Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Kruisland

Roosendaal

14.30

2-1

Cluzona

TSC

14.30

2-1

UNO Animo

WSC

14.30

1-1 

VOAB

Madese Boys

14.30

2-3

Rijen

JEKA

14.30

1-2

Beek vooruit

Bavel

14.30

4-4

RBC

FC Tilburg

14.30

4-4

Uitslagen overzicht 2e klasse E Zuid1

speelronde 25

Programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

FC Tilburg

Cluzona

14.30

2-4

TSC

VOAB

14.30

5-0

JEKA

SC Kruisland

14.30

1-2

WSC

Rijen

14.30

1-1

Bavel

UNO Animo

14.30

1-1

Madese Boys

Beek vooruit

14.30

0-4

Roosendaal

RBC

14.30

1-0

speelronde 24

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
UNO Animo FC Tilburg 14.00 1-2
VOAB Bavel 14.00 2-1
Beek vooruit JEKA 14.00 4-3
Rijen Roosendaal 14.00 2-0
RBC WSC 14.30 0-1 
Cluzona Madese Boys 14.30 6-0
SC Kruisland TSC 14.30 6-1

speelronde 23

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
TSC UNO Animo 14.00  5-0
Madese Boys RBC 14.00  1-1
FC Tilburg SC Kruisland 14.30  3-5
JEKA VOAB 14.30  1-2
WSC Beek vooruit 14.30  1-0
Bavel Rijen 14.30  1-3
Roosendaal Cluzona 14.30 0-0

speelronde 22

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
RBC Bavel 19.15 3-0
SC Kruisland Cluzona 20.00 4-0 
WSC JEKA 20.00 2-4
Rijen Madese Boys 20.00 1-1
TSC FC Tilburg 20.15 5-0
UNO Animo Roosendaal 20.15 1-1
Beek vooruit VOAB 20.15 4-4

speelronde 21

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB WSC 14.00 3-0
Madese Boys TSC 14.00 0-2
Beek vooruit FC Tilburg 14.00 7-1
SC Kruisland Rijen 14.30 0-0
Cluzona UNO Animo 14.30 0-2
JEKA RBC 14.30 0-2
Roosendaal Bavel 14.30 0-1

speelronde 20

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
TSC Roosendaal 14.00 4-1
UNO Animo SC Kruisland 14.00 0-0 
FC Tilburg Madese Boys 14.30 2-2
Cluzona WSC 14.30 1-1
Bavel JEKA 14.30 1-1
Rijen VOAB 14.30 0-1
RBC Beek vooruit 14.30 2-0

speelronde 19

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB RBC 14.00 4-1
WSC TSC 14.00 2-3 
Madese Boys UNO Animo 14.00 1-2 
Beek vooruit Rijen 14.00 3-7
SC Kruisland Bavel 14.30 4-3
JEKA Cluzona 14.30 3-1
Roosendaal FC Tilburg 14.30 3-0

Speelronde 18

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
TSC Rijen 14.00 0-4
UNO Animo Beek vooruit 14.00 2-1
Madese Boys SC Kruisland 14.30 0-1
FC Tilburg JEKA 14.30 0-0
Cluzona RBC 14.30 0-4
Bavel WSC 14.30 2-4
Roosendaal VOAB 14.30 2-1

Speelronde 17

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB Cluzona 14.00  3-0
WSC SC Kruisland 14.00  1-1
Beek vooruit TSC 14.00 0-2
JEKA Roosendaal 14.30  2-1
Bavel Madese Boys 14.30 2-0
Rijen FC Tilburg 14.30  2-0
RBC UNO Animo 14.30  1-0

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
TSC RBC 14.00  0-0
UNO Animo JEKA 14.00  2-4
Madese Boys WSC 14.00  1-0
SC Kruisland VOAB 14.30  1-2
FC Tilburg Bavel 14.30 1-1
Cluzona Rijen 14.30 0-3
Roosendaal Beek vooruit 14.30 3-1

Programma 31 maart

thuis uit Aanvang uitslag
UNO Animo VOAB 20.00 1-3

speelronde 15

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
WSC Roosendaal 14.00  0-0
VOAB FC Tilburg 14.00  3-0
Beek vooruit Cluzona 14.00  2-3
JEKA Madese Boys 14.30  1-2
Bavel TSC 14.30 0-3
Rijen UNO Animo 14.30  3-1
RBC SC Kruisland 14.30  1-0

speelronde 14

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
WSC UNO Animo 20.00 2-1

speelronde 14

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
TSC JEKA 14.00 5-0
UNO Animo VOAB 14.00 Afgelast
SC Kruisland Beek vooruit 14.30 4-0 
FC Tilburg WSC 14.30 0-1
Cluzona FC Bavel 14.30 2-3
Roosendaal Bavel 14.30 5-0
RBC Rijen 14.30 3-0

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Tilburg TSC 20.00 3-3
UNO Animo Cluzona 20.00 2-2
SC Kruisland JEKA 20.00 5-0

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB TSC 14.00 1-1
Madese Boys Cluzona 14.00 0-1
Beek vooruit RBC 14.00 2-5 
JEKA FC Tilburg 14.30 5-1
Bavel Roosendaal 14.30 0-0
Rijen SC Kruisland 14.30 0-3

rogramma 10 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Tilburg Uno Animo 20.00 0-2
VOAB Beek vooruit 20.30 1-1

Programma 3 maart, speelronde 10

thuis uit Aanvang uitslag
Uno Animo Bavel 19.30 2-1
SC Kruisland FC Tilburg 20.00 2-0

Programma 6 maart, speelronde 12

thuis uit Aanvang uitslag
Uno Animo Cluzona 14.00 niet gemeld
VOAB Beek vooruit 14.00 niet gemeld
WSC Bavel 14.00 2-1
SC Kruisland JEKA 14.30 Afgelast
RBC Madese Boys 14.30 1-0
Roosendaal Rijen 14.30 0-1

speelronde 11

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Bavel RBC 19.45 2-4
Cluzona Roosendaal 20.00 6-1
JEKA WSC 20.00 3-4
TSC SC Kruisland 20.30 1-1 

speelronde 10

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB Roosendaal 14.00 4-0
WSC Cluzona 14.30 1-1
Beek vooruit Madese Boys 14.30 3-0
Rijen TSC 14.30 0-1

Programma 17 februari, speelronde 11

thuis uit Aanvang uitslag
Rijen Beek vooruit 20.00 2-0

inhaalwedstrijd

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
TSC WSC 14.00 2-1
FC Tilburg RBC 14.00 0-3
Cluzona SC Kruisland 14.30 2-2

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Madese Boys Rijen 14.00 0-6
WSC FC Tilburg 14.30 2-1
VOAB SC Kruisland 14.30 3-1

Speelronde 9

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Bavel VOAB 14.00 2-4
Madese Boys Rijen 14.00 Afgelast
FC Tilburg RBC 14.30 Afgelast
Cluzona SC Kruisland 14.30 Afgelast
JEKA Beek vooruit 14.30 5-4
Roosendaal Uno Animo 14.30 4-0

Speelronde 8

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
UNO Animo Madese Boys 14.00 6-1
VOAB JEKA 14.00 2-0
Bavel SC Kruisland 14.00 2-2
Beek vooruit Roosendaal 14.00 Afgelast
Rijen Cluzona 14.30 1-1
RBC TSC 14.30 Afgelast

speelronde 2/6

Programma 14 November

Thuis uit Aanvang uitslag
UNO Animo RBC 14.00 1-1
Madese Boys JEKA 14.00 1-0
Bavel FC Tilburg 14.30 3-1

speelronde 7

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
TSC Beek vooruit 14.00 4-0
UNO Animo Rijen 14.00 2-0
Madese Boys Bavel 14.00 3-2
SC Kruisland RBC 14.30 1-1
FC Tilburg VOAB 14.30 0-3 
Cluzona JEKA 14.30 Afgelast 
Roosendaal WSC 14.30 3-0

speelronde 6

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB SC Kruisland 14.00  Afgelast 
WSC Madese Boys 14.00  6-1
Beek vooruit UNO Animo 14.00  5-5
JEKA Rijen 14.30  0-2
Bavel FC Tilburg 14.30  Afgelast 
RBC Cluzona 14.30  3-2
Roosendaal TSC 14.30  2-3

speelronde 5

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
TSC Bavel 14.00 3-1
Madese Boys Roosendaal 14.30 0-2
SC Kruisland WSC 14.30 1-0
FC Tilburg Beek vooruit 14.30 4-0
Cluzona VOAB 14.30 0-2
JEKA Uno Animo 14.30 5-0
Rijen RBC 14.30 1-4 

speelronde 4

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Uno Animo TSC 14.00  1-2
VOAB Rijen 14.00  2-0
WSC RBC 14.00  3-4
Madese Boys FC Tilburg 14.00  4-1
Beek vooruit SC Kruisland 14.00  3-2
Bavel Cluzona 14.30  2-4
Roosendaal JEKA 14.30  3-0

speelronde 3

 

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
TSC Madese Boys 14.00 5-0
SC Kruisland Uno Animo 14.30 4-1
FC Tilburg Roosendaal 14.30  4-1
Cluzona Beek vooruit 14.30  5-6
JEKA Bavel 14.30 2-1
Rijen WSC 14.30 2-0
RBC VOAB 14.30 1-0

speelronde 2

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
TSC Cluzona 14.00 2-6
Uno Animo RBC 14.00 Afgelast
WSC VOAB 14.00 1-2
Madese Boys JEKA 14.00 Afgelast
FC Tilburg Rijen 14.30 0-2
Bavel Beek vooruit 14.30 6-2
Roosendaal SC Kruisland 14.30 1-3

speelronde 1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
VOAB Uno Animo 14.00 1-0
Beek vooruit WSC 14.00 0-2
SC Kruisland Madese Boys 14.30 14-0
Cluzona FC Tilburg 14.30 2-2
JEKA TSC 14.30 2-3
Rijen Bavel 14.30 1-1
RBC Roosendaal 14.30 2-0