Selecteer een pagina

     

Programma komende week

speelronde 34

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Gemert

14.00

0-2

JOS Watergraafmeer

Blauw geel 38

14.00

2-2

Dongen

EVV

14.00

0-2

Groene ster

sv OSS 1920

14.00

3-4

HSC 21

Westlandia

14.00

2-1

USV Hercules

ADO 20

14.00

3-3

RKAVV DEM

UNA

14.00

2-1

Hoogland

GVV Unitas

14.00

2-1

OFC

Quick

14.00

3-0

Programma 2  Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dongen

Gemert

19.30

 

 

Programma 1 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

sv OSS 1920

USV Hercules

20.00

1-1

speelronde 33

Programma 29 mei

thuis uit Aanvang Uitslag
Westlandia Groene Ster 14.00 3-0
ADO 20 JOS Watergraafmeer 14.00 4-2
Quick USV Hercules 14.00 0-1
Blauw geel 38 Dongen 14.00 0-2
UNA Hoogland 14.00 1-1 
Gemert OFC 14.00 1-1
SV OSS 20 HSC 21 14.00 3-0
Unitas RKAVV DEM 14.00 0-2
EVV Hollandia 14.00 1-0

Inhaalwedstrijden

speelronde 32

Programma 25 mei

thuis uit Aanvang uitslag
OFC ADO 20 20.00 0-0

Programma 26 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia GVV Unitas 14.00 1-1
JOS Watergraafmeer EVV 14.00 4-1
Dongen Gemert 14.00 Afgelast
USV Hercules Westlandia 14.00 6-3
RKAVV DEM SV OSS 20 14.00 0-0
Hoogland Quick 14.00 3-0
HSC 21 UNA 14.30 7-2
Groene Ster Blauw geel; 38 19.00 1-1

speelronde 31

Programma 21 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
UNA Hollandia 19.30 3-4

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 HSC 21 14.00 4-1
Quick Groene Ster 14.00 0-1
GVV Unitas Dongen 14.00 1-2
Gemert Hoogland 14.00 2-3 
Westlandia JOS watergraafmeer 14.00 2-2
Blauw geel 38 RKAVV DEM 14.00 2-1
SV OSS 1920 USV Hercules 14.30 6-1
EVV OFC 14.30 0-2

speelronde 30

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia Blauw geel 38 14.00  1-1
Gemert EVV 14.00  3-4
JOS Watergraafmeer UNA 14.00  1-3
Dongen sv OSS 1920  14.00  1-2
USV Hercules Groene Ster 14.00  3-2
RKAVV DEM Westlandia 14.00  3-2
Hoogland ADO 20 14.00  0-2
HSC 21 Quick 14.30 3-3
OFC GVV Unitas 14.30 0-0

speelronde 29

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Hollandia 14.00 1-0
Quick RKAVV DEM 14.00 3-0
GVV Unitas EVV 14.00 2-0
Jos Watergraafmeer Dongen 14.00 3-2
USV Hercules Blauw geel 38 14.00 7-1
Westlandia Hoogland 14.00 4-1
sv OSS 1920  Gemert 14.30 0-0
Groene Ster HSC 21 14.30 0-3
UNA OFC 14.30 1-0

Programma 28 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Dongen Quick 20.00 5-3

Speelronde 28

Programma 1 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia USV Hercules 14.00 1-3
Unitas Westlandia 14.00 1-3
Gemert Groene Ster 14.00 1-2
Dongen UNA 14.00 0-1
RKAVV DEM ADO 20 14.00 3-2
Blauw geel 38 Quick 14.00 0-1
Hoogland SV OSS 1920 14.00 2-2
EVV HSC 21 14.30 1-4 
OFC Watergraafmeer 14.30 4-0

Speelronde 27

Programma 23 April

thuis uit Aanvang uitslag
Groene Ster EVV 19.30 3-2
UNA Blauw geel 19.30 0-1

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 GVV Unitas 14.00 4-1
Quick Hollandia 14.00 4-0
Jos watergraafmeer Hoogland 14.00 1-3
USV Hercules RKAVV DEM 14.00 0-1
Westlandia Dongen 14.00 3-2
SV OSS 20 OFC 14.30 1-3
HSC 21 Gemert 14.30 3-2

Speelronde 26

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
RKAVV DEM Groene Ster 14.00 1-0
Blauw geel 38 Westlandia 14.00 4-0
Quick SV O.S.S. 20 14.00 0-2
Hoogland HSC 21 14.00 0-1
Unitas USV Hercules 14.00 1-0 
Dongen OFC 14.00 1-1
Gemert UNA 14.00 1-2 
Hollandia JOS Watergraafmeer 14.00 0-1
EVV ADO 20 14.30 1-1

Speelronde 25

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Dongen 14.00 2-2
USV Hercules Hoogland 14.00 1-2
Westlandia Quick 14.00 0-0
Groene Ster Unitas 14.30 1-2
OFC Hollandia 14.30 3-5
HSC 21 RKAVV DEM 14.30 1-0

Programma 14 April

Thuis uit Aanvang uitslag
sv OSS 1920 Blauw geel 38 19.30 0-1
JOS watergraafmeer Gemert 20.00 2-3
UNA EVV 20.00 1-2

Programma 13 April

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia HSC 21 20.00 0-4

Speelronde 24

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
Hoogland Groene Ster 14.00  1-0
RKAVV DEM OFC 14.00  3-0
Westlandia SV O.S.S. 20 14.00  1-3
Quick UNA 14.00  3-1
Blauw geel 38 HSC 21 14.00  2-0
Dongen Hollandia 14.00  1-0
Gemert ADO 20 14.00  2-2
Unitas JOS Watgraafmeer 14.00  0-0
EVV USV Hecules 14.30  1-3

Programma 6 April

thuis uit Aanvang uitslag
Quick EVV 19.30 5-0
sv OSS 1920  GVV Unitas 19.30 3-2
Groene Ster UNA 19.30 2-0
HSC 21 OFC 19.30 1-1
Blauw geel 38 Gemert 19.30 2-5
Westlandia ADO 20 20.00 0-2
RKAVV DEM Dongen 20,00 2-1
Hoogland Hollandia 20.00 0-4
USV Hercules JOS Watergraafmeer 20.15 3-0

 Speelronde 23

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 sv OSS 1920   14.00  1-1
Hollandia RKAVV DEM 14.00  0-2
Gemert GVV Unitas 14.00  3-1
JOS Watergraafmeer Groene Ster 14.00  2-3
Dongen Quick 14.00  Afgelast 
HSC 21 USV Harcules 14.30  0-3
UNA Westlandia 14.30  6-0
EVV Hoogland 14.30  0-0

Programma 30 maart

thuis uit aanvang uitslag
OFC Groene Ster 19.30 2-2
Westlandia Hollandia 20.00 3-0
EVV Jos watergraafmeer 20.00 0-0

speelronde 20

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Quick Gemert 14.00 1-3
USV Hercules Dongen 14.00  1-3
Westlandia OFC 14.00  0-1
RKAVV DEM EVV 14.00  2-2
Blauw geel 38 Hoogland 14.00  5-1
sv OSS 1920 JOS Watergraafmeer 14.30 6-0
Groene Ster Hollandia 14.30  5-1
HSC 21 GVV Unitas 14.30  4-0
UNA ADO 20 14.30  0-2

Programma 23 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia sv OSS 1920 19.30  3-1
GVV Unitas Blauw geel 38 19.30  0-0
JOS Watergraafmeer HSC 21 19.30  1-0
EVV Westlandia 19.30  0-1
OFC Groene Ster 19.30 Afgelast
ADO 20 Quick 20.00  0-1
Gemert RKAVV DEM 20.00  2-3
Dongen Hoogland 20.00  2-0
UNA USV Hercules 20.00  1-5

speelronde 19

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia HSC 21 14.00 Afgelast
ADO 20 Blauw geel 38 14.00 2-1
GVV Unitas UNA 14.00 1-4
Gemert Westlandia 14.00 1-0
Jos watergraafmeer Quick 14.00 1-2
Dongen Groene Ster 14.00 2-1
Hoogland RKAVV DEM 14.00 0-1
EVV sv OSS 1920   14.30 1-3
OFC USV Hercules 14.30 1-2

Uitslagen overzicht

Programma 16 maart

thuis uit Aanvang uitslag
sv OSS 1920 Westlandia 20.00 2-1
ADO 20 Hoogland 20.00 3-0
Blauw geel 38 USV Hercules 20.15 0-1

speelronde 18

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Quick GVV Unitas 14.00 3-0
USV Hercules Gemert 14.00 1-2
RKAVV DEM Jos watergraafmeer 14.00 0-1 
Blauw geel 38 EVV 14.00 0-1
Hoogland OFC 14.00 4-1 
sv OSS 1920 UNA 14.30 0-0
Groene Ster ADO 20 14.30 1-0
HSC 21 Dongen 14.30 4-3

Programma 9 maart

thuis uit Aanvang uitslag
USV Hercules HSC 21 19.30 1-0
JOS Watergraafmeer Westlandia 19.30 2-2
Groene Ster Quick 19.30 1-0
EVV UNA 19.30 0-1
Hollandia ADO 20.00 0-1
OFC Gemert 20.00 4-1

speelronde 17

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Hoogland 14.00 Afgelast
Hollandia Quick 14.00 2-0
GVV Unitas Groene Ster 14.00 1-1
Gemert HSC 21 14.00 3-1
Dongen Westlandia 14.00 0-0
Blauw geel 38 USV Hercules 14.00 Afgelast
UNA RKAVV DEM 14.30 3-0
EVV Jos watergraafmeer 14.30 Afgelast
OFC sv OSS 1920 14.30 1-0

speelronde 16

Programma 27  februari

thuis uit Aanvang uitslag
Quick Blauw geel 38 14.00 3-2
Hollandia Dongen 14,00 0-2
RKAVV DEM GVV Unitas 14.00 1-2
HSC 21 ADO 20 14.00 3-1
SV OSS 1920 Westlandia 14.30 Afgelast
Groene Ster USV Hercules 14.30 2-1

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
EVV Gemert 20.00 2-2
Hoogland UNA 20.00 2-2

speelronde 15

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 RKAVV DEM 14.00 2-1
GVV Unitas Hollandia 14.00 0-3
Gemert Jos Watergraafmeer 14.00 4-3
USV hercules Quick 14.00 1-3
Westlandia HSC 21 14.00 1-0
Blauw geel 38 Groene Ster 14.00 1-1
SV OSS 1920 Hoogland 14.30 4-1
UNA Dongen 14.30 0-1 
OFC EVV 14.30 2-0 

Inhaal wedstrijden

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 EVV 14.00 2-2
Quick HSC 21 14.00 1-0
Westlandia RKAVV DEM 14.00 0-2
Groene Ster Dongen 14.30 2-2
UNA Gemert 14.30 0-0

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Gemert 14.00 2-5

speelronde 14

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia ADO 20 14.00 Afgelast
Jos Watergraafmeer Westlandia 14.00 Afgelast
Dongen GVV Unitas 14.00 2-0
RKAVV DEM Blauw geel 38 14.00 1-4
Hoogland USV Hercules 14.00 1-2
EVV UNA 14.00 Afgelast
Groene Ster Quick 14.30 Afgelast
HSC 21 SV OSS 1920 14.30 4-0
OFC Gemert 14.30 Afgelast

speelronde 13

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 EVV 14.00 Afgelast
Quick HSC 21 14.00 Afgelast
GVV Unitas OFC 14.00 4-3
USV Hercules Hollandia 14.00 2-0 
Westlandia RKAVV DEM 14.00 Afgelast
Blauw geel 38 Jos Watergraafmeer 14.00 3-1
sv OSS 1920 Dongen 14.30 1-1
Groene Ster Hoogland 14.30 3-1
UNA Gemert 14.30 Afgelast

speelronde 12

Programma 14 november

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia Westlandia 14.00 2-0
Gemert sv OSS 1920 14.00 2-1
JOS Watergraafmeer ADO 20 14.00 1-4
Dongen USV Hercules 14.00 2-2 
RKAVV DEM Quick 14.00 2-2
Hoogland Blauw geel 38 14.00 2-1
HSC 21 Groene Ster 14.30 0-1
EVV GVV Unitas 14.30 1-2
OFC UNA 14.30 2-0

speelronde 11

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Gemert 14.00 Afgelast
Quick Hoogland 14.00 0-2
GVV Unitas HSC 21 14.00 1-0
USV Hercules OFC 14.00 2-3
Westlandia EVV 14.00 1-1
Blauw geel 38 Hollandia 14.00 4-0
sv OSS 1920 RKAVV DEM 14.30 0-1
Groene Ster Dongen 14.30 Afgelast
UNA JOS Watergraafmeer 14.30 1-4

speelronde 10

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
EVV Groene Ster 19.30  0-4

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Hollandia Hoogland 14.00  0-1
Gemert Quick 14.00  4-2
Jos watergraafmeer GVV Unitas 14.00  2-0
Dongen ADO 20 14.00  2-1
RKAVV DEM USV Hercules 14.00  0-0
UNA SV OSS 1920 14.30 2-1
OFC Westlandia 14.30 2-1

Inhaalwedstrijden

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
USV Hercules GVV Unitas 14.00 0-1
HSC 21 Blauw geel 38 14.30 4-2

Speelronde 9

 

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Quick ADO 20 14.00  0-1
GVV Unitas Gemert 14.00  0-3
USV Hercules EVV 14.00  3-0
Westlandis UNA 14.00  0-3
RKAVV DEM HSC 21 14.00  0-3
Blauw geel 38 OFC 14.00  2-3
sv OSS 1920 Hollandia 14.30  0-1
Groene Ster Jos Watergraafmeer 14.30 1-0

Speelronde 8

 

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Westlandia 14.00  3-0
Hollandia Groene Ster 14.00  3-0
Gemert USV Hercules 14.00  2-2
Jos Watergraafmeer sv OSS 1920 14.00  3-3
Dongen Blauw Geel’38  14.00  2-1
HSC 21 Hoogland 14.30 4-1
UNA GVV Unitas 14.30 3-2
EVV Quick 14.30 1-0
OFC RKAVV DEM 14.30 3-1

Speelronde 7

 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Blauw Geel UNA 19.30 3-2

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Quick Dongen 14.00 3-2
GVV Unitas ADO 20 14.00 1-0
USV Hercules HSC 21 14.30 1-1
Westlandia Gemert 14.00 0-2
RKAVV DEM Hollandia 14.00 0-2
Hoogland Jos watergraafmeer 14.00 3-1
sv OSS 1920 EVV 14.30 1-0
Groene Ster OFC 14.30 3-1

Speelronde 6

 

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 USV Hercules 14.00 4-2
Gemert Blauw geel 38 14.00  0-0
Jos watergraafmeer RKAVV DEM 14.00  2-0
Westlandia GVV Unitas 14.00  3-4
sv OSS 1920 Groene ster 14.30  2-0
HSC 21 Hollandia 14.30  2-2
UNA Quick 14.30 2-1
EVV Dongen 14.30  1-1
OFC Hoogland 14.30  4-0

Speelronde 5

 

Programma 19 september

Thuis uit Aanvang uitslag
Quick JOS Watergraafmeer 14.00 1-0
Hollandia OFC 14.00 1-1
GVV Unitas sv OSS 1920 14.00 4-2
Dongen HSC 21 14.00 1-1
USV Hercules UNA 14.00 4-1
RKAVV DEM Gemert 14.00 1-2
Blauw geel 38 ADO 20 14.00 0-2
Hoogland EVV 14.00 0-0 
Groene Ster Westlandia 14.30 0-0

Speelronde 4

 

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 Groene Ster 14.00 2-3
GVV Unitas Hoogland 14.00 3-1 
Gemert Hollandia 14.00 3-0
JOS Watergraafmeer USV Hercules 14.00 1-4
Westlandia Blauw geel 38 14.00 3-0 
sv OSS 1920  Quick 14.30 1-0
UNA HSC 14.30 3-1
EVV RKAVV DEM 14.30 1-1
OFC Dongen 14.30 2-1

Speelronde 3

 

Programma 5 september

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 UNA 14.00  3-0
Quick OFC 14.30 0-2
Hollandia EVV 14.00  0-0
Dongen RKAVV DEM 14.00  3-0
USV Hercules sv OSS 1920  14.00  3-1
GVV Unitas Blauw geel 38 14.00  2-1
Hoogland Westlandia 14.00  0-4
Groene Ster Gemert 14.30  3-3
HSC 21 JOS Watergraafmeer 14.30 1-5

Speelronde 2

Programma 29 augustus

Thuis uit Aanvang uitslag
GVV Unitas Quick 14.00 0-0
Gemert Dongen 14.00 2-1
JOS Watergraafmeer Hollandia 14.00 1-0
Westlandia USV Hercules 14.00 1-1
RKAVV Dem Hoogland 14.00 0-0
sv OSS 1920 ADO 20 14.30 5-1
UNA Groene Ster 14,30 4-1
EVV Blauw geel 38 14.30 2-4
OFC HSC 21 14.30 2-1

Speelronde 1

 

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
ADO 20 OFC 14.00 1-1
Quick Westlandia 14.00 2-0
Hollandia UNA 14.00 0-2
Dongen Jos watergraafmeer 14.00 1-1
USV Hercules GVV Unitas 14.00 Afgelast
Blauw geel 38 SV O.S.S. 20 14.00 0-2
Hoogland Gemert 14.00 2-2
Groene Ster RKAVV DEM 14.30 3-0
HSC 21 EVV 14.30 0-1