Selecteer een pagina

 

 

 

 

Stand per speelronde 34

#

Team

Gespeeld

punten

Bayern München

1

34

77

Borussia Dortmund

2

34

69

Bayer Leverkusen

3

34

64

RB Leipzig

4

34

58

FC Union Berlin

5

34

57

SC Freiburg

6

34

55

FC Köln

7

34

52

FSV Mainz 05

8

34

46

1899 Hoffenheim

9

34

46

Borussia Mönchengladbach

10

34

45

Eintracht Frankfurt

11

34

42

VfL Wolfsburg

12

34

42

VfL Bochum

13

34

42

FC Augsburg

14

34

38

VfB Stuttgart

15

34

33

Hertha BSC

16

34

33

Arminia Bielefeld

17

34

28

Greuther Fürth

18

34

18

 

Uitslagen overzicht Bundesliga

 

 

Speelronde 34

Programma 14 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

Hertha BSC

15.30

2-1

VfL Wolfsburg

Bayern München

15.30

2-2

Bayer Leverkusen

SC Freiburg

15.30

2-1

Union Berlin

VfL Bochum   

15.30

3-2

Borussia Mönchengladbach

TSG Hoffenheim

15.30

5-1

VfB Stuttgart

1.FC Köln  

15.30

2-1

1.FSV Mainz 

Eintracht Frankfurt

15.30

2-2

FC Augsburg

Greuther Fürth 

15.30

2-1

Arminia Bielefeld

RB Leipzig 

15.30

1-1

Speelronde 33

Programma 6 mei

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Bochum Arminia Bielefeld 20.30 2-1

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
SC Freiburg  Union Berlin 15.30 1-4
SG Hoffenheim   Bayer Leverkusen 15.30 2-4
1.FC Köln VfL Wolfsburg  15.30 0-1
Greuther Fürth   Borussia Dortmund 15.30 1-3
Hertha BSC  1.FSV Mainz 18.30 1-2

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt Borussia Mönchengladbach 15.30 1-1
Bayern München VfB Stuttgart   17.30 2-2
RB Leipzig   FC Augsburg  19.30 4-0

Speelronde 32

Programma 29 april

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin Greuther Fürth 20.30 1-1

Programma 30 april

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund VfL Bochum  15.30 3-4
VfB Stuttgart VfL Wolfsburg 15.30 1-1
1.FSV Mainz  Bayern München 15.30 3-1
FC Augsburg 1.FC Köln  15.30 1-4
Arminia Bielefeld Hertha BSC    15.30 1-1
TSG Hoffenheim SC Freiburg   15.30 3-4

Programma 2 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Mönchengladbach RB Leipzig 20.30 3-1
Bayer Leverkusen Eintracht Frankfurt 20.30 2-0

Speelronde 31

Programma 22 April

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Wolfsburg 1.FSV Mainz  20.30  5-0

Programma 23 April

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig Union Berlin  15.30  1-2
Eintracht Frankfurt TSG Hoffenheim 15.30  2-2
SC Freiburg  Borussia Mönchengladbach 15.30 3-3
1.FC Köln Arminia Bielefeld 15.30  3-1
Greuther Fürth Bayer Leverkusen 15.30 1-4
Bayern München Borussia Dortmund 18.30 3-1

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Bochum FC Augsburg  15.30 0-2
Hertha BSC VfB Stuttgart 17.30 2-0

Speelronde 30

 

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund VfL Wolfsburg 15.30 6-1
SC Freiburg  VfL Bochum 15.30 3-0
1.FSV Mainz VfB Stuttgart 15.30 0-0
FC Augsburg  Hertha BSC   15.30 0-1
Borussia Mönchengladbach 1.FC Köln 18.30 1-3

Programma 17 April

thuis uit Aanvang uitslag
Arminia Bielefeld Bayern München 15.30 0-3
Union Berlin  Eintracht Frankfurt 15.30 2-0
TSG Hoffenheim Greuther Fürth 15.30 0-0
Bayer Leverkusen RB Leipzig 15.30 0-1

Speelronde 29

Programma 8 April

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart Borussia Dortmund 20.30 0-2

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München FC Augsburg 15.30 1-0
VfL Wolfsburg Arminia Bielefeld 15.30 4-0
1.FC Köln    1.FSV Mainz 15.30 3-2
Greuther Fürth Borussia Mönchengladbach 15.30 0-2
Hertha BSC  Union Berlin  18.30 1-4

Speelronde 28

Programma 1 April

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin   1.FC Köln 20.30 1-0

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt Greuther Fürth  15.30 0-0
Bayer Leverkusen Hertha BSC 15.30 2-1
SC Freiburg  Bayern München 15.30 1-4
TSG Hoffenheim VfL Bochum 15.30 1-2
Arminia Bielefeld VfB Stuttgart   15.30 1-1
Borussia Dortmund RB Leipzig  18.30 1-4

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
FC Augsburg    VFL Wolfsburg 15.30 3-0
Borussia Mönchengladbach 1.FSV Mainz   17.20 1-1

inhaalwedstrijd

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FSV Mainz 05 Borussia Dortmund 18.30 0-2

speelronde 27

Programma 18 maart

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Bochum Borussia Mönchengladbach 20.30 Gestaakt

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart FC Augsburg 15.30 4-2
1.FSV Mainz Arminia Bielefeld 15.30 4-0
Hertha BSC TSG Hoffenheim 15.30 3-0
Greuther Fürth  SC Freiburg   15.30 0-0
Bayern München Union Berlin   18.30 4-0

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig Eintracht Frankfurt 15.30 0-0
VfL Wolfsburg Bayer Leverkusen 17.30 0-2
1.FC Köln Borussia Dortmund 19.30 1-1

speelronde 26

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin  VfB Stuttgart 15.30 1-1
SC Freiburg   VfL Wolfsburg 15.30 3-2
TSG Hoffenheim Bayern München 15.30 1-1
Borussia Mönchengladbach Hertha BSC  15.30 2-0
FC Augsburg 1.FSV Mainz 18.30 Afgelast

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Bayer Leverkusen 1. FC Köln 15.30 0-1
Borussia Dortmund Arminia Bielefeld 15.30 1-0
Eintracht Frankfurt VfL Bochum 17.30 2-1
Greuther Fürth RB Leipzig 17.30 1-6

speelronde 25

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Arminia Bielefeld FC Augsburg 20.30 0-1

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München Bayer Leverkusen 15.30 1-1
RB Leipzig SC Freiburg 15.30 1-1
VfL Wolfsburg  Union Berlin 15.30 1-0
Hertha BSC Eintracht Frankfurt 15.30 1-4
VfL Bochum  Greuther Fürth  15.30 2-1
VfB Stuttgart Borussia Mönchengladbach 18.30 3-2

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
1.FC Köln   TSG Hoffenheim 17.30 0-1

speelronde 24

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
TSG Hoffenheim VfB Stuttgart 20.30 2-1

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Bayer Leverkusen Arminia Bielefeld 15.30 3-0
Union Berlin     1.FSV Mainz 15.30 3-1
Borussia Mönchengladbach VfL Wolfsburg 15.30 2-2
SC Freiburg Hertha BSC 15.30 3-0
Greuther Fürth 1.FC Köln 15.30 1-1
Eintracht Frankfurt Bayern München 18.30 0-1

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Bochum RB Leipzig  15.30 0-1
RB Leipzig  Borussia Dortmund 17.30 1-1

speelronde 23

Programma 18 februari

thuis uit Aanvang uitslag
1.FSV Mainz Bayer Leverkusen 20.30 3-2

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Wolfsburg TSG Hoffenheim  15.30 1-2
VfB Stuttgart VfL Bochum 15.30 1-1
FC Augsburg SC Freiburg 15.30 1-2
Arminia Bielefeld 1. FC Union Berlin 15.30 1-0
1.FC Köln Eintracht Frankfurt 18.30 1-0

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München Greuther Fürth 15.30 4-1
Borussia Dortmund Borussia Mönchengladbach 17.30 6-0
Hertha BSC RB Leipzig 20.30 1-6

speelronde 22

Programma 11 februari

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig 1.FC Köln 20.30 3-1

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt VfL Wolfsburg  15.30 0-2
Borussia Mönchengladbach FC Augsburg  15.30 3-2
SC Freiburg  1.FSV Mainz 15.30 1-1
VfL Bochum  Bayern München  15.30 4-2
Greuther Fürth  Bayer Leverkusen 18.30 4-2

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin Borussia Dortmund 15.30 0-3
TSG Hoffenheim Arminia Bielefeld 17.30 2-0

speelronde 21

Programma 4 Februari

thuis uit Aanvang uitslag
Hertha BSC VfL Bochum 20.30 1-1

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart Eintracht Frankfurt 15.30 2-3
1.FSV Mainz TSG Hoffenheim 15.30 2-0
FC Augsburg Union Berlin 15.30 2-0
Arminia Bielefeld Borussia Mönchengladbach 15.30 1-1
1.FC Köln    SC Freiburg 15.30 1-0
Bayern München RB Leipzig 18.30 3-2

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund Bayer Leverkusen 15.30 2-5
VfL Wolfsburg Greuther Fürth 17.30 4-1

speelronde 20

Programma 21 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt Arminia Bielefeld 20.30 0-2

Programma 22 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Greuther Fürth FSV Mainz 05 15.30 2-1
TSG Hoffenheim Borussia Dortmund 15.30 2-3
SC Freiburg  VfB Stuttgart   15.30 2-0
Borussia Mönchengladbach 1. FC Union Berlin 15.30 1-2
Bayer Leverkusen FC Augsburg 15.30 5-1
VfL Bochum 1. FC Köln 18.30 2-2 

Programma 23 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig  VfL Wolfsburg 15.30 2-0
Hertha BSC    Bayern München 17.30 1-4 

speelronde 19

Programma 14 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund SC Freiburg 20.30  5-1

Programma 15 januari

thuis uit Aanvang uitslag
1. FC Köln Bayern München 15.30 0-4
FSV Mainz 05 VfL Bochum 15.30 1-0
VfB Stuttgart RB Leipzig 15.30  0-2
1. FC Union Berlin 1899 Hoffenheim 15.30 2-1
VfL Wolfsburg Hertha BSC 15.30 0-0
Borussia Mönchengladbach Bayer Leverkusen 18.30 1-2

Programma 16 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Augsburg Eintracht Frankfurt 15.30 1-1
Arminia Bielefeld Greuther Fürth 17.30 2-2

speelronde 18

Programma 7 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München Borussia Mönchengladbach 20.30  1-2

Programma 8 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig 1.FSV Mainz   15.30  1-1
Bayer Leverkusen Union Berlin 15.30  2-2
SC Freiburg Arminia Bielefeld 15.30  2-2
TSG Hoffenheim   FC Augsburg  15.30  3-1
Greuther Fürth VfB Stuttgart 15.30 0-0
Eintracht Frankfurt Borussia Dortmund 18,30  2-3

Programma 9 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Hertha BSC   1.FC Köln   15.30  1-3
VfL Bochum VfL Wolfsburg   18.00  1-0

speelronde 17

Programma 18 december

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig Arminia Bielefeld 15.30 4-0
Eintracht Frankfurt 1.FSV Mainz  15.30 1-0
TSG Hoffenheim   Borussia Mönchengladbach 15.30 1-1
VfL Bochum Union Berlin    15.30 0-1
Greuther Fürth FC Augsburg  15.30 0-0
Hertha BSC   Borussia Dortmund 18.30 3-2

Programma 19 december

thuis uit Aanvang uitslag
SC Freiburg Bayer Leverkusen 15.30 2-1
1.FC Köln  VfB Stuttgart 17.30 1-0

speelronde 16

Programma 14 december

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart  Bayern München 18.30 0-5
VfL Wolfsburg  1.FC Köln 18.30 2-3
1.FSV Mainz  Hertha BSC  20.30 4-0
Arminia Bielefeld VfL Bochum 20.30 2-0

Programma 15 december

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Mönchengladbach Eintracht Frankfurt 18.30 2-3
Borussia Dortmund Greuther Fürth  18.30 3-0
Bayer Leverkusen TSG Hoffenheim 18.30 2-2
Union Berlin SC Freiburg 20.30 0-0
FC Augsburg   RB Leipzig 20.30 1-1

speelronde 15

Programma 10 december

thuis uit Aanvang uitslag
1.FC Köln  FC Augsburg   20.30 0-2

Programma 11 december

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München 1.FSV Mainz  15.30 2-1
RB Leipzig    Bor.M’gladbach 15.30 4-1
SC Freiburg TSG Hoffenheim  15.30 1-2
Hertha BSC  Arminia Bielefeld 15.30 2-0
VfL Bochum  Borussia Dortmund 15.30 1-1
VfL Wolfsburg VfB Stuttgart  18.30 0-2

Programma 12 december

thuis uit Aanvang uitslag
Greuther Fürth Union Berlin 15.30 1-0
Eintracht Frankfurt Bayer Leverkusen 17.30 5-2

speelronde 14

Programma 3 december

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin RB Leipzig  20.30 2-1

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Bayer Leverkusen Greuther Fürth 15.30 7-1
TSG Hoffenheim Eintracht Frankfurt 15.30 3-0
1.FSV Mainz VfL Wolfsburg 15.30 3-0
FC Augsburg VfL Bochum 15.30 2-3
Arminia Bielefeld 1.FC Köln 15.30 1-1
Borussia Dortmund Bayern München 18.30 2-3

Programma 5 december

thuis uit Aanvang Uitslag
VfB Stuttgart Hertha BSC 15.30 2-2
Borussia Mönchengladbach SC Freiburg  17.30 0-6

speelronde 13

Programma 26 November

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart 1.FSV Mainz 20.30 2-1

Programma 27 november

Thuis uit Aanvang uitslag
VfL Wolfsburg Borussia Dortmund 15.30 1-3
Hertha BSC   FC Augsburg 15.30 1-1
1.FC Köln Borussia Mönchengladbach 15.30 4-1
VfL Bochum SC Freiburg 15.30 2-1
Greuther Fürth TSG Hoffenheim 15.30 3-6
Bayern München Arminia Bielefeld 15.30 1-0

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt Union Berlin 15.30 1-1
RB Leipzig   Bayer Leverkusen 18.00 1-3

speelronde 12

Programma 19 november

thuis uit Aanvang uitslag
FC Augsburg Bayern München 20.30  2-1

 

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund VfB Stuttgart  15.30 2-1
Bayer Leverkusen VfL Bochum  15.30 1-0
Borussia Mönchengladbach Greuther Fürth 15.30 4-0
TSG Hoffenheim RB Leipzig  15.30 2-0 
Arminia Bielefeld VfL Wolfsburg 15.30 2-2
Union Berlin Hertha BSC 17.30 2-0

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
SC Freiburg Eintracht Frankfurt 15.30 0-2
1.FSV Mainz 1.FC Köln  17.30 1-1

speelronde 11

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
1.FSV Mainz   Borussia Mönchengladbach 20.30 1-1

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München SC Freiburg 15.30 2-1
VfL Wolfsburg FC Augsburg 15.30 1-0
VfB Stuttgart Arminia Bielefeld 15.30 0-1
VfL Bochum  TSG Hoffenheim 15.30 2-0
RB Leipzig Borussia Dortmund 18.30 2-1

 

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Hertha BSC Bayer Leverkusen 15.30 1-1
1.FC Köln Union Berlin 17.30 2-2
Greuther Fürth Eintracht Frankfurt 19.30 1-2

speelronde 10

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
TSG Hoffenheim Hertha BSC 20.30 2-0

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund 1.FC Köln 15.30 2-0
Bayer Leverkusen VfL Wolfsburg 15.30 0-2
Union Berlin Bayern München 15.30 2-5
SC Freiburg  Greuther Fürth 15.30 3-1
Arminia Bielefeld 1.FSV Mainz  15.30 1-2
Eintracht Frankfurt RB Leipzig 18.30 1-1

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
FC Augsburg VfB Stuttgart 15.30 4-1
Borussia Mönchengladbach VfL Bochum 18.00 2-1

speelronde 9

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
1.FSV Mainz FC Augsburg 20.30 4-1

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München TSG Hoffenheim 15.30 4-0
RB Leipzig Greuther Fürth 15.30 4-1
VfL Wolfsburg SC Freiburg 15.30 0-2
Arminia Bielefeld Borussia Dortmund 15.30 1-3
Hertha BSC Borussia Mönchengladbach 18.30 1-0

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
1.FC Köln  Bayer Leverkusen 15.30 2-2
VfB Stuttgart Union Berlin 17.30 1-1
VfL Bochum Eintracht Frankfurt 19.30 2-0

speelronde 8

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
TSG Hoffenheim 1.FC Köln  20.00 5-0

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund 1.FSV Mainz 15.30 3-1
Eintracht Frankfurt Hertha BSC 15.30 1-2
Union Berlin VfL Wolfsburg 15.30 2-0
SC Freiburg RB Leipzig  15.30 1-1
Greuther Fürth VfL Bochum 15.30 0-1
Borussia Mönchengladbach VfB Stuttgart 18.30 1-1

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Bayer Leverkusen Bayern München 15.30 1-5
FC Augsburg Arminia Bielefeld 17.30 1-1

speelronde 7

Programma 1 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
1.FC Köln Greuther Fürth 20.30 2-1

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund FC Augsburg 15.30 2-1
VfL Wolfsburg Borussia Mönchengladbach 15.30 1-3
VfB Stuttgart TSG Hoffenheim  15.30 3-1
Hertha BSC SC Freiburg  15.30 1-2
RB Leipzig VfL Bochum 18.30 3-0

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
1.FSV Mainz Union Berlin 15.30 1-2
Bayern München Eintracht Frankfurt 17.30 1-2
Arminia Bielefeld Bayer Leverkusen 19.30 0-4

speelronde 6

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
Greuther Fürth Bayern München 20.30 1-3

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig Hertha BSC 15.30 6-0
Eintracht Frankfurt 1.FC Köln   15.30 1-1
Bayer Leverkusen 1.FSV Mainz 15.30 1-0
Union Berlin Arminia Bielefeld 15.30 1-0
TSG Hoffenheim VfL Wolfsburg 15.30 3-1
Borussia Mönchengladbach Borussia Dortmund 18.30 1-0

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
VfL Bochum VfB Stuttgart 15.30 0-0
SC Freiburg FC Augsburg 17.30 3-0

speelronde 5

Programma 17 september

thuis uit Aanvang uitslag
Hertha BSC Greuther Fürth 20.30 2-1

Programma 18 september

thuis uit Aanvang uitslag
Bayern München VfL Bochum 15.30 7-0
1.FSV Mainz SC Freiburg 15.30 0-0
FC Augsburg Borussia Mönchengladbach 15.30 1-0
Arminia Bielefeld TSG Hoffenheim 15.30 0-0
1.FC Köln   RB Leipzig 18.30 1-1

Programma 19 september

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart Bayer Leverkusen 15.30 1-3
Borussia Dortmund Union Berlin 17.30 4-2
VfL Wolfsburg Eintracht Frankfurt 19.30 1-1

speelronde 4

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Bayer Leverkusen Borussia Dortmund 15.30 3-4 
Union Berlin FC Augsburg  15.30 0-0
SC Freiburg 1.FC Köln 15.30 1-1
TSG Hoffenheim 1.FSV Mainz  15.30 0-2
Greuther Fürth VfL Wolfsburg  15.30 0-2
RB Leipzig   Bayern München 18.30 1-4

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt VfB Stuttgart 15.30 1-1
VfL Bochum   Hertha BSC 17.30 1-3
Borussia Mönchengladbach Arminia Bielefeld 19.30 3-1

speelronde 3

Programma 27 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Borussia Dortmund TSG Hoffenheim 20.30 3-2

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
VfB Stuttgart SC Freiburg 15.30 2-3
1.FSV Mainz Greuther Fürth 15.30 2-0
FC Augsburg Bayer Leverkusen 15.30 1-4
Arminia Bielefeld Eintracht Frankfurt 15.30 1-1
1.FC Köln  VfL Bochum 15.30 2-1
Bayern München Hertha BSC  18.30 5-0

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Union Berlin Borussia Mönchengladbach 15.30 2-1
VfL Wolfsburg RB Leipzig 17.30 1-0

speelronde 2

Programma 20 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
RB Leipzig    VfB Stuttgart 20.30 4-0

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Eintracht Frankfurt FC Augsburg 15.30 4-0
SC Freiburg Borussia Dortmund 15.30 2-1
Hertha BSC VfL Wolfsburg 15.30 1-2
VfL Bochum  1.FSV Mainz  15.30 1-0
Greuther Fürth Arminia Bielefeld 15.30 1-1
Bayer Leverkusen Borussia Mönchengladbach 18.30 4-0-

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
TSG Hoffenheim Union Berlin 15.30 2-2
Bayern München 1.FC Köln 17.30 3-2

speelronde 1

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Borussia Mönchengladbach Bayern München 20.30 1-1

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
VfL Wolfsburg VfL Bochum 15.30 1-0
Union Berlin Bayer Leverkusen 15.30 1-1
VfB Stuttgart Greuther Fürth   15.30 5-1 
FC Augsburg TSG Hoffenheim 15.30 0-4 
Arminia Bielefeld SC Freiburg 15.30 0-0
Borussia Dortmund Eintracht Frankfurt 18.30 5-2

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
1.FSV Mainz RB Leipzig 15.30 1-0 
1.FC Köln Hertha BSC 17.30 3-1