Programma komende week

Speelronde 11

 

Programma 4 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta Rotterdam

FC Emmen

20.00

 

Programma 5 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKC Waalwijk

VVV Venlo

16.30

 

Fortuna Sittard

Willem ll

19.45

 

Ajax

FC Twente

20.00

 

PEC Zwolle

Vitesse

21.00

 

Programma 6 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Feyenoord

Heracles Almelo

12.15

 

AZ

FC Groningen

14.30

 

FC Utrecht

ADO Den Haag

14.30

 

SC Heerenveen

PSV

16.45

 

Uitslagen overzicht Eredivisie

 

Speelronde 10

 

Programma 27 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Twente RKC Waalwijk 20.00 0-2

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Emmen Ajax 18.45 0-5
ADO Den Haag SC Heerenveen 20.00 1-1
VVV Venlo PEC Zwolle 21.00 2-2

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
Vitesse Fortuna Sittard 12.15 2-0
Feyenoord FC Utrecht 14.30 1-1
FC Groningen Willem ll 14.30 1-0
Heracles Almelo AZ 16.45 1-2
PSV Sparta Rotterdam 20.00 1-0

Speelronde 9

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
Willem ll VVV Venlo 18.45 2-1
FC Groningen Vitesse 20.00 1-1
PEC Zwolle FC Utrecht 21.00 1-1

Programma 22 November

thuis uit Aanvang uitslag
Ajax Heracles Almelo 12.15 5-0
Fortuna Sittard Feyenoord 14.30 1-3
Sparta Rotterdam ADO Den Haag 14.30 6-0
FC Twente PSV 16.45 1-1
RKC Waalwijk SC Heerenveen 16.45 1-1
AZ FC Emmen 20.00 1-0

Speelronde 8

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Fortuna Sittard PEC Zwolle 20.00 2-2

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
ADO Den Haag FC Twente 16.30 2-4
VVV Venlo Heracles Almelo 18.45 3-2
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam 21.00 0-2

Programma 8 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Utrecht Ajax 12.15 0-3
Feyenoord FC Groningen 14.30 2-0
Vitesse FC Emmen 14.30 3-1
SC Heerenveen AZ 16.45 0-3
PSV Willem ll 20.00 3-0

Speelronde 7

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Twente PEC Zwolle 18.45 5-1
Ajax Fortuna Sittard 20.00 5-2
FC Groningen VVV Venlo 20.00 2-1
Willem ll Vitesse 21.00 1-3

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Heracles Almelo FC Utrecht 12.15 4-1
FC Emmen Feyenoord 14.30 2-3
Sparta Rotterdam SC Heerenveen 14.30 1-4 
PSV ADO Den Haag 16.45 4-0
AZ RKC Waalwijk 20.00 3-0 

Speelronde 6

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
VVV Venlo Ajax 16.30 0-13
FC Utrecht FC Twente 18.45 2-1
PEC Zwolle Willem ll 20.00 0-0
SC Heerenveen FC Emmen 21.00 4-0 

Programma 25 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Fortuna Sittard FC Groningen 12.15 1-3
Vitesse PSV 14.30 2-1
Sparta Rotterdam Heracles Almelo 14.30 1-1
RKC Waalwijk Feyenoord 16.45 2-2
ADO Den Haag AZ 20.00 2-2

Programma 21 oktober, inhaalwedstrijd speelronde 4

Thuis uit Aanvang uitslag
RKC Waalwijk PEC Zwolle 17.30 1-1

 

Speelronde 5

Programma 17 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Heracles Almelo RKC Waalwijk 18.45 0-1
AZ VVV Venlo 20.00 2-2
Willem ll FC Twente 21.00 0-3 

Programma 18 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord Sparta Rotterdam 12,15 1-1
Ajax SC Heerenveen 14.30 5-1
ADO Den Haag Vitesse 14.30 0-2
PEC Zwolle PSV 16.45 0-3
FC Groningen FC Utrecht 16.45 0-0
FC Emmen Fortuna Sittard 20.00 2-2

Speelronde 4

Programma 2 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Utrecht SC Heerenveen 20.00 1-1

Programma 3 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Vitesse Heracles Almelo 16.30 3-0
RKC Waalwijk PEC Zwolle 18.45 Afgelast
VVV Venlo ADO Den Haag 20.00 1-2
FC Twente FC Emmen 21.00 1-1

Programma 4 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Groningen Ajax 12.15 1-0
Willem ll Feyenoord 14.30 1-4
Sparta Rotterdam AZ 14.30 4-4
PSV Fortuna Sittard 16.45 2-0

Speelronde 3 

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Twente FC Groningen 20.00 3-1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
PEC Zwolle Sparta Rotterdam 16.30 4-0
Fortuna Sittard AZ 18.45 3-3
SC Heerenveen VVV Venlo 20.00 1-0
Ajax Vitesse 21.00 2-1

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord ADO Den Haag 12.15 4-2
FC Utrecht RKC Waalwijk 14.30 3-1
Heracles Almelo PSV 16.45 1-1
FC Emmen Willem ll 16.45 1-1

Speelronde 2

 

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
VVV Venlo FC Utrecht 20.00 1-1

 

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
AZ PEC Zwolle 16.30 1-1
Vitesse Sparta Rotterdam 19.45 2-0
PSV FC Emmen 20.00 2-1
Fortuna Sittard SC Heerenveen 21.00 1-3

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
ADO Den Haag FC Groningen 12.15 0-1
Feyenoord FC Twente 14.30 1-1
Willlem ll Heracles Almelo 14.30 4-0
Ajax RKC Waalwijk 16.45 3-0 

Speelronde 1

Programma 12 September

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Utrecht AZ 16.30 Afgelast
SC Heerenveen Willem ll 19.45 2-0
PEC Zwolle Feyenoord 20.00 0-2
FC Twente Fortuna Sittard 21.00 2-0

Programma 13 September

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Emmen VVV Venlo 12,15 3-5
Heracles Almelo ADO Den Haag 14.30 2-0
Sparta Rotterdam Ajax 14.30 0-1
FC Groningen PSV 16.45 1-3
RKC Waalwijk Vitesse 16.45 0-1