Selecteer een pagina

Programma komende week

Speelronde 26

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVC

Raamsdonk

14.30

3-0

Terheijden

SAB

14.30

4-1

Noordhoek

RFC

14.30

2-2

DIA

Right’Oh

14.30

3-1

DIOZ

VCW

14.30

1-2

Dussense Boys

DEVO

14.30

10-1

PCP

WDS 19

14.30

0-1

Speelronde 25

Programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right’Oh

PCP

14.30

2-4

SAB

Noordhoek

14.30

1-1

DEVO

DIA

14.30

0-6

RFC

SVC

14.30

1-2

VCW

Terheijden

14.30

1-1

WDS 19

DIOZ

14.30

2-1

Raamsdonk

Dussense Boys

14.30

5-2

Speelronde 24

Programma 21 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
SVC DEVO 19.00 3-1

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Terheijden Raamsdonk 14.30 3-3
DIOZ SAB 14.30 0-0
DIA VCW 14.30 1-1
Noordhoek WDS 19 14.30 1-1 
Dussense Boys Right’Oh 14.30 1-3
PCP RFC 14.30 4-0

Speelronde 23

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh DIOZ 14.00  1-0
DEVO Noordhoek 14.00  2-2
RFC Terheijden 14.00  2-2
SAB SVC 14.30  3-3
VCW Dussense Boys 14.30  3-1
WDS 19 DIA 14.30  2-0
Raamsdonk PCP 14.30  3-2

Speelronde 22

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
DIOZ DEVO 19.15 4-0
PCP SAB 19.15 2-2
Terheijden SVC 20.00 3-1
Noordhoek Right’Oh 20.00 2-1
DIA Dussense Boys 20.00 3-5
WDS 19 VCW 20.15 2-1

Speelronde 21

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO Raamsdonk 14.00 0-4
SAB Right’Oh 14.30 2-1
Terheijden DIOZ 14.30 3-3
SVC PCP 14.30 2-1
DIA RFC 14.30 3-1
Dussense Boys WDS 19 14.30 5-2
VCW Noordhoek 14.30 3-2

Speelronde 20

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh VCW 14.00 3-0
RFC DEVO 14.00 6-0
SVC WDS 19 14.30 2-4
Noordhoek DIA 14.30 0-1
DIOZ Dussense Boys 14.30 3-0
Raamsdonk SAB 14.30 1-1
PCP Terheijden 14.30 1-2

Speelronde 19

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO PCP 14.00 1-3
SAB RFC 14.30  0-3
Terheijden Right’Oh 14.30 5-2
DIA DIOZ 14.30 3-0
Dussense Boys Noordhoek 14.30  0-1
VCW SVC 14.30 0-0
WDS 19 Raamsdonk 14.30 0-0

Speelronde 18 

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh WDS 19 14.00 3-1
DEVO Terheijden 14.00 0-1 
RFC VCW 14.00 1-0
SAB Dussense Boys 14.30 0-7
SVC Noordhoek 14.30 0-3
Raamsdonk DIOZ 14.30 1-2
PCP DIA 14.30 2-1

Speelronde 22

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Raamsdonk RFC 17.00 1-3

Programma 14 april

thuis uit Aanvang uitslag
WDS 19 Terheijden 20.30 0-5

Speelronde 17

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO Right’Oh 14.30  3-1
Noordhoek PCP 14.30 1-1
DIOZ RFC 14.30  3-4
DIA Raamsdonk 14.30  1-0
Dussense Boys SVC 14.30  1-1
VCW SAB 14.30  1-3
WDS 19 Terheijden 14.30 Afgelast

Speelronde 16

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO WDS 19 14.00  0-2,
RFC Right’Oh 14.00 3-2
SAB DIA 14.30  0-0
SVC DIOZ 14.30  2-1
Terheijden Dussense Boys 14.30  2-1
Raamsdonk Noordhoek 14.30  5-3
PCP VCW 14.30 4-1

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh Raamsdonk 14.15 2-4
DIA SVC 14.30 2-1
Noordhoek Terheijden 14.30 1-0
DIOZ PCP 14.30 1-1
Dussense Boys RFC 14.30 0-1
VCW DEVO 14.30 4-2
WDS 19 SAB 14.30 2-3

Uitslagen overzicht 4e klasse C zuid1

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
SVC SAB 20.00 5-0
WDS 19 Right’Oh 20.00 1-2

speelronde 14

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RFC WDS 19 14.00 3-0
SAB DEVO 14.30 2-1
SVC Right’Oh 14.30 4-1
Terheijden DIA 14.30 0-0
Noordhoek DIOZ 14.30 1-2
Raamsdonk VOC 14.30 3-1
PCP Dussense Boys 14.30 1-0

Inhaal wedstrijden 

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RFC Raamsdonk 19.30 4-2
Dussense Boys DIA 20.00 2-2

Speelronde 13

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh SAB 14.00 6-1
DEVO SVC 14.00 1-5
DIA Noordhoek 14.30 2-1
DIOZ Terheijden 14.30 2-2
Dussense Boys Raamsdonk 14.30 3-0
VCW RFC 14.30 1-3
WDS 19 PCP 14.30 1-3 

Programma 10 maart

thuis uit Aanvang uitslag
DIOZ Raamsdonk 20.00 3-0

Programma 3 maart, speelronde 10/11

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO Dussense Boys 20.00 1-1
Terheijden RFC 20.00 2-3
Noordhoek VCW 20.00 2-2

Programma 6 maart, Speelronde 12

thuis uit Aanvang uitslag
RFC Raamsdonk 14.00 niet gemeld
SAB DIOZ 14.30 2-0
Terheijden VCW 14.30 2-0
Noordhoek DEVO 14.30 2-1
Dussense Boys DIA 14.30 1-1
PCP SVC 14.30 4-0

speelronde 11

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh Noordhoek 19.30 3-0
Raamsdonk Terheijden 20.00 1-1
DIOZ DIA 20.15 4-2

speelronde 11

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
RFC PCP 14.30 5-0

speelronde 11

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh Noordhoek 19.30 3-0
Raamsdonk Terheijden 20.00 1-1
DIOZ DIA 20.15 4-2

speelronde 10 

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
DIA DEVO 14.00 2-0
Dussense Boys SAB 14.30 7-0
WDS 19 SVC 14.30 1-2
PCP Right’Oh 14.30 4-4

Programma 17 februari, speelronde 8 

thuis uit Aanvang uitslag
DIOZ SVC 19.30 3-2
PCP DEVO 19.30 2-0

Inhaalwedstrijden 

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh Dussense Boys 14.00 2-5
RFC Noordhoek 14.30 2-0
DEVO DIOZ 14.30 0-3
SAB PCP 14.30 2-2
VCW WDS 19 14.30 2-1

speelronde 9

 

 

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
RFC Noordhoek 14.00 Afgelast
SAB PCP 14.00 Afgelast
SVC Terheijden 14.30 NNB
VCW DIA 14.30 0-4
Raamsdonk WDS 19 14.30 2-2

speelronde 8

 

 

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh Terheijden 14.00 1-7
Noordhoek Raamsdonk 14.30 1-0
DIOZ SVC 14.30 NNB
DIA SAB 14.30 3-0
Dussense Boys VCW 14.30 8-0 
WDS 19 RFC 14.30 0-4
PCP DEVO 14.30 Afgelast

speelronde 2

 

Programma 23 november

thuis uit Aanvang uitslag
PCP Noordhoek 20.00 4-1

Programma 14 November

Thuis uit Aanvang uitslag
SAB Terheijden 14.30 0-2

speelronde 7

 

 

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO Right’Oh 14.00 0-4
RFC Dussense Boys 14.00 4-3
SAB WDS 19 14.30 5-2
SVC VCW 14.30 1-0
Terheijden Noordhoek 14.30 6-1
Raamsdonk DIA 14.30 0-1
PCP DIOZ 14.30 0-1

speelronde 6

 

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Noordhoek SVC 17.00  2-2

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh RFC 14.00  0-2
SAB Raamsdonk 14.30  3-5
DIA PCP 14.30 1-2
Dussense Boys Terheijden 14.30  2-5
VCW SIOZ 14.30 0-1
WDS 19 DEVO 14.30 2-1

speelronde 5

 

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
DEVO SAB 14.00 0-5
RFC DIA 14.00 4-0
Terheijden WDS 19 14.30 3-2 
SVC Dussense Boys 14.30 5-3
DIOZ Noordhoek 14.30 3-3
VCW PCP 14.30 2-2
Raamsdonk Right’Oh 14.30 3-3

speelronde 4

 

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh SVC 14.00  0-0
DEVO RFC 14.00  0-4
SAB VCW 14.30  1-2
DIA Terheijden 14.30  4-0
Dussense Boys DIOZ 14.30  3-1
WDS 19 Noordhoek 14.30  3-1
PCP Raamsdonk 14.30  1-0

speelronde 3

 

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
RFC SAB 14.00 3-2
SVC DIA 14.30  2-2
Terheijden PCP 14.30  5-2
Noordhoek Dussense Boys 14.30 0-3
DIOZ WDS 19 14.30  2-7
VCW Right’Oh 14.30  1-2
Raamsdonk DEVO 14.30 4-1

speelronde 2

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Right’Oh DIA 14.00 2-2
DEVO DCW 14.00 1-1
RFC DIOZ 14.00 5-2
SAB Terheijden 14.30 Afgelast
WDS 19 Dussense Boys 14.30 1-5
Raamsdonk SVC 14.30 Afgelast
PCP Noordhoek 14.30 2-3 

speelronde 1

 

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
VOC RFC 14.00 2-0
Terheijden DEVO 14.00 4-2
Noordhoek SAB 14.00 1-2
DIA WDS 19 14.00 2-2
DIOZ Right’Oh 14.30 2-5
Dussense Boys PCP 14.30 5-0
VCW Raamsdonk 14.30 2-1