Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 16

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC M.A.R.L.E.N.E

Zeemacht

19.30

4-2

Drachtster Boys

EXS Zwolle

20.30

1-1

zv Libertas

TPP/Feyenoord Futsal

20.30

5-1

ZVV Den Haag

Os Lusitanos

20.30

4-4

ZVG/Cagemax

G.S.F.V. Drs. Vijfje

20.45

1-3

Uitslagen overzicht Erdivisie vrouwen

speelronde 15

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Os Lusitanos

zv Libertas

19.30

5-0

Feyenoord Futsal

FC M.A.R.L.E.N.E

19.30

1-4

ZVV den Haag

Drachtster Boys/HR Piping

20.30

3-1

G.S.F.V. Drs. Vijfje

EXS Zwolle

20.30

12-1

Zeemacht

ZVG/Cagemax

20.30

1-4

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Zeemacht TPP Feyenoord Futsal 21.30 1-6

Speelronde 14

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
zv Libertas ZVV den Haag 20.30 3-4
EXS Zwolle Zeemacht 20.30 10-2
Drachtster Boys/HR Piping G.S.F.V. Drs. Vijfje 20.45 0-4
FC M.A.R.L.E.N.E Os Lusitanos 20.45 2-3
ZVG/Cagemax Feyenoord 20.45 0-1

speelronde 10

Programma 11 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Zeemacht Os Lusitanos 19.30 1-5
G.S.F.V. Drs. Vijfje ZVV Den Haag 20.30 6-3
EXS Zwolle zv Libertas 20.30 2-3
Drachtster Boys/HR Piping Feyenoord 20.30 2-2
ZVG/Cagemax FC M.A.R.L.E.N.E 20.45 2-3

Programma 17 december

thuis uit Aanvang Uitslag
ZVV den Haag EXS Zwolle 20.30 2-2 
Feyenoord Zeemacht 20.30 8-0
zv Libertas ZVG/Cagemax 20.30 2-5
Os Lusitanos G.S.F.V. Drs. Vijfje 20.30 4-4
FC M.A.R.L.E.N.E Drachtster Boys/HR Piping 20.30 7-1

speelronde 9

Programma 10 december

thuis uit Aanvang uitslag
G.S.F.V. Drs. Vijfje zv Libertas 20.30 4-2
Drachtster Boys/HR Piping ZVG/Cagemax 20.30 5-2
Feyenoord Os Lusitanos 20.30 0-4
Zeemacht ZVV den Haag 20.30 3-5
EXS Zwolle FC M.A.R.L.E.N.E 20.30 3-6

speelronde 8

Programma 3 december

thuis uit Aanvang uitslag
ZVV den Haag Feyenoord 20.30 1-2
OS LUSITANOS Drachtster Boys/HR Piping 20.30 Gestaakt
zv Libertas Zeemacht 20.30 3-1 
FC M.A.R.L.E.N.E G.S.F.V. Drs. Vijfje 20.40 5-0
ZVG/Cagemax EXS Zwolle 20.45 3-2

speelronde 2

Programma 26 november

thuis uit Aanvang uitslag
DRACHTSTER BOYS FC M.A.R.L.E.N.E 20.30 3-6
G.S.F.V. DRS. VIJFJE OS LUSITANOS 20.30 4-1

speelronde 7

Programma 12 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord ZV LIBERTAS 19.30 5-1
EXS Zwolle DRACHTSTER BOYS 20.30 5-3
OS LUSITANOS ZVV den Haag 20.30 2-0
Zeemacht FC M.A.R.L.E.N.E 20.30 1-6
G.S.F.V. DRS. VIJFJE ZVG/CAGEMAX 20.30 2-1 

speelronde 6

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC M.A.R.L.E.N.E Feyenoord 19.30 0-1
EXS Zwolle G.S.F.V. Drs. Vijfje 20.30 2-6 
Drachtster Boys/HR Piping ZVV den Haag 20.30 5-4
zv Libertas Os Lusitanos 20.30 4-7
ZVG/Cagemax Zeemacht 20.45 11-0

speelronde 5

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Os Lusitanos FC M.A.R.L.E.N.E 20.20 5-3
Feyenoord ZVG/Cagemax 20.30 3-1
Zeemacht EXS Zwolle 20.30 0-3
ZVV Den Haag zv Libertas 20.30 3-2
G.S.F.V. Drs. Vijfje Drachtster Boys/HR Piping 20.30 1-2

speelronde 4

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Drachtster Boys/HR Piping zv Libertas 20.30 5-2
EXS Zwolle Feyenoord 20.30 1-2
G.S.F.V. Drs. Vijfje Zeemacht 20.30 7-1
FC M.A.R.L.E.N.E ZVV Den Haag 20.30 7-1
ZVG/Cagemax Os Lusitanos 20.45 1-3

speelronde 3

Programma 8 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Feyenoord G.S.F.V. Drs. Vijfje 20.30 0-2
Zeemacht Drachtster Boys/HR Piping 20.30 1-6
ZVV Den Haag ZVG/Cagemax 20.30 3-2
zv Libertas FC M.A.R.L.E.N.E 20.30 0-4
Os Lusitanos EXS Zwolle 20.30 2-2

speelronde 2

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
EXS Zwolle ZVV Den Haag 20.30 4-3

speelronde 1

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
zv Libertas EXS Zwolle 20.30 2-2
Os Lusitanos Zeemacht 20.30 10-0
FC M.A.R.L.E.N.E ZVG/Cagemax 20.40 2-1
ZVV den Haag G.S.F.V. Drs. Vijfje 21.30 2-5

Speelronde 1

Programma 10 september

Thuis uit Aanvang uitslag
TPP/Feyenoord Futsal Drachtster Boys/HR Piping 20.30 1-4