Selecteer een pagina

 

 

 

 

 

 

Programma komende week

speelronde 13

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Buitenpost HZVV 14.00  1-1
AZSV SC Genemuiden 14.30  0-0
Noordscheschut AVV Swift 14.30  Afgelast 
DETO Twenterand Berkum 14.45  4-2
URK NSC Nijkerk 15.00  2-2
Flevo Boys RKAV Volendam 15.00  afgelast 
ONS SNEEK Eemdijk 15.00  1-9
ASV de Dijk SDC Putten 15.00  2-3

Uitslagen overzicht

speelronde 12

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden Flevo Boys 14.30  Afgelast 
RKAV Volendam SDC Puttem 14.30  3-2
AZSV ASV de Dijk 14.30  Afgelast 
Eemdijk NSC Nijkerk 14.30  2-0
AVV Swift Buitenpost 14.30  0-1
Berkum URK 14.45  1-1
HZVV Noordscheschut 15.00  4-1
ONS Sneek DETO Twenterand 15.00  afgelast 

speelronde 11

Programma 13 november

thuis uit Aanvang uitslag
Buitenpost Berkum 14.30 Afgelast
NSC Nijkerk SC Genemuiden 14.30 Afgelast
SDC Putten AZSV 14.30 2-1
Noordscheschut  Eemdijk 14.30 0-5
DETO Twenterand HZVV 14.45 Afgelast
URK ONS SNEEK 15.00 Afgelast
Flevo Boys AVV Swift 15.00 Afgelast
ASV de Dijk RKAV Volendam 15.00 0-4

speelronde 10

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
HZVV Eemdijk 14.30 Afgelast
SC Genemuiden SDC Putten 14.30  2-1
RKAV Volendam Noordscheschut 14.30  1-1
AZSV Flevo Boys 14.30  2-4
AVV Swift URK 14.30  2-3
Berkum NSC Nijkerk 14.45 1-1
ONS SNEEK Buitenpost 15.00 2-3
ASV de Dijk DETO Twenterand 15.00 1-1

speelronde 9

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SDC Putten AVV Swift 14.30 0-0
Buitenpost SC Genemuiden 14.30 1-2
Eemdijk Berkum 14.30 1-0
Noordscheschut AZSV 14.30 1-3
NSC Nijkerk ONS SNEEK 14.30 1-2
DETO Twenterand RKAV Volendam 14.45 2-2
URK HZVV 15.00 2-0
Flevo Boys ASV de Dijk 15.00 0-3

inhaalwedstrijd

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
DETO Twenterand Noordscheschut 14.45 3-0

Speelronde 8

 

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden Eemdijk 14.30  3-0
RKAV Volendam NSC Nijkerk 14.30  3-0
SDC Putten Noordscheschut 14.30  2-0
AZSV DETO Twenterand 14.30  2-2
AVV Swift ONS SNEEK 14.30  5-2
HZVV Berkum 15.00  1-1
Flevo Boys Buitenpost 15.00  2-1
ASV de Dijk URK 15.00  0-0

Speelronde 7

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Buitenpost RKAV Volendam 14.30  0-3
Eemdijk URK 14.30  2-2
Noordscheschut Flevo Boys 14.30  4-1
NSC Nijkerk HZVV 14.30  1-0
AVV Swift AZSV 14.30  0-1
DETO Twenterand SDC Putten 14.45  1-3
Berkum ASV de Dijk 14.45  0-1
ONS SNEEK SC Genemuiden 15.00  0-4

Speelronde 6

 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden Berkum 14.30 2-0
RKAV Volendam AVV Swift 14.30 1-4
SDC Putten Eemdijk 14.30 0-1
AZSV NSC Nijkerk 14.30 4-0
Noordscheschut ONS SNEEK 14.30 4-3
URK Buitenpost 15.00 1-0
Flevo Boys DETO Twenterand 15.00 4-0
ASV de Dijk HZVV 15.00 0-2

Speelronde 5

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Buitenpost ACV 14.30  3-0
Eemdijk ASV De Dijk 14.30  3-2
NSC Nijkerk SDC Putten 14.30  2-1
DETO Twenterand Noordscheschut 14.45  gest 
Berkum AVV Swift 14.45  2-1
HZVV SC Genemuiden 15.00  2-0
URK Flevo Boys 15.00  3-0
ONS SNEEK RKAV Volendam 15.00  3-2

Speelronde 4

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
RKAV Volendam Berkum 14.30 4-2
SDC putten Buitenpost 14.30 0-0
AZSV Eemdijk 14.30 1-3
Noordscheschut SC Genemuiden 14.30 0-7
AVV Swift HZVV 14.30 0-0
DETO Twenterand URK 14.30 1-1
Flevo Boys NSC Nijkerk 15.00 3-0
ASV de dijk ONS SNEEK 15.00 2-1

Speelronde 3

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden ASV de Dijk 14.30 1-0
Buitenpost DETO Twenterand 14.30 1-0
Eemdijk RKAV Volendam 14.30 2-0
NSC Nijkerk AVV Swift 14.30 1-4
Berkum Noordscheschut 14.45 4-0
HZVV Flevo Boys 15.00 1-1
URK AZSV 15.00 2-0
ONS SNEEK SDC Putten 15.00  2-1

Speelronde 2

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
RKAV Volendam HZVV 14.30  2-0
SDC Putten URK 14.30  0-1
AZSV ONS SNEEK 14.30  2-1
Noordscheschut Buitenpost 14.30 1-3
AVV Swift SC Genemuiden 14.30  2-3
DETO Twenterand Eemdijk 14.45  3-2
Flevo Boys Berkum 15.00  3-1
ASV de Dijk NSC Nijkerk 15.00  0-2

Speelronde 1

 

 

 

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
SC Genemuiden RKAV Volendam 14.30 3-5
Buitenpost ASV de Dijk 14.30  1-1
Eemdijk AVV Swift 14.30  3-3
NSC Nijkerk DETO Twenterand 14.30  0-2
Berkum AZSV 14.45  0-0
HZVV SDC Puttem 15.00  3-2
URK Noordscheschut  15.00 4-0
SNEEK Flevo Boys 15.00  4-2