Selecteer een pagina

     

Programma komende week

Speelronde 9

Programma 16 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord RKC Waalwijk 16.30 2-2
SC Heerenveen Ajax 18.45 0-2
Go Ahead Eagles Heracles Almelo 18.45 4-2
PSV PEC Zwolle 21.00 3-1
Fortuna Sittard SC Cambuur 21.00 1-0

Programma 17 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

FC Utrecht

12.15

5-1

NEC

Vitesse

14.30

0-1

Sparta Rotterdam

FC Groningen

14.30

1-1

FC Twente

Willem ll

16.45

1-1

Uitslagen overzicht Eredivisie

 

Speelronde 8

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Groningen FC Twente 20.00 1-1

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 18.45 1-1
PEC Zwolle SC Heerenveen 20.00 0-1
Heracles Almelo Willem ll 20.00 3-2
Fortuna Sittard NEC 21.00 1-3

Programma 3 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

FC Utrecht

14.30

0-1

SC Cambuur

AZ

14.30

1-3

Vitesse

Feyenoord

16.45

2-1

Sparta Rotterdam

PSV

20.00

2-1 

Speelronde 7

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Willem ll PSV 16.30 2-1
Ajax FC Groningen 18.45 3-0
Vitesse Fortuna Sittard 20.00 1-1
Feyenoord NEC 21.00 5-3
FC Utrecht PEC Zwolle 21.00 5-1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Sparta Rotterdam SC Cambuur 12.15 0-4
SC Heerenveen FC Twente 14.30 2-3
AZ Go Ahead Eagles 14.30 5-0
Heracles Almelo RKC Waalwijk 16.45 1-0

Speelronde 6

Programma 23 september

thuis uit Aanvang uitslag
SC Cambuur Heracles Almelo 18.45 2-1
FC Twente AZ 21.00 3-1

Programma 22 september

thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles PSV 18.45 1-2
NEC FC Utrecht 18.45 0-3
FC Groningen Vitesse 20.00 0-1
Feyenoord SC Heerenveen 21.00 3-1
PEC Zwolle Sparta Rotterdam 21.00 1-1

Programma 21 september

thuis uit Aanvang uitslag
Fortuna Sittard Ajax 18.45 0-5
RKC Waalwijk Willem ll 21.00 1-2

Speelronde 5

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Sparta Rotterdam NEC 20.00 1-1

 

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
Fortuna Sittard SC Heerenveen 16.30 1-0
Willem ll FC Groningen 18.45 2-0
Ajax SC Cambuur 20.00 9-0
FC Utrecht SC Cambuur 21.00 2-2

Programma 19 september

thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles PEC Zwolle 12.15 1-0
PSV Feyenoord 14.30 0-4
Vitesse FC Twente 16.45 1-4 
Heracles Almelo AZ 16.45 3-2

Speelronde 4

 

 

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Twente FC Utrecht 16.30 1-0
PEC Zwolle Ajax 18.45 0-2
SC Cambuur Go Ahead Eagles 18.45 5-2
AZ PSV 21.00 0-3

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
N.E.C. Willem ll 12.15 0-0
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard 14.30 3-1
FC Groningen SC Heerenveen 14.30 1-1
RKC Waalwijk Vitesse 16.45 1-2

Speelronde 3

 

 

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Fortuna Sittard RKC Waalwijk 20.00 2-2

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
SC Cambuur FC Twente 18.45 2-0
PSV SC Cambuur 20.00 5-2
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam 20.00 2-0
Willem ll PEC Zwolle 21.00 1-0

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Utrecht Feyenoord 12.15 3-1
Ajax Vitesse 14.30 5-0
Heracles Almelo N.E.C. 14.30 0-1
SC Heerenveen AZ 16.45 1-3

Speelronde 2

 

 

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
N.E.C. PEC Zwolle 20.00 2-0

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
SC Heerenveen RKC Waalwijk 18.45 3-2
PSV SC Cambuur 20.00 4-1
Sparta Rotterdam Heracles Almelo 20.00 1-1
FC Groningen FC Utrecht 21.00 0-0

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Twente Ajax 12.15 1-1
Feyenoord Go Ahead Eagles 14.30 2-0
Vitesse Willem ll 16.45 0-3

Speelronde 1

 

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles SC Heereveen 20.00 0-1

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
RKC Waalwijk AZ 16.30 1-0
Heracles Almelo PSV 18.45 0-2
Fortuna Sittard FC Twente 20.00 2-1
Ajax N.E.C. 21.00 5-0

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
SC Cambuur FC Groningen 12.15 1-2
PEC Zwolle Vitesse 14.30 0-1
FC Utrecht Sparta Rotterdam 14.30 4-2
Willem ll Feyenoord 16.45 0-4