Groepsindeling EK 2020

    • Groep A: Turkije, Italië, Wales, Zwitserland
    • Groep B: Denemarken, Finland, België, Rusland
    • Groep C: Nederland, Oekraïne, Oostenrijk, Noord-Macedonië
    • Groep D: Engeland, Kroatië, Schotland, Tsjechië
    • Groep E: Spanje, Zweden, Polen, Slowakije
    • Groep F: Hongarije, Portugal, Frankrijk, Duitsland

    Programma 11 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Turkije Italië 21.00 0-3

    Programma 12 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Wales Zwitserland 15.00 1-1
    Denemarken Finland 18.00 0-1
    België Rusland 21.00 3-0

    Programma 13 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Engeland Kroatië 15.00 1-0
    Oostenrijk Noord-Macedonië 18,00 3-1
    Nederland Oekraïne 21.00 3-2

    Programma 14 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Schotland Tsjechië 15.00 0-2
    Polen Slowakije 18.00 1-2
    Spanje Zweden 21.00 0-0

    Programma 15 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Hongarije Portugal 18.00 0-3
    Frankrijk Duitsland 21.00 1-0

    Programma 16 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Finland Rusland 15.00 0-1
    Turkije Wales 18.00 0-2
    Italië Zwitserland 21.00 0-0

    Programma 17 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Oekraïne Noord-Macedonië 15.00 2-1
    Denemarken België 18.00 1-2
    Nederland Oostenrijk 21.00 2-0

    Programma 18 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Zweden Slowakije 15.00 1-0
    Kroatië Tsjechië 18.00 1-1
    Engeland Schotland 21.00 0-0

    Programma 19 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Hongarije Frankrijk 15.00 1-1
    Portugal Duitsland 18.00 2-4
    Spanje Polen 21.00 1-1

     

    Programma 20 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Italië Wales 18.00 1-0
    Zwitserland Turkije 18.00 3-1

     

    Programma 21 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Noord-Macedonië Nederland 18.00 0-3
    Oekraïne Oostenrijk 18.00 0-1
    Rusland Denemarken 21.00 1-4
    Finland België 21.00 0-2

    Programma 22 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Tsjechië Engeland 21.00 0-1
    Kroatië Schotland 21.00 3-1

    Programma 23 juni

    Thuis uit Aanvang uitslag
    Slowakije Spanje 18.00 0-5
    Zweden Polen 18.00 2-2
    Duitsland Hongarije 21.00 2-2
    Portugal Frankrijk 21.00 2-2