Selecteer een pagina

De Trainerscarrousel draait inmiddels op volle toeren. GRC 14 uit Giessen is echter nog opzoek naar een nieuwe hooftrainer voor het aankomend seizoen. GRC 14 is een voetbalvereniging waar voetbaluitslagen-nickdeheus.nl regelmatig te gast is, om verslag te doen van wedstrijden van het eerste elftal.   

GRC 14 verwelkomt de regionale media altijd netjes en professioneel wij van voetbaluitslagen-nickdeheus.nl laten de kans dan ook niet lopen om, net als de grotere mediakanalen melding te maken van een het feit dat GRC 14 een nieuwe hoofdtrainer zoekt. GRC 14 is tevens ook nog eens een Ambitieuze voetbalclub die graag het maximale presteert met een mix tussen jeugd en ervaren jongens die de jeugd min of meer opleiden hoe de drie punten over de streep te trekken. Aan de winnaarsmentaliteit ligt het dan ook alles behalve. 

Op de website van de voetbalvereniging is een lijst te vinden waarin staat wat GRC 14 van uw verwacht en wat u takenpakket zou gaan worden….

 • U bezit een diploma UEFA A.
 • U heeft ervaring als hoofdtrainer op een goed amateurniveau.
 • U heeft een voetbalvisie die gericht is op aanvallend en verzorgd voetbal.
 • U beschikt over de kwaliteiten om spelers individueel en als team beter te maken.
 • U heeft interesse in onze jeugd en met onze hoofd jeugdopleiding werkt u samen om zoveel mogelijk jeugdspelers in te passen in onze selectie.
 • U heeft organisatorisch vermogen en u beschikt over voldoende sociale en communicatieve vaardigheden.
 •  U beschikt over de kwaliteit om goed samen te werken met ons kader, onze spelers en onze technische commissie.
 • U heeft niet alleen interesse voor ons eerste elftal…maar voor onze gehele vereniging in al haar gelederen.

 

TAKEN:

 •  Het geven van trainingen op dinsdag- en donderdagavond.
 •  Het coachen/begeleiden van ons 1ste elftal op wedstrijddagen.
 • Wekelijks overleg met onze assistent-trainer, trainer van ons 2de elftal           en onze technische commissie.

 

 

Heeft u interesse in deze functie, stuur dan uw CV met je gemotiveerde reactie voor donderdag 13 januari naar: bestuur@grc14.nl.Voor vragen kunt u contact opnemen met Kees Bouman of Erik van de Koppel.