Selecteer een pagina

     

 

 

 

 

 

Programma komende week

 

speelronde 13

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Smitshoek FC Rijnvogels 14.30  0-4
DHSC Achilles veen 14.30  3-2
Spijkenisse Scherpenzeel 14.30  Afgelast 
De Jodan Boys DUNO D 14.30  3-3
ARC Achilles 29 14.30  Afgelast 
Rijsoord Capelle 14.30  0-6
Zwaluwen Poortugaal 14.30  1-3
SC Feyenoord ‘s-Gravenzande  17.00  3-1

Uitslagen overzicht

speelronde 12

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
DUNO D Poortugaal 14.00  2-2
Achilles veen Zwaluwen 14.30  1-1
Achilles 29 Capelle 14.30  0-3
De Jodan Boys DHSC 14.30  Afgelast 
‘s-Gravenzande Spijkenisse 14.30  2-0
Scherpenzeel SC Feyenoord 14.30  Afgelast 
Smitshoek Rijoord 14.30  3-1
FC Rijnvogels ARC 14.30 3-1

speelronde 11

Programma 13 november

thuis uit Aanvang uitslag
ARC Scherpenzeel 14.30 Afgelast
Poortugaal FC Rijnvogels 14.30 Afgelast
DHSC ‘s-Gravenzande 14.30 Afgelast
Spijkenisse DUNO D 14.30 2-0
Capelle Smitshoek 14.30 1-3
Rijsoord Achilles 29 14.30 2-0
Zwaluwen De Jodan Boys 14.30 0-3
SC Feyenoord Achilles veen 15.00 Afgelast

speelronde 10

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles veen Poortugaal  14.30 2-0
Achilles 29 Spijkenisse 14.30  3-1
De Jodan Boys SC Feyenoord 14.30  1-2
‘s-Gravenzande  DUNO D 14.30  0-1
Rijsoord DHSC 14.30  1-1
Scherpenzeel Zwaluwen 14.30  0-4
Smitshoek ARC 14.30 1-1
FC Rijvogels Capelle 14.30 2-3

speelronde 9

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
DHSC Achilles 29 14.00  4-2
Spijkenisse Smitshoek 14.30  0-3
Capelle Scherpenzeel 14.30  4-2
ARC Rijsoord 14.30  3-1
Poortugaal  De Jodan Boys 14.30  1-3
Zwaluwen ‘s-Gravenzande 15.00 6-3
DUNO D Achilles veen 15.00 1-1
SC Feyenoord FC Rijnvogels 17.00 0-1

Speelronde 8

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles’29 Poortugaal 14.30  1-2
Capelle Spijkenisse 14.30 2-0
ARC SC Feyenoord 14.30  1-4
‘s-Gravenzande  Achilles veen 14.30  3-1
Rijsoord Zwaluwen 14.30  0-5
Scherpenzeel  De Jodan Boys 14.30 1-2
Smitshoek DHSC 14.30  1-0
FC Rijnvogels DUNO D 14.30  1-1

Speelronde 7

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
DHSC Capelle 14.00  2-2
Achilles veen Rijsoord 14.30  2-1
Spijkenisse ARC 14.30  0-3
De Jodan Boys FC Rijnvogels 14.30 0-1
Poortugaal  ‘s-Gravenzande 14.30  6-1
Scherpenzeel  Smitshoek 14.30  3-5
SC Feyenoord Achilles 29 15.00  1-2
DUNO D Zwaluwen 15.00 0-0

Speelronde 6

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles 29 Scherpenzeel 14.30 1-3
Spijkenisse De Jodan Boys 14.30 2-3
Capelle DUNO D 14.30 0-0
ARC DHSC 14.30 3-1
Rijsoord ‘s-Gravenzande 14.30 1-4
Smitshoek Poortugaal 14.30 1-1
FC Rijnvogels Achilles Veen 14.30 2-1

Speelronde 5

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord Smitshoek 12.00  4-0
DHSC Spijkenisse 14.00  0-0
Achilles veen Scherpenzeel 14.30  0-2
De jodan boys Achilles’29 14.30 3-1
‘s-Gravenzande FC Rijnvogels 14.30  5-1
Poortugaal Capelle 14.30  1-1
Zwaluwen ARC 14.30  2-0
DUNO D Rijsoord 15.00 2-1

Speelronde 4

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
DHSC Zwaluwen 14.00 3-4
Achilles 29 Achilles Veen 14.30 1-6
Spijkenisse FC Rijnvogels 14.30 0-6
Capelle SC Feyenoord 14.30 3-2
ARC Poortugaal  14.30 1-2
Rijsoord De Jodan Boys 14.30 0-1
Scherpenzeel ‘s-Gravenzande 14.30 4-3
Smitshoek DUNO D 14.30 3-0

Speelronde 3

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles veen Spijkenisse 14.30 0-0
De Jodan Boys Capelle 14.30 1-2
‘s-Gravenzande ARC 14.30 2-1
Poortugaal Scherpenzeel   14.30 0-2
Zwaluwen Smitshoek 14.30 2-0
FC Rijnvogels Rijsoord 14.30 5-1
SC Feyenoord DHSC 15.00 0-0
DUNO D Achilles 29 15.00 3-0

Speelronde 2

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
DHSC DUNO D 14.00 2-0
Achilles 29 ‘s-Gravenzande 14.30 1-1
Spijkenisse SC Feyenoord 14.30 2-3
Capelle Zwaluwen 14.30 0-0
ARC Achilles Veen 14.30  1-0
Rijsoord Poortugaal 14.30  1-4
Scherpenzeel FC Rijnvogels 14.30 1-3
Smitshoek De Jodan Boys 14.30 1-3

Speelronde 1

 

 

 

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Achilles veen Smitshoek 14.30 1-2 
De Jodan Boys ARC 14.30  0-1
‘s-Gravenzande Capelle 14.30 2-3
Poortugaal DHSC 14.30 1-1
Zwaluwen Spijkenisse 14.30  1-1
FC Rijnvogels Achilles 29 14.30 2-1
SC Feyenoord Rijsoord 15.00  4-0
DUNO D Scherpenzeel 15.00  4-1