er staan geen competitiewedstrijden gepland

tot en met December

Uitslagen overzicht Hoofdklasse B

Zaterdag

 

Speelronde 7

 

Programma 17 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
RKAV Volendam ASV de Dijk 14.30 Afgelast
SC Genemuiden HZVV 14.30 Afgelast
Buitenpost SDC Putten 14.30 Afgelast
Eemdijk URK 14.30 Afgelast
Noordscheschut AZSV 14.30 Afgelast
Flevo Boys NSC Nijkerk 15.00 Afgelast
ONS SNEEK DETO Twenterand 15.00 Afgelast

Speelronde 6

Programma 10 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SDC Putten Eemdijk 14.30 1-1
AZSV ONS SNEEK 14.30 3-2
NSC Nijkerk SC Genemuiden 14.30 0-1
AVV Swift Buitenpost 14.30 6-0
DETO Twenterand URK 14.45 2-3 
HZVV ASV de Dijk 15.00 Afgelast
Flevo Boys RKAV Volendam 15.00 Afgelast
Berkum Noordscheschut 15.00 5-0

Speelronde 5

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden Flevo Boys 14.30 5-2 
RKAV Volendam Berkum 14.30 1-0
Buitenpost NSC Nijkerk 14.30 1-5
Eemdijk AZSV 14.30 2-0
Noordscheschut DETO Twenterand   14.30 1-3
URK SDC Putten 15,00 0-2
ONS SNEEK HZVV 15.00 0-2
ASV de Dijk AVV Swift 15.00 0-2

Speelronde 4

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Flevo Boys ASV de dijk 14.30  4-0
SDC Putten ONS SNEEK 14.30 Gestaakt
AZSV URK 14.30 2-1
NSC Nijkerk Noordscheschut 14.30  0-2
AVV Swift Eemdijk 14.30 Afgelast
ETO Twenterand RKAV Volendam 14.45 0-0 
HZVV Buitenpost 15.00 3-1
Berkum SC Genemuiden 18.00 3-0

Speelronde 3

Programma 19 september

 

Thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden SDC Putten 14.30  2-0
RKAV Volendam AZSV 14.30  5-2
Buitenpost Flevo boys 14.30  0-4
Eemdijk DETO Twenterand 14.30  5-0
Noordscheschut  HZVV 14.30  1-4
URK Berkum 15.00  1-1
ONS SNEEK AVV Swift 15.00  1-2
ASV de Dijk NSC Nijkerk 15.00  0-3

Speelronde 2

 

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Flevo Boys Noordscheschut   14.30  2-0
SDC Putten ASV de Dijk 14.30  3-0
AZSV SC Genemuiden 14.30  1-0
Buitenpost ONS SNEEK 14.30  2-0
NSC Nijkerk RKAV Volendam 14.30  1-3
AVV Swift DETO Twenterand 14.30 Afgelast
HZVV URK 15.00 4-1
Berkum Eemdijk 18.00 3-2

Speelronde 1

 

 

Programma 5 September

Thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden Buitenpost 14.30 1-0
RKAV Volendam AVV Swift 14.30 2-4
Eemdijk HZVV 14.30 3-0
Noordscheschut SDC Putten 14.30 2-5
DETO Twenterand Flevo Boys 14.45 2-3 
URK NSC Nijkerk 15.00 4-1
ONS SNEEK Berkun 15.00 1-5
ASV de Dijk AZSV 15.00  0-3