Selecteer een pagina

     

Programma komende week

Speelronde  12

Programma 10 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Eindhoven

AGOVV

20.00

12-4

FC Marlène

Hovocubo

20.30

6-4

FCK/De Hommel

Leekster Eagles

20.30

11-3

Groene Ster

Texel’94

20.30

7-4

HV/Veerhuys    

Feyenoord

20.30

3-7 

White Stones

ASV Lebo

20.30

2-5

ZVV den Haag

Be’79

21.00

3-5

Tigers Roermond

RKAV Volendam

21.00

5-5

 

Uitslagen overzicht Eredivisie

 

Speelronde  11

Programma 3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Lebo

FC Marlène

20.30

6-5

Feyenoord

FCK/De Hommel

20.30

3-8

Leekster Eagles

HV/Veerhuys

20.30

3-7

RKAV Volendam

Groene Ster

20.30

4-3

AGOVV

White Stones 

21.30

7-2

Be’79

FC Eindhoven

21.30

Afgelast

Speelronde  9/4/11/

 

Programma 26 november

thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo  ZVV den Haag 20.15 21-1
Feyenoord FC Marlène 20.30 4-8

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo Tigers Roermond 18.00 6-3

Speelronde 10

 

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Leekster Eagles RKAV Volendam 15.00 0-7
FC Eindhoven ASV Lebo 16.00 2-3
FC Marlène ZVV den Haag 16.00 15-4
Groene Ster Feyenoord 16.00 0-1
HV/Veerhuys Be’79  18.00 3-2
FCK/De Hommel Hovocubo   18.30 4-3
Texel’94     White Stones 18.30 4-4
Tigers Roermond  AGOVV 18.30 1-3

Speelronde 9

 

Programma 12 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo FC Eindhoven 20.15 2-2
ASV Lebo Texel’94    20.30 6-3
RKAV Volendam HV/Veerhuys 20.30 2-2
White Stones Groene Ster 20.30 1-1
ZVV den Haag Tigers Roermond 20.30 3-8
Be’79 FCK/De Hommel 21.30 2-4
Feyenoord FC Marlène 21.30 Afgelast

Speelronde 8

 

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Feyenoord 20.00 7-0
HV/Veerhuys Hovocubo 20.30 4-6
FCK/De Hommel Tigers Roermond 20.30 7-5
RKAV Volendam AGOVV 20.30 4-2
Leekster Eagles Texel’94 20.30 5-3
ZVV Den Haag White Stones 20.30 4-10
FC Marlène Groene Ster 21.30 8-1
BE 79 ASV Lebo 21.30 1-6

Speelronde 7

 

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo FCK/De Hommel 20.30 4-4
White Stones FC Eindhoven 20.30 0-16
Groene Ster HV/Veerhuys 20.30 1-3
Tigers Roermond FC Marlène 21.00 6-7
AGOVV BE 79 21.00 4-3

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Texel 94 ZVV den Haag 18.00 6-6

Speelronde 2/7

 

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AGOVV HV/Veerhuys 21.00 4-5
Feyenoord Leekster Eagles 20.30 5-5
Hovocubo RKAV Volendam 20.30 5-1

Speelronde 2/7

 

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AGOVV HV/Veerhuys 21.00 4-5
Feyenoord Leekster Eagles 20.30 5-5
Hovocubo RKAV Volendam 20.30 5-1

Speelronde 6

 

 

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Texel’94 20.00 7-2
ASV Lebo AGOVV 20.30 7-2
HV/Veerhuys Tigers Roermond 20.30 2-2
Leekster Eagles FC Marlène 20.30 2-7
FCK/De Hommel Groene Ster 20.30 9-2
ZVV Den Haag Feyenoord 20.30 5-2
Be’79 Hovocubo 21.30 1-7

Speelronde 5

 

 

Programma 8 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven RKAV Volendam 20.00 6-2
Hovocubo ASV Lebo  20.15 7-2
White Stones Be’79  20.30 0-1
Groene Ster Leekster Eagles 20.30 5-3
AGOVV ZVV Den Haag 21.00 9-2
Tigers Roermond Feyenoord 21.00 5-1 
FC Marlène HV/Veerhuys 21.30 5-2

Speelronde 4

 

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo Tigers Roermond 16.00 Afgelast
Hovocubo Leekster Eagles 16.00 11-1
RKAV Volendam FC Marlène 16.00 3-3
Feyenoord Texel’94 17.30 0-1
AGOVV  FCK/De Hommel  18.00 1-9
Be’79 Groene Ster 18.00 3-2
White Stones HV/Veerhuys 18.00 2-3
ZVV Den Haag FC Eindhoven 18.00 2-7

Speelronde 3

 

 

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
HV/Veerhuys ASV Lebo  20.30 1-6
FCK/De Hommel FC Eindhoven 20.30 1-6
Groene Ster AGOVV 20.30 2-3
Feyenoord RKAV Volendam 20.30 1-5
Leekster Eagles ZVV Den Haag 20.30 1-4
Tigers Roermond Hovocubo   21.00 1-6
FC Marlène  White Stones 21.30 9-4

Speelronde 2

 

 

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
ZVV den Haag FCK/De Hommel 19.30 5-15
FC Eindhoven FC Marlène 20.00 3-0
Hovocubo Feyenoord 20.15 17-2
ASV Lebo Groene ster 20.30 11-2
RKAV Volendam Texel’94 20.30 2-0
White Stones Leekster Eagles 20.30 4-3
Be’79  Tigers Roermond 21.30 4-4

Speelronde 1

 

 

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
FCK/De Hommel RKAV Volendam 20.30 10-0
HV/Veerhuys   ZVV Den Haag 20.30 3-3
Leekster Eagles ASV Lebo   20.30 1-10
Tigers Roermond White Stones 21.00 5-5
FC Marlène AGOVV  21.30 9-1
Feyenoord Be’79   21.30 2-4
Groene Ster FC Eindhoven 21.30 0-8