Selecteer een pagina

     

Programma komende week

Kampioensgroep

Programma 18 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven FC Marlène 20.00 5-4
Hovocubo  FCK/De Hommel 20.30 11-2
HV/Veerhuys RKAV Volendam 20.30 1-1
Be’79 ASV Lebo 21.30 3-4

Programma 11 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Marlène RKAV Volendam 20.30 8-3
FCK/De Hommel HV/Veerhuys 20.30 4-3

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo   Be’79  19.30 8-2

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RKAV Volendam ASV Lebo 15.00 5-7
FC Eindhoven Hovocubo  16.00 2-2
Be’79  FCK/De Hommel 18.00 4-5
HV/Veerhuys FC Marlène 18.00 2-6

 

 

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo  HV/Veerhuys 20.30 5-3
Be’79  FC Eindhoven 21.30 1-3
FCK/De Hommel FC Marlène 21.30 5-6

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo  RKAV Volendam 20.00 8-0

degradatiegroep:

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groene Ster

Feyenoord

20.30

 

Leekster Eagles

AGOVV

20.30

 

ZVV den Haag

White Stones

20.30

 

Programma 19 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Texel’94

Tigers Roermond

18.30

 

Programma 11 maart

thuis uit Aanvang uitslag
White Stones Leekster Eagles  20.30 1-6
ZVV den Haag Groene Ster 20.30 6-14
Feyenoord Futsal Texel 94 21.30  

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Leekster Eagles Groene Ster 15.00 3-4
ZVV Den Haag Texel 94 17.30 6-3
Feyenoord futsal Tigers Roermond 18.30 3-4

 

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Groene Ster AGOVV  20.00 1-6
Tigers Roermond White Stones 20.30 5-1
ZVV den Haag Feyenoord 20.30 4-6

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Texel’94   Leekster Eagles 20.45 3-3

Uitslagen overzicht Eredivisie

 

Speelronde  12

Programma 10 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Eindhoven

AGOVV

20.00

12-4

FC Marlène

Hovocubo

20.30

6-4

FCK/De Hommel

Leekster Eagles

20.30

11-3

Groene Ster

Texel’94

20.30

7-4

HV/Veerhuys    

Feyenoord

20.30

3-7 

White Stones

ASV Lebo

20.30

2-5

ZVV den Haag

Be’79

21.00

3-5

Tigers Roermond

RKAV Volendam

21.00

5-5

Speelronde  11

Programma 3 december

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo FC Marlène 20.30 6-5
Feyenoord FCK/De Hommel 20.30 3-8
Leekster Eagles HV/Veerhuys 20.30 3-7
RKAV Volendam Groene Ster 20.30 4-3
AGOVV White Stones  21.30 7-2
Be’79 FC Eindhoven 21.30 Afgelast

Speelronde  9/4/11/

 

Programma 26 november

thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo  ZVV den Haag 20.15 21-1
Feyenoord FC Marlène 20.30 4-8

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo Tigers Roermond 18.00 6-3

Speelronde 10

 

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Leekster Eagles RKAV Volendam 15.00 0-7
FC Eindhoven ASV Lebo 16.00 2-3
FC Marlène ZVV den Haag 16.00 15-4
Groene Ster Feyenoord 16.00 0-1
HV/Veerhuys Be’79  18.00 3-2
FCK/De Hommel Hovocubo   18.30 4-3
Texel’94     White Stones 18.30 4-4
Tigers Roermond  AGOVV 18.30 1-3

Speelronde 9

 

Programma 12 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Hovocubo FC Eindhoven 20.15 2-2
ASV Lebo Texel’94    20.30 6-3
RKAV Volendam HV/Veerhuys 20.30 2-2
White Stones Groene Ster 20.30 1-1
ZVV den Haag Tigers Roermond 20.30 3-8
Be’79 FCK/De Hommel 21.30 2-4
Feyenoord FC Marlène 21.30 Afgelast

Speelronde 8

 

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Feyenoord 20.00 7-0
HV/Veerhuys Hovocubo 20.30 4-6
FCK/De Hommel Tigers Roermond 20.30 7-5
RKAV Volendam AGOVV 20.30 4-2
Leekster Eagles Texel’94 20.30 5-3
ZVV Den Haag White Stones 20.30 4-10
FC Marlène Groene Ster 21.30 8-1
BE 79 ASV Lebo 21.30 1-6

Speelronde 7

 

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo FCK/De Hommel 20.30 4-4
White Stones FC Eindhoven 20.30 0-16
Groene Ster HV/Veerhuys 20.30 1-3
Tigers Roermond FC Marlène 21.00 6-7
AGOVV BE 79 21.00 4-3

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Texel 94 ZVV den Haag 18.00 6-6

Speelronde 2/7

 

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AGOVV HV/Veerhuys 21.00 4-5
Feyenoord Leekster Eagles 20.30 5-5
Hovocubo RKAV Volendam 20.30 5-1

Speelronde 2/7

 

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
AGOVV HV/Veerhuys 21.00 4-5
Feyenoord Leekster Eagles 20.30 5-5
Hovocubo RKAV Volendam 20.30 5-1

Speelronde 6

 

 

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Texel’94 20.00 7-2
ASV Lebo AGOVV 20.30 7-2
HV/Veerhuys Tigers Roermond 20.30 2-2
Leekster Eagles FC Marlène 20.30 2-7
FCK/De Hommel Groene Ster 20.30 9-2
ZVV Den Haag Feyenoord 20.30 5-2
Be’79 Hovocubo 21.30 1-7

Speelronde 5

 

 

Programma 8 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven RKAV Volendam 20.00 6-2
Hovocubo ASV Lebo  20.15 7-2
White Stones Be’79  20.30 0-1
Groene Ster Leekster Eagles 20.30 5-3
AGOVV ZVV Den Haag 21.00 9-2
Tigers Roermond Feyenoord 21.00 5-1 
FC Marlène HV/Veerhuys 21.30 5-2

Speelronde 4

 

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Lebo Tigers Roermond 16.00 Afgelast
Hovocubo Leekster Eagles 16.00 11-1
RKAV Volendam FC Marlène 16.00 3-3
Feyenoord Texel’94 17.30 0-1
AGOVV  FCK/De Hommel  18.00 1-9
Be’79 Groene Ster 18.00 3-2
White Stones HV/Veerhuys 18.00 2-3
ZVV Den Haag FC Eindhoven 18.00 2-7

Speelronde 3

 

 

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
HV/Veerhuys ASV Lebo  20.30 1-6
FCK/De Hommel FC Eindhoven 20.30 1-6
Groene Ster AGOVV 20.30 2-3
Feyenoord RKAV Volendam 20.30 1-5
Leekster Eagles ZVV Den Haag 20.30 1-4
Tigers Roermond Hovocubo   21.00 1-6
FC Marlène  White Stones 21.30 9-4

Speelronde 2

 

 

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
ZVV den Haag FCK/De Hommel 19.30 5-15
FC Eindhoven FC Marlène 20.00 3-0
Hovocubo Feyenoord 20.15 17-2
ASV Lebo Groene ster 20.30 11-2
RKAV Volendam Texel’94 20.30 2-0
White Stones Leekster Eagles 20.30 4-3
Be’79  Tigers Roermond 21.30 4-4

Speelronde 1

 

 

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
FCK/De Hommel RKAV Volendam 20.30 10-0
HV/Veerhuys   ZVV Den Haag 20.30 3-3
Leekster Eagles ASV Lebo   20.30 1-10
Tigers Roermond White Stones 21.00 5-5
FC Marlène AGOVV  21.30 9-1
Feyenoord Be’79   21.30 2-4
Groene Ster FC Eindhoven 21.30 0-8