1e kwalificatieronde Conference League

Programma 15 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ararat

Fehérvár

15.00

2-0

FC Struga

Liepaja

17.00

1-4

Kauno

Europa

18.00

2-0

Gagra

Sutjeska

18.00

1-0

KUps

FC Noah

18.00

5-0

Urartu

Maribor

18.00

0-1

Valmiera

Suduva

18.00

0-0

Din.Batoemi

Tre Penne

18.30

3-0

Sant.Coloma

Mons Calpe

18.30

4-0

St.Joseph’s

Levadia

18.30

1-1

MSI

Honka

18.30

1-3

Petrocub

Sileks

19.00

1-0

Sligo

Hafnarfjörd

19.00

1-2

Dila

Zilina

19.00

2-1

FCSG

Partizani

19.00

2-3

New Saints

Glentoran

19.15

2-0

Gzira +

Sant Julià

20.00

1-1

KI

RFS

20.00

2-4

LAC

Podgorica

20.00

3-0

Llapi

Shkupi

20.00

1-1

Swift

Domzale

20.00

1-1

Puskas Acad

Inter Turku

20.00

2-0

Larne

Bala

20.30

1-0

Trnava

Mosta

20.30

2-0

Bohemians

Stjarnan

20.30

3-0

La Fiorita

Birkirkara

20.30

1-1

Decic

Drita

20.30

0-1

Breidablik

Rac.Union

20.30

1-0

Vllaznia

Brijeg

20.30

3-0

Slqsk

Paide

21.00

2-0

Sarajevo

Milsami

21.00

0-1

Coleraine

Velez

21.00

1-2

Programma 14 Juli

thuis uit Aanvang uitslag
Newtown Dundalk 20.30 0-1

 

 

Programma 6 Juli

thuis uit Aanvang Uitslag
Mons Calpe Santa Coloma 18.00 1-1
Mosta Spart.Trnava 19.30 3-2
Podgorica LAC 20.00 1-0

Programma 8 juli

Thuis uit Aanvang uitslag
Liepaja FC Struga 18.00 1-1
Sileks Petrocub 18.00 1-1
FC Noah KuPS 18.00 1-0
Inter Turku Puskas Acad 19.00 1-1
Honka NSÍ 19.00 0-0
Sant Julià Gzira 19.00 0-0
RFS KI 19.00 2-3
Suduva Valmiera 19.30 2-1
Levadia St.Joseph’s 19.30 3-1
Dundalk Newtown 20.00 4-0
Zilina Dila 20.00 5-1
Racing Union Breidablik 20.30 2-3
Milsami Sarajevo 20.45 0-0
Glentoran New Saints 20.45 1-1
Europa Kauno 20.45 0-0
Fehérvár Ararat 20.45 1-1
Bala Larne 20.45 0-0
Paide Slqsk 20.45 1-2
FH Sligo 20.45 1-0
Partizani FCSG 20.45 5-2
Shkupi Llapi 20.45 1-0
Domzale Swift 20.45 1-0
Birkirkara La Fiorita 20.45 1-0
Drita Decic 20.45 2-1
Sutjeska Gagra 20.45 1-0
Velez Coleraine 21.00 1-0
Maribor Urartu 21.00 1-0
Tre Penne Din.Batoemi 21.00 0-4
Siroki Brijeg Vllaznia 21.15 3-1
Stjarnan Bohemians 21.15 1-1