Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhode Van stiphout bouw

Alverna

14.30

1-2

Brabantia

Nemelaer

14.30

1-4

EFC

Berghem Sport

14.30

3-0

ERP

Best vooruit

14.30

1-1

SV TOP

HVCH

14.30

4-1

Leones

Woezik

14.30

3-0

 

Uitslagen overzicht 1e klasse C Zuid1

speelronde 25

Programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Berghem Sport

SV TOP

14.30

2-1

Best vootuit

FC Eindhoven AV

14.30

1-3

Nemelaer

Rhode Van stiphout bouw

14.30

7-0

Alverna

Leones

14.30

4-1

Woezik

ERP

14.30

0-4

speelronde 24

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
ERP Nemelaer 14.00 0-5
EFC HVCH 14.30 2-2
SV TOP Alverna 14.30 1-1 
Rhode Van stiphout bouw Woezik 14.30 3-2
FC Eindhoven Berghem Sport 15.00 5-2

speelronde 23

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Berghem Sport ERP 14.30  3-0
Best vooruit Leones 14.30  3-1
Nemelaer SV TOP 14.30  5-2
HVCH Rhode Van stiphout bouw 14.30  1-1
Alverna EFC 14.30  5-2
Woezik FC Eindhoven AV 14.30  2-3

speelronde 22

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Nemelaer Alverna 19.15 3-0
ERP HVCH 19.15 1-3
Rhode Van stiphout bouw Berghem Sport 20.00 1-3
Brabantia Woezik 20.00 1-1
SV TOP EFC 20.00 2-2
Leones FC Eindhoven AV 20.15 3-3

speelronde 21

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Leones Rhode Van stiphout bouw 14.00 5-2
FC Eindhoven Brabantia 14.30 2-0
EFC Nemelaer 14.30 0-0
SV TOP Best vooruit 14.30 2-1
Alverna ERP 14.30 1-4
Woezik HVCH 14.30 1-4

speelronde 20

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
ERP SV TOP 14.00 4-3
Rhode Van stiphout bouw EFC 14.00 2-2
Best vooruit Berghem Sport 14.30 3-1
Brabantia Leones 14.30 2-2 
FC Eindhoven AV Nemelaer 14.30 2-3
HVCH Alverna 14.30 1-1

speelronde 19

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
Leones HVCH 14.00 1-1
Berghem Sport Brabantia 14.30 2-2
EFC ERP 14.30 1-5 
SV TOP Rhode Van stiphout bouw 14.30 2-3
Alverna FC Eindhoven 14.30 2-2
Woezik Best vooruit 14.30 0-3

Speelronde 18

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
Berghem Sport Leones 14.30 2-4
Best vooruit Alverna 14.30 1-3
Brabantia SV TOP 14.30 0-3
FC Eindhoven ERP 14.30 2-1
HVCH Nemelaer 14.30 1-3
Woezik EFC 14.30 3-2

Speelronde 24

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Brabantia Best vooruit 17.00 2-2

Programma 7 April

thuis uit Aanvang uitslag
Woezik Berghem Sport 20.00 3-0

Speelronde 17

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Brabantia 14.00  3-0
Rhode Van stiphout bouw Best vooruit 14.30  0-1
Nemelaer Leones 14.30  1-1
HVCH Berghem Sport 14.30  4-1
EFC FC Eindhoven AV 14.30  0-3
SV TOP NEC AM 14.30  Afgelast 
Alverna Woezik 14.30  0-1

Speelronde 16

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
Leones EFC 14.00  1-0
NEC AM ERP 14.00  0-3
Berghem Sport Nemelaer 14.30  1-3
Best vooruit HVCH 14.30  1-0
Brabantia Alverna 14.30  0-2
FC Eindhoven Rhode Van stiphout bouw 14.30  2-3
Woezik SV TOP 14.30  1-2

Programma 31 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Woezik Berghem Sport 20.00 Gestaakt

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Leones 14.00  2-1
Rhode Van stiphout bouw Brabantia 14.30  0-2
Nemelaer Woezik 14.30  2-1
HVCH NEC AM 14.30  3-1
EFC Best vooruit 14.30  5-0
SV TOP FC Eindhoven 14.30 5-1
Alverna Berghem Sport 14.30 4-1

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Woezik Rhode Van stiphout bouw 20.00 2-2

speelronde 14

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Rhode Van stiphout bouw 14.00 2-2
Leones SV TOP 14.00 2-3
NEC AM Alverna 14.00 1-5
Best vooruit Nemelaer 14.30 2-0
Brabantia EFC 14.30 2-3
FC Eindhoven AV HVCH 14.30 1-2
Woezik Berghem Sport 14.30 Afgelast

Inhaalwedstrijden 

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Nemelaer HVCH 20.00 1-5
EFC SV TOP 20.00 4-1
Best vooruit NEC AM 20.15 7-1
Brabantia FC Eindhoven AV 20.30 1-2 
Leones Alverna 20.30 1-0

speelronde 13

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Rhode Van stiphout bouw Leones 14.30 1-2
Berghem Sport FC Eindhoven 14.30 2-2
Nemelaer Brabantia 14.30 2-0
HVCH Woezik 14.30 4-0
EFC NEC AM 14.30 3-0
SV TOP ERP 14.30 4-3
Alverna Best vooruit 14.30 1-4 

Programma 10 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Eindhoven Woezik 20.00 3-2
NEC Leones 20.30 0-4

Speelronde 12

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Berghem Sport 14.00 3-1
Best vooruit NEC AM 14.30 Afgelast
Brabantia FC Eindhoven 14.30 niet gemeld
Nemelaer HVCH 14.30 niet gemeld 
Leones Alverna 14.30 niet gemeld
Woezik Rhode Van stiphout bouw 14.30 Afgelast

Speelronde 11

Programma 24 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Berghem Sport EFC 19.45 4-4
Rhode Van stiphout bouw SV TOP 20.00 4-4
HVCH ERP 20.00 4-1
Best vooruit Brabantia 20.15 1-0

Speelronde 10

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Alverna 14.00 2-2
Brabantia HVCH 14.00 1-1
EFC Woezik 14.30 2-0
SV TOP Berghem Sport 14.30 3-2
Rhode Van stiphout bouw NEC 14.30 2-2
Nemelaer FC Eindhoven 14.30 0-2
Leones Beek vooruit 14.30 0-1

Inhaal wedstrijden 

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
HVCH SV TOP 14.00 3-0
ERP NEC 14.00 5-0
Woezik Brabantia 14.30 2-2
Alverna Nemelaer 14.30 1-1

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Rhode Van stiphout bouw FC Eindhoven 14.30 1-3
HVCH Leones 14.30 4-1
NEC AM Nemelaer 14.30 2-1

speelronde 9

 

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
NEC Nemelaer 14.00 Afgelast
Berghem Sport Rhode Van stiphout bouw 14.30 3-0 
Best vooruit ERP 14.30 3-1
FC Eindhoven Leones 14.30 Afgelast 
HVCH EFC 14.30 3-0
Alverna SV TOP 14.30 2-2
Woezik Brabantia 14.30 0-0

speelronde 8

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
ERP NEC 14.00 Afgelast
Rhode Van stiphout bouw FC Eindhoven 14.30 Afgelast
Brabantia Berghem Sport 14.30 1-1
Nemelaer Best vooruit 14.30 5-2
EFC Alverna 14.30 2-0
SV TOP Woezik 14.30 2-1 

speelronde 2/25

Programma 14 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Nemelaer EFC 14.30 Afgelast
HVCH Brabantia 14.30 3-1

speelronde 7

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
NEC SV TOP 14.00 3-3
Leones ERP 14.00 0-0
Berghem Sport HVCH 14.30 0-0
Best vooruit EFC 14.30 1-0 
Brabantia Rhode Van stiphout bouw 14.30 3-1
FC Eindhoven AV Alverna 14.30 2-0 
Woezik Nemelaer 14.30 2-0

speelronde 6

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
ERP FC Eindhoven AV 14.00  1-2
Nemelaer Berghem Sport 14.30  1-1
HVCH Best vooruit 14.30  4-2
EFC Leones 14.30  1-1
Alverna Rhode Van stiphout bouw 14.30  4-1
SV TOP Brabantia 14.30  0-2
Woezik NEC 14.30  0-0

speelronde 5

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
NEC AM HVCH 14.00 1-8
Leones Nemelaer 14.00 0-0
Rhode Van stiphout bouw ERP 14.30 1-5
Berghem Sport Woezik 14.30 0-0
Best vooruit SV TOP 14.30 2-3
FC Eindhoven AV EFC 14.30 0-1
Alverna Brabantia 14.30 1-0

speelronde 4

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Berghem Sport Best vooruit 14.30  0-6
Brabantia NEC 14.30  5-0
Nemelaer ERP 14.30  3-2
HVCH FC Eindhoven 14.30  3-0
EFC Rhode Van stiphout bouw 14.30  3-0
Woezik Alverna 14.30  1-2
SV TOP Leones 15.00  0-0

speelronde 3

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
ERP EFC 14.00 0-2
NEC AM Berghem Sport 14.00  0-2
Leones Brabantia 14.00  3-3
Rhode Van stiphout bouw Nemelaer 14.30 0-4
Best vooruit Woezik 14.30 0-0
FC Eindhoven SV TOP 14.30 2-0
Alverna HVCH 14.30 2-3

speelronde 2

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
NEC FC Eindhoven 14.00 0-9
Berghem Sport Alverna 14.30 0-3
Best vooruit Rhode Van stiphout bouw 14.30 7-0
Brabantia ERP 14.30 0-2
Nemelaer EFC 14.30 Afgelast
HVCH SV Top 14.30 Afgelast
Woezik Leones 14.30 3-1

speelronde 1

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
ERP Woezik 14.00 2-2
Leones Berghem Sport 14.00 1-2
Rhode Van stiphout bouw HVCH 14.30 1-1 
FC Eindhoven AV Best vooruit 14.30 1-4
EFC Brabantia 14.30 2-0
Alverna NEC AM 14.30 3-1
SV TOP Nemelaer 14.30 2-2