Selecteer een pagina

     

Programma districts beker speelronde 2

Programma 11 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bruse Boys

Wieldrecht

14.30

1-4

Tricht

WNC

14.30

1-5

Woudrichem

GRC 14

14.30

2-1

Nieuw lekkerland

Sliedrecht

14.30

1-3

ASV Arkel

LRC

14.30

0-0

TSC

Papenrecht

14.30

2-3

Heukelum

WSC

14.30

1-4

CHC

Nivo sparta

14.30

2-4

Streefkerk

RFC

14.30

3-2

SSC 55

Noad 32

14.30

1-5

Herovina

SV BLC

14.30

3-2

Beesd

Asperen

14.30

1-1

WELL

Groot ammers

14.30

1-4

Seolto

Alblasserdam

14.30

0-2 

ZBC 97

Groote lindt

14.30

0-4

GVV Geldermalsen

HSSC 61

14.30

0-0 

ASH

GVV 63

14.30

1-2

SC Everstein

Kerkwijk

14.30

7-0

SV Meerkerk

Haaften

14.30

8-0

Berkdijk

GDC

14.30

0-3

SV O.S.S. 1920

SCO

14.30

1-2

Oranje Wit

Almkerk

15.00

1-3

Roda boys

Rood wit v

15.00

4-0

Pelikaan

Heerjansdam

15.00

4-3

Peursum

Schelluinen

15.00

1-1

Unitas Zaterdag

OSC’45

15.00

5-0 

Ameide

Vuren

15.00

7-2

SV Noordeloos

Sparta 30

15.00

1-2

MVV 58

Lekvogels

15.00

1-0

Oosterhout

DE ALBLAS

15.00

1-3

Rhelico

Leerdam sport 55

15.00

2-2

SVS 65

BZC 14

15.00

7-2

IFC

DHV

15.15

4-2

Dongen

Capelle

16.00

7-1

SV De Braak

Olympia’60,

16.30

2-3

JEKA

Drechtstreek

17.00

3-2

Beek vooruit

EBOH

17.00

1-2

RKVVO

VVGZ

17.00

0-5

GJS

SV Valkenwaard

17.00

4-4

Madese Boys

De Zwerver

17.00

1-3

Marvilde

Wilhelmina’26

17.00

1-0

SVW

Oirschot Vooruit

17.00

2-2

Altena

VOAB

17.00

2-0

Sleeuwijk

Beerse Boys

17.00

0-3

Margriet

Hardinxveld

17.00

0-4

SV TOP

VVAC

17.00

0-2

Programma 12 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

BVV

Maliskamp

14.00

2-3

Vlijmense Boys

FC Engelen

14.00

0-1

Roosendaal

Unitas 30

14.30

1-1

Emplina

Theole

14.30

2-1

Real Lunet

Best vooruit

14.30

1-5

FC Tilburg

Brabantia

14.30

Naar 21-09-21

Helvoirt

Nemelaer

14.30

1-4

Rijen

SC ’t Zand

14.30

1-1

Hilvaria

Sarto

14.30

0-0

SVSSS

Uno Animo

14.30

3-3

BMC

Hedel

14.30

0-2

SCG’18

Haarsteeg

14.30

3-1

Ophemert

Teisterbanders

14.30

4-1

RKVSC

RKKSV

14.30

1-9

TGG

Den Dungen

14.30

1-0

Baardwijk

Berkdijk

14.30

3-1

Dussense Boys

SC Elshout

14.30

2-3

Be Ready

OVV 67

14.30

3-1

Waspik

RFC

14.30

4-2

HRC 14

Jan van Arkel

14.30

1-2

 

Uitslagen overzicht districts beker

speelronde 1

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
Drechtstreek Oranje Wit 14.30 0-1
Papenrecht ASV Arkel 14.30  4-0
LRC Leerdam TSC 14.30 3-0
De Zwerver Nieuw-Lekkerland 14.30 2-2
Hardinxveld Dongen Zaterdag 14.30 5-0
SV Capelle Margriet 14.30 1-2
RFC Peursum 14.30  2-5
Schelluinen Streefkerk 14.30  1-4
Noad 32 Unitas Zaterdag 14.30 0-2
OSSC SSC 55 14.30 3-5
Vuren Beesd 14.30 4-0
Sparta 30 Well 14.30 6-2
DHV Oosterhout 14.30 0-3
Alblasserdam ZBC 97 14.30 2-1
Groote Lindt Seolto 14.30 4-3
HSSC 61 MVV 58 14.30  2-0
Lekvogels GVV Geldermalsen 14.30 2-0
GVV 63 SC Everstein 14.30  6-1
Haaften Rhelico 14.30 1-0
GDC SV TOP 14.30 1-1
BZC 14 O.S.S.1920 14.30  1-0
EBOH Pelikaan 14.45 3-1
Altena Sarto 15.00  0-1
VVGZ Woudrichem 15.00 Afgelast
Nivo sparta Heukelum 15.00 2-1
Olympia’60 Herovina 15.00 1-2
SV BLC SV De Braak 15.00 3-4
Asperen Ameide 15.00 1-3
Groot Ammers SV Noordeloos 15.00 1-0
De Alblas IFC 15.00 0-2
Kerkwijk ASH 15.00 2-1
VVAC Berkdijk 15.00  5-0
Wieldrecht Roosendaal 17.00 3-3
Unitas 30 Bruse boys 17.00 1-0
Almkerk JEKA 17.00 4-1
WNC Emplina 17.00 2-1
Theole Tricht 17.00 3-1
Best vooruit Roda Boys 17.00 0-1
Heerjansdam Beek vooruit 17.00 4-1
GRC 14 RKVVO 17.00 3-1
Brabantia GJS 17.00 1-0
Sliedrecht Madese Boys 17.00 3-2
Wilhelmina’26 Helvoirt 17.00 5-1
SC ’t Zand SVW 17.00 2-0
Uno Animo Sleeuwijk 17.00 0-1
SCO SVS 65 17.00 0-2

 

 

Programma 5 september

thuis uit Aanvang uitslag
RFC Ready 13.00 2-1
VOAB Hilvaria 14.00 4-0
Maliskamp BMC 14.00 2-3
WSC CHC 14.00 2-1
Hedel B.V.V. 14.00 4-5
Haarsteeg Ophemert 14.00 2-3
RKKSV TGG 14.00 3-4
SC Elshout Baardwijk 14.00 1-2
Rood Wit V Real Lunet 14.30 2-1
SV Valkenwaard FC Tilburg 14.30 2-4
Nemelaer Marvilde 14.30 2-0
Oirschot Vooruit Rijen 14.30 2-0
Beerse Boys SVSSS 14.30 2-6
Teisterbanders SCG’18 14.30 0-2
Den Dungen RKVSC 14.30 12-0
Berkdijk Dussense Boys 14.30 2-1
OVV 67 Waspik 14.30 1-4
FC Engelen HRC 14 14.30 10-0
Jan van Arkel Vlijmense Boys 14.30 1-5