Selecteer een pagina

Programma komende week

Programma 6 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Senegal +

Egypte

20.00

4-2  wns

Uitslagen overzicht 

Programma 2 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Burkina Faso Senegal 20.00 1-3

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kameroen

Egypte +

20.00

0-0

 

Programma 30 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Egypte Marokko 16.00 2-1
Senegal Equatoriaal-Guinea 20.00 3-1 

Programma 29 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Ivoorkust Egypte + 17.00 0-0
Mali Equatoriaal-Guinea + 20.00 0-0

Programma 25 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Senegal Kaapverdië 17.00 2-0
Marokko Malawi 20.00 2-1

Programma 24 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Guinee Gambia 17.00 0-1
Kameroen Comoren 20.00 2-1

Programma 23 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Burkina Faso + Gabon 17.00 1-1
Nigeria Tunesië 20.00 0-1

Programma 20 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Sierra Leone Equatoriaal-Guinea 17.00 0-1
Ivoorkust Algerije 17.00 3-1
Mali Mauritanië 20.00 2-0
Gambia Tunesië 20.00 1-0

Programma 19 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Egypte Soedan 20.00 1-0
Guinee-Bissau Nigeria 20.00 0-3

Programma 18 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Malawi Senegal 17.00 0-0
Zimbabwe Guinee 17.00 2-1
Ghana Comoren 20.00 2-3
Gabon Marokko 20.00 2-2

Programma 17 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Burkina Faso Ethiopië 17.00 1-1
Kaapverdië Kameroen 17.00 1-1

Programma 16 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Gambia Mali 14.00 1-1
Ivoorkust Sierra Leone 17.00 2-2
Tunesië Mauritanië 17.00 4-0
Algerije Equatoriaal-Guinea 20.00 0-1

Programma 15 januari

thuiis uit Aanvang uitslag
Nigeria Soedan 17.00 3-1
Guinee-Bissau Egypte 20.00 0-1

Programma 14 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Senegal Guinee 14.00  0-0
Malawi Zimbabwe 17.00 2-1
Marokko Comoren 17.00 2-0
Gabon Ghana 20.00 1-1

Programma 13 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Cameroen Ethiopië 17.00 4-1
Kaapverdië Burkina Faso 20.00 0-1

Programma 12 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Tunesië Mali 14.00 0-1
Mauritanië Gambia 17.45 0-1
Equatoriaal-Guinea Ivoorkust 20.00 0-1

Programma 11 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Algerije Sierra Leone 14.00  0-0
Nigeria Egypte 17.00  1-0
Soedan Guinee-Bissau 20.00 0-0

Programma 10  januari

thuis uit Aanvang uitslag
Senegal Zimbabwe 14.00 1-0 
Guinee Malawi 17.00 1-0
Marokko Ghana 17.00 1-0
Comoren Gabon 20.00 0-1

Programma 9 januari

thuis uit Aanvang uitslag
Kameroen Burkina Faso 17.00 2-1
Ethiopië Kaapverdië 20.00 0-1