Selecteer een pagina

Programma groepsfase Conference League

Speelronde 6

Programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

CFR Cluj

FK Jablonec

18.45

2-0

AZ

Randers FC

18.45

1-0

CSKA Sofia

AS Roma

18.45

2-3

Zarja Loegansk

FK Bodø/Glimt

18.45

1-1

Partizan Belgrado

Anorthosis Famagusta

18.45

1-1

KAA Gent

FC Flora Tallinn

18.45

1-1

LASK linz

HJK

18.45

3-0

Alashkert

Maccabi Tel Aviv

18.45

1-1

Omonia Nicosia

Kairat

21.00

0-0

FC Basel

Qarabağ

21.00

3-0

Tottenham Hotspur

Stade Rennes

21.00

Uitgesteld

FC Kopenhagen

Slovan Bratislava

21.00

2-0

PAOK Saloniki

Lincoln Red Imps

21.00

2-0

1. FC Union Berlin

Slavia Praag

21.00

1-1

Maccabi Haifa

Feyenoord

21.00

2-1

 

Uitslagen Groepsfase Conference League

Speelronde 5

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kairat

FC Basel

16.30

2-3

FC Flora Tallinn

Partizan Belgrado

16.30

1-0

Qarabağ

Omonia Nicosia

18.45

2-2

Mura

Tottenham Hotspur

18.45

2-1

Stade Rennes

Vitesse

18.45

3-3

Lincoln Red Imps

FC Kopenhagen

18.45

0-4

Slovan Bratislava

PAOK Saloniki

18.45

0-0

Maccabi Haifa

1. FC Union Berlin

18.45

0-1

Slavia Praag

Feyenoord

18.45

2-2

HJK

Alashkert

18.45

1-0

FK Jablonec

AZ

21.00

1-1

FK Bodø/Glimt

CSKA Sofia

21.00

2-0

AS Roma

Zarja Loegansk

21.00

4-0

Anorthosis Famagusta

KAA Gent

21.00

1-0

Maccabi Tel Aviv

LASK Linz

21.00

0-1

Speelronde 4

Programma 4 November

thuis uit Aanvang uitslag
Kairat Qarabağ 16.30 1-2
FC Flora Tallinn Anorthosis Famagusta 16.30 2-2
Omonia Nicosia FC Basel 18.45 1-1
Lincoln Red Imps Slovan Bratislava 18.45 1-4
Randers FC FK Jablonec 18.45 2-2
AZ CFR Cluj 18.45 2-0
Zarja Loegansk CSKA Sofia 18.45 2-0
KAA Gent Partizan Belgrado 18.45 1-1
LASK Linz Alashkert 18.45 2-0 
Maccabi Tel Aviv HJK 18.45 3-0
Tottenham Hotspur Vitesse 21.00 3-2
Stade Rennes Mura 21.00 1-0
PAOK Saloniki FC Kopenhagen 21.00 1-2
1. FC Union Berlin Feyenoord 21.00 1-2
Slavia Praag Maccabi Haifa 21.00 1-0
AS Roma FK Bodø/Glimt 21.00 2-2

 

Speelronde 3

Programma 21 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
HJK Helsinki Maccabi Tel Aviv  16.30 0-5
Qarabağ Kairat 18.45 2-1
Vitesse Tottenham Hotspur 18.45 1-0
Mura Stade Rennes 18.45 1-2
FC Kopenhagen PAOK Saloniki 18.45 1-2
Maccabi Haifa Slavia Praag 18.45 1-0
Feyenoord 1. FC Union Berlin 18.45 3-1
Alashkert LASK Linz 18.45 0-3
FK Bodø/Glimt AS Roma 18.45 6-1 
Anorthosis Famagusta FC Flora Tallinn 18.45 2-2
FC Basel Omonia Nicosia 21.00 3-1
Slovan Bratislava Lincoln Red Imps 21.00 2-0
CFR Cluj AZ 21.00 0-1
FK Jablonec Randers FC 21.00  2-2
CSKA Sofia Zarja Loegansk 21.00 0-1
Partizan Belgrado KAA Gent 21.00 0-1

speelronde 2 

Programma 30 september

thuis uit Aanvang uitslag
CFR Cluj Randers FC 18.45 1-1
AZ FK Jablonec 18.45 1-0
CSKA Sofia FK Bodø/Glimt 18.45 0-0
Zarja Loegansk AS Roma 18.45 0-3
Partizan Belgrado FC Flora Tallinn 18.45 0-3
KAA Gent Anorthosis Famagusta 18.45 2-0
LASK LINZ Maccabi Tel Aviv 18.45 1-1
Alashkert HJK 18.45 1-3
Omonia Nicosia Qarabağ 21.00 1-4
FC Basel Kairat 21.00 4-2
Vitesse Stade Rennes 21.00 1-2
Tottenham Hotspur Mura 21.00 5-1
FC Kopenhagen Lincoln Red Imps 21.00 3-1
PAOK Saloniki Slovan Bratislava 21.00 1-1
1. FC Union Berlin Maccabi Haifa 21.00 3-0
Feyenoord Slavia Praag 21.00 2-1

Speelronde 1

Programma 16 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Kairat Almaty Omonia Nicosia 16.30 0-0
FK Qarabag FC Basel 18.45 0-0
Mura Vitesse 18.45 0-2 
Stade Rennes Tottenham Hotspur 18.45 2-2
Lincoln Red Imps PAOK Saloniki 18.45 0-2
Slovan Bratislava FC Kopenhagen 18.45 1-3
Slavia Praag FC Union Berlin 18.45 3-1
FC Flora Tallinn KAA Gent 18.45 0-1
HJK LASK Linz 18.45 0-2
Randers FC AZ 21.00 2-2
FK Jablonec CFR Cluj 21.00 1-0
FK Bodø/Glimt Zarja Loegansk 21.00 3-1
AS Roma CSKA Sofia 21.00 5-1
Anorthosis Famagusta Partizan Belgrado 21.00 0-2

Programma 14 september

thuis uit Aanvang uitslag
Maccabi Haifa Feyenoord 16.30 0-0
Maccabi Tel Aviv Alashkert 16.30 4-1