Selecteer een pagina

 

Programma komende week

speelronde 9

 

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV de de bilt 14.30  2-2
Sliedrecht Huizen 14.30  2-2
WNC FC Breukelen 14.30  3-0
GRC 14 Woudenberg 14.30  0-3
Roda 46 Almkerk 15.00  afgelast 
Nivo sparta SVL 15.00  1-1
LRC Montfoort 15.00  1-2

Uitslagen overzicht 1e klasse C Zuid1

speelronde 8

 

Programma 20 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

LRC

14.30

1-3

FC Breukelen

GRC 14

14.30

1-2

Woudenberg

Nivo sparta

14.30

0-4

Huizen

WNC

14.30

4-1

Sliedrecht

Montfoort

14.30

Afgelast

Almkerk

Zuidvogels HSV de

14.30

1-1

Speelronde 7

 

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Montfoort Almkerk 14.30  3-3
Woudenberg SVL 14.30  1-1
Zuidvogels HSV de Breukelen FC 14.30  3-0
GRC 14 De bilt 14.30  0-3
Roda 46 Huizem 14.30  2-0
Nivo sparta Sliedrecht 14.30  0-2
LRC WNC 14.30  3-0

speelronde 5

 

Programma 2 november

thuis uit Aanvang uitslag
Nivo Sparta GRC 14 19.30 3-0

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Nivo Sparta 14.00 3-1
Huizen Montfoort 14.30 2-1
FC Breukelen Woudenberg 14.30 2-0
Sliedrecht Roda 46 14.30 2-0
WNC SVL 14.30 3-2
Almkerk LRC 14.30 0-2
GRC 14 Zuidvogels HSV de 14.30 1-3

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Zuidvogels HSV De Sliedrecht 14.30  2-0
Montfoort De bilt 14.30  0-0
WNC Woudenberg 14.30  2-0
Roda 46 Breukelen 15.00  1-1
SVL Almkerk 15.00  1-1
Nivo sparta GRC 14 15.00  Afgelast 
LRC Huizen 15.00  1-4

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Almkerk 14.00  5-1
Woudenberg Zuidvogels HSV de 14.30  0-4
Huizen SVL 14.30 1-1
Breukelen FC Montfoort 14.30  1-1
Sliedrecht LRC 14.30  1-0
GRC 14 WNC 14.30 2-3
Nivo sparta Roda 46 15.00  2-1

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
HSV  Zuidvogels de Nivo sparta 14.30 4-1
SVL De bilt 14.30 1-2
Montfoort Woudenberg 14.30 3-2
WNC Sliedrecht 14.30 2-3
Almkerk Huizen 14.30 2-3
Roda 46 GRC 14 15.00 0-1
LRC Leerdam FC Breukelen 15.00 1-0

speelronde 2

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
De bilt Huizen 14.30 0-3
Zuidvogels HSV de LRC 14.30 1-0
Woudenberg Almkerk 14.30 2-1
Sliedrecht FC Breukelen 14.30 0-2
GRC 14 Montfoort 14.30 1-1
Roda 46 SVL 15.00 1-0
Nivo sparta WNC 15.00 1-1

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
Huizen Woudenberg 14.30 6-0
Montfoort Nivo sparta 14.30 2-2
FC Breukelen De Bilt 14.30 2-2
SVL Sliedrecht 14.30 1-3
WNC Zuidvogels HSV de 14.30 4-0
Almkerk GRC 14 14.30 1-4
LRC Leerdam Roda 46 15.00 1-4