Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde 26

Programma 6 Juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Spartaan 20

VIJC

14.30

6-1

Olympia

DHC

14.30

4-0

Rood Wit W

Hillegersberg

14.30

1-0

Unitas 30

Den Hoorn

14.30

1-0

FC Boshuizen

DOSKO

14.30

1-1

Sarto

CVV Zwervers

14.30

1-3

Uitslagen overzicht 1e klasse B West2

speelronde 25

Programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

SC ’t Zand

Rood wit W

14.30

1-2

DHC

FC Boshuizen

14.30

1-5

Hillegersberg

Spartaan 20

14.30

3-2 

VIJC

Unitas 30

14.30

0-2

CVV Zwervers

Olympia

14.30

3-3

Den Hoorn

Sarto

14.30

4-3

speelronde 24

Programma 22 mei

Thuis uit Aanvang uitslag
FC Boshuizen SC ’t Zand 14.00 3-1
Olympia Hillegersberg 14.00 6-2
Spartaan 20 Den Hoorn 14.00 2-1
Sarto DOSKO 14.00 0-0
Rood Wit W DHC 14.00 2-2 
Unitas 30 CVV Zwerver 14.30 4-1

speelronde 23

Programma 15 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Den Hoorn Rood wit W 14.00 1-1
CVV Zwervers FC Boshuizen 14.00 0-1
VIJC Olympia 14.00 1-1
DHC Sarto 14.00 2-0
SC ’t Zand Spartaan 20 14.30 1-3
DOSKO Unitas 30 14.30  1-7

speelronde 22

Programma 12 mei

thuis uit Aanvang uitslag
FC Boshuizen Den Hoorn 20.00 1-5
Olympia SC ’t Zand 20.30 4-2
VIJC Hillegersberg 20.30 2-1
Rood Wit W CVV Zwerver 20.30 3-2
Sarto Unitas 30 20.30 2-2 
DHC DOSKO 20.30 4-0

speelronde 21

Programma 8 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Olympia 14.00 6-1
Sarto Hillegersberg 14.00 3-1
Den Hoorn VIJC 14.00 3-0
SC ’t Zand CVV Zwervers 14.30 1-1
Unitas 30 DHC 14.30 5-0
DOSKO Rood Wit W 14.30 1-1

Programma 26 april

thuis uit Aanvang uitslag
CVV Zwervers Rood wit 20.30 5-0

 

Programma 28 April

thuis uit Aanvang uitslag
Sarto VIJC 20.00 1-1

Programma 1 mei

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 DHC 14.00 1-0
VIJC SC ’t Zand 14.00 3-1
CVV Zwervers DOSKO 14.00 5-0
Rood Wit Sarto 14.00 3-1
FC Boshuizen Unitas 30 14.00 0-0

Programma 21 April

thuis uit Aanvang uitslag
Den Hoorn Unitas 30 20.00 2-1

Speelronde 19

Programma 24 April

thuis uit Aanvang uitslag
SARTO FC Boshuizen 14.00 3-0
DHC VIJC 14.00 4-2
Den Hoorn Olympia 14.00 2-0
DOSKO Spartaan 20 14.30 1-2
SC ’t Zand Hillegersberg 14.30 5-2 
Unitas 30 Rood Wit W 14.30 2-2 

Programma 18 April

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Rood Wit W 14.00 1-1
Olympia Sarto 14.00 0-3 
CVV de Zwerver DHC 14.00 0-4
VIJC FC Boshuizen 14.00 1-0
Hillegersberg DOKO 14.00 1-3
SC ’t Zand Unitas 30 15.00 2-3

Programma 14 April

Thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Den Hoorn 20.30 Afgelast

speelronde 17

Programma 7 April

thuis uit Aanvang uitslag
VIJC DHC 20.30  NNB 

Programma 10 April

thuis uit Aanvang uitslag
Rood Wit W Olympia 14.00  2-3
SARTO VUIJ 14.00  AFGELAST 
CVV Zwervers Den Hoorn 14.00  0-1
DOSKO SC ’t Zand 14.30  1-2
FC Boshuizen Hillegersberg 14.30  AFGELAST 
Unitas 30 Spartaan 20 14.30  2-0

speelronde 16

Programma 3 April

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 FC Boshuizen 14.00  1-2
Den Hoorn DHC 14.00  0-0
Olympia DOSKO 14.00 0-1
VIJC Rood wit 14.00 1-1
Hillegersberg CVV de Zwervers 14.00 2-1
SC ’t Zand Sarto 14.30  1-1

Programma 31 maart

thuis uit Aanvang uitslag
VIJC DHC 20.30 Gestaakt

Programma 27 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Sarto Spartaan 20 14.00  1-0
DHC SC ’t Zand 14.00  4-1
FC Boshuizen Olympia 14.00  1-1
CVV Zwervers VOC 14.00 1-1
Unitas 30 Hillegersberg 14.30  4-0
DOSKO Den hoorn 14.39  1-3

Programma 24 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Rood wit W DOSKO 20.30 0-1
Unitas 30 SARTO 20.30 6-0
SC ’t Zand FC Boshuizen 20.30 2-0
DHC Olympia 20.30 6-0

Speelronde 14

Programma 20 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg DHC 14.00 1-3
Olympia Unitas 30 14.00 3-3
Spartaan 20 CVV Zwervers 14.00 0-0
Rood Wit W FC Boshuizen 14.00 0-0 
VUC DOSKO 14.00 1-3
SC ’t Zand Den Hoorn 14.30 1-2

Inhaalwedstrijden 

Programma 17 maart

thuis uit Aanvang uitslag
FC Boshuizen SARTO 20.00 0-1
Olympia Spartaan 20 20.30 1-3
Unitas 30 DOSKO 20.30 11-0

Speelronde 13

Programma 13 maart

thuis uit Aanvang uitslag
DHC Olympia 14.00 Afgelast
CVV de Zwervers SC ’t Zand 14.00 0-2
SV den Hoorn Spartaan 20 14.00 0-2
Sarto Rood Wit W 14.00 2-0
DOSKO Hillegersberg 14.30 1-2
Unitas 30 VUC 14.30 5-1

speelronde 12 

Programma 6 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg VUC 14.00 1-0
DHC CVV de Zwervers 14.00 1-1
Rood Wit Den Hoorn 14.00 1-3
Unitas 30 Sarto 14.30 Afgelast

speelronde 7

Programma 3 maart

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Unitas 30 14.30 1-2

Speelronde 11

Programma 27 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 SC ’t Zand 14.00 4-3
Hillegersberg Olympia 14.00 4-0
DOSKO DHC 14.30 3-1

Programma 24 februari, speelronde 9

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Rood Wit W 20.00 2-1

Inhaal wedstrijden 

Programma 20 februari

thuis uit Aanvang uitslag
FC Boshuizen VIJ 14.00 2-0
Olympia CVV de Zwervers 14.00 1-1
Sarto Den Hoorn 14.30 2-3
DHC Spartaan 20 14.30 2-3
Unitas 30 SC ’t Zand 14.30 1-1

inhaal wedstrijden 

Programma 13 februari

thuis uit Aanvang uitslag
SC ’t Zand DHC 14.30 7-3
FC Boshuizen Rood Wit 14.30 2-0

 

Programma 6 februari

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Unitas 30 14.00 0-2

speelronde 9

 

Programma 28 november

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Rood Wit W 14.00 Afgelast
Spartaan 20 ONA 14.00 Afgelast 
Den Hoorn FC Boshuizen 14.00 0-4
CVV de Zwervers Unitas 30 14.00 2-0
VUX DHC 14.00 Afgelast 
DOSKO Sarto 14.30 1-3
SC ’t Zand Olympia 14.30 1-1

speelronde 8

 

Programma 21 november

thuis uit Aanvang uitslag
CVV Zwervers ONA 14.00 4-0
Olympia Den Hoorn 14.00 1-0
Sarto SC ’t Zand 14.00 2-4
Rood Wit W VUC 14.00 0-2
DHC Hillegersberg 14.00 5-0
FC Boshuizen Spartaan 20 14.00 4-1
Unitas 30 DOSKO 14.30 Afgelast

speelronde 5

 

Programma 14 November

Thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Unitas 30 14.00 Afgelast
DOSKO Olympia 14.00 2-0

speelronde 7

 

Programma 7 November

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Unitas 30 14.00 Afgelast
Spartaan 20 DOSKO 14.00 0-0
Olympia FC Boshuizen 14.00 2-0
ONA Rood wit W 14.00 2-5 
Den Hoorn CVV Zwervers 14.00 2-0
VUC Sarto 14.00 2-1
SC ’t Zand DHC 14.30 4-2

speelronde 6

 

Programma 31 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
CVV Zwervers Hillegersberg 14.00  3-0
Rood wit W Spartaan 20 14.00  1-0
Sarto Olympia 14.00  3-1
DHC Den Hoorn 14.00  2-2
DOSKO FC Boshuizen 14.30  0-3
SC ’t Zand VUC 14.30  1-0

speelronde 5

 

Programma 24 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg Sarto 14.00 2-3
ONA DHC 14.00 1-5
VUC CVV Zwervers 14.00 3-1
Den Hoorn SC ’t Zand 14.30 0-3

speelronde 4

 

Programma 17 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Den Hoorn Hillegersberg 14.00  3-2
CVV Zwervers Spartaan 20 14.00 Afgelast
Olympia VUC 14.00  1-3
Sarto ONA 14.00  9-0
DHC Rood Wit W 14.00  0-0
SC ’t Zand DOSKO 14.30  3-2
Unitas 30 FC Boshuizen 14.30  0-0

speelronde 3

 

Programma 10 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Sarto 14.00  1-1
Hillegersberg SC ’t Zand 14.00  0-2
ONA Olympia 14.00  2-2
VUC Den Hoorn 14.00 1-1
Rood Wit v Unitas 30 14.00  1-4
FC Boshuizen DHC 14.00 1-3
DOSKO CVV Zwervers 14.30 4-1

speelronde 2

 

Programma 3 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
Hillegersberg FC Boshuizen 14.00 2-1
CVV Zwervers Sarto 14.00 2-1
Den Hoorn DOSKO 14.00 4-0 
VUC Spartaan 20 14.00 1-1
Olympia Rood Wit V 14.00 3-1
DHC Unitas 30 14.00 7-4
SC ‘t Zand ONA 14.30 9-0

speelronde 1

 

Programma 26 september

thuis uit Aanvang uitslag
Spartaan 20 Hillegersberg 14.00 1-1
ONA SV Den Hoorn 14.00 1-5 
Rood Wit V SC ‘t Zand 14.00 2-0
Sarto DHC 14.00 2-2 
FC Boshuizen CVV Zwervers 14.00 1-0
DOSKO VUC 14.30 1-0 
Unitas 30 Olympia 14.30 3-0