Selecteer een pagina

Programma komende week

Speelronde 26

Programma 4 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GVV 63

Vuren

14.30

2-2

MVV 58

Haaften

14.30

4-0 

Sparta 30

ONI

14.30

1-5 

Noad 32

Schelluinen

14.30

3-3

GDC

SV Capelle

14.30

1-1

SV BLC

NEO 25

14.30

2-3 

TSVV merlijn

BZC 14

14.30

5-2

 

Uitslagen overzicht 3e klasse D Zuid1

Speelronde 25

Programma 28 Mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Haaften

TSVV Merlijn

14.30

5-1

NEO 25

Noad 32

14.30

0-1

SV Capelle

GVV 63

14.30

4-1

BZC 14

GDC

14.30

1-6

ONI

MVV 58

14.30

7-1 

Vuren

SV BLC

14.30

3-2

Schelluinen

Sparta 30

14.30

5-2 

Speelronde 24

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 NEO 25 14.30 2-2
Sparta 30 Haaften 14.30 1-4
Noad 32 BZC 14 14.30 4-2 
GDC Vuren 14.30 1-1
TSVV Merlijn Schelluinen 14.30 1-2
MVV 58 SV Capelle 15.00 3-5
SV BLC ONI 15.00 4-2

Speelronde 23

Programma 14 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften GDC 14.30 2-1
SV Capelle NOAD 32 14.30 0-2
BZC 14 MVV 58 14.30 3-1
Vuren TSVV Merlijn 14.30 2-0
Schelluinen SV BLC 15.00 5-2
ONI GVV 63 15.00 1-2
NEO 25 Sparta 15.00 1-2

Speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
Noad 32  Haaften  19.15   0-1
SV Capelle  BZC 14  19.30   2-0
MVV 58  GDC  20.00   1-1
Sparta 30  Vuren  20.00   1-5
Schelluinen  ONI  20.00  1-4
SV BLC  GVV 63  20.00  1-2
TSVV Merlijn  NEO 25  20.00   3-1

Speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 Schelluinen 14.30  0-2
Haaften NEO 25 14.30  0-2
Vuren SV Capelle 14.30 2-0
GDC NOAD 32 14.30  0-1
MVV 58 Sparta 30 15.00 3-1
ONI TSVV Merlijn 15.00 5-2
SV BLC BZC 14 14.30  5-1

Speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
NEO 25 ONI 14.30 2-2
SV Capelle Haaften 14.30 1-5
Sparta 30 GVV 63 14.30 0-0
BZC 14 Vuren 14.30 1-2
Noad 32 MVV 58 14.30 2-2
GDC Schelluinen 14.30 2-1
TSVV Merlijn SV BLC 14.30 0-2

Speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 TSVV Merlijn 14.30  4-0
Haaften BZC 14 14.30  3-1 
Vuren NOAD 32 14.30  2-0
Schelluinen SV Capelle 14.30  4-1
MVV 58 NEO 25 15.00  1-1
ONI GDC 15.00  0-0
SV BLC Sparta 30 15.00  11-0

Speelronde 18

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften GVV 63 14.30  2-2
SV Capelle Sparta 30 14.30  3-0
BZC 14 ONI 14.30  0-4
NOAD 32 SV BLC 14.30  3-5
GDC TSVV Merlijn 14.30  3-0
Vuren MVV 58 14.30  4-1
NEO 25 Schelluinen 15.00  3-1

Speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 GDC 14.30 0-0
Sparta 30 BZC 14 14.30 2-1
Schelluinen MVV 58 14.30 4-0 
TSVV Merliijn Noad 32 14.30 4-2
NEO 25 Vuren 15.00 4-0
ONI Haaften 15.00 2-1
SV BLC SV Capelle 15.00 0-0 

Speelronde 16

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften SV BLC 14.30  2-0
SV Capelle TSVV Merlijn 14.30  4-1
Noad 32 ONI 14.30  1-1
BZC 14 NEO 25 14.30  0-1
GDC Sparta 30 14.30 3-2
Vuren Schelluinen 14.30  0-1
MVV 58 GVV 63 15.00 3-1

Speelronde 15

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 BZC 14 14.30  3-1
NEO 25 SV Capelle 14.30  2-1
Sparta 30 NOAD 32 14.30 3-0
Schelluinen Haaften 14.30 3-1
TSVV Merlijn MVV 58 14.30  3-4
ONI Vuren 15.00  2-2
SV BLC GDC 15.00  0-0

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 SV BLC 20.00  1-3
MVV 58 ONI 20.00  1-1

Speelronde 14

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften Vuren 14.30 2-0
SV Capelle ONI 14.30 0-2
BZC 14 Schelluinen 14.30 1-1
GDC NEO 25 14.30 1-0
TSVV Merlijn Sparta 30 14.30 4-0
MVV 58 SV BLC 15.00 1-4

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sparta 30 SV BLC 20.00 3-1
ONI Schelluinen 20.00 1-1
Vuren GVV 63 20.00 1-1
BZC 14 SV Capelle 20.00 1-1
Noad 32 GDC 20.00 0-2

speelronde 13

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 SV Capelle 14.30  4-0
Sparta 30 MVV 58 14.30  0-1
Vuren GDC 14.30  4-1
Schelluinen NOAD 32 14.30  5-1
ONI BZC 14 15.00  3-1
SV BLC TSVV Merlijn 15.00  4-1
NEO 25 Haaften 15.05  2-1

programma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
SV BLC Vuren 20.00 4-1
TSVV Merlijn ONI 20.00 1-5

Speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 SV BLC 14.30 Afgelast
Haaften Sparta 30 14.30 2-1
BZC 14 Capelle 14.30  Afgelast
Schelluinen NEO 25 14.30 1-0
TSVV Merlijn Vuren 15.00 1-5
MVV 58 ONI 15.00 Afgelast
Noad 32 GDC 15.00 Afgelast

Speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
SV Capelle MVV 58 14.30 0-3
Sparta 30 SV BLC 14.30 Afgelast
BZC 14 NOAD 32 14.30 2-4
GDC Haaften 14.30 2-1
NEO 25 TSVV Merlijn 15.00 4-0

Speelronde 10

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 Haaften 14.30  3-0
Sparta 30 SV Capelle 14.30  3-0
Noad 32 NEO 25 14.30 0-3
Schelluinen GDC 14.30  0-0
MVV 58 BZC 14 15.00 4-0
SV BLC Vuren 15.00  afgelast 

inhaalwedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Vuren Sparta 30 14.30 1-2
SV Capelle Schelluinen 14.30 1-2 
Haaften Noad 32 14.30 2-1 

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Schelluinen BZC 14 14.30 5-1
Sparta 30 GDC 14.30 1-1

speelronde 9

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften Noad 32 14.30 Afgelast
SV Capelle Schelluinen 14.30 Afgelast 
BZC 14 TSVV Merlijn 14.30 2-5
GDC MVV 58 14.30 1-0
Vuren Sparta 30 14.30 Afgelast
NEO 25 GVV 63 15.00 3-3
ONI SV BLC 15.00 2-2

speelronde 8

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 ONI 14.30 7-3
Noad 32 Vuren 14.30 1-4
Schelluinen BZC 14 14.30 Afgelast
TSVV Merlijn Capelle 14.30 5-3
NEO 25 MVV 58 15.00 Afgelast
SV BLC Haaften 15.00 1-1

speelronde 3

Programma 13 November

Thuis uit Aanvang uitslag
ONI NEO 25 14.30 1-1

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften Schelluinen 14.30  2-2
SV Capelle SV BLC 14.30  0-1
BZC 14 GVV 63 14.30  2-3
Noad 32 Sparta 30 14.30  0-2
Vuren NEO 25 14.30  2-2
GDC ONI 14.30  5-0
MVV 58 TSVV Merlijn 15.00 0-0

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften SV Capelle 14.30 3-1
GVV 63 MVV 58 14.30 1-1
Schelluinen Vuren 14.30 5-4
TSVV Merlijn GDC 14.30 3-1
NEO 25 BZC 14 15.00 2-1
ONI Sparta 30 15.00 2-2
SV BLC Noad 32 15.00 2-0

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
SV Capelle NEO 25 14.30  0-6
Sparta 30 TSVV Merlijn 14.30  5-0
BZC 14 SV BLC 14.30  2-5
GDC GVV 63 14.30  0-4
Vuren Haaften 14.30  2-3
MVV 58 Schelluinen 15.00 3-2
ONI Noad 32 15.00  AFGELAST 

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 Sparta 30 14.30 3-3
Haaften ONI 14.30 2-3
Noad 32 Capelle 14.30 0-4
Vuren BZC 14 14.30 2-2
Schelluinen TSVV Merlijn 14.30 2-0
NEO 25 GDC 15.00 0-1
SV BLC MVV 58 15.00 3-1

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Capelle Vuren 14.30 3-1
Sparta 30 Schelluinen 14.30 1-2
BZC 14 Haaften 14.30 0-1
GDC SV BLC 14.30 3-2 
TSVV Merlijn GVV 63 14.30 1-4
MVV 58 Noad 32 15.00 3-0 
ONI NEO 25 15.00 Gestaakt

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Haaften MVV 58 14.30 4-0
SV Capelle GDC 14.30 0-0
BZC 14 Sparta 30 14.30 5-3
Noad 32 TSVV Merlijn 14.30 2-1
Vuren ONI 14.30 3-1
Schelluinen GVV 63 14.30 2-3
NEO 25 SV BLC 15.00 2-3

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
GVV 63 Noad 32 14.30 5-0
Sparta 30 NEO 25 14.30 1-0
GDC BZC 14 14.30 1-1
TSVV Merlijn Haaften 14.30 2-1
MVV 58 Vuren 15.00 1-3
ONI SV Capelle 15.00 1-4
SV BLC Schelluinen 15.00 0-1