Selecteer een pagina

Speelronde 1 Districtsbeker zuid1

 

 

Programma 22 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
ERP Bakkerveld 18.00 2-2

 

Programma 25 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Jong Ambon VC Vlissingen 19.30 2-8

Programma 27 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
SC Everstein SV Meerkerk 20.00 1-2

 

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
Goes Noad 67 12.00 1-3
Oranje wit 2 Hardinxveld 12.15 Afgelast
Wieldrecht VVGZ 14.30 2-1
FC Axel Terneuzense boys 14.30  0-2
Papenrecht Pelikaan 14.30 3-3
Oostkapelle/Domburg Heerjansdam 14.30 1-3
Drechtstreek TSC 14.30 2-1
De Zwerver Arnemuiden 14.30 2-1
‘s Heer Arendskerke Tricht 14.30 2-0
 De Meeuwen Sleeuwijk 14.30 2-1
Bruse Boys EBOH 14.30 2-2
Sarto MZC 11 14.30 1-0
Kapelle Wemeldinge 14.30 7-1
Hansweertse Boys FC Dauwendaele 14.30 1-10
Brouwershaven FC de Westhoek’20 14.30 Gest
Bevelanders Duiveland 14.30 2-5
SKNWK Colijnsplaatse Boys 14.30 3-1
Waarde Schoondijke 14.30 3-0
Zaamslag Cadzand 14.30 5-1
Spui Kruiningen 14.30 0-0
Krabbendijke VCK 14.30 1-2
Veere Wolfaartsdijk 14.30 1-3
Nieuwdorp Tholense Boys 14.30 1-5
Rillandia De Noormannen 14.30 1-3
Kogelvangers Alliance 14.30 4-3
MOC 17 Lewedorpse Boys 14.30 4-1
RCS Apollo’69 14.30 8-1
Luctor Heinkenszand Patrijzen 14.30 6-0
 Hoedekenskerke DWD 15 14.30 4-0
WHS Internos 14.30 0-0
Nieuwland SC Welberg 14.30 3-1
Vrederust Zeelandia Middelburg 14.30 1-2
Baronie DHV 14.30 1-3
Klundert Berkdijk 14.30 2-0
DOSKO Oosterhout 14.30 4-2
Groote lindt SEOLTO 14.30 4-2
Zwaluwe Olympia’60 14.30 1-0
Noad 32 FC Tilburg 14.30 2-0
SSC 55 DESK 14.30 1-3
GDC Prinsenland 14.30 4-1
HSSC 61 Lekvogels 14.30 2-2
GSC/ODS IFC 14.30 0-1
Sparta 30 SV Noordeloos 14.30 3-2
GVV 63 Margriet 14.30 10-0
Willem ll AM Rhelico 14.30  6-1
ASH Vuren 14.30 3-2
Haaften Herovina 14.30 1-3
Schelluinen BZC 14 14.30 6-0
OSC 45 RFC 14.30 1-5
Dubbeldam Alblasserdam 14.45 2-2
VVAC DFC 15.00 0-3
De Alblas Unitas zaterdag 15.00 5-0
DVO 60 SC Stavenisse 15.00 4-2
MZVC WIK 57 15.00 6-3
Walcheren GJS 15.00 2-0
Kloetinge Almkerk 15.00 2-0
Oranje Wit SSV 65 15.00 2-1
GPC Vlissingen ZSC 62 15.00 2-2
FC Bergen VVC 68 15.00 0-4
Smerdiek Boeimeer 15.00 Afgelast
Halsteren De Fendert 15.00  3-2
SSW ZBC 97 15.00 4-2
ONI NEO 25 15.00 1-0
Asperen Leerdam sport 55 15.00 1-4
Groot – Ammers Peursum 15.00 1-2
Ameide Sliedrecht 2 15.00 3-0
Kerkwijk Streefkerk 15.00 2-3
SV BLC SV O.S.S. 1920 15.00 5-0
Steenbergen SPS 15.15 3-0
Dongen zaterdag SV Capelle 16.00 0-4
SVS 65 The Gunners 16.15 2-1
Bavel SVW 16.30 2-3
SV De Braak WELL 16.30 4-1
Unitas 30 Yerseke 17.00 3-0
Woudrichem DOSKO 17.00 1-4
Cluzona Serooskerke 17.00 Afgelast
Wilhelmina’26 RBC 17.00 1-2
LRC RKSVV Roosendaal 17.00 Afgelast
GRC 14 Beek vooruit 17.00 4-0
Hilvaria Nivo sparta 17.00  Afgelast
SVSSS Heukelum 17.00 1-3
ASV Arkel Madese Boys 17.00 2-4
EVVC WNC 17.00 0-4
Altena Oirschot Vooruit 17.00 2-1
VOAB Roda Boys/Bommelerwaard 17.00 5-0
CHC Gelderop 17.00 2-2
SCO TSVV Merlijn 17.00 5-2
SV TOP MVV 58 17.00 2-2
PCP RKSV Groen Wit 18.00 3-2
Boxtel Essche Boys 18.00 2-2
JEKA Nieuw Lekkerland 19.00 4-4

 

 

 

 

Beker indeling Districtsbeker zuid1

Groep 1 01

  1. 1  Wieldrecht
  2. 2  Unitas’30
  3. 3  Yerseke
  4. 4  VVGZ

Groep 1 02

  1. 1  Woudrichem
  2. 2  FC Axel
  3. 3  Terneuzense Boys
  4. 4  DOSKO

Groep 1 03

  1. 1  VV Papendrecht
  2. 2  Walcheren
  3. 3  GJS
  4. 4  Pelikaan

Groep 1 04

  1. 1  Kloetinge
  2. 2  Cluzona
  3. 3  Serooskerke
  4. 4  Almkerk

Groep 1 05

  1. 1  Sliedrecht
  2. 2  De Zwerver
  3. 3  Arnemuiden
  4. 4  Rijen

Groep 1 06

  1. 1  Oranje Wit
  2. 2  Wilhelmina’26
  3. 3  RBC
  4. 4  SSV’65

Groep 1 07

  1. 1  ST Oostkapelle/Domburg 1
  2. 2  Drechtstreek
  3. 3  TSC
  4. 4  Heerjansdam

Groep 1 08

  1. 1  ‘s Heer Arendskerke
  2. 2  LRC
  3. 3  Roosendaal
  4. 4  Tricht

Groep 1 09

  1. 1  De Meeuwen
  2. 2  GRC-14
  3. 3  Beek Vooruit
  4. 4  Sleeuwijk

 

Groep 1 10

  1. 1  Hilvaria
  2. 2  Uno Animo
  3. 3  Rood-Wit W
  4. 4  Nivo Sparta

Groep 1 11

  1. 1  Bruse Boys
  2. 2  JEKA
  3. 3  Nieuw Lekkerland
  4. 4  EBOH

Groep 1 12

  1. 1  Sarto
  2. 2  Bavel
  3. 3  SVW
  4. 4  MZC’11

Groep 1 13

  1. 1  SVSSS
  2. 2  SC ‘t Zand
  3. 3  SC Kruisland
  4. 4  Heukelum

Groep 1 14

  1. 1  EVVC
  2. 2  Arkel
  3. 3  Madese Boys
  4. 4  WNC

Groep 1 15

  1. 1  Nemelaer
  2. 2  Altena
  3. 3  Oirschot Vooruit
  4. 4  Prinses Irene

Groep 1 16

  1. 1  DAW Schaijk
  2. 2  VOAB
  3. 3  Roda Boys/Bommelerwaard
  4. 4  Rhode/Van Stiphout Bouw

Groep 1 17

  1. 1  CHC
  2. 2  FC Tilburg
  3. 3  SV TOP
  4. 4  Geldrop

Groep 1 18

  1. 1  Erp
  2. 2  Emplina
  3. 3  RKSV Heeze
  4. 4  Bekkerveld

 

Groep 1 19

  1. 1  HVCH
  2. 2  Helvoirt
  3. 3  WSC
  4. 4  Caesar

Groep 2 01

  1. 1  Hansweertse Boys
  2. 2  Kapelle
  3. 3  Wemeldinge
  4. 4  FC Dauwendaele

Groep 2 02

  1. 1  GPC Vlissingen
  2. 2  Brouwershaven
  3. 3  FC de Westhoek’20
  4. 4  ZSC’62

Groep 2 03

  1. 1  SKNWK
  2. 2  Bevelanders
  3. 3  Duiveland
  4. 4  Colijnsplaatse Boys

Groep 2 04

  1. 1  Waarde
  2. 2  Zaamslag
  3. 3  Cadzand
  4. 4  Schoondijke

Groep 2 05

  1. 1  Krabbendijke
  2. 2  Spui
  3. 3  Kruiningen
  4. 4  VCK

Groep 2 06

  1. 1  MZVC
  2. 2  Veere
  3. 3  Wolfaartsdijk
  4. 4  WIK’57

Groep 2 07

  1. 1  FC Bergen
  2. 2  Nieuwdorp
  3. 3  Tholense Boys
  4. 4  VVC’68

Groep 2 08

  1. 1  Goes
  2. 2  Steenbergen
  3. 3  SPS
  4. 4  NOAD’67

 

Groep 2 09

  1. 1  Jong Ambon
  2. 2  Rillandia
  3. 3  De Noormannen
  4. 4  VC Vlissingen

Groep 2 10

  1. 1  DVO’60
  2. 2  Kogelvangers
  3. 3  Alliance
  4. 4  SC Stavenisse

Groep 2 11

  1. 1  MOC’17
  2. 2  RCS
  3. 3  Apollo’69
  4. 4  Lewedorpse Boys

Groep 2 12

  1. 1  Luctor Heinkenszand
  2. 2  ST Hoedekenskerke/Kwadendamme
  3. 3  DwO’15
  4. 4  Patrijzen

Groep 2 13

  1. 1  Smerdiek
  2. 2  WHS
  3. 3  Internos
  4. 4  Boeimeer

Groep 2 14

  1. 1  Vrederust
  2. 2  Nieuwland
  3. 3  SC Welberg
  4. 4  Zeelandia Middelburg

Groep 2 15

  1. 1  Baronie
  2. 2  SCO
  3. 3  TSVV Merlijn
  4. 4  DHV

Groep 2 16

  1. 1  Klundert
  2. 2  Dongen – zaterdag
  3. 3  SV Capelle
  4. 4  Berkdijk

Groep 2 17

  1. 1  Halsteren
  2. 2  DOSKO
  3. 3  Oosterhout
  4. 4  De Fendert

 

Groep 2 18

  1. 1  Groote Lindt
  2. 2  SSW
  3. 3  ZBC’97
  4. 4  SEOLTO

Groep 2 19

  1. 1  ONI
  2. 2  Zwaluwe
  3. 3  Olympia’60
  4. 4  NEO’25

Groep 2 20

  1. 1  NOAD’32
  2. 2  SVS’65
  3. 3  The Gunners
  4. 4  FC Tilburg

Groep 2 21

  1. 1  SSC’55
  2. 2  GDC
  3. 3  Prinsenland
  4. 4  DESK

Groep 2 22

  1. 1  De Alblas
  2. 2  HSSC’61
  3. 3  Lekvogels
  4. 4  Unitas

Groep 2 23

  1. 1  Dubbeldam
  2. 2  GSC/ODS
  3. 3  IFC
  4. 4  Alblasserdam

Groep 2 24

  1. 1  Groot-Ammers
  2. 2  Sparta’30
  3. 3  SV Noordeloos
  4. 4  Peursum

Groep 2 25

  1. 1  Asperen
  2. 2  SC Everstein
  3. 3  SV Meerkerk
  4. 4  Leerdam Sport’55

Groep 2 26

  1. 1  Oranje Wit 2
  2. 2  VVAC
  3. 3  DFC
  4. 4  Hardinxveld

 

Groep 2 27

  1. 1  GVV’63
  2. 2  SV De Braak
  3. 3  Well
  4. 4  Margriet

Groep 2 28

  1. 1  SV TOP
  2. 2  Willem II
  3. 3  Rhelico
  4. 4  MVV’58

Groep 2 29

  1. 1  Ameide
  2. 2  Kerkwijk
  3. 3  Streefkerk
  4. 4  Sliedrecht 2

Groep 2 30

  1. 1  Haaften
  2. 2  ASH
  3. 3  Vuren
  4. 4  Herovina

Groep 2 31

  1. 1  OSC’45
  2. 2  Schelluinen
  3. 3  BZC’14
  4. 4  RFC

Groep 2 32

  1. 1  Beesd
  2. 2  SV BLC
  3. 3  sv O.S.S. 1920

Groep 3 01

  1. 1  Clinge
  2. 2  Oostburg
  3. 3  Koewacht
  4. 4  BSC

Groep 3 02

  1. 1  Terneuzen
  2. 2  Aardenburg 
  3. 3  Rimboe
  4. 4  Sluis

Groep 3 03

  1. 1  Graauw 
  2. 2  NSV
  3. 3  Schijf
  4. 4  Hulsterloo

Groep 3 04

  1. 1  Nieuw Borgvliet
  2. 2  Biervliet
  3. 3  Steen
  4. 4  WVV’67

Groep 3 05

  1. 1  Corn Boys 1
  2. 2  Ria W
  3. 3  METO
  4. 4  Victoria’03

Groep 3 06

  1. 1  Hulsel
  2. 2  Netersel
  3. 3  Casteren
  4. 4  Viola

Groep 3 07

  1. 1  DSE
  2. 2  TVC Breda
  3. 3  WDS’19
  4. 4  SAB

Groep 3 08

  1. 2  ODIO
  2. 3  Grenswachters
  3. 4  Philippine

Groep 3 09

  1. 1  Vivoo
  2. 2  Hoeven
  3. 3  Breskens
  4. 4  Groede

Groep 3 10

  1. 1  UVV’40
  2. 2  VVR
  3. 3  Chaam
  4. 4  Gloria UC

Groep 3 11

  1. 1  Vogelwaarde
  2. 2  SDO’63 1
  3. 3  Sprundel
  4. 4  DIOZ

Groep 3 12

  1. 1  Neerlandia’31
  2. 2  PCP
  3. 3  R.K.S.V. Groen Wit
  4. 4  Molenschot

Groep 3 13

  1. 1  Gesta
  2. 2  Zundert
  3. 3  Wernhout
  4. 4  Achtmaal

Groep 3 14

  1. 1  Hontenisse
  2. 2  HVV’24
  3. 3  DEVO
  4. 4  RSV

Groep 3 15

  1. 1  Tuldania
  2. 2  RKDVC
  3. 3  SC Elshout
  4. 4  FC Drunen

Groep 3 16

  1. 1  Baardwijk
  2. 2  Audacia
  3. 3  VCB
  4. 4  Spoordonkse Boys

Groep 3 17

  1. 1  Raamsdonk
  2. 2  Be Ready
  3. 3  TPO
  4. 4  Dussense Boys

Groep 3 18

  1. 1  VCW
  2. 2  Terheijden
  3. 3  Dubbeldam
  4. 4  Advendo

Groep 3 19

  1. 1  Nieuwkuijk
  2. 2  RKKSV
  3. 3  Maliskamp
  4. 4  Were Di

Groep 3 20

  1. 1  RCD
  2. 2  SSW
  3. 3  RFC

Groep 3 21
1 Wilhelmina

  1. 3  WSJ
  2. 4  RWB

Groep 3 22

  1. 1  SCZ
  2. 2  Teisterbanders
  3. 3  MEC’07
  4. 4  SC Emma

Groep 3 23

  1. 1  EDN’56
  2. 2  SVSOS
  3. 3  RKDSV
  4. 4  Waspik

Groep 3 24

  1. 1  Lepelstraatse Boys
  2. 2  HSC’28
  3. 3  SC Gastel
  4. 4  NVS

Groep 3 25

  1. 1  Virtus
  2. 2  SVC
  3. 3  De Schutters
  4. 4  Noordhoek

Groep 3 26

  1. 1  Buren
  2. 2  BZS
  3. 3  Wadenoijen
  4. 4  GSC/ODS

Groep 3 27

  1. 1  Right’Oh
  2. 2  OVV’67
  3. 3  DIA
  4. 4  Irene’58

Groep 3 28

  1. 1  RPC
  2. 2  Vlijmense Boys
  3. 3  DVS
  4. 4  Tivoli

Groep 3 29

  1. 1  TSV Gudok
  2. 2  SVG
  3. 3  SV Reeshof
  4. 4  Sarto 2

Groep 3 30

  1. 1  Riethoven
  2. 2  Riel
  3. 3  Gilze
  4. 4  OVC’26

Groep 3 31

  1. 1  Boxtel
  2. 2  Haarsteeg
  3. 3  Jong Brabant
  4. 4  Essche Boys

 

Groep 3 32

  1. 1  Ophemert
  2. 2  GVV
  3. 3  DSS’14
  4. 4  FC Dordrecht Amateurs

Groep 3 33

  1. 1  HMVV
  2. 2  HHC’09
  3. 3  SDO’39
  4. 4  ZIGO

Groep 3 34

  1. 1  Blauw Wit’81
  2. 2  DVVC
  3. 3  Oosterhout
  4. 4  Berkdijk

Groep 3 35

  1. 1  DEES
  2. 2  Vessem
  3. 3  VV Trinitas Oisterwijk
  4. 4  Hoogeloon

Groep 3 36

  1. 1  PSV
  2. 2  Woenselse Boys
  3. 3  BMC
  4. 4  Pusphaira

Groep 3 37

  1. 1  Alem
  2. 2  Hedel
  3. 3  RKVSC
  4. 4  Jan van Arckel

Groep 3 38

  1. 1  Den Dungen
  2. 2  DOSKO’32
  3. 3  Steensel
  4. 4  Hapert

Groep 3 39

  1. 1  B.V.V.
  2. 2  Acht
  3. 3  Nieuw Woensel
  4. 4  SV Unitas’59

Groep 3 40

  1. 1  FC Engelen
  2. 2  RKGSV
  3. 3  SBC
  4. 4  Nederwetten

Groep 3 41

  1. 1  TGG
  2. 2  LSV
  3. 3  De Bocht’80
  4. 4  Wilhelmina Boys

Groep 3 42

  1. 1  HRC’14
  2. 2  RKTVC
  3. 3  DSC

Groep 3 43

  1. 1  ODC
  2. 2  Sterksel
  3. 3  Dommelen
  4. 4  DOSL

Groep 3 44

  1. 1  Gestel
  2. 2  Zwaluw VFC
  3. 3  EMK
  4. 4  Tongelre

Groep 3 45

  1. 1  Waalre
  2. 2  Knegselse Boys
  3. 3  DBS
  4. 4  SCG’18

Groep 3 46

  1. 1  Bergeijk
  2. 2  GSBW
  3. 3  ZSC
  4. 4  Bladella

Groep 3 47

  1. 1  De Raven
  2. 2  Terlo
  3. 3  Reusel Sport/CoTrans
  4. 4  De Weebosch