Selecteer een pagina

Speelronde 1 Districtsbeker zuid1

Programma 30 augustus

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Uno Animo

Rood – wit W

14.00

0-0

RKDVC

SC Elshout

14.00

5-1 

Tuldania

FC Drunen

14.00

5-2

SSW

RFC

14.00

1-4

Virtus

Noordhoek

14.00

2-1

Buren

GSC/ODS

14.00

4-4 

Right’Oh

Irene’58

14.00

3-2

Vlijmense Boys

DVS

14.00

5-5

TSV Gudok

Sarto

14.00

5-1

HHC 09

SDO 39

14.00

0-5

Hedel

RKVSC

14.00

3-1

BVV

SV Unitas 59

14.00

1-2

FC Engelen

Nederwetten

14.00

7-2

SC ’t Zand

SC Kruisland

14.30

4-0

Nemelaer

Prinses Irene

14.30

7-0

DAW Schaijk

 Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

1-4

FC Tilburg

SV TOP

14.30

0-4

Emplina

RKSV Heeze

14.30

4-1

Helvoirt

WSC

14.30

2-2

HVCH

Caesar

14.30

2-2

Oostburg

Koewacht

14.30

5-1

Clinge

BSC

14.30

3-1

Aardenburg

Rimboe

14.30

1-7

Terneuzen

Sluis

14.30

10-0

Graauw

Hulsterloo

14.30

1-1

NSV

Schijf

14.30

0-2

Biervliet

Steen

14.30

0-5

Nieuw Borgvliet

MVV 67

14.30

3-3

RIA W

METO

14.30

5-3

Corn.boys

Victoria’03

14.30

0-6

Netersel

Casteren

14.30

1-1

Hulsel

Viola

14.30

0-1

DSE

SAB

14.30

4-2

TVC Breda

WDS’19

14.30

1-0

ODIO

Grenswachters

14.30

8-2

Hoeven

Breskens

14.30

3-1

Vivoo

Groede

14.30

2-6

UVV 40

Gloria UC

14.30

2-0

VVR

Chaam

14.30

2-0

SDO 63

Sprundel

14.30

0-0

Vogelwaarde

DIOZ

14.30

3-2

Neerlandia 31

Molenschot

14.30

4-0

Gesta

Achtmaal

14.30

3-1

Zundert

Wernhout

14.30

3-0

Hontenisse

RSV

14.30

Afgelast

HVV 24

DEVO

14.30

10-1

Audacia

VCB

14.30

2-1

Baardwijk

Spoordonkse Boys

14.30

2-2

Be Ready

TPO

14.30

3-1

Raamsdonk

Dussense Boys

14.30

2-2

Terheijden

Dubbeldam

14.30

2-0

VCW

Advendo

14.30

4-1

RKKSV

Maliskamp

14.30

2-0

Nieuwkuijk

Were Di

14.30

2-1

Wilhelmina

RWB

14.30

4-4

SCZ

SC Emma

14.30

1-8

Teisterbanders

MEC’07

14.30

3-0

EDN 56

Waspik

14.30

5-0

SVSOS

RKDSV

14.30

1-2

Lepelstraatse Boys

NVS

14.30

2-2

HSC 28

SC Gastel

14.30

2-5

SVC

De Schutters

14.30

 Uitslag Niet bekend

BZS

Wadenoijen

14.30

4-1 

OVV 67

DIA

14.30

1-6

RPC

Tivoli

14.30

11-2

SVG

SV Reeshof

14.30

0-10

Riethoven

OVC 26

14.30

0-4

Riel

Gilze

14.30

2-5

Haarsteeg

Jong Brabant

14.30

2-1

GVV

DSS 14

14.30

0-3

Ophemert

FC Dordrecht Amateurs

14.30

2-6

HMVV

ZIGO

14.30

1-3

DVVC

Oosterhout

14.30

1-4

Blauw wit 81

Berkdijk

14.30

3-3 

DEES

Hoogeloon

14.30

1-2

Vessem

VV Trinitas Oisterwijk

14.30

2-3

Woenselse Boys

BMC

14.30

2-0

PSV AM

Pusphaira

14.30

5-2

Alem

Jan van Arkel

14.30

1-2

Den Dungen

Hapert

14.30

3-0

DOSKO 32

Steensel

14.30

0-1

VV Acht

Nieuw Woensel

14.30

4-1

RKDSC

SBC

14.30

 Afgelast

LSV

De Bocht 90

14.30

0-0

TGG

Wilhelmina boys

14.30

2-1

RKTVC

DSC

14.30

1-3

Sterksel

Dommelen

14.30

0-6

ODC

DOSL

14.30

2-0

Gestel

Tongelre

14.30

5-1

Zwaluw VFC

EMK

14.30

6-0

Waalre

SCG 18

14.30

2-5

Knegselse Boys

DBS

14.30

2-5

Bergeijk

Bladella

14.30

2-1

GSBW

ZSC

14.30

6-0

Terlo

Reusel Sport/CoTrans

14.30

0-4

De Raven

De Weebosch

14.30

2-2