Selecteer een pagina

2e kwalificatieronde Conference League

Programma 3 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Tobol Kustanai FC Basel 16.00 1-2
Pyunik Erevan FC Kalmar FF 17.00 2-1
Santa Coloma Sutjeska 17.00  3-0
Spartak Trnava Auda 17.30 4-1
Pogoń Szczecin Linfield 18.00  3-2
KUPS Derry City 18.00 3-3 
FH Aktobe Torpedo Kutaisi 18.00 1-2
Dinamo Tbilisi Hamrun Spartans 18.00 0-1 
Banants Erevan FCV Farul Constanţa 18.00  2-3
Kauno Žalgiris Lech Poznan 18.00 1-2
Sabah Rīgas FS 18.00 2-1
Panevėžys Hapoel Be’er Sheva 18.00 1-1
Zalaegerszegi TE NK Osijek 18.45 1-2
Riga TE Kecskemeti 19.00 3-1
Petrocub Maccabi Tel Aviv 19.00 0-2 
Sepsi CSKA Sofia 19.00 4-0
Rosenborg BK Crusaders 19.00 3-2
Levski Sofia Shkupi 19.00 1-0
Omonia Nicosia Qəbələ 19.00 4-1
Qəbələ Željezničar 19.00 2-0
Dila Vorskla Poltava 19.00 3-1
Bohemians 1905 FK Bodø/Glimt 19.05 2-4 
Progrès Niedercorn FC Midtjylland 19.30 2-1
Beitar Jeruzalem PAOK Saloniki 19.30 1-4 
MSK Zilina KAA Gent 20.00 2-5
Drita Viktoria Plzen 20.00 1-2
AGF Aarhus Club Brugge 20.00 1-0
Hammarby IF FC Twente 20.00 1-1
Vojvodina Novi Sad APOEL Nicosia 20.00 1-2
Tirana Beşiktaş 20.00 0-2
Adana Demirspor CFR Cluj 20.00 2-1
Aris Saloniki Ararat-Armenia 20.15 1-0
NK Rijeka Dukagjini 20.15 6-1
Hibernian Inter Club d’Escaldes 20.15 6-1 
Larne Ballkani 20.30 1-4
Borac Banja Luka Austria Wien 20.30 1-2
NK Maribor Differdange 03 20.30 4-3
Steaua Boekarest CSKA 1948 Sofia 20.30 3-2
Haverfordwest County B36 Tórshavn 20.45 1-1
Dundalk KA 20.45 2-2
FC Luzern Djurgårdens IF 20.45 1-1
Shamrock Rovers Ferencváros 21.00 0-2
Debreceni VSC Alashkert 21.00 1-2
Legia Warschau Ordabasy 21.00 3-2
Vitória Guimarães NK Celje 21.15 0-1

 

Programma 2 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
AEK Larnaca Torpedo BelAZ 19.00 1-1
F91 Dudelange Gzira United 19.30 2-1

Programma 1 augustus

thuis uit Aanvang uitslag
Valmiera Tre Penne 17.00  7-0
Balzen Neman Grodno 19.30  0-0
Zimbru Fenerbahçe 19.30  0-4
Swift Hesperange The New Saints 20.00  3-2
Partizan Tirana Atlètic Club d’Escaldes 20.45 4-1
Buducnost Podgorica Struga 21.00  3-4

Programma 27 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Inter Club d’Escaldes Hibernian 17.00 2-1
Alashkert Debreceni VSC 17.00 0-1
Ordabasy Legia Warschau 17.00 2-2
Ararat-Armenia Aris Saloniki 17.00 1-1
FK Bodø/Glimt Bohemians 1905 18.00 3-0
Qəbələ Omonia Nicosia 18.00 2-3
Ferencváros Shamrock Rovers 19.00 4-0
Auda Spartak Trnava 19.00 1-1
Kalmar FF Pyunik Erevan FC 19.00 1-2
APOEL Nicosia Vojvodina Novi Sad 19.00 2-1
Djurgårdens IF FC Luzern 19.00 1-2
Gzira United F91 Dudelange 19.00 2-0
TE Kecskemeti Riga 19.00 2-1
Torpedo Kutaisi FH Aktobe 19.00 1-4
CSKA Sofia Sepsi 19.00  0-2
Viktoria Plzen Drita 19.00 0-0
FCV Farul Constanţa Banants Erevan 19.00 3-2
CFR Cluj Adana Demirspor 19.30 1-1
Vorskla Poltava Dila 19.30 2-1
PAOK Saloniki Beitar Jeruzalem 19.30 0-0
Maccabi Tel Aviv Petrocub 19.30 3-0
Differdange 03 NK Maribor 19.30 1-1
FC Basel Tobol Kustanai 19.30 1-3
NK Osijek Zalaegerszegi TE 20.00 1-0
Beşiktaş Tirana 20.00 3-1
Hapoel Be’er Sheva Panevėžys 20.00 1-0
NK Celje Vitória Guimarães 20.00 3-4
KAA Gent MSK Zilina 20.00 5-1
Torpedo BelAZ AEK Larnaca 20.00 2-3
B36 Tórshavn Haverfordwest County 20.00 2-1
Club Brugge AGF Aarhus 20.00 3-0
KA Dundalk 20.00 3-1
FC Twente Hammarby 20.00 1-0
Dukagjini NK Rijeka 20.00 0-1
Lech Poznan Kauno Žalgiris 20.30 3-1
Austria Wien Borac Banja Luka 20.30 1-0
Linfield Pogoń Szczecin 20.45 2-5
Derry City KUPS 20.45 2-1
Željezničar Neftçi 21.00 2-1 
Sutjeska Santa Coloma 21.00 2-0
Crusaders Rosenborg VK 21.00 2-2 
Shkupi Levski Sofia 21.00 0-2

 

Programma 26 juli

thuis uit Aanvang uitslag
Struga Buducnost Podgorica 17.00 1-0
Rīgas FS Sabah 18.00 0-2
FC Midtjylland Progrès Niedercorn 18.45 2-0
CSKA 1948 Sofia Steaua Boekarest 19.30 0-1
Fenerbahçe Zimbru 20.00 5-0
Neman Grodno Balzan 20.00 2-0

Programma 25 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Atlètic Club d’Escaldes Partizan Tirana 17.00 0-1
The New Saints Swift Hesperange 20.00 1-1
Hamrun Spartans Dinamo Tbilisi 20.00 2-1
Ballkani Larne 20.45 3-0
Tre Penne Valmiera 20.45 0-3