Speelronde 5

Programma 3 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

KAA Gent

Slovan Liberec

18.55

1-2

Rode Ster Belgrado

1899 Hoffenheim

18.55

0-0

Zarja Loegansk

Leicester City

18.55

1-0

AEK Athens

Sporting Braga

18.55

2-4

Sivasspor

Villarreal

18.55

0-1

Qarabağ

Maccabi Tel Aviv

18.55

1-1

Feyenoord

Dinamo Zagreb

18.55

0-2

CSKA Moskou

Wolfsberger AC

18.55

0-1

Lille

Sparta Praag

18.55

2-1

AC Milan

Celtic

18.55

 4-2

Antwerp FC

Ludogorets

18.55

3-1

LASK Linz

Tottenham Hotspur

18.55

3-3

Granada

PSV

21.00

0-1

Omonia Nicosia

PAOK Saloniki

21.00

2-1

CFR Cluj

CSKA Sofia

21.00

0-0

AS Roma

BSC Young Boys

21.00

3-1

Molde FK

Dundalk

21.00

3-1

Arsenal

Rapid Wien

21.00

4-1

Glasgow Rangers

Standard Luik

21.00

3-2

Benfica

Lech Poznan

21.00

4-0

Nice

Bayer Leverkusen

21.00

2-3

Slavia Praag

Hapoel Be’er Sheva

21.00

3-0

Real Sociedad

NK Rijeka

21.00

2-2

AZ

Napoli

21.00

1-1

 

Uitslagen Europa League

 

Speelronde 4

Programma 26 November

thuis uit Aanvang uitslag
Slovan Liberec 1899 Hoffenheim 18.55 0-2
KAA Gent Rode Ster Belgrado 18.55 0-2
AEK Athens Zarja Loegansk 18.55 0-3
Sporting Braga Leicester City 18.55 3-3
CSKA Sofia BSC Young Boys 18.55 0-1
Qarabağ Sivasspor 18.55 2-3
Maccabi Tel Aviv Villarreal 18.55 1-1
Wolfsberger AC Dinamo Zagreb 18.55 0-3
CSKA Moskou Feyenoord 18.55 0-0
Molde FK Arsenal 18.55 0-3
Lille AC Milan 18.55 1-1
Sparta Praag Celtic 18.55 4-1
LASK Linz Antwerp FC 18.55 0-2
Granada Omonia Nicosia 21.00 2-1
PSV PAOK Saloniki 21.00 3-2
CFR Cluj AS Roma 21.00 0-2
Dundalk Rapid Wien 21.00 1-3
Glasgow Rangers Benfica 21.00 2-2
Standard Luik Lech Poznan 21.00 2-1
Nice Slavia Praag 21.00 1-3
Bayer Leverkusen Hapoel Be’er Sheva 21.00 4-1
AZ Real Sociedad 21.00 0-0
Napoli NK Rijeka 21.00 2-0 
Tottenham Hotspur Ludogorets 21.00 4-0

 

Speelronde 3

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
Omonia Nicosia Granada 18.55 0-2
PAOK Saloniki PSV 18.55 4-1
AS Roma CFR Cluj 18.55 5-0
Sivasspor Qarabağ 18.55 2-0
Rapid Wien Dundalk 18.55 4-3
Lech Poznan Standard Luik 18.55 3-1
Benfica Glasgow Rangers 18.55 3-3
Hapoel Be’er Sheva Bayer Leverkusen 18.55 2-4
Slavia Praag Nice 18.55 3-2
Real Sociedad AZ 18.55 1-0
NK Rijeka Napoli 18.55 1-2
Ludogorets Tottenham Hotspur 18.55 1-3
1899 Hoffenheim Slovan Liberec 21.00 5-0
Rode Ster Belgrado KAA Gent 21.00 2-1
Zarja Loegansk AEK Athens 21.00 1-4
Leicester City Sporting Braga 21.00 4-1
BSC Young Boys CSKA Sofia 21.00 3-0 
Villarreal Maccabi Tel Aviv 22.10 4-0
Feyenoord CSKA Moskou 21.00 3-1
Dinamo Zagreb Wolfsberger AC 21.00 1-0
Arsenal Molde FK 21.00 4-1
AC Milan Lille 21.00 0-3
Celtic Sparta Praag 21.00 1-4
Antwerp FC LASK Linz 21.00 0-1

Speelronde 2

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
KAA Gent 1899 Hoffenheim 18.55 1-4
Rode Ster Belgrado Slovan Liberec 18.55 5-1
Zarja Loegansk Sporting Braga 18.55 0-2
AEK Athens Leicester City 18.55 1-2
Sivasspor Maccabi Tel Aviv 18.55 1-2
Qarabağ Villarreal 18.55 1-3
Feyenoord Wolfsberger AC 18.55 1-4
CSKA Moskou Dinamo Zagreb 18.55 0-0
Lille Celtic 18.55 2-2
AC Milan Sparta Praag 18.55 3-0
Antwerp Tottenham Hotspur 18.55 1-0
LASK Linz Ludogorets 18.55 4-3
Omonia Nicosia PSV 21.00 1-2
Granada PAOK Saloniki 21.00 0-0
CFR Cluj BSC Young Boys 21.00 1-1
AS Roma CSKA Sofia 21.00 0-0
Molde FK Rapid Wien 21.00 1-0
Glasgow Rangers Lech Poznan 21.00 3-0
Benfica Standard Luik 21.00 3-0
Nice Hapoel Be’er Sheva 21.00 1-0
Slavia praag Bayer Leverkussen 21.00 1-0
Real Sociedad Napoli 21.00 0-1
AZ NK Rijeka 21.00 4-1

Speelronde 1

 

 

 

Programma 22 Oktober

Thuis uit Aanvang  Uitslag
PAOK Saloniki Omonia Nicosia 18.55 1-1
PSV Granada 18.55 1-2
CSKA Sofia CFR Cluj 18.55 0-2
BSC Young Boys AS Roma 18.55 1-2
Rapid Wien Arsenal 18.55 1-2
Dundalk Molde FK 18.55 1-2
Lech Poznan Benfica 18.55 2-4
Standard Luik Glasgow Rangers 18.55 0-2
Hapoel Be’er Sheva Slavia Praag 18.55 3-1
Bayer Leverkusen Nice 18.55 6-2
NK Rijeka Real Sociedad 18.55 0-1
Napoli AZ 18.55 0-1
Slovan Liberec KAA Gent 21.00 1-0
1899 Hoffenheim Rode Ster Belgrado 21.00 2-0
Leicester City Zarja Loegansk 21.00 3-0
Sporting Braga AEK Athens 21.00 3-0
Villarreal Sivasspor 21.00 5-3
Maccabi Tel Aviv Qarabağ 21.00 1-0
Wolfsberger AC CSKA Moskou 21.00 1-1
Dinamo Zagreb Feyenoord 21.00 0-0
Celtic AC Milan 21.00 1-3
Sparta Praag Lille 21.00 1-4
Ludogorets Antwerp FC 21.00 1-2
Tottenham Hotspur LASK Linz 21.00 3-0