Selecteer een pagina

 

Programma komende week

speelronde 26

Programma 4 Juni

thuis uit Aanvang uitslag
Huizen Nivo sparta 14.30  0-2
Woudenberg De bilt 14.30  1-0
Montfoort GRC 14 14.30  3-1
SVL WNC 14.30  0-2
Breukelen Sliedrecht 14.30  1-1
LRC Zuidvogels HSV de 14.30  4-0
Almkerk Roda 46 14.30 2-2

 

 

Uitslagen overzicht 1e klasse C Zuid1

speelronde 25

Programma 28 Mei

thuis uit Aanvang Uitslag
Zuidvogels HSV de Huizen 14.30  2-4
Roda 46 LRC 14.30  2-1
De Bilt SVL 14.30  1-1
Nivo sparta Breukelen 14.30  6-1
Sliedrecht Woudenberg 14.30  4-2
WNC Montfoort 14.30  3-1
GRC 14 Almkerk 14.30  2-2

speelronde 24

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Huizen Sliedrecht 14.30 5-0
Woudenberg Roda 46 14.30 1-1
Breukelen WNC 14.30 4-3
SVL GRC 14 14.30 3-1
Montfoort Zuidvogels HSV de 14.30 1-3
LRC Nivo sparta 14.30 0-1 
Almkerk De Bilt 14.30 0-2

Speelronde 23

Programma 14 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
De bilt FC Breukelen 14.00  3-0
Zuidvogels HSV de Woudenberg 14.30  3-0
Sliedrecht SVL 14.30  5-2
WNC Huizen 14.30  1-4
GRC 14 LRC 14.30  1-1
Roda 46 Montfoort 15.00  6-2
Nivo sparta Almkerk 15.00  0-0

Speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
Woudenberg  GRC 14  19.15   3-0
De Bilt   WNC  19.15   0-4
Zuidvogels HSV de  Roda 46  20.00   1-2,
Montfoort  LRC  20.00   1-0
SVL  Nivo sparta  20.00  4-3
Breukelen  Huizen  20.00   0-3
Almkerk  Sliedrecht  20.00   3-1

Speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Huizen De bilt 14.30  3-0
Breukelen Roda 46 14.30  3-3
Montfoort SVL 14.30  1-2
LRC Woudenberg 14.30  1-0
WNC Almkerk 14.30  3-2
GRC 14 Sliedrecht 14.30  2-4
Nivo sparta Zuidvogels HSV de 15.00  1-3

Speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
Woudenberg Montfoort 14.30  2-2
Zuidvogels HSV de GRC 14 14.30  3-1 
SVL Huizen 14.30  1-4
Sliedrecht WNC 14.30  2-1
LRC De Bilt 14.30  1-1 
Almkerk Breukelen 14.30  3-1
Roda 46 Nivo sparta 15.00  4-4

Speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Zuidvogels HSV de 14.00  2-2
Montfoort Sliedrecht 14.30  2-4
Huizen Almkerk 14.30  3-1
Breukelen SVL 14.30  2-2
WNC LRC 14.30  3-1
GRC 14 Roda 46 14.30 2-4
Nivo sparta Woudenberg 14.30 4-0

Speelronde 18

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Woudenberg FC Breukelen 14.30  2-2
Zuidvogels HSV de SVL 14.30  5-0
Sliedrecht De Bilt 14.30  4-1
LRC Almkerk 14.30  2-3
GRC 14 Huizen 14.30  1-2
Roda 46 WNC 15.00  1-2
Nivo sparta Montfoort 15.00  1-2

Programma 12 April

thuis uit Aanvang uitslag
Montfoort Huizen 20.00  2-3

Speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Montfoort 14.30  3-3
Huizen LRC 14.30  4-0
Breukelen Zuidvogels HSV de 14.30  0-2
SVL Roda 46 14.30  0-2
Sliedrecht Nivo sparta 14.30  1-1
WNC GRC 14 14.30  4-0
Almkerk Woudenberg 14.30  2-0

Programma 5 April

thuis uit Aanvang Uitslag
SVL Woudenberg 20.00 1-3

speelronde 16

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV de Almkerk 14.30  1-0
Woudenberg WNC 14.30  1-1
Montfoort Huizen 14.30  Afgelast 
LRC SVL 14.30  0-3
GRC 14 FC Breukelen 14.30  0-0
Roda 46 Sliedrecht 15.00  1-2
Nivo sparta De bilt 15.00  3-0

Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht Almkerk 20.00 1-2 

speelronde 15

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
De Bilt GRC 14 14.00  1-2
FC Breukelen LRC 14.30  2-1
Huizen Roda 46 14.30  5-1
Sliedrecht Zuidvogels HSV de 14.30  0-1,
WNC Nivo sparta 14.30  2-1
Almkerk Montfoort 14.30  1-2

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Sliedrecht 20.00  1-2
FC Breukelen Almkerk 20.00  2-2
Nivo sparta LRC 20.00 1-1

speelronde 14

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV de WNC 14.30 4-1
Woudenberg Huizen 14.30  0-1
Montfoort FC Breukelen 14.30  2-1
LRC Sliedrecht 14.30  2-1
GRC 14 Nivo sparta 14.30 1-2
Almkerk SVL 14.30  1-1
Roda 46 De bilt 15.00  3-0

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
GRC 14 SVL 20.00  3-3v

speelronde 13

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Woudenberg 14.30  1-2
Huizen Zuidvogels HSV de 14.30  1-1
SVL Montfoort 14.30  1-1
Sliedrecht GRC 14 14.30  3-0
WNC Roda 46 14.30  3-2

speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Sliedrecht 14.30 Afgelast
Huizen FC Breukelen 14.30 5-0
Woudenberg LRC 14.30 0-2
Montfoort WNC 14.30 2-2
Almkerk Nivo Sparta 14.30 1-5
GRC 14 SVL 14.30 Afgelast
Roda 46 Zuidvogels HSV de 15.00 2-4

Speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Nivo sparta Huizen 13.00  0-3
Zuidvogels HSV de Montfoort 14.30  2-0
SVL Breukelen 14.30  1-0
WNC De bilt 14.30  3-1
Roda 46 Woudenberg 15.00  4-0
LRC GRC 14 15.00  3-0

Speelronde 10

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt LRC 14.00 1-3
Woudenberg Sliedrecht 14.30 1-2
Montfoort Roda 46 14.30  2-1
Huizen GRC 14 14.30  3-0
Breukelen Nivo sparta 14.30 1-2
SVL Zuidvogels HSV De 14.30  0-1
Almkerk WNC 14.30  0-3

Inhaalwedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Sliedrecht Montfoort 14.30 2-0
Roda 46 Almkerk 14.30 5-0 

 

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Roda 46 14.30 1-1
Huizen WNC 14.30 4-1

speelronde 9

 

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV de de bilt 14.30  2-2
Sliedrecht Huizen 14.30  2-2
WNC FC Breukelen 14.30  3-0
GRC 14 Woudenberg 14.30  0-3
Roda 46 Almkerk 15.00  afgelast 
Nivo sparta SVL 15.00  1-1
LRC Montfoort 15.00  1-2

speelronde 8

 

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
SVL LRC 14.30 1-3
FC Breukelen GRC 14 14.30 1-2
Woudenberg Nivo sparta 14.30 0-4
Huizen WNC 14.30 4-1
Sliedrecht Montfoort 14.30 Afgelast
Almkerk Zuidvogels HSV de 14.30 1-1

Speelronde 7

 

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Montfoort Almkerk 14.30  3-3
Woudenberg SVL 14.30  1-1
Zuidvogels HSV de Breukelen FC 14.30  3-0
GRC 14 De bilt 14.30  0-3
Roda 46 Huizem 14.30  2-0
Nivo sparta Sliedrecht 14.30  0-2
LRC WNC 14.30  3-0

speelronde 5

 

Programma 2 november

thuis uit Aanvang uitslag
Nivo Sparta GRC 14 19.30 3-0

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Nivo Sparta 14.00 3-1
Huizen Montfoort 14.30 2-1
FC Breukelen Woudenberg 14.30 2-0
Sliedrecht Roda 46 14.30 2-0
WNC SVL 14.30 3-2
Almkerk LRC 14.30 0-2
GRC 14 Zuidvogels HSV de 14.30 1-3

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV De Sliedrecht 14.30  2-0
Montfoort De bilt 14.30  0-0
WNC Woudenberg 14.30  2-0
Roda 46 Breukelen 15.00  1-1
SVL Almkerk 15.00  1-1
Nivo sparta GRC 14 15.00  Afgelast 
LRC Huizen 15.00  1-4

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Almkerk 14.00  5-1
Woudenberg Zuidvogels HSV de 14.30  0-4
Huizen SVL 14.30 1-1
Breukelen FC Montfoort 14.30  1-1
Sliedrecht LRC 14.30  1-0
GRC 14 WNC 14.30 2-3
Nivo sparta Roda 46 15.00  2-1

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
HSV  Zuidvogels de Nivo sparta 14.30 4-1
SVL De bilt 14.30 1-2
Montfoort Woudenberg 14.30 3-2
WNC Sliedrecht 14.30 2-3
Almkerk Huizen 14.30 2-3
Roda 46 GRC 14 15.00 0-1
LRC Leerdam FC Breukelen 15.00 1-0

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Huizen 14.30 0-3
Zuidvogels HSV de LRC 14.30 1-0
Woudenberg Almkerk 14.30 2-1
Sliedrecht FC Breukelen 14.30 0-2
GRC 14 Montfoort 14.30 1-1
Roda 46 SVL 15.00 1-0
Nivo sparta WNC 15.00 1-1

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Huizen Woudenberg 14.30 6-0
Montfoort Nivo sparta 14.30 2-2
FC Breukelen De Bilt 14.30 2-2
SVL Sliedrecht 14.30 1-3
WNC Zuidvogels HSV de 14.30 4-0
Almkerk GRC 14 14.30 1-4
LRC Leerdam Roda 46 15.00 1-4