Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Charlois

GSC /ODS

14.30

4-1

Be Ready

RCD

14.30

1-0

SC Emma

FC Dordrecht AM

14.30

4-1

Oosterhout

Virtus

14.30

2-1

SC Gastel

Irene’58

14.30

6-1

Slikkerveer

Dubbeldam

14.30

4-2

 

speelronde 25

Programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RCD

Steeds Hooger

14.30

1-1

Dubbeldam

Oosterhout

14.30

1-1

GSC/ODS

SC Emma

14.30

1-1 

Irene’58

Be Ready

14.30

0-10

FC Doorvecht AM

Slikkerveer

14.30

5-1

Virtus

SC Gastel

14.30

3-4

speelronde 24

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Charlois Dubbeldam 14.00 6-4
Slikkerveer Virtus 14.00 1-1
Steeds Hooger GSC/ODS 14.00 2-5
Be Ready FC Doorvecht AM 14.30 7-1
Oosterhout Irene’58 14.30 6-1

speelronde 23

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
RCD SC Gastel 14.00  1-2
Dubbeldam Be Ready 14.00  4-4
Virtus SC Emma 14.00  3-0
Irene’58 Steeds Hooger 14.00  6-3
FC Dordrecht Charlois 14.00  1-0
GSC/ODS Slikkerveer 14.30 1-1

speelronde 22

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Dubbeldam FC Dordrecht 19.30 4-1
Steeds Hooger Virtus 20.30 8-2 
Be Ready GSC/ODS 20.30 3-4 
Irene’58 SC Emma 20.30 1-0
Charlois Slikkerveer 20.30 0-3
SC Gastel Oosterhout 20.30 2-2

speelronde 21

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Charlois Steeds Hooger 14.00 3-0
Virtus Dubbeldam 14.00 6-2
Slikkerveer Be Ready 14.00 3-2
Oosterhout RCD 14.30 2-1 
GSC/ODS Irene’58 14.30 9-0
SC Gastel FC Dordrecht 14.30 7-0

speelronde 20

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
SC Emma SC Gastel 14.00 1-3
Dubbeldam GSC/ODS 14.30 3-2 
Slikkerveer RCD 14.30 5-1 
Steeds Hooger Oosterhout 14.30 0-4 
FC Dordrecht Virtus 14.30 0-8
Be Ready Charlois 14.30 1-7

speelronde 19

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
RCD Dubbeldam 14.00 2-2
Virtus Be Ready 14.00 1-1 
Charlois Irene’58 14.00 9-0
Oosterhout SC Emma 14.30 3-1
GSC/ODS FC Dordrecht AM 14.30 4-2
SC Gastel Steeds Hooger 14.30 8-0

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer SC Emma 14.00 5-2
Virtus Charlois 14.00 3-2
Irene’58 RCD 14.00 0-2
Dubbeldam Steeds Hooger 14.30 4-0
GSC/ODS Oosterhout 14.30 2-1
Be Ready SC Gastel 14.30 0-2

Programma 14 april

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer Steeds Hooger 20.00 4-0

Programma 7 April

thuis uit Aanvang uitslag
Virtus Slikkerveer 20.30 3-1

speelronde 17

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
HOVD/SJSCR GSC/ODS 14.00  0-3
Irene’58 Virtus 14.00  0-3
SC Emma Be Ready 14.00  2-1
RCD Charlois 14.00  0-0
Steeds Hooger FC Dordrecht 14.30  2-3
Oosterhout Slikkerveer 14.30  1-2
SC Gastel Dubbeldam 14.39  2-1

speelronde 16

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
Charlois Oosterhout 14.00  0-1
Slikkerveer Steeds Hooger 14.00  Afgelast 
Dubbeldam SC Emma 14.00  2-1
Virtus RCD 14.00  2-2
Be Ready HOVD/SJSCR 14.30  3-0
GSC/ODS SC Gastel 14.30  0-5
FC Dordrecht Irene’58 14.30  3-1

Programma 31 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Be Ready Slikkerveer 20.30 2-4

Uitslagen overzicht 3e klasse B West2

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
SC Emma Charlois 14.00 2-1
RCD GSC/ODS 14.00 1-1
Irene’58 Dubbeldam 14.00 1-5
HOVD/SJSCR Virtus 14.00 3-4
Steeds Hooger Be Ready 14.30 0-4
Oosterhout FC Dordrecht 14.30 5-2
SC Gastel Slikkerveer 14.30 3-1

Speelronde 14

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Oosterhout SC Gastel 20.30 1-2
SC Emma Virtus 20.30 0-1

Speelronde 14

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer Irene’58 14.00 8-0
Dubbeldam HOV/DJSCR 14.00 5-2 
Charlois SC Gastel 14.00 0-2
SC Emma Steeds Hooger 14.00 3-0
FC Dordrecht AM RCD 14.30 2-1 
Be Ready Oosterhout 14.30 0-4
GSC /ODS Virtus 14.30 0-3

Inhaalwedstrijden

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Be Ready Virtus 20.00 1-1
Irene’58 SC Emma 20.30 0-3
Steeds Hooger SC Gastel 20.30 0-6
Charlois HOV/DJSCR 20.30 1-4

 

speelronde 13

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
HOV/DJSCR FC Dordrecht AM 14.00 2-1
RCD Be Ready 14.00 2-0 
Irene’58 GSC / ODS 14.00 1-3
Steeds Hooger Charlois 14.00 1-2
Oosterhout Dubbeldam 14.30 1-1
SC Gastel SC Emma 14.30 3-0

Programma 10 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Be Ready Steeds Hooger 20.30 6-2

speelronde 12

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
RCD Irene’58 14.00 3-0
Slikkerveer Be Ready 14.00 Afgelast
FC Dordrecht AM Dubbeldam 14.30 2-3
GSC/ODS Steeds Hooger 14.30 0-0
Oosterhout SC Gastel 14.30 Niet gemeld 

speelronde 11

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer GSC/ODS 14.30 4-2
HOV/DJSCR RCD 14.30 2-1
Dubbeldam Charlois 14.30 0-2

speelronde 11

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Virtus Oosterhout 20.00 2-1

Programma 22 februari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Dordrecht AM Be Ready 20.00 0-2

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
SC Emma HOV/DJSCR 14.00 4-0
Charlois FC Dordrecht AM 14.00 3-2
RCD Slikkerveer 14.00 3-2
Be Ready Irene’58 14.30 6-1
SC Gastel Virtus 14.30 1-1
Oosterhout GSC/ODS 14.30 1-1

inhaal wedstrijden 

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
RCD Oosterhout 14.30 0-2
Irene’58 SC Gastel 14.30 1-6
GSC/ODS Dubbeldam 14.30 2-1
Be Ready Steeds Hooger 14.30 Afgelast

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Irene’58 Oosterhout 14.30 1-4

speelronde 9

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer Charlois 14.00 4-3
HOV/DJSCR SC Gastel 14.00 2-2
Dubbeldam RCD 14.00 2-3 
Virtus Steeds Hooger 14.00 7-0
Irene’58 Oosterhout 14.00 Afgelast
GSC/ODS Be Ready 14.30 2-2
FC Dordrecht AM SC Emma 14.30 1-2

speelronde 5/8

Programma 25 november

thuis uit Aanvang uitslag
Dubbeldam Irene’58 29.00 3-0

Programma 25 november

thuis uit Aanvang uitslag
Charlois SC Emma 20.00 2-2

speelronde 8

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
Steeds Hooger Slikkerveer 14.00 2-3
RCD FC Dordrecht AM 14.00 0-1
SC Emma Dubbeldam 14.00 1-3 
Irene’58 Charlois 14.00 0-6
Oosterhout HOV/DJSCR 14.30 0-1
SC Gastel GSC/ODS 14.30 5-0

speelronde 2/3

Programma 14 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer SC Gastel 14.00 3-1
GSC/ODS Charlois 14.30 5-1

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Slikkerveer HOV/DJSCR 14.00 2-3
Virtus Irene’58 14.00 4-0
Dubbeldam SC Gastel 14.00 3-3
Be ready Steeds Hooger 14.30 Afgelast 
GSC/ODS RCD 14.30 2-2
FC Dordrecht AM Oosterhout 14.30 2-2

speelronde 6

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
HOV/DJSCR Steeds Hooger 14.00  4-2
Irene’58 FC Dordrecht AM 14.00  1-3
Oosterhout Charlois 14.30  2-1
SC Gastel Be Ready 14.30  2-0
GSC/ODS Dubbeldam 14.30  Afgelast

speelronde 5

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Charlois RCD 14.00 4-3
Slikkerveer Oosterhout 14.00 2-4
Steeds Hooger SC Emma 14.00 1-4
HOV/DJSCR Be Ready 14.00 3-2
Dubbeldam Irene’58 14.00 Afgelast
Virtus GSC/ODS 14.00 3-0
FC Dordrecht AM SC Gastel 14.30 0-6

speelronde 4

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
RCD SC Emma 14.00  1-3
Virtus FC Dordrecht AM 14.00  3-0
Irene’58 Slikkerveer 14.00  1-5
Oosterhout Steeds Hooger 14.30  2-0
Be Ready Dubbeldam 14.30  0-5
SC Gastel Charlois 14.30  8-0
GSC/ODS HOV/DJSCR 14.30  1-0

speelronde 3

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Charlois Be Ready 14.00  3-2
Steeds Hooger RCD 14.00 2-4
HOV/DJSCR Irene’58 14.00 5-1
SC Emma Oosterhout 14.00 1-0
Dubbeldam Virtus 14.00  2-5
FC Dordrecht AM GSC/ODS 14.30 2-3

speelronde 2

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Be Ready SC Emma 14.00 1-1
RCD Oosterhout 14.00 Afgelast
Dubbeldam Slikkerveer 14.00 3-2
virtus HOV/DJSCR 14.00 5-0
Irene’58 SC Gastel 14.00 Afgelast
GSC/ODS Charlois 14.30 Afgelast
FC Dordrecht AM Steeds Hooger 14.30 1-2

speelronde 1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Charlois Virtus 14.00 3-2
Slikkerveer FC Dordrecht AM 14.00 1-0
Steeds Hooger Irene’58 14.00 5-2
HOV/DJSCR Dubbeldam 14.30 2-2
SC Emma GSC/ODS 14.00 1-0
Oosterhout Be Ready 14.30 3-1
SC Gastel RCD 14.30 3-2