Programma komende week

Speelronde 15

 

 

Programma 4 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht

De Graafschap

18.45

 

Telstar

SC Cambuur

18.45

 

Helmond sport

Go Ahead Eagles

21.00

 

Almere city

Jong FC Utrecht

21.00

 

Programma 5 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

TOP OSS

14.00

 

Jong PSV

Roda JC Kerkrade

15.30

 

Programma 6 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Den Bosch

N.E.C.

12.15

 

NAC Breda

FC Dordrecht

20.00

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

FC Eindhoven

18.45

 

Excelsior

FC Volendam

21.00

 

 

uitslagen overzicht Keuken kampioen divisie

Speelronde 14

 

 

Programma 27 November

thuis uit Aanvang uitslag
TOP OSS NAC Breda 18.45 0-0
SC Cambuur FC Den Bosch 18.45 3-1 
Helmond sport Jong PSV 21.00 1-0
FC Volendam Almere city 21.00 2-2 

Programma 28 November

thuis uit Aanvang uitslag
Roda JC Kerkrade Excelsior 14.00 3-1
FC Dordrecht Jong Ajax 16.30 3-1

Programma 29 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven De Graafschap 12.15 3-2

 

Programma 30 November, speelronde 10

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

SC Cambuur

16.30

0-1

Programma 30 November, speelronde 14

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

Telstar

18.45

1-2

N.E.C.

MVV Maastricht

21.00

2-1

Programma 1 December, speelronde 14

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles

Jong AZ

18.45

0-1

speelronde 12

Programma 24 November, inhaalwedstrijden

 

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong PSV Jong FC Utrecht 18.45 1-1

 

Programma 23 November, inhaalwedstrijden

 

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong AZ N.E.C. 18.45 0-3
Jong Ajax FC Volendam 21.00 1-1

speelronde 13

Programma 19 November

thuis uit Aanvang uitslag
Telstar FC Dordrecht  18.45 2-0
De Graafschap SC Cambuur 21.00 0-2

Programma 20 November

thuis uit Aanvang uitslag
N.E.C. Roda JC 18.45 1-1
FC Volendam TOP OSS 18.45 1-1
Excelsior Jong AZ 18.45 3-1
MVV Maastricht Jong PSV 21.00 3-3
FC Den Bosch Jong Ajax 21.00 2-2
Jong FC Utrecht Helmond Sport 21.00 2-1

Programma 21 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven NAC Breda 14.00 2-4
Almere City FC Go Ahead Eagles 16.30 3-0

speelronde 12

Programma 13 November

thuis uit Aanvang uitslag
Helmond sport Excelsior 18.45 2-1
TOP OSS FC Eindhoven 21.00 0-1

Programma 14 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht De Graafschap 16.30 0-2
NAC Breda Telstar 18.45 1-0
Roda JC MVV Maastricht 21.00 2-0

Programma 15 November

thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles FC Den Bosch 12.15 3-0
SC Cambuur Almere city 20.00 7-2

Speelronde 11

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
MVV Maastricht NAC Breda 18.45 1-4
FC Den Bosch Jong PSV 18.45 1-2
N.E.C. Helmond sport 21.00 2-2
Almere city Jong AZ 21.00 2-0

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap FC Volendam 14.00 2-5
SC Cambuur Jong Ajax 16.30 2-3

Programma 9 November

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven FC Dordrecht  18.45 5-1
Jong FC Utrecht Roda JC Kerkrade 21.00 2-0

Programma 10 November

thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior TOP OSS 18.45 3-0
Telstar Go Ahead Eagles 21.00 1-2

Inhaalwedstrijd speelronde 7

 

Programma 11 November

thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap NAC Breda 18.45 1-0

Speelronde 10

Programma 30 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Helmond sport MVV Maastricht 18.45 1-1
Jong Ajax Almere city 18.45 1-4
NAC Breda N.E.C. 21.00 0-1
TOP OSS Graafschap 21.00 0-2

Programma 31 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles  Excelsior 14.00 0-0
Roda JC Kerkrade FC Den Bosch 16.30 0-0

Programma 1 November

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Volendam FC Eindhoven 12.15 2-0

Programma 2 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong AZ Telstar 18.45 1-1
Jong PSV SC Cambuur 21.00 Afgelast

Programma 3 November

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht Jong FC Utrecht 18.45 0-3 

 

Speelronde 9

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
MVV Maastricht Jong Ajax 18.45 1-5
N.E.C. Go Ahead Eagles 18.45 2-1
FC Volendam FC Dordrecht  18.45 7-1 
Telstar Helmond sport 18.45 2-0
Jong FC Utrecht TOP OSS 18.45 Afgelast
FC Den Bosch Excelsior 21.00 0-1
SC Cambuur Roda JC 21.00 3-0
FC Eindhoven Jong AZ 21.00 3-0
De Graafschap Jong PSV 21.00 3-0
Almere City FC NAC Breda 21.00 2-0

Speelronde 8

Programma 16 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong ajax Jong AZ 18.45 3-2
Jong FC Utrecht N.E.C. 18,45 1-4
FC Volendam Jong PSV 21.00 5-1
Excelsior MVV Maastricht  21.00 2-0

Programma 17 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles  FC Eindhoven 14.30 3-0

Programma 18 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht Almere city FC 20.00 2-2

Programma 19 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Helmond sport De graafschap 17.30 1-2
Jong Ajax Jong FC Utrecht 18.45 3-2
Roda JC Kerkrade Telstar 20.00 1-1
Jong AZ FC Volendam 21.00 2-6

Programma 20 oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
NAC Breda SC Cambuur 18.45 0-4
Jong PSV N.E.C. 18.45 1-1
TOP OSS FC Den Bosch 21.00 2-0

Inhaal wedstrijd speelronde 6

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Den Bosch Almere city FC 20.00 1-1

Inhaal wedstrijd speelronde 2

Programma 13 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles De Graafschap 18.00 0-0

Speelronde 7

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
NAC Breda De graafschap 18.45 Afgelast
FC Eindhoven Excelsior 21.00 1-1 

Programma 10 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
MVV Maastricht Go Ahead Eagles 16.30 0-2
Almere city Roda JC Kerkrade 18.45 2-1
Telstar TOP OSS 21.00 1-1

Programma 11 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SC Cambuur FC Dordrecht 14.30 5-0

Programma 12 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Den Bosch Helmond sport 20.00 1-2

Speelronde 6

Programma 2 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 18.45 2-3
Jong PSV Telstar 18.45 3-0
NAC Breda Jong Ajax 21.00 4-0
Jong AZ MVV Maastricht 21.00 3-3

Programma 3 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
N.E.C. FC Eindhoven 16.30 6-0

Programma 4 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Roda JC Kerkrade FC Volendam 20.00 1-1

Programma 5 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior De Graafschap 18.45 1-2
TOP OSS FC Dordrecht 21.00 2-0

Programma 6 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Den Bosch Almere city FC 18.45 Afgelast
Helmond sport SC Cambuur 21.00 1-5

 

Speelronde 5

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht Jong AZ 18.45 2-0
Almere city FC Helmond sport 18.45 2-0
MVV Maastricht TOP OSS 21.00 3-0 
SC Cambuur Jong FC Utrecht 21.00 5-2

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
NAC Breda Jong PSV 16.30 2-1

Programma 27 september

thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap N.E.C. 12.15 2-0
FC Volendam Go Ahead Eagles 20.00 0-0

Programma 28 september

thuis uit Aanvang uitslag
Jong Ajax Excelsior 18.45 3-0
Telstar FC Den bosch 21.00 6-1

Programma 29 september

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Roda JC Kerkrade 18.45 3-3

 

Speelronde 4

Programma 18 september

 

Thuis uit Aanvang uitslag
Helmond sport FC Volendam 18.45 0-1
Jong PSV FC Eindhoven 18.45 1-2
Go Ahead Eagles Jong Ajax 21.00 0-3
Roda JC Kerkrade FC Dordrecht 21.00 4-0

 

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
TOP OSS SC Cambuur 16.30 2-2

 

Programma 20 september

Thuis uit Aanvang uitslag
N.E.C. Almere city FC 20.00 0-1

 

Programma 21 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong AZ De graafschap 18.45 7-3
Jong FC Utrecht NAC Breda 21.00 0-2

 

Programma 22 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior Telstar 18.45 1-2
FC Den Bosch MVV Maastricht 21.00 2-0

 

Speelronde 2 /3

Programma 14 september

thuis uit Aanvang uitslag
Jong Ajax Jong PSV 18.45 1-2
NAC Breda FC Den Bosch 20.00 2-1
Jong FC Utrecht Jong AZ 21.00 1-2

Programma 15 september

thuis uit Aanvang uitslag
Almere city FC TOP OSS 18.45  3-0
FC Volendam N.E.C. 21.00 0-2

 

Speelronde 3 

Programma 11 september

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht Excelsior 18.45 1-3
FC Volendam Jong FC Utrecht 18.45 0-1
FC Eindhoven Helmond sport 18.45 0-0
N.E.C. Jong Ajax 21.00 2-1
SC Cambuur Go Ahead Eagles 21.00 0-2
Jong AZ Jong PSV 21.00 1-4

Programma 12 september

Thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap Roda JC Kerkrade 16.30 0-4

Programma 13 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Telstar MVV Maastricht 20.00 1-2

Speelronde 2 

Programma 5 September

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Telstar 16.30 2-3
MVV Maastricht   SC Cambuur 18.45 1-7
Roda JC Kerkrade TOP OSS 21.00 3-0

Programma 6 September

Thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior Almere city FC 12.15 4-6
FC Den Bosch FC Dordrecht 16.45 2-1
Helmond sport NAC Breda 20.00 0-2

Speelronde 1

 

Programma 28 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong FC Utrecht   FC Eindhoven 18.45 1-2
SC Cambuur N.E.C. 21.00 2-0

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong PSV Excelsior 16.30 1-6
TOP OSS Helmond sport 18.45 1-2
NAC Breda Jong AZ 21.00 6-1

Programma 30 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Telstar FC Volendam 12.15 2-2
Jong Ajax Roda JC Kerkrade 14.30 0-4
FC Dordrecht Go Ahead Eagles 18.45 0-0
Almere city FC MVV Maastricht 20.00 0-0

Programma 31 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
De Graafschap FC den Bosch 20.00 4-2