Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

 

Programma 4 Juni

thuis uit Aanvang uitslag
Neptunus-Schiebroek Heinenoord 14.30  2-3
BVCB Brielle 14.30  5-3
XerxesDZB Papenrecht 14.30  2-1
Nieuwenhoorn SHO 14.30  3-0
RVVH Terneuzense Boys 14.30  1-3
Kloetinge Heerjansdam 14.30  4-0
Oranje Wit Nieuw Lekkerland 14.30  3-0

 

 

Uitslagen overzicht 1e klasse B West2

speelronde 25

 

Programma 28 Mei

thuis uit Aanvang uitslag
Heienoord BVCB 14.30  2-3
Heerjansdam RVVH 14.30  2-2
Nieuw lekkerland Nieuwenhoorn 14.30  2-1
VV Papenrecht Kloetinge 14.30  2-2
Terneuzense Boys Neptunus-Schiebroek 14.30  1-2
SHO XerxesDZB 14.30  1-0
Brielle Oranje Wit 14.30  1-1

 

speelronde 24

Programma 20 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Kloetinge Terneuzense Boys 19.30 3-1

Programma 21 mei

thuis uit Aanvang uitslag
BVCB Nieuw lekkerland 14.30 1-5
XerxesDZB Heinenoord 14.30 5-1
Nieuwenhoorn Heerjansdam 14.30 1-0 
RVVH Brielle 14.30 1-1
Neptunus-Schiebroek Papenrecht 15.00 0-4
Oranje Wit SHO 15.00 1-1 

speelronde 23

Programma 14 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord RVVH 14.30  3-5
Heerjansdam Oranje Wit 14.30  3-0
Terneuzense Boys BVCB 14.30  3-3
Papenrecht Nieuwenhoorn 14.30  1-1
Brielle XerxesDZB 14.30  1-1
Neptunus-Schiebroek Nieuw Lekkerland 15.00  1-1
SHO Kloetinge 15.00  0-3

speelronde 22

Programma 10 mei 

thuis  uit  Aanvang  uitslag 
Neptunus-Schiebroek  SHO  20.00  2-2
XerxesDZB  Terneuzense Boys  20.00   2-1
Nieuwenhoorn  Oranje Wit  20.00   1-1
RVVH  BVCB  20.00   4-1
Papenrecht  Heerjansdam  20.00  0-2
Kloetinge  Nieuw Lekkerland  20.00   2-1
Brielle  Heienoord  20.00   2-0

speelronde 21

Programma 7 mei

thuis uit Aanvang uitslag
BVCB XerxesDZB 14.30  2-2
Nieuwenhoorn Heinenoord 14.30  5-3
RVVH Kloetinge 14.30  0-2
Terneuzense Boys SHO 14.30 4-1
Nieuw lekkerland Brielle 14.30  1-3
Heerjansdam Neptunus-Schiebroek 14.30 2-4
Oranje Wit Papenrecht 15.00  0-2

speelronde 20

Programma 30 April

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Nieuw lekkerland 14.30  3-3
BVCB Papenrecht 14.30  2-1
XerxesDZB RVVH 14.30  1-3
Brielle Terneuzense Boys 14.30  3-2
Neptunus-Schiebroek Nieuwenhoorn 15.00 2-4
Kloetinge Oranje Wit 15.00 4-0
SHO Heerjansdam 15.00  2-1

speelronde 19

Programma 23 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn Kloetinge 14.30  0-1
RVVH SHO 14.30  2-0
Nieuw lekkerland XerxesDZB 14.30 1-4
Heerjansdam BVCB 14.30  0-0
Terneuzense Boys Heinenoord 14.30  1-1
Papenrecht Brielle 14.30 0-1
Oranje Wit Neptunus-Schiebroek 15.00 2-2

speelronde 18

Programma 16 April

thuis uit Aanvang uitslag
Heienoord Heerjansdasm 14.30  3-5
BVCB Neptunus-Schiebroek 14.30  6-2
XerxesDZB Nieuwenhoorn 14.30  3-1
Nieuw lekkerland RVVH 14.30  1-0
Terneuzense Boys Oranje Wit 14.30  2-2
Brielle Kloetinge 14.30  3-2
SHO Papenrecht 15.00  3-0

speelronde 17

Programma 9 April

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn Brielle 14.30  1-0
Papenrecht RVVH 14.30  1-1
Kloetinge Heinenoord 14.30  2-0
Heerjansdam Terneuzense Boys 14.30 3-0
Neptunus-Schiebroek XerxesDZB 15.00  0-6
Oranje Wit BVCB 15.00  4-2
SHO Nieuw Lekkerland 15.00  1-1

 

Programma 5 April

thuis uit Aanvang Uitslag
Neptunus-Schiebroek RVVH 20.00 2-2

Speelronde 16 

Programma 2 April

thuis uit Aanvang uitslag
BVCB Kloetinge 14.30  2-1
XerxesDZB Heerjansdam 14.30  0-2
RVVH Oranje Wit 14.30  4-0
Nieuw Lekkerland VV Papenrecht 14.30  2-1
Terneuzense Nieuwenhoorn 14.30  2-2
Brielle Neptunus-Schiebroek 14.30  4-1
Heinenoord SHO 17,00 2-2

Programma 29 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Kloetinge RVVH 20.00 7-1

Programma 26 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn BVCB 14.30  2-3
Heerjansdam Nieuw lekkerland 14.30  1-1
Papenrecht Terneuzense Boys 14.30 0-1
Kloetinge XerxesDZB 15.00  2-1
Oranje Wit Heinenoord 15.00  3-4
SHO Brielle 15.00 4-2

Programma 22 Maart

Thuis uit Aanvang uitslag
Oranje Wit Kloetinge 20.00 0-4
XerxesDZB BVCB 20.00  0-0
Papenrecht SHO 20.00  0-2

speelronde 14

Programma 19 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Papenrecht 14.30  2-1
BVCB SHO 14.30  1-1
XerxesDZB Oranje Wit 14.30  5-0
RVVH Nieuwenhoorn 14.30  1-1
Terneuzense Boys Nieuw Lekkerland 14.30 2-2
Brielle Heerjansdam 14.30  0-0
Neptunus-Schiebroek Kloetinge 15.00 1-5

speelronde 13

Programma 15 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Oranje Wit Nieuwenhoorn 20.00  4-2

Brielle
Papenrecht 20.15 0-2

speelronde 13

Programma 12 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn Neptunus-Schiebroek 14.30 4-0
Heerjansdam Heinenoord 14.30  0-0
Papenrecht XerxesDZB 14.30  0-0
Nieuw Lekkerland BVCB 14.30  1-1
Kloetinge RVVH 15.00 Afgelast
Oranje Wit Brielle 15.00  2-1
SHO Terneuzense Boys 15.00  1-5

programma 8 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Heienoord XerxesDZB 20.00 0-1
Kloetinge Nieuwenhoorn 20.00 1-2

speelronde 12

Programma 5 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Heienoord Brielle 14.30 3-1
XerxesDZB BVCB 14.30 Niet doorgegaan
RVVH Heerjansdam 14.30 2-2
Terneuzense Boys Kloetinge 14.30 0-0
Papenrecht SHO 14.30 Afgelast
Neptunus-Schiebroek Nieuw-Lekkerland 15.00 3-4
Oranje Wit Nieuwenhoorn 15.00 Afgelast

speelronde 9

Programma 1 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuw-Lekkerland Kloetinge 20.00 0-1

speelronde 11

Programma 26 februari

thuis uit Aanvang uitslag
BVCB Terneuzense Boys 14.30  3-0
Heerjansdam Papenrecht 14.30  1-1
Nieuw lekkerland Oranje Wit 14.30  4-2
Brielle RVVH 14.30  3-1
SHO Neptunus-Schiebroek 15.00  4-2

speelronde 10 

Programma 19 februari

thuis uit Aanvang uitslag
XerxesDZB SHO 14.30  2-0
Nieuwenhoorn Nieuw-Lekkerland 14.30 3-1
RVVH Heienoord 14.30  1-0
Papenrecht BVCB 14.30 0-0
Neptunus-Schiebroek Heerjansdam 15.00  3-3
Kloetinge Brielle 15.00  5-2
Oranje Wit Terneuzense Boys 15.00  4-0

Inhaalwedstrijden

Programma 12 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Terneuzense Boys XerxesDZB 14.30 1-0
Papenrecht Heienenoord 14.30 1-0
Neptunus-Schiebroek Brielle 15.00 1-0

Programma 5 februari

thuis uit Aanvang uitslag
XerxesDZB Nieuw-Lekkerland 14.30 2-1
Nieuwenhoorn Terneuzense Boys 14.30 3-1
Kloetinge BVCB 14.30 5-1

speelronde 9

Programma 27 november

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Neptunus-Schiebroek 14.30  3-1
BVCB RVVH 14.30  0-2
Heerjansdam Nieuwenhoorn 14.30  2-3
Terneuzense Boys XerxesDZB 14.30  Afgelast 
Nieuw lekkerland Kloetinge 14.30 Afgelast
Brielle Papenrecht 14.30  Afgelast 
SHO Oranje wit 15.00  2-4

speelronde 8

Programma 20 november

thuis uit Aanvang uitslag
XerxesDZB Nieuw lekkerland 14.30 Afgelast
Nieuwenhoorn Terneuzense Boys 14.30 Afgelast
Papenrecht Heienoord 14.30 Afgelast
Neptunus-Schiebroek Brielle 15.00 Afgelast 
Kloetinge BVCB 15.00 Afgelast
SHO RVVH 15.00 0-0
Oranje Wit Heerjansdam 15.00 0-0

speelronde 7

Programma 6 November

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Oranje Wit 14.30  1-1
BVCB Heerjansdam 14.30  1-2
XerxesDZB Kloetinge 14.30  1-1
RVVH Neptunus-Schiebroek 14.30  2-0
Terneuzense Boys Papenrecht 14.30  0-4
Nieuw-Lekkerland SHO 14.30  0-2
Brielle Nieuwenhoorn 14.30 1-2

speelronde 6

Programma 30 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn XerxesDZB 14.30 2-1
Heerjansdam Kloetinge 14.30 2-0
Papenrecht Nieuw-Lekkerland 14.30 2-1
Terneuzense Boys Brielle 14.30 2-0
Neptunus-Schiebroek BVCB 15.00 2-6
Oranje Wit RVVH 15.00 2-3
SHO Heinenoord 17.00 2-3

speelronde 5

Programma 23 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Nieuwenhoorn 14.30  2-4
BVCB Oranje Wit 14.30  2-4
RVVH Papenrecht 14.30  6-1
Nieuw-Lekkerland Terneuzense Boys 14.30  2-0
Heerjansdam XerxesDZB 14.30  2-2
Brielle SHO 14.30  3-3
Kloetinge Neptunus-Schiebroek 15.00  2-1

speelronde 4

Programma 16 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Nieuwenhoorn RVVH 14.30 0-1
XerxesDZB Brielle 14.30 4-0
Terneuzense Boys Heerjansdam 14.30 0-0
Nieuw lekkerland Heinenoord 14.30 2-0
Papenrecht Neptunus-Schiebroek 14.30 3-0
Oranje Wit Kloetinge 15.00 0-1
SHO BVCB 15.00 5-3

speelronde 3

Programma 9 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Heinenoord Terneuzense Boys 14.30 0-1
BVCB Nieuwenhoorn 14.30 2-0
RVVH XerxesDZB 14.30 2-0
Heerjansdam SHO 14.30 5-0
Brielle Nieuw lekkerland 14.30 2-0
Neptunus-Schiebroek Oranje Wit 15.00 2-3
Kloetinge Papenrecht 15.00 3-0

 

Speelronde 2 

Programma 2 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
XerxesDZB Neptunus-Schiebroek 14.30 4-1
Terneuzense Boys RVVH 14.30 2-0
Nieuw lekkerland Heerjansdam 14.30 3-3
Papenrecht Oranje Wit 14.30 2-3
Brielle BVCB 14.30 2-2
Heinenoord Kloetinge 15,00 1-1
SHO Nieuwenhoorn 15.00 0-1

speelronde 1

Programma 25 september

thuis uit Aanvang uitslag
BVCB Heinenoord 14.30 2-1
Nieuwenhoorn Papenrecht 14.30 1-1
RVVH Nieuw lekkerland 14.30 0-2
Heerjansdam Brielle 14.30 1-1
Neptunus-Schiebroek Terneuzense Boys 15.00 2-1
Kloetinge SHO 15.00 2-0
Oranje Wit XerxesDZB 15.00 1-4