Selecteer een pagina

Programma komende week

 

speelronde 34

Programma 4 Juni

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG HSV Hoek 14.30  3-2
GOES Stedoco 14.30  0-2
Barenrecht Sparta Nijkerk 14.30  3-0
Ajax AM DOVO 14.30  3-1
Excelsior 31 ODIN 59 14.30 2-2
Harkemase Boys ACV 14.30  2-3
VVSB FC Lisse 14.30  2-2
Sportlust 46 DVS’33 Ermelo 14.30  2-3
Staphorst Terleede 14.30  6-3

 

Uitslagen overzicht

speelronde 33

Programma 28 Mei

thuis uit Aanvang uitslag
ACV Excelsior 31 14.30  0-2
DOVO GOES 14.30  3-0
DVS 33 Ermelo Barenrecht 14.30  4-1
Sparta Nijkerk VVOG 14.30  3-2
ODIN 59 Harkemase Boys 14.30  3-3
Terleede Sportlust 46 14.30  0-5
HSV Hoek VVSB 14.30  2-0
FC Lisse Staphorst 14.30  3-1
Stedoco Ajax 14.30 1-1

Programma 26 mei

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Noordwijk 14.30 3-1
GOES ACV 14.30 2-2

Programma 25 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Excelsior 31 Stedoco 20.00 0-0
Harkemase Boys FC Lisse 20.00 1-1
Staphorst DVS’33 Ermelo 20.00 1-3

Programma 24 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Barenrecht HSV Hoek 20.00 1-3
Ajax AM Sparta Nijkerk 20.00 0-1
VVSB Terleede 20.00 0-5
Sportlust 46 DOVO 20.00 0-2

Speelronde 31

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek Excelsior 31 14.30 2-1
ACV VVOG 14.30 3-1
DVS’33 Ermelo Ajax AM 14.30 1-0 
Terleede Barenrecht 14.30 3-2
Stedoco Sportlust 46 14.30 0-0
ODIN 59 VVSB 14.30 2-2
DOVO Staphorst 15.00 2-1
Sparta Nijkerk Harkemase Boys 15.00 4-1
FC Lisse GOES 15.00 4-0 

Speelronde 30

Programma 14 mei

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Harkemase Boys 14.30  2-3
DVS’33 Ermelo Terleede 14.30  1-1
GOES ODIN 59 14.30  1-0
Barenrecht DOVO 14.30  3-1
Ajax AM HSV Hoek 14.30  3-0
Excelsior 31 Sparta Nijkerk 14.30  0-4
Staphorst ACV 14.30  1-3
Sportlust 46 FC Lisse 15.00 0-2 
VVSB Stedoco 18.00 0-2

speelronde 29

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG FC Lisse 14.30  0-2
HSV Hoek Sportlust 46 14.30  0-4
ACV DVS 33 Ermelo 14.30  1-3
Harkemase Boys Excelsior 31 14.30  2-0
Stedoco Barenrecht 14.30  2-2
ODIN 59 Ajax 14.30  3-2
DOVO Terleede 15.00  3-1
Sparta Nijkerk GOES 15.00  0-2
VVSB Staphorst 18.00  2-1

Programma 29 April

thuis uit Aanvang uitslag
GOES HSV Hoek 20.00 0-1

speelronde 28

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
DVS’33 Ermelo   Harkemase Boys 14.30  1-2
Barenrecht VVSB 14.30  6-0
Ajax AM ACV 14.30  0-2
Terleede Excelsior 31 14.30  2-1
FC Lisse Sparta Nijkerk 14.30 4-2
Staphorst Stedoco 14.30  2-0
DOVO ODIN 59 15.00 2-1
Sportlust 46 VVOG 15.00 4-0

speelronde 27

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
VVOG GOES 14.30  3-4
HSV Hoek DOVO 14.30 2-3
ACV Barenrecht 14.30  4-1
Excelsior 31 DVS 33 Ermelo 14.30 3-1
Harkemase Boys Terleede 14.30  5-1
Stedoco FC Lisse 14.30  0-1
ODIN 59 Staphorst 14.30 4-1
VVSB Ajax AM 15.00 2-0

speelronde 26

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
DVS 33 Ermelo Stedoco 14.30 3-1
Staphorst Barenrecht 14.30 4-1
Ajax AM Excelsior 31 14.30 0-1
FC Lisse ODIN 59 14.30 3-3
GOES Harkemase Boys 14.30 3-3
Terleede HSV HOEK 15.00 2-3
DOVO VVOG 15.00 1-2
Sparta Nijkerk ACV 15.00 2-2
Sportlust 46 VVSB 16.30 1-0

Programma 14 April

thuis uit Aanvang uitslag
Harkemase Boys DOVO 20.00 1-0

 Speelronde 25

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Ajax AM 14.30  1-1
HSV Hoek Staphorst 14.30  3-1
ACV FC Lisse 14.30  0-0
Barenrecht Sportlust 46 14.30  2-1
Excelsior 31 GOES 14.30  3-3
Stedoco Terleede 14.30  3-1
ODIN 59 Sparta Nijkerk 14.30  1-1
VVSB DVS 33 ermelo 15.00 3-2

Programma 12 April

thuis uit Aanvang uitslag
Stedoco HSV Hoek 20.00  3-3
GOES Terleede 20.00 0-0
VVSB Excelsior 31 20.00  4-2

Speelronde 24

 

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
Staphorst Sportlust 46 14.30  0-0
DVS 33 Ermelo HSV Hoek 14.30  4-0
ODIN 59 ACV 14.30  1-2
FC Lisse Excelsior 31 14.30  0-0
Ajax AM Harkemase Boys 14.30  1-1
GOES Barenrecht 14.30  3-2
DOVO VVSB 15.00  1-2
Sparta Nijkerk Stedoco 15.00  1-2
Terleede VVOG 15.00  1-2

Programma 5 April

thuis uit Aanvang Uitslag
GOES Staphorst 19.15 0-1
VVOG VVSB 20.00 4-3
ACV DOVO 20.00 2-0
Ajax AM Sportlust 46 20.00 2-1
Excelsior 31 Barenrecht 20.00 0-0
Harkemase Boys Stedoco 20.00 1-2
FC Lisse DVS 33 Ermelo 20.00 1-0 
ODIN 59 HSV Hoek 20.00 0-2

speelronde 23

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek ACV 14.30  1-1
DVS’33 Ermelo  DOVO 14.30  3-0
Barenrecht FC Lisse 14.30  6-2
Excelsior 31 VVOG 14.30  2-1
Terleede Ajax AM 14.30  2-1
Staphorst Sparta Nijkerk 14.30  2-0
Stedoco ODIN 59 14.30  2-0
Sportlust 46 GOES 15.00  3-0
VVSB Harkemase Boys 15.30 4-1


Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Barenrecht VVOG 20.00 5-1
Sparta Nijkerk DOVO 20.00 1-1
Sportlust 46 Excelsior 31 20.00 2-1

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GOES Terleede 14.30 Afgelast
Stedoco HSV Hoek 14.30 Afgelast
VVOG Staphorst 14.30  2-1
ACV VVSB 14.30  1-1
Excelsior 31 DOVO 14.30  1-0
Harkemase Boys Sportlust 46 14.30 0-1
FC Lisse Ajax AM 14.30  2-0
ODIN 59 Barenrecht 14.30  2-2
Sparta Nijkerk DVS 33 Ermelo 15.00 2-0

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek Sparta Nijkerk 20.00  0-0
DOVO FC Lisse 20.00  0-0
DVS’33 Ermelo GOES 20.00 5-1
Barenrecht Harkemase Boys 20.00 0-0
Terleede ODIN 59 20.00  2-0
Sportlust 46 ACV 20.00  0-0
Staphorst Ajax AM 20.00  1-0
Stedoco VVOG 20.00 1-4
VVSB Excelsior 31 20.00 Afgelast

speelronde 19

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Barenrecht VVOG 14.30 Afgelast
Sportlust 46 Excelsior 31 14.30 Afgelast
HSV Hoek FC Lisse 14.30  2-1
DVS’33 Ermelo ODIN 59 14.30  1-2
Ajax AM GOES 14.30  2-0
Terleede ACV 14.30 1-2
Staphorst Harkamase Boys 14.30 2-2
DOVO Stedoco 15.00  0-4
VVSB Sparta Nijkerk 15.00 0-3

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
DOVO Harkemase Boys 20.00  3-3
Sportlust 46 Staphorst 20.00  4-2

Speelronde 18

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG DVS’33 Ermelo 14.30  0-2
ACV Stedoco 14.30  1-0
GOES VVSB 14.30  0-3
Ajax AM Barenrecht 14.30  0-3
Excelsior 31 Staphorst 14.30  2-0
Harkemase Boys HSV Hoek 14.30  1-2
FC Lisse Terleede 14.30  3-0
ODIN 59 Sportlust 46 14.30  2-2
Sparta Nijkerk DOVO 15.00  afgelast 

programma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ACV GOES 20.00 0-2
Barenrecht Stedoco 20.00 2-2
VVSB HSV Hoek 20.00 1-3
Staphorst DOVO 20.00 2-1

speelronde 16

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ACV ODIN 59 14.30  0-1
GOES DOVO 14.30  2-0
Ajax Stedoco 14.30  3-1
Excelsior 31 HSV Hoek 14.30  0-0
Harkemase Boys VVOG 14.30  1-1
Sparta Nijkerk FC Lisse 15.00 2-1
Terleede DVS’33 Ermelo 15.00 3-1
Sportlust 46 Staphorst 15.00 Afgelast
VVSB Barenrecht 15.30 0-1

speelronde 15

Programma 19 februari

 

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Sparta Nijkerk 14.30  1-!
HSV Hoek GOES 14.30  2-0
ACV Ajax AM 14.30  0-0
DVS’33 Ermelo VVSB 14.30 0-2
Barenrecht Terleede 14.30  4-2
FC Lisse Harkemase Boys 14.30  4-1
Stedoco Staphorst 14.30  3-0
ODIN 59 Excelsior 31 14.30 5-1
DOVO Sportlust 46 15.00  3-1

inhaalwedstrijd

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Barenrecht 14.30  3-3
Stedoco VVSB 14.30  2-2
Harkemase Boys Ajax AM 14.30  1-1
HSV Hoek DVS’33 Ermelo 15.00  2-0
DOVO Excelsior 31 15.00  0-2
GOES Sparta Nijkerk 15.00  1-3
Sportlust’46   ODIN 59 15.00 3-1

inhaalwedstrijd

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
DOVO Barenrecht 15.00 2-0

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
GOES FC Lisse 14.30 1-4

inhaalwedstrijd

Programma 4 december

thuis uit Aanvang uitslag
Barenrecht DVS’33 Ermelo 13.30 2-2

speelronde 14

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
GOES FC Lisse 14.30  Afgelast 
Barenrecht DVS’33 Ermelo 14.30  Afgelast 
Ajax AM VVOG 14.30  3-6
Excelsior 31 ACV 14.30  3-0
Harkemase Boys Sparta Nijkerk 14.30  2-3
Staphorst DOVO 14.30  Afgelast 
Terleede Stedoco 15.00  3-1
Sportlust 46 HSV Hoek 15.00  2-1
VVSB ODIN 59 17.00 1-2 

speelronde 13

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Sportlust 14.30  0-2
HSV Hoek Terleede 14.30  0-1
ACV Staphorst 14.30  2-1
Harkemase Boys Ajax AM 14.30 Afgelast
FC Lisse VVSB 14.30  2-1
Stedoco DVS’33 Ermelo 14.30  3-1
ODIN 59 GOES 14.30  4-3
DOVO Barenrecht 15.00  afgelast
Sparta Nijkerk Excelsior 31 16.00 2-1 

speelronde 12

Programma 13 november

thuis uit Aanvang uitslag
DVS’33 Ermelo ACV 14.30 1-0
Ajax AM FC Lisse 14.30 3-0
Excelsior 31 Harkemase Boys 14.30 3-2
Staphorst VVOG 14.30 4-3
GOES Sparta Nijkerk 14.30 Afgelast
Barenrecht Stedoco 14.30 Afgelast
VVSB HSV Hoek 14.30 Afgelast
Sportlust 46 ODIN 59 14.30 Afgelast
Terleede DOVO 15.00 1-1

speelronde 11

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek DVS’33 Ermelo 14.30 Afgelast
DOVO Excelsior 31 14.30 Afgelast
Stedoco VVSB 14.30 Afgelast
VVOG Barenrecht 14.30  Afgelast 
ACV GOES 14.30  Afgelast 
Harkemase Boys Staphorst 14.30 5-0
FC Lisse Sportlust 46 14.30 3-1
ODIN 59 Terleede 14.30  1-1
Sparta Nijkerk Ajax AM 15.00 1-2

speelronde 10

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
DVS’33 Ermelo Sparta Nijkerk 14.30  2-0
GOES VVOG 14.30  2-1
Barenrecht ODIN 59 14.30 5-0
Excelsior 31 FC Lisse 14.30 1-3
Staphorst HSV Hoek 14.30 1-0
Stedoco ACV 14.30  2-1
Terleede Harkemase Boys 15.00 0-1
VVSB DOVO 18.00 0-3

inhaal wedstrijd

 

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Sportlust 46 Ajax AM 15.00 9-0

Speelronde 9

 

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Terleede 14.30 1-2
ACV Sportlust 46 14.30 1-2
GOES Excelsior 31 14.30 1-3
Ajax AM Staphorst 14.30 0-3
Harkemase Boys VVSB 14.30 4-2
FC Lisse Barenrecht 14.30 0-0
ODIN 59 Stedoco 14.30 1-2
DOVO DVS’33 Ermelo 15.00 0-0
Sparta Nijkerk HSV Hoek 15.00 1-2

Speelronde 8

 

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek ODIN 59 14.30  0-2
DVS’33 Ermelo VVOG 14.30  5-0
Barenrecht GOES 14.30  2-2
Excelsior 31 Ajax AM 14.30  2-0
Staphorst FC Lisse 14.30  1-3
Stedoco DOVO 14.30  2-0
Terleede Sparta Nijkerk 15.00 1-5
Sportlust 46 Harkemase Boys 15.00  4-1
VVSB ACV 18.00 0-3

Speelronde 7

 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Excelsior 31 14.30 2-1
ACV Terleede 14.30 0-1
Ajax am VVSB 14.30 3-1
Harkemase boys Barenrecht 14.30 2-4
FC Lisse Stedoco 14.30 3-1
ODIN 59 DVS’33 Ermelo 14.30 1-4
DOVO HSV Hoek 15.00 1-3
Sparta Nijkerk Staphorst 15.00 1-0

Speelronde 6

 

 

 

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
HSV hoek VVOG 14.30 4-0
ACV Harkemase Boys 14.30 0-1
DVS’33 Ermelo FC Lisse 14.30 1-2
Barenrecht Ajax AM 14.30 2-1
Excelsior 31 Sportlust 46 14.30 4-1
Stedoco Sparta Nijkerk 14.30 0-1
ODIN 59 DOVO 14.30 4-1
Terleede Staphorst 15.00 0-0
VVSB GOES 18.00 2-2 

Speelronde 5

 

 

 

Programma 18 september

Thuis uit Aanvang uitslag
VVOG Stedoco 14.30 2-1
GOES DVS’33 Ermelo   14.30 1-2
Ajax AM Terleede 14.30 4-1
Harkemase Boys ODIN 59 14.30 4-0
FC Lisse HSV Hoek 14.30 4-2
Staphorst Excelsior 31 14.30 2-2
DOVO ACV 15.00 1-2
Sparta Nijkerk VVSB 15.00 2-0
Sportlust 46 Barenrecht 15.00 2-2

Speelronde 4

 

 

 

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
HSV Hoek Harkemase Boys 14.30  2-2
ACV Sparta Nijkerk 14.30 2-2
DVS’33 Ermelo  Sportlust 46 14.30 0-1
Barenrecht Staphorst 14.30 0-2
Stedoco Excelsior 31 14.30 0-0
ODIN 59 FC Lisse 14.30 0-0
DOVO Ajax AM 15.00 1-0
Terleede GOES 15.00 3-2
VVSB VVOG 15.00 1-1

Speelronde 3

 

 

 

Programma 4 september

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG ACV 14.30 2-4
HSV Hoek Stedoco 14.30 1-4
Ajax AM ODIN 59 14.30 1-0
Excelsior 31 VVSB 14.30 1-2
Harkemase Boys DVS’33 Ermelo 14.30 2-1
FC Lisse DOVO 14.30 3-0
Staphorst GOES 14.30 4-0
Sparta Nijkerk Barenrecht 15.00 3-2
Sportlust 46 Terleede 15.00 2-1

Speelronde 2

 

 

 

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
ACV HSV Hoek 14.30 1-1
DVS’33 Ermelo Staphorst 14.30 1-1
GOES Ajax AM 14.30  0-0
Barenrecht Excelsior 31 14.30  1-3
Stedoco Harkemase Boys 14.30 1-1
ODIN 59 VVOG 14.30  2-2
DOVO Sparta Nijkerk 15.00  0-0
Terleede FC Lisse 15.00  1-0
VVSB Sportlust 46 18.00 3-0

Speelronde 1

 

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
VVOG DOVO 14.30 3-3
HSV Hoek Barenrecht 14.30 1-1
Ajax AM DVS’33 Ermelo 14.30 0-1
Excelsior 31 Terleede 14.30 3-1
Harkemase Boys GOES 14.30 3-3
FC Lisse ACV 14.30 2-3
Staphorst VVSB 14.30 0-0
Sparta Nijkerk ODIN 59 15.00 2-0
Sportlust 46 Stedoco 15.00 2-1