Selecteer een pagina

Programma komende week

speelronde  16

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OACN-Boys

LZV/Kuypers

20.30

11-2 

Sportclub Olympic

Excelsior 31

20.30

4-1

ZVS/Bodemflex

ZVV EDE

20.30

0-4

Uitslagen overzicht 1e Divisie B 

speelronde  9

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

JCK/AISO

CFM/Transito

20.30

7-3

LZV/Kuypers Hair&Wellness

Kawin

20.30

2-5

Excelsior 31

ZVS/Bodemflex

21.00

5-4

ZVG/Cagemax

ZVV EDE

21.30

2-5

speelronde  11

Programma 4 maart

thuis uit Aanvang uitslag
CFM/Transito OACN-BOYS 20.00 0-2
Sportclub Olympic ZVS/Bodemflex 20.30 13-4
Excelsior 31 Kawin 21.00 5-6
FC Eindhoven ZVV EDE 21.30 3-2
ZVG/Cagemax LZV/Kuypers Hair&Wellness 21.30 Afgelast

speelronde  10

Programma 25 februari

thuis uit Aanvang uitslag
ZVS/Bodemflex EVV Eindhoven 20.30 1-7
Kawin ZVG/Cagemax 20.30 1-8
LZV/Kuypers Hair&Wellness CFM/Transito 21.30 2-8
OACN-BOYS JCK/AISO 21.30 5-3

speelronde  8

Programma 11 februari

thuis uit Aanvang uitslag
CFM/Transito Kawin 19.30 2-2
ZVS/Bodemflex ZVG/Cagemax 20.00 2-4
OACN-BOYS FC Eindhoven 20.30 1-1
ZVV EDE LZV/Kuypers Hair&Wellness 20.30 5-1

speelronde  2/10

Programma 26 november

thuis uit Aanvang uitslag
ZVV EDE Excelsior 31 20.45 7-4
ZVV Eindhoven LZV/KUYPERS 21.30 11-1

speelronde  6

Programma 19 november

thuis uit Aanvang uitslag
CFM/TRANSITO ZVV EDE 20.00  0-5
SPORTCLUB OLYMPIC ZVV FC Eindhoven 20.30  4-5

speelronde  7

Programma 12 November

Thuis uit Aanvang uitslag
SPORTCLUB OLYMPIC CFM/TRANSITO 20.30 7-5
ZVS/BODEMFLEX LZV/KUYPERS 20.30 3-2
Excelsior 31 OACN-BOYS 21.00 3-2
Kawin ZVV EDE 21.30 0-10
ZVV Eindhoven JCK/AISO 21.30 8-3

speelronde  6

Programma 5 November

thuis uit Aanvang uitslag
ZVS/Bodemflex Kawin 20.30 11-7
OACN-BOYS ZVG/Cagemax 20.30 1-4

speelronde  5

Programma 29 Oktober

thuis uit Aanvang uitslag
LZV/Kuypers Hair&Wellness OACN-BOYS 20.30 4-7
ZVV EDE ZVS/Bodemflex 20.45 7-0
Excelsior 31 Sportclub Olympic 21.00 1-1
ZVV Eindhoven CFM/Transito 21.30 6-5
ZVG/Cagemax JCK/AISO 21.30 7-4

speelronde  4

Programma 22 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
JCK/AISO LZV/Kuypers Hair&Wellness 20.30 4-4
Sportclub Olympic ZVG/Cagemax 20.30 8-8

speelronde 3 / 4

Programma 15 oktober

thuis uit Aanvang uitslag
LZV/Kuypers Hair&Wellness Sportclub Olympic 20.00 6-6
CFM/Transito ZVS/Bodemflex 20.00 6-3
OACN-BOYS Kawin 20.30 5-5
FC Eindhoven Excelsior 31 21.30 7-0

speelronde 3

Programma 8 Oktober

Thuis uit Aanvang uitslag
ZVV EDE OACN-BOYS 20.45 5-2 
Excelsior 31 CFM/Transito 21.00 1-4
Kawin JCK/AISO 21.30 2-4
ZVG/Cagemax ZVV Eindhoven 21.30 7-3

speelronde 2

Programma 24 september

thuis uit Aanvang uitslag
JCK/AISO ZVV EDE 20.30 0-4 
Sportclub Olympic Kawin 20.30 9-4
OACN-BOYS ZVS/Bodemflex 20.30 4-0
Excelsior 31 ZVG/Cagemax 21.00 2-3

speelronde 1

Programma 17 september

Thuis uit Aanvang uitslag
ZVS/Bodemflex JCK/AISO 20.30 5-8
LZV/Kuypers Hair&Wellness Excelsior 31 20.30 0-9
ZVV EDE Sportclub Olympic 20.45 3-2
Kawin FC Eindhoven 21.30 1-11
ZVG/Cagemax CFM/Transito 21.30  4-1