Selecteer een pagina


 

 speelronde 34

Programma 28 mei

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Quick Boys 15.30 1-1
De treffers Spakenburg 15.30 1-3
GVVV Jong sparta 15.30 2-2
Katwijk HHC Hardenberg 15.30 1-0
Excelsior Maassluis ACV 15.30 2-0
Rijnsburgse Boys Noordwijk 15.30 2-3
Koninklijke HFC   Jong Almere city 15.30 2-3
Scheveningen Kozakken Boys 15.30 0-1
AFC FC Lisse 15.30 4-0


 

Actuele stand

Uitslagen overzicht

speelronde 33

Programma 18 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Quick Boys GVVV 15.30 4-1
ACV Katwijk 15.30 3-1
Kozakken Boys De Treffers 15.30 1-2
Noordwijk Scheveningen 15.30 2-2
Spakenburg ADO 20 15.30 3-0
Jong sparta Excelsior Maasskuis 15.30 2-2
HHC Hardenberg AFC 15.30 1-2
FC Lisse Koninklijke HFC 15.30 2-1
Jong Almere city Rijnsburgse Boys 15.30 0-2

 speelronde 32

Programma 11 mei

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Spakenburg 14.30 2-3
Koninklijke HFC HHC Hardenberg 14.30 1-1
Scheveningen Jong Almere city 14.30 2-2
ADO 20 Kozakken Boys 15.00 4-2
Rijnsburgse Boys FC Lisse 15.00 1-1
AFC ACV 15.00 3-0
Katwijk Excelsior Maassluis 15.30 2-1
Jong sparta Quick Boys 15.30 2-2
De treffers Noordwijk 18.00 0-1

 speelronde 31

Programma 4 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior Maassluis AFC 13.30 2-1
Katwijk Jong Sparta 14.30 3-4
ACV Koninklijke HFC 14.30 0-0
Noordwijk ADO 20 14.30  2-2
Spakenburg Quick Boys 14.30 5-1
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys 14.30 3-3
FC Lisse Scheveningen 14.30  0-2
Kozakken Boys GVVV 15.00 0-4
Jong Almere city De treffers 15.30 1-3

speelronde 30

Programma 20 April

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Noordwijk 14.30 2-0
Koninklijke HFC Excelsior Maassluis 14.30 0-2
Scheveningen HHC Hardenberg 14.30 2-2
Quick Boys Kozakken Boys 15.00 1-1
Rijnsburgse Boys ACV 15.00 1-1
AFC Katwijk 15.00 3-2
Jong sparta Spakenburg 15.30 1-1
De Treffers FC Lisse 18.00 2-1

Programma 21 April

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Jong Almere 14.00 2-1

 speelronde 29

Programma 13 April

thuis uit Aanvang uitslag
ACV Scheveningen 14.30  0-3
Excelsior Maassluis Rijnsburgse Boys 14.30 3-0
Noordwijk Quick Boys 14.30 0-0
HHC Hardenberg De treffers 14.30 1-3
FC Lisse ADO 20 14.30 0-1
Kozakken Boys Spakenburg 15.00 0-3
AFC Jong Sparta 15.00 3-1
Jong Almere city GVVV 15.00 3-3
Katwijk Koninklijke HFC 15.30 3-1

 speelronde 28

Programma 6 April

thuis uit Aanvang uitslag
Rijnsburgse Boys Katwijk 13.30 0-3
GVVV FC Lisse 14.30 2-2
Koninklijke HFC AFC 14.30 0-2
Scheveningen Excelsior Maassluis 14.30 2-2
ADO 20 HHC Hardenberg 15.00 3-0
Spakenburg Noordwijk 15.00 8-0
Jong Sparta Kozakken Boys 15.30 1-0
De treffers ACV 18.00 2-1

 

speelronde 27

Programma 30 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ACV ADO 20 14.30  2-2
Excelsior Maassluis De Treffers 14.30 0-1
Noordwijk Kozakken Boys 14.30  1-2
HHC Hardenberg GVVV 14.30 0-1
FC Lisse Quick Boys 14.39 0-2
AFC Rijnsburgse Boys 15.00 1-1
Katwijk Scheveningen 15.30 0-2
Koninklijke HFC Jong Sparta 15.30 1-1
Jong Almere Spakenburg 18.00 2-2

 speelronde 26

Programma 23 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV ACV 14.30 3-1
Scheveningen AFC 14.30 1-1
ADO 20 Excelsior Maassluis 15.00 3-0
Quick Boys HHC Hardenberg 15.00 3-2
Kozakken Boys Jong Almere city 15.00 3-4
Spakenburg FC Lisse 15.00 3-1
Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 15.00 0-2
Jong Sparta Noordwijk 15.30 0-0
De Treffers Katwijk 18.00 3-0

 speelronde 25

Programma 16 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ACV Quick Boys 14.30 1-0
Excelsior Maassluis GVVV 14.30 1-0
HHC Hardenberg Spakenburg 14.30 2-0
FC Lisse Kozakken Boys 14.30 2-1
Rijnsburgse Boys Jong Sparta 15.00 1-4
AFC De treffers 15.00 1-1
Katwijk ADO 20 15.30 4-2
Koninklijke HFC Scheveningen 15.30 1-0
Jong Almere city Noordwijk 15.30 3-1

 

 

Inhalen

Programma 9 maart

thuis .uit Aanvang uitslag
HHC Hardenberg Excelsior Maassluis 14.30 1-0
Rijnsburgse Boys Spakenburg 15.00 4-3
Koninklijke HFC Katwijk 15.30 2-0
De treffers GVVV 18.00 1-4

Inhalen / speelronde 24

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lisse Katwijk 20.00 1-5

Programma 2 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Katwijk 14.30  2-4
Noordwijk FC Lisse 14.30 2-2
Scheveningen Rijnsburgse boys 14.30 0-2
Quick Boys Excelsior Maassluis 15.00 5-0
Kozakken Boys HHC Hardenberg 15.00 1-1
Spakenburg ACV 15.00 2-1
Jong Sparta Jong Almere city 15.30 2-0
De treffers Koninklijke HFC 18.00 1-1

Programma 3 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 AFC 14.00 3-0

speelronde 23

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ACV Kozakken Boys 14.30 1-2
Excelsior Maassluis Spakenburg 14.30 1-1
Scheveningen Jong Sparta 14.30 0-3
HHC Hardenberg Noordwijk 14.30 1-0
FC Lisse Jong Almere city 14.30 1-1
Rijnsburgse Boys De treffers 15.00 2-4
Koninklijke HFC ADO 20 15.00 3-0
AFC GVVV 15.00 3-1

Inhaal wedstrijd

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis 20.15 5-0

 

speelronde 22

Programma 17 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Rijnsburgse Boys 14.00 0-1
GVVV Koninklijke HFC 14.30 2-2
Noordwijk ACV 14.30 2-3
Quick Boys AFC 15.00 2-1
Kozakken Boys Excelsior Maassluis 15.00 2-1
Spakenburg Katwijk 15.00 2-2
Jong Sparta FC Lisse 15.30 3-1
Jong Almere city HHC Hardenberg 15.30 1-0
De Treffers Scheveningen 18.00 2-1

Inhaal wedstrijden

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
AFC Noordwijk 20.00 1-4

Programma 10 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Katwijk Quick Boys 13.30  0-1
ACV Hardenberg 14.30  1-2
Excelsior Maassluis Koninklijke HFC 14.30 0-3
Jong Almere city FC Lisse 14.30 6-1

speelronde 21

Programma 3 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ACV Jong Almere city 14.30 1-0
Excelsior Maassluis Noordwijk 14.30 1-0
Scheveningen ADO 20 14.30 0-1
HHC Hardenberg FC Lisse 14.30 1-1
Rijnsburgse Boys GVVV 15.00 1-2
AFC Spakenburg 15.00 1-3
Katwijk Kozakken Boys 15.30 2-3
Koninklijke HFC Quick Boys 15.30 1-1

Programma 4 februari

thuis uit Aanvang uitslag
De treffers Jong Sparta 18.00 2-1

speelronde 20

Programma 27 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
GVVV Scheveningen 14.30 1-0
Noordwijk Katwijk 14.30 0-1
FC Lisse ACV 14.30  0-1
Quick Boys Rijnsburgse Boys 15.00 2-2
Kozakken Boys AFC 15.00 5-0
Spakenburg Koninklijke HFC 15.00 2-1
Jong Sparta HHC Hardenberg 15.30 0-3
Jong Almere city Excelsior Maassluis 15.30

Programma 28 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 De treffers 14.00 0-2

inhaal wedstrijd

Programma 16 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Lisse Katwijk 20.00 Afgelast

 

speelronde 19 

Programma 20 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
ACV HHC Hardenberg 14.30 Afgelast
Excelsior Maassluis FC Lisse 14.30 5-0
Scheveningen Quick Boys 14.30 0-5
Rijnsburgse Boys Spakenburg 15.00 Afgelast
Katwijk Jong Almere city 15.30 1-3
Koninklijke HFC Kozakken Boys 15.30 1-1
De treffers GVVV 18.00 Afgelast

Programma 21 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Jong Sparta 14.00 1-5

Speelronde 18

Programma 13 Januari

thuis uit Aanvang Uitslag
GVVV ADO 20 14.30 2-1
Noordwijk Koninklijke HFC 14.30 1-1
HHC Hardenberg Excelsior Maassluis 14.30 Afgelast
FC Lisse Katwijk 14.30 Afgelast
Quick Boys De treffers 15.00 2-4
Kozakken Boys Rijnsburgse Boys 15.00  1-2
Spakenburg Scheveningen 15.00 2-0
Jong Sparta ACV 15.30 1-0
Jong Almere AFC 15.30 2-0