Selecteer een pagina

Programma komende week

Speelronde 25

Programma 28 Mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

SV Noordeloos

IFC

14.30

0-6

GSC/ODS

Lekvogels

14.30

4-1

Leerdam sport 55

ASH

14.30

3-5

SVS 65

SSW

14.30

1-6

ZBC 97

Asperen

14.30

3-0

 

Uitslagen overzicht 4e klasse E Zuid1

Speelronde 24

Programma 21 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Herovina

14.30

2-3

Lekvogels

ZBC 97

14.30

1-5

SSW

GSC/ODS

15.00

2-1

IFC

SVS 65

15.15

4-0

Unitas

SV Noordeloos

15.30

4-2

Speelronde 23

Programma 14 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Herivona Unitas 14.30 1-1
GSC/ODS Asperen 14.30 0-1
Leerdam sport 55 IFC 14.30 0-1
ZBC ASH 15.00 1-3
Peursum SSW 15.00 3-1
SVS 65 Lekvogels 15.00 4-2

Speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
SSW  Unitas  19.15  1-2
GSC/ODS  Peursum  19.15  3-2
Leerdam sport 55  SVS 65  19.15  4-3
IFC  Lekvogels  20.00  2-1
Asperen  Herovina  20.00  1-2

speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina ZBC 97 14.30 2-4
Lekvogels Leerdam sport 55 14.30 4-3 
SV Noordeloos GSC/ODS 15.00 3-2
SSW ASH 15.00 1-6
IFC Peursum 15.15 5-2
Unitas Asperen 15.30 2-1

speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
ASH Lekvogels 14.30 1-2
GSC/ODS Herovina 14.30 3-3
ZBC 97 SVS 65 14.30 1-0
Peursum SV Noordeloos 15.00 2-1
Asperen SSW 15.00 3-2 
Unitas Leerdam sport 55 15.00 7-1

Speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Herovina Peursum 14.30  4-0
Leerdam sport 55 GSC /ODS 14.30  2-3
SV Noordeloos Asperen 15.00 1-3
SSW ZBC 97 15.00  1-3
SVS 65 Unitas 15.00  1-4
IFC ASH 15.00 3-1

Programma 19 April

thuis uit Aanvang uitslag
Asperen Peursum 20.00  3-1

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Herovia Lekvogels 14.30 5-2
GSC/ODS ASH 14.30 1-1
ZBC 97 Leerdam sport 55 14.30 2-1
Peursum SVS 65 15.00 4-0
SV Noordeloos SSW 15.00 1-3
Asperen IFC 15.00 0-5

Programma 12 April

thuis uit Aanvang uitslag
Asperen SVS 65 20.00  1-4

Speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
ASH Peursum 14.30 1-1
Lekvogels Unitas 14.30 1-3
Leerdam sport 55 SSW 14.30 4-1
ZBC 97 SV Noordeloos 14.30 4-0
SVS 65 Herovina 15.00 2-2
IFC GSC/ODS 15.00 3-3 

Speelronde 16

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina IFC 14.30  1-5
SV Noordeloos Leerdam sport 55 15.00 4-3,
Peursum ZBC 97 15.00  2-0
SSW Lekvogels 15.00  1-5
Asperen SVS 65 15.00 afgelast
Unitas ASH 15.00  0-0

Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
SSW IFC 20.00 0-5

Speelronde 15

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ASH Asperen 14.30 1-4
Lekvogels Peursum 14.30 2-0
Leerdam sport 55 Herovina 14.30 6-3
ZBC 97 GSC /ODS 14.30 3-1 
SVS 65 SV Noordeloos 15.00 3-2 
IFC Unitas 15.15 3-0

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
SV Noordeloos Unitas 20.00 0-5
Leerdam sport 55 Asperen 20.00 2-4

speelronde 14

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina SV Noordeloos 14.30 3-0
GSC/ODS SVS 65 14.30  3-0
Peursum Leerdam sport 55 15.00 2-5
SSW IFC 15.00 afgelast
Unitas ZBC 97 15.00 2-3
Asperen Lekvogels 15.00  2-2

Programma 16 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Leerdam sport 55 ZBC 97 19.30 3-5

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Peursum GSC /ODS 20.00 3-2

speelronde 13

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ASH SSW 14.30 Afgelast
Lekvogels GSC/ODS 14.30 1-1
ZBC 97 Herovina 14.30 2-2
SV Noordeloos Unitas 15.00 afgelast
SVS 65 Peursum 15.00 4-0

programma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ASH GSC / ODS 20.00 0-0
Unitas Herovina 20.00 3-1

speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina ASH 14.30 2-1
Lekvogels IFC 14.30 2-7 
Peursum GSC/ODS 15.00 Afgelast
SSW SVS 65 15.00 2-2
Asperen Unitas 15.00 1-1

speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ASH IFC 14.30 0-2
GSC/ODS SSW 14.30 2-0
SV Noordeloos Lekvogels 15.00 2-2
Peursum Asperen 15.00 0-0
SVS 65 Leerdam sport 15.00 4-3

speelronde 10 

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ASH GSC/ODS 14.30 afgelast
Lekvogels Herovina 14.30 1-2
SSW Peursum 14.30 1-4
Leerdam sport 55 Unitas 14.30 1-1
Asperen ZBC 97 15.00 3-2,
IFC SV Noordeloos 15.15 5-0

inhaal wedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina Asperen 14.30 3-0
GSC/ODS Leerdam sport 55 14.30 3-1 
ZBC 97 Lekvogels 14.30 4-1
ASH SV Noordeloos 14.30 2-1

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ZBC 97 Peursum 14.30 4-1

Speelronde 9

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina Asperen 14.30 Afgelast
ZBC 97 Lekvogels 14.30 Afgelast 
SV Noordeloos ASH 15.00 2-2
Unitas SSW 15.00 7-4
SVS 65 IFC 15.00 0-0

Speelronde 8

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
ASH Unitas 14.30 4-0
Lekvogels SVS 65 14.30 3-0
Leerdam sport 55 Peursum 14.30 1-1
ZBC 97 SSW 14.30 gestaakt 
Asperen SV Noordeloos 15.00 3-1
IFC Herovina 15.15 4-0

Programma 9 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Leerdam sport 55 SV Noordeloos 19.30 3-4

Programma 13 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Peursum Unitas 15.00 1-2

 

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina Leerdam sport 55 14.30 1-2
GSC/ODS IFC 14.30 Afgelast
SV Noordeloos ZBC 97 15.00 2-2
Peursum Lekvogels 15.00 2-1 
Unitas SVS 65 15.00 Afgelast 
Asperen ASH 15.00 0-0

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina GSC/ODS 14.30 1-2
Lekvogels SSW 14.30 5-2
Leerdam sport 55 SV Noordeloos 14.30 Gestaakt
ZBC 97 Peursum 14.30 Afgelast
SVS 65 ASH 15.00 4-1
IFC Asperen 15.00 2-0

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
GSC/ODS ZBC 97 14.30 2-0
SV Noordeloos Herovina 15.00 3-1
Peursum IFC 15.00 3-5
SSW Leerdam sport 55 15.00 5-0
Untas Lekvogels 15.00 1-1
SVS 65 Asperen 15.00 2-3

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina SVS 65 14.30 4-0
Lekvogels ASH 14.30 1-2
ZBC 97 Unitas 14.30 1-0
SV Noordeoos Peursum 15.00 0-5
Asperen GSC/ODS 15.00 1-2
IFC SSW 15.00 9-1

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ASH Leerdam sport 14.30 3-0
GSC/ODS SV Noordeloos 14.39 1-0
Peursum Herovina 15.00 2-1
SSW Asperen 15.00 2-4
Unitas IFC 15.00 Afgelast
SVS 65 ZBC 87 15.00 2-3

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Herovina SSW 14.30 11-2
GSC/ODS Unitas zaterdag 14.30 2-2
Leerdam sport 55 Lekvogels 14.30 1-2
ZBC 97 IFC 14.30 2-2
Peursum ASH 15.00 2-0
SV Noordeloos SVS 65 15.00 1-2 

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
ASH ZBC 97 14.30 2-1
Lekvogels Asperen 14.30 2-3
SSW SV Noordeloos 15.00 4-1
Unitas Peursum 15.00 0-0
SVS 65 GSC/ODS 15.00 1-1
IFC Leerdam sport 55 15.15 3-1