Selecteer een pagina

3e kwalificatieronde Conference League

Programma 12 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Astana

KUPS

15.00

4-3

Qarabağ

AEL Limassol

18.00

1-0

FK Bodø/Glimt

Prishtina

18.00

2-0

Molde FK

Trabzonspor +

18.00

1-1

Rubin Kazan

Raków Częstochowa

18.00

0-1

Hammarby IF

Cukaricki Stankom

18.45

5-1

MSK Zilina

Tobol Kustanai

18.45

5-0

Rīgas FS

KAA Gent

19.00

0-1

PAOK Saloniki

Bohemians

19.00

2-0

Hapoel Be’er Sheva

Slask Wroclaw

19.00

4-0

Viktoria Plzen

The New Saints

19.00

3-1

Maccabi Tel Aviv

Spartak Trnava

19.30

1-0

Fola Esch

Linfield

19.30

2-1

FC Basel

Újpesti TE

19.30

4-0

Velež

IF Elfsborg

20.00

1-4

Anderlecht

LACI

20.00

2-1

NK Rijeka

Hibernian

20.00

4-1

Kopenhagen

Lokomotiv Plovdiv

20.00

4-2

Sivasspor

Dinamo Batumi

20.00

1-1

Hibernians

RIGA

20.00

1-4

Teuta Durrës

Shamrock Rovers

20.00

0-2

Olimpija

Santa Clara

20.00

0-1

Feyenoord

FC Luzern

20.00

3-0

Larne

Paços Ferreira

20.30

1-0

HB

Maccabi Haifa

20.45

1-0

Aberdeen

Breidablik

20.45

2-1

Dundalk

Vitesse

21.00

1-2

Partizan Belgrado +

Sochi

21.00

2-2

LASK Linz

Vojvodina Novi Sad

21.00

6-1

NK Osijek

CSKA Sofia

21.15

1-1

 

Programma 10 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Shakhtyor Karaganda

Kolos Kovalivka

16.00

0-0

NK Domzale

Rosenborg BK

20.00

1-2

Programma 3 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Bohemians PAOK Saloniki 20.45 2-1
Linfield Fola Esch 20.45 1-2

Programma 5 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Tobol Kustanai MSK Zilina 18.00 0-0
Sochi Partizan Belgrado 18.00 1-1
Lokomotiv Plovdiv FC Kopenhagen 18.00 1-1
KUPS Astana 18.00 1-1
IF Elfsborg Velež 18.45 1-1
AEL Limassol Qarabağ 19.00 1-2
Dinamo Batumi Sivasspor 19.00 0-7
Riga Hibernians 19.00 0-1
Maccabi Haifa HB 19.00 7-2
Vojvodina Novi Sad LASK Linz 19.00 0-1
CSKA Sofia NK Osijek 19.00 4-2
Vitesse Dundalk 19.00 2-2
LACI Anderlecht 19.00 0-3
Rosenborg BK NK Domzale 19.00 6-1
Trabzonspor Molde FK 19.30 3-3
Kolos Kovalivka Shakhtyor Karaganda 20.00 0-0
Slask Wroclaw Hapoel Be’er Sheva 20.00 2-1
Prishtina FK Bodø/Glimt 20.00 2-1
Paços Ferreira Larne 20.00 4-0
Spartak Trnava Maccabi Tel Aviv 20.15 0-0
KAA Gent Rīgas FS 20.30 2-2
FC Luzern Feyenoord 20.30 0-3
The New Saints Viktoria Plzen 20.45 4-1
Hibernian NK Rijeka 20.45 1-1
Cukaricki Stankom Hammarby IF 21.00 3-1
Shamrock Rovers Teuta Durrës 21.00 1-0
Újpesti TE FC Basel 21.00 1-2
Raków Częstochowa Rubin Kazan 21.00 0-0
Breidablik Aberdeen 21.00 2-3
Santa Clara Olimpija 22.30 2-0