Selecteer een pagina

programma Groepsfase Europa league

speelronde 6

Programma 14 december

thuis uit Aanvang uitslag
LASK Linz Toulouse 18.45 1-2
Union Sint-Gillis Liverpool 18.45 2-1
Slavia Praag Servette 18.45 4-0
AS Roma Sheriff Tiraspol 18.45 3-0
Panathinaikos Maccabi Haifa 18.45 1-2
Stade Rennes Villarreal 18.45 3-3
Qarabağ Häcken 18.45 2-1
Bayer leverkussen Molde FK 18.45  5′-1
Aris Limassol Sparta Praag 21.00 1-3
Real Betis sevilla Rangers FC 21.00 2-3
Raków Częstochowa Atalanta 21.00 0-4
Sporting Portugal Sturm Graz 21.00 3-0
Brighton & Hove Albion Olympique Marseille 21.00 1-0
Ajax AEK Athens 21.00 3-1
Olympiakos Piraeus TSC 21.00 5-2
West Ham United SC Freiburg 21.00 2-0

 

Uitslagen Groepsfase Europa league

speelronde 5

Programma 30 November

thuis uit Aanvang uitslag
Sparta Praag Real Betis Sevilla 18.45 1-0
Sturm Graz Raków Częstochowa 18.45 0-1
Atalanta Sporting Portugal 18.45 1-1
Maccabi Haifa Stade Rennes 18.45 0-3
AEK Athens Brighton & Hove Albion 18.45 0-1
TSC West Ham United 18.45 0-1
SC Freiburg Olympiakos Piraeus 18.45 5-0
Rangers FC Aris Limassol 21.00 1-1
Toulouse Union Sint-Gillis 21.00 0-0
Liverpool LASK Linz 21.00 4-0
Sheriff Tiraspol Slavia Praag 21.00 2-3
Servette AS Roma 21.00 1-1
Villarreal Panathinaikos 21.00 3-2
Olympique Marseille Ajax 21.00 4-3
Häcken Bayer leverkussen 21.00 0-2
Molde FK Qarabağ 21.00 2-2

 

speelronde 4

Programma 9 november

Thuis uit Aanvang uitslag
Toulouse Liverpool 18.45 3-3
LASK Linz Union Sint-Gillis 18.45 3-0
Slavia Praag AS Roma 18.45 2-0
Servette Sheriff Tiraspol 18.45 2-1
Maccabi Haifa Villarreal 18.45 1-2
Ajax Brighton & Hove Albion 18.45 0-2
Qarabağ Bayer leverkussen 18.45 0-1
Rangers FC Sparta Praag 21.00 2-1
Real betis Sevilla Aris Limassol 21.00 4-1
Sporting Portugal Raków Częstochowa 21.00 2-1
Atalanta Sturm Graz 21.00 1-0
AEK Athens Olympique Marseille 21.00 0-2
Häcken Molde FK 21.00 1-3
West Ham United Olympiakos Piraeus 21.00 1-0
SC Freiburg TSC 21.00 5-0

speelronde 3

Programma 26 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Aris Limassol Real Betis Sevilla 18.45 0-1
Sparta Praag Rangers FC 18.45 0-0
Raków Częstochowa Sporting Portugal 18.45 1-1
Sturm Graz Atalanta 18.45 2-2
Olympique Marseille AEK Athens 18.45 3-1
Molde FK Häcken 18.45 5-1
TSC SC Freiburg 18.45 1-3
Olympiakos Piraeus West Ham United 18.45 2-1
Liverpool Toulouse 21.00 5-1
Union Sint-Gillis LASK Linz 21.00 2-1
Sheriff Tiraspol Servette 21.00 1-1
AS Roma Slavia Praag 21.00 2-0
Panathinaikos Stade Rennes 21.00 1-2
Brighton & Hove Albion Ajax 21.00 2-0
Bayer Leverkussen Qarabağ 21.00 5-1

 

speelronde 2

Programma 5 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Aris Limassol Rangers FC 18.45 2-1
Real Betis sevilla Sparta Praag 18.45 2-1
Raków Częstochowa Sturm Graz 18.45 0-1
Sporting Portugal Atalanta 18.45 1-2
AEK Athens Ajax 18.45 1-1
Olympique Marseille Brighton & Hove Albion 18.45 2-2
TSC Olympiakos Piraeus 18.45 2-2
SC Freiburg West Ham United 18.45 1-2
Toulouse LASK Linz 21.00 2-0
Liverpool Union Sint-Gillis 21.00 2-0
Slavia Praag Sheriff Tiraspol 21.00 6-0
AS Roma Servette 21.00 4-0
Villarreal Stade Rennes 21.00 0-0
Molde FK Bayer leverkussen 21.00 1-2
Häcken Qarabağ 21.00 0-1

 

speelronde 1

Programma 21 september

thuis uit Aanvang uitslag
LASK Linz Liverpool 18.45 1-3
Union Sint-Gillis Toulouse 18.45  1-1
Sheriff Tiraspol AS Roma 18.45 1-2
Servette Slavia Praag 18.45 0-2
Stade Rennes Maccabi Haifa 18.45 3-0
Panathinaikos Villarreal 18.45 2-0
Molde FK Qarabağ 18.45  1-]
Bayer leverkussen Häcken 18.45 4-0
Rangers FC Real Betis Sevilla 21.00 1-0
Sparta Praag Aris Limassol 21.00 3-2
Sturm Graz Sporting Portugal 21.00 1-2
Atalanta Raków Częstochowa 21.00 2-0
Brighton & Hove Albion AEK Athens 21.00 2-3
Ajax Olympique Marseille 21.00 3-3
Olympiakos Piraeus SC Freiburg 21.00 2-3
West Ham United TSC 21.00 3-1