er staan geen competitiewedstrijden gepland

tot en met December

Uitslagen overzicht Hoofdklasse B 

Zondag 

Speelronde 7

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Alcides  Alphense Boys 18.30 Afgelast
Longa’30  Silvolde 19.00 Afgelast

Programma 18 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Velsen Emmen 14.00 Afgelast
De Zouaven  TAC’90 14.00 Afgelast
HBS RKAVV 14.00 Afgelast
Purmersteijn Be Quick 1887 14.00 Afgelast
RKZVC SJC 14.00 Afgelast
SDO Hoogeveen 14.00 Afgelast

Speelronde 6

Programma 11 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Juliana’31 14.00 Afgelast
OJC Rosmalen UDI’19/CSU 14.00 3-1
Orion  IFC 14.00 Afgelast
SV Meerssen VOC 14.30 2-0
Halsteren AWC 14.30 1-2
Moerse Boys EHC/Heuts 14.30 2-2
Minor TOGB 14.30 1-2

Speelronde 5

Programma 4 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AWC OJC Rosmalen 14.00 0-0
VOC Moerse Boys 14.00 2-0
IFC SV Meerssen 14.00 0-2
Juliana’31 Halsteren 14.00 Afgelast
TOGB Orion 14.00 0-1
EHC/Heuts Baronie 14.30 0-4
Nuenen Minor 14.30 1-1

Speelronde 4

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie AWC 14.00 0-0
OJC Rosmalen TOGB 14.00 2-2
Orion Nuenen    14.00 3-1
SV Meerssen EHC/Heuts 14,30 0-0
Halsteren VOC 14.30 3-2
Moerse Boys IFC 14.30 1-0
Minor UDI’19/CSU  14.30 1-3

Speelronde 3

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU  SV Meerssen 14.00 1-2
VOC Orion 14.00 1-3
IFC Minor 14.00 5-1
Juliana’31 OJC Rosmalen 14.00 Afgelast
TOGB Baronie 14.00 0-4
EHC/Heuts Halsteren 14.30 2-1 
Nuenen Moerse boys 14.30 3-5

Speelronde 2

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang Uitslag
OJC Rosmalen Nuenen 19.30 1-1

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang Uitslag
Baronie IFC 14.00  0-0
AWC EHC/Heuts 14.00  4-1
Juliana’31 SV Meerssen       14.00  1-2
Halsteren Orion 14.30  3-0
Moerse Boys UDI’19/CSU 14.30  0-2
Minor  VOC 14.30  2-2

 

Speelronde 1

Programma 6 september

 

Thuis uit Aanvang uitslag
Orion Leonidas 13.00  Afgelast
UDI’19/CSU AWC 14,00 0-3 
VOC Baronie 14.00  0-1
IFC OJC Rosmalen 14.00  4-2
Juliana’31 Moerse Boys 14.00  3-1
TOGB SV Meerssen 14.00  3-3
EHC/Heuts  Minor 14.30  3-2
Nuenen Halsteren 14.30  0-2