Selecteer een pagina

Programma  groepsfase Champions League

Speelronde 6

Programma 8 december

thuis uit Aanvang uitslag
Zenit Sint-Petersburg Chelsea 18.45 3-3
Juventus Malmo FF 18.45 1-0
VfL Wolfsburg Lille 21.00  1-3
Red Bull Salzburg Sevilla 21.00 1-0
Atalanta Bergamo Villarreal 21.00  Afgelast 
Manchester United Young Boys 21.00 1-1
Benfica Dinamo Kiev 21.00 2-0
Bayern München FC Barcelona 21.00  3-0

Programma 7 december

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig Manchester City 18.45 2-1
Paris Saint-Germain Club Brugge 18.45 4-1
AC Milan  Liverpool 21.00 1-2
FC Porto Atlético Madrid  21.00 1-3
Ajax Sporting Portugal 21.00 4-2
Borussia Dortmund Besiktas 21.00 5-0
Real Madrid Internazionale  21.00 2-0
Sheriff Tiraspol FC Sheriff 21.00 1-1

 

Uitslagen overzicht

groepsfase Champions League 

Speelronde 5

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale

Shakhtar Donetsk

18.45

2-0

Beşiktaş

Ajax

18.45

1-2

Liverpool

FC Porto

21.00

2-0

Atlético Madrid

AC Milan

21.00

0-1

Sheriff Tiraspol

Real Madrid

21.00

0-3

Club Brugge

RB Leipzig

21.00

0-5

Manchester City

Paris Saint-Germain

21.00

2-1

Sporting Portugal

Borussia Dortmund

21.00

3-1

Programma 23 November

thuis uit Aanvang uitslag
Villarreal Manchester United 18.45  0-2
Dinamo Kiev Bayern München 18.45 1-2
Malmo FF Zenit Sint-Petersburg 21.00 1-1
Juventus Chelsea 21.00  4-0
Lille Red Bull Salzburg 21.00  1-0
Sevilla FC VfL Wolfsburg 21.00 2-0
Young Boys Atalanta Bergamo 21.00  3-3
FC Barcelona Benfica 21.00  0-0

 

Speelronde 4

Programma 3 november

thuis uit Aanvang uitslag
AC Milan FC Porto 18.45 1-1
Real Madrid Sjachtar Donetsk 18.45 2-1
Liverpool Atlético Madrid 21.00 2-0
Sheriff Tiraspol Internazionale 21.00 1-3
RB Leipzig Paris Saint-Germain 21.00 2-2
Manchester City Club Brugge 21.00 4-1
Sporting Portugal Besiktas 21.00 4-0
Borussia Dortmund Ajax 21.00 1-3

Programma 2 november

thuis uit Aanvang uitslag
Malmo FF Chelsea 18.45 0-1
VfL Wolfsburg Red Bull Salzburg 18.45 2-1
Juventus Zenit Sint-Petersburg 21.00 4-2
Sevilla FC Lille 21.00 1-2
Villarreal Young Boys 21.00 2-0
Atalanta Bergamo Manchester United 21.00 2-2
Dinamo Kiev FC Barcelona 21.00 0-1
Bayern München Benfica 21.00 5-2 

Speelronde 3

Programma 20 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Red Bull Salzburg VfL Wolfsburg 18.45 3-1
FC Barcelona Dinamo Kiev 18.45 1-0
Zenit Sint-Petersburg Juventus 21.00 0-1
Chelsea Malmo FF 21.00 4-0
Lille Sevilla FC 21.00 0-0
Manchester United Atalanta Bergamo 21.00 3-2
Young Boys Villarreal 21.00 1-4
Benfica Bayern München 21.00 0-4

Programma 19 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Club Brugge Manchester City 18.45 1-5
Beşiktaş Sporting Portugal 18.45 1-4
FC Porto AC Milan 21.00 1-0
Atlético Madrid Liverpool 21.00 2-3
Internazionale Sheriff Tiraspol 21.00 3-1
Shakhtar Donetsk Real Madrid 21.00 0-5
Paris Saint-Germain RB Leipzig 21.00 3-2
Ajax Borussia Dortmund 21.00 4-0

 

Speelronde 2

Programma 29 september

thuis uit Aanvang uitslag
Zenit Sint-Petersburg Malmo FF 18.45 4-0
Atalanta Bergamo Young Boys 18.45 1-0
Juventus Chelsea 21.00 1-0
VfL Wolfsburg Sevilla FC 21.00 1-1
Red Bull Salzburg Lille 21.00 2-1 
Manchester United Villarreal 21.00 2-1 
Benfica FC Barcelona 21.00 3-0
Bayern München Dinamo Kiev 21.00 5-0 

Programma 28 september

thuis uit Aanvang uitlag
Shakhtar Donetsk Internazionale 18.45 0-0
Ajax Beşiktaş 18.45 2-0
AC Milan Atlético Madrid 21.00 1-2
FC Porto Liverpool 21.00 1-5 
Real Madrid Sheriff Tiraspol 21.00 1-2 
RB Leipzig Club Brugge 21.00 1-2
Paris Saint-Germain Manchester City 21.00 2-0
Borussia Dortmund Sporting Portugal 21.00 1-0

 

 

Speelronde 1

 

Programma 15 september

thuis uit Aanvang uitslag
Sheriff Tiraspol Shakhtar Donetsk 18.45 2-0
Beşiktaş Borussia Dortmund 18.45 1-2
Liverpool AC Milan 21.00 3-2
Atlético Madrid FC Porto 21.00 0-0
Internazionale Real Madrid 21.00 0-1 
Club Brugge Paris Saint-Germain 21.00 1-1
Manchester City RB Leipzig  21.00 6-3
Sporting Portugal Ajax 21.00 1-5

Programma 14 september

thuis uit Aanvang uitslag
Sevilla  FC RB Salzburg 18.45 1-1
BSC Young Boys Manchester United 18.45  2-1
Malmo FF Juventus 21.00 0-3
Chelsea Zenit Sint-Petersburg 21.00 1-0
Lille VLF Wolsburg 21.00 0-0
Villarreal Atalanta Bergamo 21.00 2-2
Dinamo Kiev Benfica 21.00 0-0
FC Barcelona Bayern München 21.00 0-3