Selecteer een pagina

Programma komende week

 

speelronde 26

Programma 4 Juni

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum Wilhelmina’26 14.30  4-2
EBOH Roda Boys 14.30  4-1
Sleeuwijk Altena 14.30  2-2
ASV Arkel GJS 14.30  6-2
Woudrichem Tricht 14.30  1-1
De Zwerver SVW 14.30  3-1
Drechtstreek Wieldrecht 14.30  3-2

 

 

Uitslagen overzicht 2e klasse F Zuid1

speelronde 25

Programma 28 Mei

thuis uit Aanvang Uitslag
GJS Heukelum 14.30  0-6
Altena Woudrichem 14.30  4-0
Roda Boys De Zwerver 14.30  1-6
Tricht ASV Arkel 14.30  2-4
Wilhelmina’26 EBOH 14.30  3-1
Wieldrecht Sleeuwijk 14.30  3-1
SVW Drechtstreek 14.30  4-2

speelronde 24

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum Roda Boys 14.30 3-1
ASV Arkel SVW 14.30 3-5
De Zwerver GJS 14.30 4-1
Woudrichem Wilhelmina’26 14.30 2-2
Drechtstreek Altena 14.30 1-1
EBOH Wieldrecht 14.45 1-1
Sleeuwijk Tricht 15.00 1-4

speelronde 23

Programma 14 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
GJS Woudrichem 14.30 3-5
Altena De Zwerver 14.30  3-3
Roda Boys Drechtstreek 14.30  1-0
Tricht Heukelum 14.30  2-3
Wilhelmina’26 Sleeuwijk 14.30  0-3
Wieldrecht ASV Arkel 14.30  4-1
SVW EBOH 15.00  8-2

speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
Woudrichem  Sleeuwijk  19.00   4-1
De Zwerver  Tricht  19.15   3-2
Wieldrecht  SVW  19.15   2-1
GJS  Wilhelmina’26  19.45  2-0
Heukelum  Altena  20.00   0-3
EBOH  Drechtstreek  20.00   1-1
ASV Arkel  Roda Boys  20.00   2-1

speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Wieldrecht 14.30  1-2
Roda Boys Tricht 14.30  1-1
Wilhelmina’26 De Zwerver 14.30  1-1
Drechtstreek ASV Arkel 14.30  2-3
Woudrichem SVW 14.30  1-2
EBOH Heukelum 14.45  2-3
Sleeuwijk GJS 15.00 1-2

speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum Sleeuwijk 14.30  2-0
Tricht Wilhelmina’26 14.30  2-1
ASV Arkel EBOH 14.30  0-0
De Zwerver Woudrichem 14.30  4-0
Drechtstreek GJS 14.30  1-0
Wieldrecht Roda Boys 14.30  0-3
SVW Altena 14.30  2-0

Programma 3 mei

thuis uit Aanvang uitslag
SVW Wielrecht 20.00 6-1

Speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
GJS Wieldrecht 14.30  3-1
Altena ASV Arkel 14.30  1-1
Roda Boys SVW 14.30  4-3
Wilhelmina’26 Drechtstreek 14.30  1-1
Woudrichem Heukelum 14.30 1-3
EBOH Tricht 14.45  2-3
Sleeuwijk De Zwerver 15.00 4-0

Programma 19 April

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum SVW 20.00  1-2
Woudrichem Wieldrecht 20.00  2-5

speelronde 18

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Altena EBOH 14.30  3-1
Roda Boys Sleeuwijk 14.30  3-0
Tricht GJS 14.30  0-1
ASV Arkel Woudrichem 14.30  3-0
Drechtstreek De Zwerver 14.30  0-3
Wieldrecht Heukelum 14.30  0-2
SVW Wilhelmina’26 15.00  3-0

speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
GJS EBOH 14.30  0-1
Heukelum SVW 14.30 Afgelast
Tricht Altena 14.30  1-0
Wilhelmina’26 Roda Boys 14.30  0-3
Woudrichem Wieldrecht 14.30  afgelast 
De Zwerver ASV Arkel 14.30  3-2
Sleeuwijk Drechtstreek 15.00  2-1

Programma 5 April

thuis uit Aanvang Uitslag
Roda Boys Altena 20.00 3-0
Woudrichem Drechtstreek 20.00 2-1

Speelronde 16

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Altena GJS 14.30  0-0
Roda Boys Woudrichem 14.30  1-1
ASV Arkel Wilhelmina’26 14.30  1-2
Drechtstreek Heukelum 14.30  2-0
Wieldrecht De Zwerver 14.30  0-0
SVW Tricht 14.30  1-2
EBOH Sleeuwijk 15.00  4-1

Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ASV Arkel Sleeuwijk 20.00 1-1

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GJS Roda Boys 14.30  5-2
Heukelum ASV Arkel 14.30  3-0
Wilhelmina’26 Altena 14.30  1-2
Tricht Wieldrecht 14.30  2-1
De Zwerver EBOH 14.30  0-0
Sleeuwijk SVW 15.00  0-1

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum EBOH 20.00  2-1
Wilhelmina’26 SVW 20.00  3-0

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Drechtstreek Tricht 14.30  0-1
De Zwerver Heukelum 14.30  3-1,
Wieldrecht Wilhelmina’26 14.30  0-3
SVW GJS 14.30  1-0
EBOH Woudrichem 14.45  2-1

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GJS Tricht 20.00  2-5

speelronde 13

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Drechtstreek 14.30  1-3
Heukelem EBOH 14.30  Afgelast 
Tricht Roda Boys 14.30  1-0
Woudrichem De Zwerver 14.30  3-0
Sleeuwijk Wieldrecht 15.00  0-1
GJS ASV Arkel 15.00  0-0

speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GJS Tricht 14.30 Afgelast
Roda Boys Heukelum 14.30 0-0
ASV Arkel Drechtstreek 14.30 0-2
De Zwerver Altena 14.30 3-1
SVW Wieldrecht 14.30 2-1 gestaakt
EBOH Wilhelmina’26 14.45 3-2
Sleeuwijk Woudrichem 15.00 1-1 

speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Sleeuwijk 14.30  4-1
Heukelum Woudrichem 14.30  1-2
Wilhelmina’26 GJS 14.30  0-7
Tricht De Zwerver 14.30  2-3
Drechtstreek Roda Boys 14.30  3-2
SVW ASV Arkel 14.30  5-0
Wieldrecht EBOH 14.30  0-2

speelronde 10

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum Wieldrecht 14.30  1-1
ASV Arkel Tricht 14.30  3-2
Woudrichem Altena 14.30  1-2
De Zwerver Wilhelmina 26 14.30  0-1
EBOH SVW 14.45  1-2
Sleeuwijk Roda Boys 15.00  0-3
GJS Drechtstreek 15.15  0-1

inhaal wedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
De Zwerver Wieldrecht 14.30 0-0

speelronde 9

 

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Heukelum 14.30  0-0
Roda Boys ASV Arkel 14.30  5-2
Tricht Sleeuwijk 14.30  0-0
Wilhelmina’26 Woudrichem 14.30  2-5
Wieldrecht GJS 14.30  1-1
SVW De Zwerver 15.00  4-2

speelronde 8

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
GJS SVW 14.30 1-1
Heukelum Drechtstreek 14.30 1-1
Tricht EBOH 14.30 1-2
ASV Arkel Altena 14.30 1-1
Woudenberg Roda Boys 14.30 2-4
De Zwerver Wieldrecht 14.30 Afgelast
Sleeuwijk Wilhelmina ‘26 15.00 0-0

speelronde 9

Programma 13 November

thuis uit Aanvang uitslag
Drechtstreek EBOH 14.00 3-0

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Tricht 14.30  1-1
Roda boys GJS 14.30  1-5
ASV Arkel Heukelum 14.30  4-0
Wieldrecht Woudrichem 14.30  3-0
Drechtstreek Wilhelmina’26 14.30 0-1
SVW Sleeuwijk 14.30  3-3
EBOH De Zwerver 14.45 1-1

speelronde 5

Programma 2 november

thuis uit Aanvang uitslag
Drechtstreek Sleeuwijk 20.00 2-3 

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
GJS Altena 14.30 1-1
Roda boys Wieldrecht 14.30 3-2
Wilhelmina’26 Heukelum 14.30 2-1 
Tricht SVW 14.30 3-2
Woudrichem ASV Arkel 14.30 3-2
De Zwerver Drechtstreek 14.30 4-1
Sleeuwijk EBOH 15.00 2-3

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Roda Boys 14.30  1-1
Heukelum De Zwerver 14.30  4-1
Wilhelmina’26 ASV Arkel 14.30  3-1
Drechtstreek Sleeuwijk 14.30  Afgelast 
SVW Woudrichem 14.30  4-1
Wieldrecht Tricht 14.30  4-0
EBOH GJS 14.45  1-2

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Altena SVW 14.30 0-0
Roda Boys Wilhelmina’26 14.30  4-0
Tricht Drechtstreek 14.30  3-3
ASV Arkel Wieldrecht 14.30  1-3
Woudrichem EBOH 14.30  0-6
Sleeuwijk Heukelum 15.00  1-1
GJS De Zwerver 15.15 0-1

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum GJS 14.30 0-2
Wilhelmina’26 Tricht 14.30 1-0
De Zwerver Sleeuwijk 14.30 3-0
Drechtstreek Woudrichem 14.30 1-2
Wieldrecht Altena 14.30 1-1
SVW Roda Boys 14.30 1-1
EBOH ASV Arkel 14.45 4-0

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Altena Wilhelmina’26 14.30  4-0
Roda Boys EBOH 14.30 5-1 
Tricht Woudrichem 14.30 1-3
ASV Arkel De Zwerver 14.30 3-2 
Wieldrecht Drechtstreek 14.30 3-0
SVW Heukelum 14.30 3-0
GJS Sleeuwijk 15.15 2-0 

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Heukelum Tricht 14.30 1-3
Wilhelmina’26 Wieldrecht 14.30 0-2
Woudrichem GJS 14.30 2-2
De Zwerver Roda Boys 14.30 2-2
Drechtstreek SVW 14.30 2-4
EBOH Altena 14.45 0-1
Sleeuwijk ASV Arkel 15.00 5-1