45 4-0

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
KAA Gent Club Brugge 13.30 6-1
Antwerp FC OH Leuven 16.00 2-2
Racing Genk Anderlecht 18.30 1-0
KV Oostende Zulte Waregem 21.00 0-2 

Speelronde 5

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik KV Oostende 20.45 1-0

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
RFC Seraing Cercle Brugge  16.15 2-1
OH Leuven  KAS Eupen 18.30 1-4
Sint-Truiden KV Kortrijk 20.45 0-2

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Anderlecht KAA Gent 13.30 Afgelast
Zulte Waregem Sporting Charleroi 16.00 2-2
Club Brugge Beerschot 18.30 3-2
KV Mechelen Union Sint-Gillis 20.45 3-1

Speelronde 4

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Sporting Charleroi Antwerp FC 20.45 1-1

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Union Sint-Gillis KV Kortrijk 16.15 2-0
Kas Eupen Sint-Truiden 18.30 2-1
RFC Seraing KV Oostende 18.30 2-3 
Racing Genk  OH Leuven 20.45 4-0

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Beerschot Standard Luik 13.30 0-1
KAA Gent KV Mechelen 16.00 2-0
Cercle Brugge Anderlecht 18.30 1-2 
Zulte Waregem Club Brugge 21.00 0-4

Speelronde 3

Programma 6 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge Cercle Brugge 20,45 1-1

Programma 7 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Beerschot Union Sint-Gillis 16.15 0-3
KV Mechelen KAS Eupen 18.30 1-3
Sint truiden Zulte Waregem 18.30 1-3
KV Kortrijk Racing Genk 20.45 1-2 

Programma 8 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Standard Luik Antwerp 13.30 2-5
OH Leuven Sporting Charleroi 16.00 1-1
Anderlecht RFC Seraing 18.30 3-0
KV Oostende KAA Gent 21.00 1-0

Speelronde 2

Programma 30 juli

thuis uit Aanvang uitslag
Racing Genk KV Oostende 20.45 3-4

 

Programma 31 juli

thuis uit Aanvang uitslag
Sporting Charleroi Sint Truiden 16.15 0-0
Cercle Brugge OH Leuven 18.30 1-1
RFC Seraing KV Mechelen 18.30 1-0
KAS Eupen Anderlecht 20.45 1-1

Programma 1 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Union Sint-Gillis Club Brugge 13.30 0-1
Zulte Waregem   Standard Luik 16.00 1-2
KAA Gent Beerschot 18.30 2-2
Antwerp FC KV Kortrijk 21.00 0-1

Speelronde 1

Programma 23 Juli

thuis Uit Aanvang uitslag
Standard Luik Racing Genk 20.45 1-1

Programma 24 Juli

thuis Uit Aanvang uitslag
OH Leuven Zulte Waregem 16.15 1-1
KV Kortrijk RFC Seraing 18.30 2-0
Beerschot Cercle Brugge   18.30 Gestaakt 
KV Oostende Sporting Charleroi 20.45 0-3 

Programma 25 Juli

thuis Uit Aanvang uitslag
KV Mechelen Antwerp FC 13.30 3-2
Club Brugge KAS Eupen 16.15 2-2
Anderlecht Union Sint-Gillis 18.30 1-3
Sint truiden KAA Gent 20.45 2-1