Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

Programma 4 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schoonhoven

Groot Ammers

14.30

0-1

Dilettant

Perkouw

14.30

0-2

Alblasserdam

Lekkerkerk

14.30

4-2

Hardinxveld

SV Meerkerk

14.30

3-0

Ameide

De Alblas

14.30

0-2

Streefkerk

DFC

14.30

5-0

VVAC

Dubbeldam

14.30

6-0

Uitslagen overzicht 3e klasse C Zuid1

speelronde 25

Programma 28 Mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Lekkerkerk

Ameide

14.30

2-0

Perkouw

Schoonhoven

14.30

1-1

De Alblas

Hardinxveld

14.30

1-0

Groot Ammers

VVAC

14.30

2-0 

Dubbeldam

Alblasserdam

14.30

0-6

DFC

Dilettant

14.30

2-0

SV Meerkerk

Streefkerk

14.30

2-2

speelronde 24

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Alblasserdam DFC 14.30 4-2
Dilettant Groot Ammers 14.30 1-1
Hardinxveld Perkouw 14.30 2-1
Streefkerk Lekkerkerk 14.30 3-2
Schoonhoven Dubbeldam 15.00 2-1
Ameide SV Meerkerk 15.00 3-3
VVAC De Alblas 15.00 1-1 

Programma 17 mei

thuis uit Aanvang uitslag
SV Meerkerk Dubbeldam 20.00 4-1
Alblasserdam Hardinxveld 20.00 4-3

speelronde 23

Programma 14 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw Ablasserdam 14.30 1-2
DFC Hardinxveld 14.30 3-2
SV Meerkerk Dilettant 14.30 6-4
Lekkerkerk VVAC 14.45 3-0
Dubbeldam Ameide 14.45 1-2
De Alblas Schoonhoven 15.00 4-0
Groot Ammers Streefkerk 15.00 1-3

speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
Perkouw  DFC  19.30   3-1
Alblasserdam  SV Meerkerk  20.00  2-0
Lekkerkerk  De Alblas  20.00   1-2
Ameide  Groot Ammers  20.00  1-1
VVAC  Schoonhoven  20.00   0-0
Hardinxveld  Dilettant  20.15   9-0
Streefkerk  Dubbeldam  20.15   5-1

speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant Alblasserdam 14.30  2-2
Hardinxveld Ameide 14.30  0-0
SV Meerkerk Dubbeldam 14.30  1-1
Schoonhoven Lekkerkerk 15.00  3-0
De Alblas Streefkerk 15.00  1-0
Groot Ammers Perkouw 15.00  1-3
VVAC DFC 15.00  1-0

speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw SV Meerkerk 14.30 1-4
Alblasserdam Hardinxveld 14.30 Afgelast 
Dilettant Lekkerkerk 14.30 1-2
DFC Groot Ammers 14.30 3-2
Streefkerk VVAC 14.30 0-1
Dubbeldam De Alblas 14.45 0-0
Ameide Schoonhoven 15.00 0-3 

Programma 3 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Hardinxveld 20.00 3-3

speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Perkouw 14.30  1-5
Hardinxveld Dubbeldam 14.30  1-1
SV Meerkerk DFC 14.30  4-1
Schoonhoven Streefkerk 15.00  1-1
Groot Ammers Alblasserdam 15.00  1-2
VVAC Ameide 15.00  3-1
De Alblas Dilettant 15.15 2-1

speelronde 17

Programma 19 April

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Hardinxveld 20.00  3-3
De Alblas SV Meerkerk 20.00  1-1

speelronde 18

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Alblasserdam VVAC 14.30  2-1
Perkouw Ameide 14.30  3-1
Dilettant Streefkerk 14.30  0-2
DFC De Alblas 14.30  1-1
SV Meerkerk Schoonhoven 14.30  4-1
Dubbeldam Lekkerkerk 14.45  2-0
Groot Ammers Hardinxveld 15.00  0-2

speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
Streefkerk Alblasserdam 14.30 1-2
Lekkerkerk Hardinxveld 14.45  Afgelast 
Dubbeldam Groot Ammers 14.45  Afgelast 
Schoonhoven Dilettant 15.00 0-1
De Alblas SV Meerkerk 15.00 Afgelast
Ameide DFC 15.00 2-0
VVAC Perkouw 15.00  2-2

speelronde 16

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw Streefkerk 14.30  1-2
Dilettant Ameide 14.30  2-0
Alblasserdam De Alblas 14.30  4-1
Hardinxveld Schoonhoven 14.30  2-1
DFC Dubbeldam 14.30  3-2
SV Meerkerk VVAC 14.30  1-2
Groot Ammers Lekkerkerk 15.00  2-1

Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Alblasserdam Schoonhoven 20.00 3-1

Speelronde 15 

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk SV Meerkerk 14.30  2-2
Streefkerk Hardinxveld 14.30  1-1
Dubbeldam Perkouw 14.45  2-2
Schoonhoven DFC 15.00  1-1
De Alblas Groot Ammers 15.00  0-0
Ameide Alblasserdam 15.00  3-1
VVAC Dilettant 15.00  3-2

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
Schoonhoven Perkouw 20.00  3-0
De Alblas DFC 20.00  1-1
Groot Ammers Dilettant 20.00  2-2
Ameide Hardinxveld 20.00  1-4

speelronde 14

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw De Alblas 14.30  1-2,
Alblasserdam Schoonhoven 14.30 Afgelast
Dilettant Dubbeldam 14.30  2-2
Hardinxveld VVAC 14.30  4-3
DFC Lekkerkerk 14.30  1-1
Streefkerk Ameide 14.30  1-1
SV Meerkerk Groot Ammers 14.30 3-3

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Schoonhoven VVAC 20.00  2-1

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Alblasserdam 14.30 1-0
Dubbeldam SV Meerkerk 14.45 0-1
VVAC Streefkerk 15.00 1-2

 

rogramma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant SV Meerkerk 20.00 3-1

speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hardinxveld De Alblas 14.30 1-1
DFC Perkouw 14.30 1-1
Streefkerk Groot Ammers 14.30 5-0
SV Meerkerk Ameide 14.30 4-0
Lekkerkerk Dubbeldam 14.45 2-4
Schoonhoven VVAC 15.00 Afgelast
Alblasserdam Dilettant 15.00 2-2

speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw Hardinxveld 14.30 1-1
Groot Ammers Schoonhoven 14.30 1-1
DFC Alblasserdam 14.30 1-2
Dubbeldam Streefkerk 14.45 0-2 
De Alblas Lekkerkerk 15.00 5-2
Ameide VVAC 15.00 1-4

speelronde 10

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Dilettant 14.30  1-1
Alblasserdam Dubbeldam 14.30  1-1
Hardinxveld DFC 14.30  6-2
Streefkerk De Alblas 14.30 1-2
Schoonhoven SV Meerkerk 15.00 2-1
Ameide Perkouw 15.00  4-0
VVAC Groot Ammers 15.00 2-1

inhaal wedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Perkouw Lekkerkerk 14.30 1-2
Groot Ammers Ameide 15.00 1-1
VVAC SV Meerkerk 15.00 2-1

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Ameide Dilettant 15.00 0-0

speelronde 9

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant Hardinxveld 14.30 3-1
DFC Streefkerk 14.30 1-4
SV Meerkerk Alblasserdam 14.30 2-0
Dubbeldam Schoonhoven 14.45 0-4 
De Alblas VVAC 15.00 4-0
Groot Ammers Ameide 15.00 Afgelast

speelronde 8

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk DFC 14.30 3-2
Alblasserdam Groot Ammers 14.30 5-0
Streefkerk Perkouw 14.30 3-2 
Dubbeldam Hardinxveld 14.45 3-2
Schoonhoven De Alblas 15.00 1-1
Ameide Dilettant 15.00 afgelast

speelronde 4/6

Programma 13 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Streefkerk 14.30 0-4
Dubbeldam DFC 14.45 0-3

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant De Alblas 14.30  0-7
Alblasserdam Ameide 14.30  3-0
Perkouw VVAC 14.30  2-1
Hardinxveld Streefkerk 14.30  2-3
DFC Schoonhoven 14.30  0-0
SV Meerkerk Lekkerkerk 14.30  3-0
Groot Ammers Dubbeldam 15.00  Afgelast

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Groot Ammers 14.30 2-1
Streefkerk Dilettant 14.30 2-3
SV Meerkerk FC Perkouw 14.30 3-1
Dubbeldam DFC 14.45 Afgelast
Schoonhoven Hardinxveld 15.00 2-6
De Alblas Ameide 15.00 Afgelast
VVAC Alblasserdam 15.00 0-5

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant Schoonhoven 14.30  1-0
FC Perkouw Dubbeldam 14.30  1-2
Hardinxveld Lekkerkerk 14.30  6-0
DFC VVAC 14.30  3-1
De Alblas Alblasserdam 15.00  1-1
Groot Ammers SV Meerkerk 15.00  2-4
Ameide Streefkerk 15.00  2-1

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Alblasserdam FC Perkouw 14.30  0-0
Lekkerkerk Streefkerk 14.30 Afgelast
SV Meerkerk De Alblas 14.30  3-3
Dubbeldam Dilettant 14.45  2-3
Schoonhoven Ameide 15.00  1-2
Groot Ammers DFC 15.00  1-4
VVAC Hardinxveld 15.00  0-2

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Perkouw Groot Ammers 14.30 1-1
Dilettant VVAC 14.30 0-2
Hardinxveld Alblasserdam 14.30 4-1
DFC SV Meerkerk 14.30 3-2
Streefkerk Schoonhoven 14.30 2-2
De Alblas Dubbeldam 15.00 1-0
Ameide Lekkerkerk 15.00 1-1

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Perkouw Dilettant 14.30 2-3
Alblasserdam Streefkerk 14.30 2-1 
Lekkerkerk Schoonhoven 14.30 2-1
DFC Ameide 14.30 0-0
SV Meerkerk Hardinxveld 14.30 1-4
Dubbeldam VVAC 14.45 0-1
Groot Ammers De Alblas 15.00 0-4v

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant DFC 14.30 0-1
Hardinxveld Groot Ammers 14.30 0-2
Streefkerk SV Meerkerk 14.30 1-3
Schoonhoven Alblasserdam 15.00 0-1
De Alblas FC Perkouw 15.00 1-0
Ameide Dubbeldam 15.00 5-0
VVAC Lekkerkerk 15.00 4-0