Selecteer een pagina

Speelronde 26

Programma 27 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Nivo sparta Almkerk 14.30  1-1
Scherpenzeel SVW 14.30  10-1
SVL Sliedrecht 14.30  0-2
Oranje wit Achilles 29 14.30  0-1
DZC 68 Bennenkom 14.30  3-1
DTS EDEE LRC 14.30  1-4

 

Uitslagen overzicht

Speelronde 25

Programma 20 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht DUNO D 14.30 2-1
LRC Scherpenzeel 14.30 0-0
Almkerk SVL 14.30 0-0
SVW Oranje Wit 14.30 0-3
Achilles 29 DZC 68 14.30 3-0
Bennenkom Nivo sparta 14.30 1-2

Speelronde 24

Programma 13 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Scherpenzeel DTS EDE 14.30  0-0
SVL Bennenkom 14.30  5-0
Oranje Wit LRC 15.00  0-3
DZC 68 SVW 15.00  7-1
Nivo sparta Achilles 29 15.00  1-1
DUNO D Almkerk 15.00  2-1

Speelronde 23

Programma 29 april

thuis uit Aanvang uitslag
LRC DZX 68 14.30  6-1
SVW Nivo sparta 14.30  4-6
Almkerk Sliedrecht 14.30  0-0
DTS EDE Oranje Wit 15.00 5-1
Bennenkom DUNO D 15.00 0-2
Achilles 29 SVL 18.00 3-1

Speelronde 22

Programma 22 April

thuis uit Aanvang uitslag
SVL SVW 14.30  4-0
Sliedrecht Bennenkom 14.30  1-0
Oranje Wit Scherpenzeel 15.00 1-3
Nivo sparta LRC 15.00 1-2
DZC 68 DTS EDE 15,00  1-3
DUNO D Achilles 29 15.00 1-0

Speelronde 21

Programma 15 April

thuis uit Aanvang uitslag
SVW DUNO D 14.30  1-4
Scherpenzeel DZC 68 14.30  6-2
LRC SVL 14.30  2-0
DTS EDE Nivo sparta 15.00  1-1
Bennenkom Almkerk 15.00  2-0
Achilles 29 Sliedrecht 18.00  2-1

Speelronde 17/20

Programma 8 april

thuis uit Aanvang uitslag
DTS EDE Almkerk 15.00 1-2
DUNO D LRC 15.00  2-2

Speelronde 20

Programma 1 April

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht SVW 14.30 1-0
Almkerk Achilles 29 14.30  2-0
SVL DTS EDE 14.30 0-1
Nivo sparta Scherpenzeel 15.00 1-5
DUNO D LRC 15.00 Afgelast 
ZC 68 Oranje wit 15.00 3-0

Speelronde 19

Programma 25 maart

thuis uit aanvang uitslag
SVW Almkerk 14.30  2-2
Scherpenzeel SVL 14.30  6-2
LRC Sliedrecht 14.30  1-0
Oranje Wit Nivo sparta 15.00  1-0
DTS EDE DUNO D 15.00  2-1
Achilles 29 Bennenkom 18.00  0-4

Speelronde 18

Programma 18 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht DTS EDE 14.30  0-5
Almkerk LRC 14.30  2-2
SVL Oranje wit 14.30  0-3
Bennenkom SVW 15.00 2-0
DUNO D Scherpenzeel 15.00 0-2
Nivo sparta DZC 68 15.00 1-3

Speelronde 17

Programma 11 maart

thuis uit aanvang uitslag
SVW Achilles 29 14.30  3-1
LRC Bennenkom 14.30 6-4
Scherpenzeel Sliedrecht 14.30  6-0
Oranje wit DUNO D 15.00  2-1
DZC 68 SVL 15.00  1-1
DTS EDE Almkerk 15.00  afgelast 

Speelronde 16

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Almkerk Scherpenzeel 14.30  0-2
SVL Nivo sparta 14.30  2-1
Sliedrecht Oranje Wit 14.30  4-1
DUNO D DZC 68 15.00  0-1
Achilles 29 LRC 18.00 1-4
Bennenkom DTS EDE 19.00 0-5

Speelronde 4 -13

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht SVL 14.30  1-0
Almkerk Nivo sparta 14.30 1-1
LRC DTS EDE 14.30  2-3
SVW Scherpenzeel 14.30  2-8
DUNO D Oranje wit 15.00  3-0

speelronde 15

Programma 11 februari

thuis uit Aanvang uitslag
LRC SVW 14.30  1-0
Scherpenzeel Bennenkom 14.30  5-1
Oranje Wit Almkerk 15.00 2-1
DTS EDE Achilles 29 15.00  0-2
Nivo Sparta DUNO D 15.00 1-0
DZC 68 Sliedrecht 15.00  2-2

speelronde 14

Programma 4 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht Nivo sparta 14.30  1-1
SVW DTS EDE 14.30  2-3
Almkerk DZC 68 14.30  3-3
DUNO D SVL 15.00 1-2 
Bennenkom Oranje Wit 15.00 3-2
Achilles 29 Scherpenzeel 18.00 1-4

speelronde 12

Programma 28 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Scherpenzeel LRC 14.30 0-1
SVL Almkerk 14.30  2-0
DZC 68 Achilles 29 15.00  1-0
Oranje wit SVW 15.00  2-1
DUNO D Sliedrecht 15.00  1-2
Nivo sparta Bennenkom 15.00 1-2

speelronde 13

Programma 21 Januari

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht SVL 14.30 Afgelast
SVW Scherpenzeel 14.30 Afgelast
LRC DTS EDE 14.30 Afgelast
Almkerk Nivo sparta 14.30 Afgelast
Bennenkom DZC 68 15.00  2-0
Achilles 29 Oranje Wit 18.00 1-5