Selecteer een pagina

     

Programma komende week

speelronde 30

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerssen

Moerse Boys

14.00

5-0

Halsteren

Baronie

14.00

2-1

AWC

Halsteren

14.00

3-1

UDI’19/CSU 

Juliana’31 

14.00

3-1

Minor

Orion 

14.00

1-4

RKZVC

Nuenen

14.00

3-1

Silvolde

Longa’30

14.00

0-1

Uitslagen overzicht

Speelronde 27 en 29 

Programma 29 mei

thuis uit Aanvang Uitslag
Baronie Minor 14.00 2-1
OJC Rosmalen RKZVC 14.00 2-0
Nuenen Silvolde 14.00 2-2
Moerse Boys Halsteren 14.00 0-1
Longa’30  UDI’19/CSU    14.00 0-2
Orion AWC 14.00 3-1

inhaalwedstrijden

Programma 26 mei

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Juliana’31     14.00 1-4
Silvolde Baronie 14.00 2-3
SV Meerssen Longa’30  14.30 2-3
Halsteren OJC Rosmalen 14.30 1-2 
Moerse Boys Orion   14.30 2-1
Minor Nuenen 14.30  3-1

Programma 23 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Juliana’31   SV Meerssen  14.00 3-0
Longa’30   RKDVC 14.00 0-1

Speelronde 27

Programma 14 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Longa’30 RKZVC 19.30 Gestaakt

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen SV Meerssen 14.00  3-1
Juliana’31  Moerse Boys 14.00  4-1
Orion  Halsteren 14.00  3-3

Speelronde 26

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Halsteren 14.00 4-1
UDI’19/CSU     Baronie 14.00 1-1
Silvolde Juliana’31  14.00 3-0
SV Meerssen Orion    14.30 3-2
Moerse Boys OJC Rosmalen 14.30 0-0
Minor RKZVC 14.30 5-2

Programma 28 April

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Nuenen 20.00 1-1

Speelronde 25

Programma  30 april

thuis uit Aanvang uitslag
RKZVC Silvolde 19.00 1-4

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Nuenen 14.00 1-2
AWC Moerse Boys 14.00 4-3
Juliana’31 Longa’30    14.00 2-2
Orion UDI’19/CSU 14.00 4-0
Halsteren SV Meerssen 14.30 3-3

Speelronde 24

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU  Minor 14.00 5-0
Juliana’31 Halsteren 14.00 0-0
Longa’30  Orion 14.00 1-3
Nueen OJC Rosmalen 14.30 0-2
Moerse Boys RKZVC 14.30 4-2

Speelronde 23

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
Silvolde Minor 14.00 5-1
RKZVC SV Meerssen 14.00 2-0
OJC Rosmalen Longa’30   14.00 5-4
Orion Juliana’31 14.00 2-0
Baronie AWC 14.00 1-0
Halsteren UDI’19/CSU   14.30 2-1

speelronde 22

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Juliana’31 OJC Rosmalen 14.00 3-3
Longa’30    Baronie 14.00 1-2
Halsteren RKZVC 14.30 0-0
Moerse Boys Minor 14.30 2-1
SV Meerssen Nuenen 18.00 0-2
AWC Silvolde 18.00 Gestaakt bij 1-0

Programma 13 April

thuis uit Aanvang uitslag
Orion OJC Rosmalen 20.00 3-0

speelronde 21

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Juliana’31  14.00  1-0
OJC Rosmalen Orion   14.00  1-2
RKZVC AWC 14.00  2-0
Silvolde UDI’19/CSU 14.00  0-2
Nuenen Halsteren 14.30  1-1
Minor Longa’30 14.30  0-1

Programma 6 April

thuis uit Aanvang uitslag
Juliana’31   Orion    20.00 1-3
Nuenen SV Meerssen 20.00 2-1
Minor Halsteren 20.00 1-2
RKZVC Baronie 20.00 0-2

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Minor 14.00  4-0
Longa’30 Nuenen 14.00  0-3
Orion RKZVC 14.00  0-1
SV Meerssen UDI’19/CSU    14.30  0-0
Halsteren Silvolde 14.30  1-0
Moerse Boys Baronie 14.30  2-2

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU AWC 20.00 2-1

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Orion 14.00  1-0
RKZVC Juliana’31   14.00  1-3
Silvolde SV Meerssen 14.00 1-1
Nuenen Moerse Boys 14.30 5-1
Minor OJC Rosmalen 14.30 0-3

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU AWC 20.00 2-1

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Orion 14.00  1-0
RKZVC Juliana’31   14.00  1-3
Silvolde SV Meerssen 14.00 1-1
Nuenen Moerse Boys 14.30 5-1
Minor OJC Rosmalen 14.30 0-3

Programma 23 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Nuenen RKZVC 20.00  2-0
Minor Moerse Boys 20.00  1-4

speelronde 18

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Baronie 20.00 1-0

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Juliana’31  Minor 14.00 1-0
RKZVC UDI’19/CSU 14.00 1-2
Orion Nuenen 14.00 1-0
SV Meerssen AWC 14.30 3-1 
Halsteren Longa’30   14.30 1-1
Moerse Boys Silvolde 14.30 0-0

speelronde 17

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie SV Meerssen 14.00 5-0
UDI’19/CSU Moerse Boys 14.00 0-2
Longa’30 AWC 14.00 0-3
Silvolde OJC Rosmalen 14.00 2-3
Nuenen Juliana’31 14.30 1-2

Programma 9 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Minor UDI’19/CSU  19.30 1-2
RKZVC Longa’30 19.30 1-1
Orion    OJC Rosmalen 19.30 Gestaakt
Silvolde Nuenen 20.15 1-2

speelronde 16

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Nuenen 14.00 Afgelast
UDI’19/CSU  OJC Rosmalen 14.00 0-1
RKZVC Baronie 14.00 Afgelast
Orion   Silvolde 14.00 0-3
SV meerssen Minor 14.30 2-0
Moerse Boys Longa’30   14.30 2-1

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Silvolde RKZVC 19.30 2-0

 

 Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Halsteren 14.00 3-1
Longa’30 Juliana’31   14.00 1-4

speelronde 15

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen AWC 20.00 4-2
Nuenen SV Meerssen 20.00 Afgelast

speelronde 14

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Baronie 14.00 1-0
UDI’19/CSU     Longa’30 14.00 3-1
RKDVC OJC Rosmalen 14.00 0-0
Orion     Moerse Boys 14.30 2-1
SV Meerssen Juliana’31  14.30 2-2
Minor Silvolde 14.30 1-1
Halsteren Nuenen 14.30 0-0

inhaalwedstrijd

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Silvolde 14.30 1-0
OJC Rosmalen Juliana’31 14.30 4-0
AWC Orion 14.30 3-1
Longa’30 Minor 14.30 1-0
Nuenen RKZVC 14.30 Afgelast

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Moerse Boys 14.30 4-0
RKDVC Minor 14.30 2-1
Orion SV Meerssen 14.30 3-1

inhaal wedstrijd 

Programma 5 december

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Silvolde 14.00 Afgelast

Speelronde 13

Programma 25 november

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Moerse Boys 20.00 Afgelast

Programma 28 novembe

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie UDI’19/CSU  14.00 2-2
OJC Rosmalen Halsteren 14.00 5-2
Juliana’31  Orion 14.00 Afgelast 
Longa’30 SV Meerssen 14.00 1-3
Silvolde Minor 14.00 Afgelast
EHC/Heuts  RKZVC 14.30 Afgelast
Moerse Boys AWC 14.30 2-2

Speelronde 12

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
RKZVC Longa’30  18.00 Afgelast
Meerssen EHC/Heuts  19.00 Afgelast
Halsteren Moerse boys 20.00 3-0 

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Juliana’31 14.00 Afgelast
AWC Orion 14.00 Afgelast
Silvolde Nuenen 14.00 Afgelast
Minor UDI’19/CSU 14.30 Afgelast 

Speelronde 11

Programma 14 november

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Silvolde 14.00 Afgelast
UDI’19/CSU   Halsteren 14.00 2-1
Juliana’31 AWC 14.00 2-1
Longa’30 Minor 14.00 Afgelast
Orion OJC Rosmalen 14.00 Afgelast
Nuenen RKZVC 14.30 Afgelast
Moerse Boys SV Meerssen 14.30 0-2

Speelronde 10

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
AWC Longa’30  18.00 2-6
OJC Rosmalen Moerse Boys 19.00 Afgelast

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Juliana’31  Nuenen 14.00 2-0
RKZVC Minor 14.00 Afgelast
Silvolde EHC/Heuts   14.00 Afgelast
SV Meerssen Baronie 14.30 0-2
Halsteren Orion 14.30 2-0 

Speelronde 9

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Longa’30 OJC Rosmalen 18.00  1-2

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie RKZVC 14.00  4-1
UDI’19/CSU Silvolde 14.00  2-0
Orion SV Meerssen 14.00  Afgelast 
EHC/Heuts  Halsteren 14.30  Afgelast 
Nuenen AWC 14.30  1-0
Moerse Boys Juliana’31  14.30  1-1

inhaalwedstrijden

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Silvolde Halsteren 14.00 1-3
EHC/Heuts + AWC 14.30 Afgelast

Speelronde 8

Programma 16 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Nuenen 19.30 0-1

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AWC UDI’19/CSU 14.00  2-1
Juliana’31 Baronie 14.00  1-3
Orion Longa’30 14.00  3-0
SV Meerssen Silvolde 14.30  2-0
Halsteren Minor 14.30  4-2
Moerse Boys EHC/Heuts 14.30  1-1

Speelronde 7

 

Programma 9 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
SV Meerssen OJC Rosmalen 19.00  1-3

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU RKZVC 14.00  2-0
Longa’30   Moerse Boys 14.00  3-0
Silvolde Halsteren 14.00 Afgelast
EHC/Heuts AWC 14.30  0-2
Nuenen Orion 14.30  0-1
Minor Baronie 14.30  0-0

Speelronde 6

 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Longa’30 Silvolde 18.00 0-3
OJC Rosmalen UDI’19/CSU 19.00 1-2

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie EHC/Heuts  14.00 1-3
AWC SV Meerssen  14.00 1-2
Juliana’31 RKZVC 14.00 4-1
Orion Minor 14.00 4-2
Moerse Boys Nuenen 14.30 0-4 

Speelronde 5

 

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Nuenen Longa 20.00 2-0

 

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Moerse Boys 14.00 2-0
UDI’19/CSU  Orion 14.00  2-4
RKZVC Halsteren 14.00 0-3
Silvolde AWC 14.00  3-0
EHC/Heuts OJC Rosmalen 14.30 0-0
Minor Juliana’31 14.30 1-2

Speelronde 4

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Minor 14.00 5-0
Juliana’31  Silvolde 14.00 0-1
Longa’30    Halsteren 14.00 2-3
Orion EHC/Heuts 14.00 2-0
SV Meerssen RKZVC 14.30 0-0
Nuenen Baronie 14.30 0-3
Moerse Boys UDI’19/CSU 14.30 0-0

Speelronde 3

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Baronie OJC Rosmalen 20.00 3-1

 

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
UDI’19/CSU  SV Meerssen  14.00 1-3
RKZVC Moerse Boys 14.00 0-0
Silvolde Orion       14.00 0-0
Halsteren Juliana’31   14.30 1-3
EHC/Heuts Nuenen 14.30 0-3
Minor  AWC 14.30 0-3

Speelronde 2

 

 

 

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
Nuenen Minor 19.00  0-1

 

Programma 5 september

thuis uit Aanvang uitslag
OJC Rosmalen Silvolde 14.00  2-0
AWC RKZVC 14.00  2-2
Juliana’31 UDI’19/CSU   14.00  0-1
Longa’30 EHC/Heuts 14.00  4-0
Orion  Baronie 14.00  1-2
SV Meerssen Halsteren 14.30  1-2

Speelronde 1

 

 

 

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Baronie Longa’30 14.00 4-1
UDI’19/CSU Nuenen 14.00 1-0
RKZVC Orion  14.00 2-0
Silvolde Moerse Boys 14.00 3-1
Halsteren AWC 14.30 3-2
EHC/Heuts Juliana’31 14.30 1-2
Minor SV Meerssen 14.30