Selecteer een pagina

Programma komende week

2e kwalificatieronde TOTO KNVB Beker

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Spakenburg

UNA

20.00

5-2

OFC

Excelsior Maassluis

20.00

0-2

Staphorst

Dongen

20.00

3-1

ADO 20

Koninklijke HFC

20.00

2-1

USV Hercules

ACV +

20.00

1-1

Hoogland

Westlandia

20.00

0-1

Kozakken Boys

Groene Ster

20.00

2-0

GVV Unitas

Terleede

20.00

1-0

Gemert

TEC

20.00

3-1

sv OSS 1920

HSC 21

20.00

2-1

Programma 21 september

thuis uit Aanvang uitslag
Barenrecht Scheveningen 20.00 3-0
HSV Hoek Stedoco 20.00 2-3
GVVV VVOG 20.00 3-1
ASWH Quick 20.00 1-0
Ajax AM VVSB 20.00 4-1
Achilles veen DTS EDE 20.00 3-2 (N.V..
GOES DOVO 20.00 1-2 
DVS’33 Ermelo + Noordwijk 20.00 2-2
FC Lisse AFC 20.00 1-2 N.V.
Ijsselmeervogels Sportlust 46 20.00 3-1 N.V.
Sparta Nijkerk Sliedrecht 20.00 2-0 N.V.
Katwijk Harkemase Boys 20.00 2-3
HHC Hardenberg Capelle 20.00 0-2
ODIN 59 De treffers 20.00 1-2

 

Uitslagen overzicht Premier League

speelronde 4

Programma 11 september

thuis uit Aanvang uitslag
Crystal Palace Tottenham Hotspur 13.30 3-0
Arsenal Norwich City  16.00 1-0
Manchester United Newcastle United 16.00 4-1
Leicester City Manchester City 16.00 0-1
Southampton  West Ham United 16.00 0-0
Watford Wolverhampton Wanderers 16.00 0-2
Brentford Brighton & Hove Albion 16.00 0-1
Chelsea  Aston Villa 18.30 3-0

Programma 12 september

thuis uit Aanvang uitslag
Leeds United Liverpool 17.30 0-3

Programma 13 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Burnley

21.00

3-1

speelronde 3

Programma 28 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Manchester City Arsenal 13.30 5-0
Aston Villa Brentford  16.00 1-1
Newcastle United Southampton 16.00 2-2
West Ham United  Crystal Palace   16.00 2-2
Norwich City Leicester City 16.00 1-2
Brighton & Hove Albion Everton 16.00 0-2
Liverpool Chelsea 18.30 1-1

Programma 29 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Tottenham Hotspur Watford 15.00 1-0
Burnley Leeds United 15.00 1-1
Wolverhampton Wanderers Manchester United 17.30 0-1

speelronde 2

Programma 21 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Liverpool Burnley 13.30 2-0
Aston Villa Newcastle United 16.00 2-0
Leeds United Everton 16.00 2-2
Manchester City Norwich City   16.00 5-0
Crystal Palace Brentford 16.00 0-0
Brighton & Hove Albion Watford   18.30 2-0

Programma 22 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Wolverhampton Wanderers Tottenham Hotspur 15.00 0-1
Southampton Manchester United 15.00 1-1
Arsenal Chelsea 17.30 0-2

Programma 23 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
West Ham United Leicester City 21.00 4-1

speelronde 1

Programma 13 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Brentford Arsenal 21.00 2-0

Programma 14 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Manchester United Leeds United   13.30 5-1
Chelsea Crystal Palace 16.00 3-0
Everton Southampton 16.00 3-1
Burnley   Brighton & Hove Albion 16.00 1-2
Leicester City Wolverhampton Wanderers 16.00 1-0
Watford Aston Villa 16.00 3-2
Norwich City Liverpool 18.30 0-3

Programma 15 augustus

thuis uit Aanvang Uitslag
Newcastle United West Ham United 15.00 2-4 
Tottenham Hotspur Manchester City 17.30 1-0