Selecteer een pagina

 

 

Programma komende week

 

speelronde 11

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC Breda

Jong AZ

20.00

1-0

Roda JC Kerkrade

Jong PSV

20.00

2-2

Excelsior

VVV Venlo

20.00

3-0

De Graafschap

FC Eindoven

20.00

0-0

Telstar

FC Volendam

20.00

1-5

TOP OSS

FC Emmen

20.00

1-2

Jong Ajax

Jong FC Utrecht

20.00

3-1

MVV Maastricht

FC Dordrecht

20.00

3-1

FC Den Bosch 

Almere City FC

20.00

1-0

Helmond sport

ADO Den Haag

20.00

0-0

 

uitslagen overzicht Keuken kampioen divisie

speelronde 10

 

Programma 9 Oktober

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVV Venlo

MVV Maastricht

16.30

2-0

FC Emmen

Excelsior

18.45

0-1

FC Eindhoven

TOP OSS

21.00

2-1

Programma 10 Oktober

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO Den Haag

FC Den Bosch

14.30

3-2

FC Dordrecht

Helmond sport

16.45

0-1

Almere city

De Graafschap

20.00

1-2

speelronde 9

 

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
MVV Maastricht ADO den Haag 20.00 2-6
NAC Breda Excelsior 20.00 4-1
Roda JC Kerkrade FC Eindhoven 20.00 2-0
FC Volendam Almere city FC 20.00 3-2
FC Den Bosch Telstar 20.00 0-1
Helmond sport Jong Ajax 20.00 3-1
TOP OSS De Graafschap 20.00 0-3
Jong FC Utrecht FC Emmen 20.00 0-1
Jong PSV VVV Venlo 20.00 2-1
Jong AZ FC Dordrecht 20.00 2-1

speelronde 8

 

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Emmen FC Den bosch 20.00 2-0
VVV Venlo Helmond sport 20.00 1-0
FC Eindhoven NAC Breda 20.00 2-0
ADO Den Haag Roda JC Kerkrade 20.00 2-0 
Excelsior Jong PSV 20.00 3-0
Graafschap Jong FC Utrecht 20.00 2-2
Telstar Jong AZ 20.00 1-0
FC OSS FC Volendam 20.00 2-3
Almere city FC FC Dordrecht 20.00 2-2

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
Jong Ajax MVV Maastricht 20.00 3-1

speelronde 7

 

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht   Telstar 20.00 0-1
MVV Maastricht FC Eindhoven 20.00 1-0
NAC Breda FC Emmen 20.00 1-2 
Roda jC Kerkrade TOP OSS 20.00 2-0
FC Volendam VVV Venlo 20.00 2-1
FC Den Bosch Jong AZ 20.00 2-1
Helmond sport Jong FC Utrecht 20.00 0-3
De Graafschap Excelsior 20.00 3-1
Almere city FC Jong Ajax 20.00 2-4 

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong PSV ADO Den Haag 20.00 0-1

Speelronde 5

Programma 13 september

thuis uit Aanvang uitslag
Jong Ajax NAC Breda 20.00 6-3
FC Volendam Roda JC Kerkrade 20.00 2-2
Jong FC Utrecht Jong PSV 20.00 2-1
Jong AZ SC Cambuur 20.00 2-1

Speelronde 6

Programma 13 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Helmond sport 20.00 3-2

speelronde 6

 

Programma 10 september

thuis uit Aanvang uitslag
Roda JC Kerkrade NAC Breda 20.00 0-0
FC Emmen MVV Maastricht 20.00 7-1
VVV Venlo FC Den Bosch 20.00 2-1
Excelsior FC Dordrecht 20.00 3-1
De graafschap FC Volendam 20.00 0-3
Telstar Almere city FC 20.00 1-1
TOP OSS ADO den Haag 20.00 3-3
Jong PSV Jong Ajax 20.00 3-1
Jong AZ Jong FC Utrecht 20.00 0-1

speelronde 5

 

Programma 3 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Den Bosch Excelsior 18.45 0-5
Helmond sport FC Emmen 21.00 1-0

Programma 4 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Almere city TOP OSS 16.30 3-0

Programma 5 september

Thuis uit Aanvang uitslag
MVV Maastricht Telstar 14.30 3-0
ADO den Haag FC Eindhoven 16.45 4-0 
FC Dordrecht VVV Venlo 20.00 0-1 

speelronde 4

 

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
NAC Breda ADO Den Haag 20.00 3-0
Roda JC Kerkrade Almere city FC 20.00 3-4
FC Volendam MVV Maastricht 20.00 5-0
FC Emmen De Graafschap 20.00 0-2
VVV Venlo Jong AZ 20.00 0-1
FC Eindhoven FC Den Bosch 20.00 1-0
Helmond sport Jong PSV 20.00 1-0
Jong Ajax Excelsior 20.00 1-2
Jong FC Utrecht Telstar 20.00 3-0

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
TOP OSS FC Dordrecht   16.30 3-0

speelronde 3

 

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht Jong FC Utrecht 20.00 2-2
MVV Maastricht Helmond sport 20.00 3-2
FC Den Bosch Jong Ajax 20.00 2-3
ADO Den Haag FC Emmen 20.35 1-2
Excelsior Rotterdam FC Volendam 20.00 1-1
De graafschap NAC Breda 20.00 2-0
Telstar Roda JC Kerkrade 20.00 3-4

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
VVV Venlo Almere city FC 16.30 2-1

Programma 23 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Jong PSV FC Eindhoven 20.00 3-2
Jong AZ TOP OSS 20.00 1-0

speelronde 2

 

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
MVV Maastricht   De Graafschap 20.00 1-3
NAC Breda Telstar 20.00 2-2
Roda JC Kerkrade Excelsior Rotterdam 20.00 1-2
FC Volendam ADO Den Haag 20.00 1-3
FC Emmen FC Eindhoven 20.00 0-1
Helmond sport Jong AZ 20.00 1-2
TOP OSS VVV Venlo 20.00 2-1 
Almere city FC Jong FC Utrecht  20.00 1-1

Programma 16 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Jong Ajax FC Dordrecht 20.00 1-2
Jong PSV FC Den Bosch 20.00 0-1

Speelronde 1

 

Programma 6 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
FC Den Bosch Helmond sport 20.00 2-0
FC Dordrecht Jong PSV 20.00 1-1
FC Eindhoven FC Volendam 20.00 2-2
Excelsior Rotterdam TOP OSS 20.00 0-1
Telstar FC Emmen 20.00 1-1 

Programma 7 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap Roda JC Kerkrade 16.30 0-3

Programma 8 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
ADO den Haag Jong Ajax 12.15 2-0
VVV Venlo NAC Breda 14.30 2-2

Programma 9 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Jong AZ Almere city FC 20.00 2-1
Jong FC Utrecht MVV Maastricht 20.00 0-1