Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 9

Programma 27 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dilettant

Hardinxveld

14.30

3-1

DFC

Streefkerk

14.30

1-4

SV Meerkerk

Alblasserdam

14.30

2-0

Dubbeldam

Schoonhoven

14.45

0-4 

De Alblas

VVAC

15.00

4-0

Groot Ammers

Ameide

15.00

Afgelast

Uitslagen overzicht 3e klasse C Zuid1

speelronde 8

Programma 20 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lekkerkerk

DFC

14.30

3-2

Alblasserdam

Groot Ammers

14.30

5-0

Streefkerk

Perkouw

14.30

3-2 

Dubbeldam

Hardinxveld

14.45

3-2

Schoonhoven

De Alblas

15.00

1-1

Ameide

Dilettant

15.00

afgelast

speelronde 4/6

Programma 13 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Streefkerk 14.30 0-4
Dubbeldam DFC 14.45 0-3

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant De Alblas 14.30  0-7
Alblasserdam Ameide 14.30  3-0
Perkouw VVAC 14.30  2-1
Hardinxveld Streefkerk 14.30  2-3
DFC Schoonhoven 14.30  0-0
SV Meerkerk Lekkerkerk 14.30  3-0
Groot Ammers Dubbeldam 15.00  Afgelast

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Lekkerkerk Groot Ammers 14.30 2-1
Streefkerk Dilettant 14.30 2-3
SV Meerkerk FC Perkouw 14.30 3-1
Dubbeldam DFC 14.45 Afgelast
Schoonhoven Hardinxveld 15.00 2-6
De Alblas Ameide 15.00 Afgelast
VVAC Alblasserdam 15.00 0-5

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant Schoonhoven 14.30  1-0
FC Perkouw Dubbeldam 14.30  1-2
Hardinxveld Lekkerkerk 14.30  6-0
DFC VVAC 14.30  3-1
De Alblas Alblasserdam 15.00  1-1
Groot Ammers SV Meerkerk 15.00  2-4
Ameide Streefkerk 15.00  2-1

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Alblasserdam FC Perkouw 14.30  0-0
Lekkerkerk Streefkerk 14.30 Afgelast
SV Meerkerk De Alblas 14.30  3-3
Dubbeldam Dilettant 14.45  2-3
Schoonhoven Ameide 15.00  1-2
Groot Ammers DFC 15.00  1-4
VVAC Hardinxveld 15.00  0-2

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Perkouw Groot Ammers 14.30 1-1
Dilettant VVAC 14.30 0-2
Hardinxveld Alblasserdam 14.30 4-1
DFC SV Meerkerk 14.30 3-2
Streefkerk Schoonhoven 14.30 2-2
De Alblas Dubbeldam 15.00 1-0
Ameide Lekkerkerk 15.00 1-1

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Perkouw Dilettant 14.30 2-3
Alblasserdam Streefkerk 14.30 2-1 
Lekkerkerk Schoonhoven 14.30 2-1
DFC Ameide 14.30 0-0
SV Meerkerk Hardinxveld 14.30 1-4
Dubbeldam VVAC 14.45 0-1
Groot Ammers De Alblas 15.00 0-4v

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Dilettant DFC 14.30 0-1
Hardinxveld Groot Ammers 14.30 0-2
Streefkerk SV Meerkerk 14.30 1-3
Schoonhoven Alblasserdam 15.00 0-1
De Alblas FC Perkouw 15.00 1-0
Ameide Dubbeldam 15.00 5-0
VVAC Lekkerkerk 15.00 4-0